Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

majonez1992

#7164094 Napisano: 12.03.2024 22:27:57
Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać.  Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy! Do firmy Eveline już napisałam skargę. Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Ogolnie loteria, to loteria, a konkurs to konkurs. Nie sadze ze nowy numer ma cos wspolnego z tym, ze wygralas w loterii. Nie ma co sobie dopowiadac;) zwlaszcza ze w tej loterii bardzo latwo bylo wygrac emotka

monkakk

#7164096 Napisano: 12.03.2024 22:38:29
Jak Kinder Bueno podchodzi do opisów typu Baton czek 526882 z Auchan? Są bardzo restrykcyjni w tej kwestii? Macie jakieś doświadczenie? 
0 0

tad_pole

#7164099 Napisano: 12.03.2024 22:42:19
Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać. 
Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy!
Do firmy Eveline już napisałam skargę.

Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Na jaki adres pisałaś skargę? Może faktycznie powinniśmy coś z tym zrobić, bo polecieli w kulki aż za bardzo. Wygrywałam zestawy kosmetyków w różnych konkursach czy loteriach (np. od Bielendy czy te roczne zapasy kosmetyków) i zawsze wszystko było w porządku, a paczki wyglądały porządnie. Tutaj wygląda to - delikatnie mówiąc - bardzo bardzo biednie...

samdej

#7164100 Napisano: 12.03.2024 22:46:17
Co do Eveline to powiem Wam tak...

Nie moja to bajka ten konkurs(nie brałem udziału), ale uważam, że w sytuacji gdy robi się nas konursowiczów ewidentnie w bambuko to powinniśmy trzymać się razem. W zgłoszeniach każdy sobie rzepkę skrobie, ale to jest sprawa, która wcześniej czy później może spotkać każdego z nas. A nikt z nas nie lubi raczej jak robi sitz niego jeleniaemotka

Ja widzę to tak:
W kupie siła więc i działanie powinno być możliwie zbiorowe. Tak to skończyć się może na tym, że teraz wielkie oburzenie, ale zaraz rozejdzie się po kościach i jakieś jednostki może zareagują oficjalnie, reszta machnie ręką albo będzie się bała narażać i tyle z tego będzie. Macie te odpady nagrodowe, wiecie co z nimi jest nie tak, udokumentować zdjęciami jak się da. Poczekać aż więcej osób otrzyma swoje rewelacyjne zestawy a w międzyczasie ktoś kto dobry jest w te klocki może przygotować posta, w którym całą sytuację opisze i uargumentuje co o tym myślimy. Wrzucić to w nowy temat za zgodą adminów bez możliwości odpowiedzi najlepiej chyba i z przypięciem na czas jakiś na górze jak da radę i "pozbierać" podpisy w postaci łapek i screena z tego wysłać w mailu do smolara i Eveline w imieniu konkursowej społeczności.

Nie wiem czy głupie to czy mądre, ale zawsze jakiś pomysł.

8igora9

#7164102 Napisano: 12.03.2024 22:59:42
Łojesu... ja z okazji tej loterii powyrzucałam przeterminowane kosmetyki z szuflady (niektóre chyba leżały tam dłużej niż te evelinowe ochłapy w magazynie) i kupiłam nowe w ich miejsce, a teraz oni przysłali jakiś stary szajs i znów jestem w punkcie wyjścia. 🫣

Myślę, że warto składać reklamacje, choćby po to, żeby w przyszłości nie przyszło im do głowy robienie takich numerów.

radziosny

#7164110 Napisano: 13.03.2024 07:15:01
majonez1992 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać.  Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy! Do firmy Eveline już napisałam skargę. Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Ogolnie loteria, to loteria, a konkurs to konkurs. Nie sadze ze nowy numer ma cos wspolnego z tym, ze wygralas w loterii. Nie ma co sobie dopowiadac;) zwlaszcza ze w tej loterii bardzo latwo bylo wygrac emotka

Ogólnie chyba majonez ma rację, w loterii raczej nie ryzykowałby blokowania użytkowników, ale kto tam wie jak to jest z opisowymi.. bo np. ja nie mogę zrozumieć czemu w fortisie wygrywam, a w smolarze opisowym dawno dawno nic..

Co do afery Eveline, to trochę potraktowali ludzi jak gamoni. Pies dostaje resztki ze stołu, ale przynajmniej świeże.. a tu? Na ich miejscu szybko bym zrobił przelew 200zl na konto i przeprosił.. no chyba że chcą stracić klientów.

sania30

#7164114 Napisano: 13.03.2024 08:04:05
niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta
0 0

sania30

#7164115 Napisano: 13.03.2024 08:09:54
sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę
0 0

Shifo

#7164116 Napisano: 13.03.2024 08:16:10
monkakk napisał(a):

Jak Kinder Bueno podchodzi do opisów typu Baton czek 526882 z Auchan? Są bardzo restrykcyjni w tej kwestii? Macie jakieś doświadczenie? 

siostra wygrała bon na wakacje pl na paragon z auchan- musiała jechać po pieczątkę i adnotację że to kinder bueno

tad_pole

#7164128 Napisano: 13.03.2024 10:00:49
A zerknijcie sobie na Instagrama Smolara. Udostępnili tam relacje z tymi nieszczęsnymi kosmetykami. Jak widać niektórzy są zadowoleni emotka
0 0

sania30

#7164133 Napisano: 13.03.2024 10:21:20
sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę

Pod każdym postem wrzucają taka sama odpowiedź,  w której zapewniają, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe.
0 0

bluzeczka

#7164135 Napisano: 13.03.2024 10:32:24
napisałam na priv do Eveline
Dostałam taką samą odpowiedź jak pod komentarzami
Napisałam do sklepu Eveline 
Odpisali mi to 
Szanowna PaniWszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Razem z zespołem postaramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie dotyczące danego zgłoszenia.Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Z wyrazami szacunku, Zespół Obsługi Klienta

Eveline na Messenger z kolei napisał tak na kolejne moje pytanie  
"Nagrody w loterii były przyznawane na podstawie zamówienia złożonego wcześniej w sklepie. I tego numeru potrzebujemy do identyfikacji wygrywającej i pakietu jaki otrzymała"
Czyli co dziwnym trafem wszyscy kupowali to samo ? 
Śmiech na sali 
Do UOKIK ich zgłosić pasuje

zielonaszpilka

#7164136 Napisano: 13.03.2024 10:36:13
sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę

Pod każdym postem wrzucają taka sama odpowiedź,  w której zapewniają, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe.

Bo wiecie, prawda jest taka, że są. Poza maską, która ma uszkodzone wieczko i się nie nadaje, to wszystkie inne są w dacie przydatności do użycia. A że to kolory, które im od lat nie schodzą, a że za chwilę kończy im się ta data, a że dopatrzyliśmy się, że w produkcji pojawiły się wady w opakowaniach czy nadrukowanej dacie to wszystko drobiazgi - kto by się tym przejmował. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ci okropni konkursowicze, którzy chcieliby dostać paczkę pełnowartościowych kosmetyków wartych 200 zł. Co z tym zrobi eveline? Nic. Zaczną usuwać negatywne komentarze na fb jak w poprzednich konkursowych kryzysach (konkursy na recenzje ze zdjęciem, gdzie pomimo dodanego zdjęcia, recenzja była publikowana bez niego i eveline uważał, że po prostu zdjęć nie było i nie ma tematu, zgłoszenia nieważne).
0 0

Dianka26

#7164137 Napisano: 13.03.2024 10:44:09
tad_pole napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać. 
Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy!
Do firmy Eveline już napisałam skargę.

Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Na jaki adres pisałaś skargę? Może faktycznie powinniśmy coś z tym zrobić, bo polecieli w kulki aż za bardzo. Wygrywałam zestawy kosmetyków w różnych konkursach czy loteriach (np. od Bielendy czy te roczne zapasy kosmetyków) i zawsze wszystko było w porządku, a paczki wyglądały porządnie. Tutaj wygląda to - delikatnie mówiąc - bardzo bardzo biednie...

Najpierw na Instagramie, a stamtąd odesłali mnie na maila: Sklep@eveline.com.pl

Zobaczymy co z tym zrobią, ale ja tego napewno tak nie zostawię.

zebry

#7164143 Napisano: 13.03.2024 11:16:42
Dianka26 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać. 
Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy!
Do firmy Eveline już napisałam skargę.

Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Na jaki adres pisałaś skargę? Może faktycznie powinniśmy coś z tym zrobić, bo polecieli w kulki aż za bardzo. Wygrywałam zestawy kosmetyków w różnych konkursach czy loteriach (np. od Bielendy czy te roczne zapasy kosmetyków) i zawsze wszystko było w porządku, a paczki wyglądały porządnie. Tutaj wygląda to - delikatnie mówiąc - bardzo bardzo biednie...

Najpierw na Instagramie, a stamtąd odesłali mnie na maila: Sklep@eveline.com.pl

Zobaczymy co z tym zrobią, ale ja tego napewno tak nie zostawię.

Tez wysle tam skarge. Trzeba dzialac.
0 0

misiamarysia

#7164144 Napisano: 13.03.2024 11:17:06
sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę

Pod każdym postem wrzucają taka sama odpowiedź,  w której zapewniają, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe.

Mało tych postów, chyba usuwają je konsekwentnie. Czekam na moją paczkę, ale już się nie spodziewam fajerwerków. Jest za to nauczka, nigdy więcej Eveline!

0 0

atyde25

#7164151 Napisano: 13.03.2024 11:48:46
Dali nam stare maski o kurde przecież to można sobie poważnych kłopotów ze skórą narobić po użyciu takich produktów.
Eveline na czarną listę to kpina ,nie chcą płacić za utylizację odpadów bo to kosztuje i to sporo i chcą tego się pozbyć w konkursie reklamującym ich markę.To strzał w kolano i kpina.

monisss

#7164152 Napisano: 13.03.2024 11:54:26
atyde25 napisał(a):

Dali nam stare maski o kurde przecież to można sobie poważnych kłopotów ze skórą narobić po użyciu takich produktów.
Eveline na czarną listę to kpina ,nie chcą płacić za utylizację odpadów bo to kosztuje i to sporo i chcą tego się pozbyć w konkursie reklamującym ich markę.To strzał w kolano i kpina.

faktycznie.. mam to samo..
0 0

Dianka26

#7164156 Napisano: 13.03.2024 12:08:18
monisss napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Dali nam stare maski o kurde przecież to można sobie poważnych kłopotów ze skórą narobić po użyciu takich produktów.
Eveline na czarną listę to kpina ,nie chcą płacić za utylizację odpadów bo to kosztuje i to sporo i chcą tego się pozbyć w konkursie reklamującym ich markę.To strzał w kolano i kpina.

faktycznie.. mam to samo..

Dlatego nie można tego tak zostawić. Polecam napisać skargę/reklamacje. 
influencerki dostają pięknie zapakowane paczki z najnowszymi produktami, a konsumenci paczki z rzeczami do utylizacji… :(
1 Catcat 0

monisss

#7164157 Napisano: 13.03.2024 12:11:32
Dianka26 napisał(a):

monisss napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Dali nam stare maski o kurde przecież to można sobie poważnych kłopotów ze skórą narobić po użyciu takich produktów.
Eveline na czarną listę to kpina ,nie chcą płacić za utylizację odpadów bo to kosztuje i to sporo i chcą tego się pozbyć w konkursie reklamującym ich markę.To strzał w kolano i kpina.

faktycznie.. mam to samo..

Dlatego nie można tego tak zostawić. Polecam napisać skargę/reklamacje. 
influencerki dostają pięknie zapakowane paczki z najnowszymi produktami, a konsumenci paczki z rzeczami do utylizacji… :(

ja już maila wysłałam i na fb też napisałam emotka
0 0