Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

#7164063 Napisano: 12.03.2024 20:51:03
@gnieszk@ napisał(a):

Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają

Dokładnie, a tu było jeszcze 6 fajnych głównych nagród, więc myślę, że wiele osób by się skusiło mimo wszystko choć na jeden los. Swoją drogą nie wrzucili filmiku z losowania nagród głównych na profil Smolara, nikt też się takową nie pochwalił. Dziwne to wszystko.


No właśnie ...Sama, ze względu na nagrody główne, miałam wziąć udział -chociaż nie cierpię wygranych w postaci kosmetyków. Wiele z nich mnie uczula, a dodatkowo mam alergię na niepotrzebne rzeczy w domu 🙂. Ale na szczęście przegapiłam termin zakupu.

A ja wiedząc jaki wygląda ten zestaw nie zagrałabym, nawet biorąc pod uwagę nagrody główne. Jak dla mnie było ich mało, a próg wejścia był wysoki. Takie loterie odpuszczam. Ani bym nie zagrała ani tym bardziej nie zachęcała innych do wzięcia udziału. Mocno zastnawiam się nad odesłaniem tej "nagrody".

@gnieszk@

#7164064 Napisano: 12.03.2024 20:55:03
zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają

Dokładnie, a tu było jeszcze 6 fajnych głównych nagród, więc myślę, że wiele osób by się skusiło mimo wszystko choć na jeden los. Swoją drogą nie wrzucili filmiku z losowania nagród głównych na profil Smolara, nikt też się takową nie pochwalił. Dziwne to wszystko.


No właśnie ...Sama, ze względu na nagrody główne, miałam wziąć udział -chociaż nie cierpię wygranych w postaci kosmetyków. Wiele z nich mnie uczula, a dodatkowo mam alergię na niepotrzebne rzeczy w domu 🙂. Ale na szczęście przegapiłam termin zakupu.

A ja wiedząc jaki wygląda ten zestaw nie zagrałabym, nawet biorąc pod uwagę nagrody główne. Jak dla mnie było ich mało, a próg wejścia był wysoki. Takie loterie odpuszczam. Ani bym nie zagrała ani tym bardziej nie zachęcała innych do wzięcia udziału. Mocno zastnawiam się nad odesłaniem tej "nagrody".

Ty nie, ale byliby tacy co by i tak grali 🙂
W sumie to byłaby fajna akcja jakbyście im te nagrody wszyscy odesłali z jakimś fajnym uzasadnieniem.

samdej

#7164065 Napisano: 12.03.2024 21:01:22
Odesłać z adnotacją: Nie świadczę usług darmowej utylizacji odpadów emotka

natka90

#7164066 Napisano: 12.03.2024 21:06:56
Sprawdziłam - moja maska też ma dziurę. Jutro wyślę reklamację, pierwszy raz spotkałam się z TAKIM dziadostwem 😳
0 0

FBmagdalena17

#7164069 Napisano: 12.03.2024 21:17:01
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają

Dokładnie, a tu było jeszcze 6 fajnych głównych nagród, więc myślę, że wiele osób by się skusiło mimo wszystko choć na jeden los. Swoją drogą nie wrzucili filmiku z losowania nagród głównych na profil Smolara, nikt też się takową nie pochwalił. Dziwne to wszystko.


No właśnie ...Sama, ze względu na nagrody główne, miałam wziąć udział -chociaż nie cierpię wygranych w postaci kosmetyków. Wiele z nich mnie uczula, a dodatkowo mam alergię na niepotrzebne rzeczy w domu 🙂. Ale na szczęście przegapiłam termin zakupu.

A ja wiedząc jaki wygląda ten zestaw nie zagrałabym, nawet biorąc pod uwagę nagrody główne. Jak dla mnie było ich mało, a próg wejścia był wysoki. Takie loterie odpuszczam. Ani bym nie zagrała ani tym bardziej nie zachęcała innych do wzięcia udziału. Mocno zastnawiam się nad odesłaniem tej "nagrody".

Ty nie, ale byliby tacy co by i tak grali 🙂
W sumie to byłaby fajna akcja jakbyście im te nagrody wszyscy odesłali z jakimś fajnym uzasadnieniem.

Czytam i oczom nie wierzę. Żeby takie dziadostwo odwalić. Firma Eveline zaoszczędziła na utylizacji. Mówią sobie konkurs zrobimy, problemu się pozbędziemy. I jeszcze reklamę marki trzaśniemy. Wyszła antyreklama. Bałabym się używać tego. Potem dermatologiem się jeszcze skończy i kosztami leczenia. Nie brałam udziału tam, ale reklamacje składałabym. Nawet strach to komuś podarować, jak sam nie używa.emotka

olywka

#7164071 Napisano: 12.03.2024 21:22:32
natka90 napisał(a):

Sprawdziłam - moja maska też ma dziurę. Jutro wyślę reklamację, pierwszy raz spotkałam się z TAKIM dziadostwem 😳

Również potwierdzam... Mam dziurę w opakowaniu od maski - nie wielka ale jest, lakiery z 2010r., kolor podkładu, którego już nie ma w obiegu...
Reszty nie sprawdzałam, ale z ciekawości jeszcze przejrzę co i jak z resztą kosmetyków. Przemilczę, że w mojej paczce nie było pomadki ale jak widać, aż tak wielka strata to nie jest...
Nadawca paczki Molar...   Losowania głównego na youtube brak, a nie ukrywam, że wypatrywałam go.
Czuję się bardzo zniesmaczona.
O ile kupiłam wcześniej podkład Eveline po raz pierwszy, specjalnie  pod konkurs i stwierdziłam, że jest całkiem fajny, bo nie ciemnieje. O tyle teraz jestem na tyle obrzydzona tym faktem, że zniechęca mnie to do dalszych zakupów tej firmy.
Nie rozumiem, jak można mieć tak słaby dział marketingowy, by widział on korzyść na produktach ujmijmy "wadliwych". Zamiast podjąć temat utylizacji, zrobiono promocję na dość dużą skalę. Nie wierzę by to był przypadek, za dużo osób zgłasza ten sam problem. Celowe zagranie...
3000 paczek, ciekawe jaki to jest koszt utylizacji  A promocja, promocją... Każdej firmie zależy na rozgłosie, pytanie tylko czy na takim. I czy ktoś miał nadzieję, że nikt tego nie zauważy.

notta

#7164072 Napisano: 12.03.2024 21:22:47
niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

a co to za apka do sprawdzania numerów kosmetyków? ktoś coś? Notta będzie wdzięczna za info emotka
0 0

olywka

#7164073 Napisano: 12.03.2024 21:26:08
notta napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

a co to za apka do sprawdzania numerów kosmetyków? ktoś coś? Notta będzie wdzięczna za info emotka

Sprawdź datę produkcji kosmetyków Eveline - Perfumeria Dolce.pl
1 notta 0

anaesth

#7164074 Napisano: 12.03.2024 21:26:29
samdej napisał(a):

Odesłać z adnotacją: Nie świadczę usług darmowej utylizacji odpadów emotka

Przy okazji tej całej akcji dowiedziałam się, że lakiery do paznokci są traktowane jako odpad niebezpieczny, który nie powinien się znaleźć na wysypisku, tylko trzeba je oddać do specjalnego punktu emotka Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Mea culpa emotka

A w temacie odżywki z naruszonym wieczkiem, to o dziwo mi się trafiło pełne. To może chociaż ten produkt wykorzystam, bo resztę strach na siebie nakładać emotka

notta

#7164075 Napisano: 12.03.2024 21:31:21
z innej beczki - konkurs WZNIEŚ TOAST Z MARTINI w Kaufland. Czy tylko do mnie dotarła ogromna paczka, w której znalazły się 2x martini walające się po całym kartonie. Czegoś takiego dawno nie widziałam.. cud, że kompletnie się wylały. Butelki z odpryskami szkła i mokre... Ktoś miał podobny problem?
0 0

zielonaszpilka

#7164077 Napisano: 12.03.2024 21:35:37
notta napisał(a):

z innej beczki - konkurs WZNIEŚ TOAST Z MARTINI w Kaufland. Czy tylko do mnie dotarła ogromna paczka, w której znalazły się 2x martini walające się po całym kartonie. Czegoś takiego dawno nie widziałam.. cud, że kompletnie się wylały. Butelki z odpryskami szkła i mokre... Ktoś miał podobny problem?

Ja dostałam cztery butelki świetnie zapakowane - każda w takiej osobnej grubej dmuchanej osłonce.
1 notta 0

zebry

#7164081 Napisano: 12.03.2024 21:42:07
Też mam lakiery z 2010 oraz maske unicorn ze zdrapana data waznosci, jednak widac tam  rok 23. Totalna kpina emotka
1 Emememe 0

domenicasun

#7164082 Napisano: 12.03.2024 21:43:38
Maska Glycol wg dolce.pl w lutym obchodziła swoje 4 urodziny. 
nr serii: 08022025 
data produkcji: 2020-02-08

Dianka26

#7164085 Napisano: 12.03.2024 22:10:06
Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać. 
Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy!
Do firmy Eveline już napisałam skargę.

Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!
1 kimberly 0

donia7

#7164086 Napisano: 12.03.2024 22:14:55
Przecież oni takimi kosmetykami mogą narobić bidy emotka  Tu chodzi nie tylko o radość z wygranej ale i zdrowie emotka

donia7

#7164087 Napisano: 12.03.2024 22:16:03
zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

z innej beczki - konkurs WZNIEŚ TOAST Z MARTINI w Kaufland. Czy tylko do mnie dotarła ogromna paczka, w której znalazły się 2x martini walające się po całym kartonie. Czegoś takiego dawno nie widziałam.. cud, że kompletnie się wylały. Butelki z odpryskami szkła i mokre... Ktoś miał podobny problem?

Ja dostałam cztery butelki świetnie zapakowane - każda w takiej osobnej grubej dmuchanej osłonce.

Notta wygląda jakby ktoś Ci grzebał przy paczce emotka  bo ja dostałam podobnie zapakowane jak szpilka emotka
0 0

zielonaszpilka

#7164088 Napisano: 12.03.2024 22:18:38
domenicasun napisał(a):

Maska Glycol wg dolce.pl w lutym obchodziła swoje 4 urodziny. 
nr serii: 08022025 
data produkcji: 2020-02-08

Taki kosmetyk może mieć pięcioletni okres przydatności do użycia od daty produkcji i to jest ok. Nie jest ok to, że otrzymaliśmy go, bo prawdopodobnie przez złe wybicie daty ważności na opakowaniu i poprawianie tego zostały potraktowane jako "odrzut" i zostały wręczone jako nagrody w loterii. Podobnie jak Morti84 uważam, że maska z jednorożcami miała błędnie nadrukowaną datę i prawidłowa jest ta data, którą wklepali jako drugą, ale ponownie - nie jest ok, że dają takie coś jako "nagrodę". Niech zrobią sobie w sklepie kategorię Outlet i tam sprzedają za grosze takie produkty. Robienie z nich nagród w loterii i to dość atrakcyjnych (wysoka wartość, bardzo duża ilość) jest zagraniem bardzo nie fair.

zielonaszpilka

#7164091 Napisano: 12.03.2024 22:21:26
donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

z innej beczki - konkurs WZNIEŚ TOAST Z MARTINI w Kaufland. Czy tylko do mnie dotarła ogromna paczka, w której znalazły się 2x martini walające się po całym kartonie. Czegoś takiego dawno nie widziałam.. cud, że kompletnie się wylały. Butelki z odpryskami szkła i mokre... Ktoś miał podobny problem?

Ja dostałam cztery butelki świetnie zapakowane - każda w takiej osobnej grubej dmuchanej osłonce.

Notta wygląda jakby ktoś Ci grzebał przy paczce emotka  bo ja dostałam podobnie zapakowane jak szpilka emotka

Ja myślę, że dwie butelki zostały rozwalone w transporcie i do notty dotarło tylko to, co ocalało. Ale notta powinna paczkę dostać z informacją, że była przepakowywana ze względu na rozlanie zawartości albo powinna być jakaś inna informacja na temat tej szkody, bo na bank stało się to w transporcie. Tak czy tak, reklamacja.
0 0

domenicasun

#7164092 Napisano: 12.03.2024 22:22:52
zielonaszpilka napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Maska Glycol wg dolce.pl w lutym obchodziła swoje 4 urodziny. 
nr serii: 08022025 
data produkcji: 2020-02-08

Taki kosmetyk może mieć pięcioletni okres przydatności do użycia od daty produkcji i to jest ok. Nie jest ok to, że otrzymaliśmy go, bo prawdopodobnie przez złe wybicie daty ważności na opakowaniu i poprawianie tego zostały potraktowane jako "odrzut" i zostały wręczone jako nagrody w loterii. Podobnie jak Morti84 uważam, że maska z jednorożcami miała błędnie nadrukowaną datę i prawidłowa jest ta data, którą wklepali jako drugą, ale ponownie - nie jest ok, że dają takie coś jako "nagrodę". Niech zrobią sobie w sklepie kategorię Outlet i tam sprzedają za grosze takie produkty. Robienie z nich nagród w loterii i to dość atrakcyjnych (wysoka wartość, bardzo duża ilość) jest zagraniem bardzo nie fair.

Nie mogę się też dopatrzeć nr serii, partii na masce do włosów i maseczce z jednorożcem. Taki nr powinien być, żeby móc zidentyfikować produkt. To jest igranie z naszym bezpieczeństwem.
0 0

zielonaszpilka

#7164093 Napisano: 12.03.2024 22:25:23
domenicasun napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Maska Glycol wg dolce.pl w lutym obchodziła swoje 4 urodziny. 
nr serii: 08022025 
data produkcji: 2020-02-08

Taki kosmetyk może mieć pięcioletni okres przydatności do użycia od daty produkcji i to jest ok. Nie jest ok to, że otrzymaliśmy go, bo prawdopodobnie przez złe wybicie daty ważności na opakowaniu i poprawianie tego zostały potraktowane jako "odrzut" i zostały wręczone jako nagrody w loterii. Podobnie jak Morti84 uważam, że maska z jednorożcami miała błędnie nadrukowaną datę i prawidłowa jest ta data, którą wklepali jako drugą, ale ponownie - nie jest ok, że dają takie coś jako "nagrodę". Niech zrobią sobie w sklepie kategorię Outlet i tam sprzedają za grosze takie produkty. Robienie z nich nagród w loterii i to dość atrakcyjnych (wysoka wartość, bardzo duża ilość) jest zagraniem bardzo nie fair.

Nie mogę się też dopatrzeć nr serii, partii na masce do włosów i maseczce z jednorożcem. Taki nr powinien być, żeby móc zidentyfikować produkt. To jest igranie z naszym bezpieczeństwem.

Numer serii na masce do włosów to ten ciąg cyfr po kropce po dacie ważności. U mnie to 218338. Na maseczce z jednorożcem nie widzę numeru serii.