Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

8igora9

#7162199 Napisano: 02.03.2024 12:03:30
nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂
0 0

ktosiek1

#7162200 Napisano: 02.03.2024 12:08:32
8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

No raczej nie. Osoba trzecia - osoba postronna. Myślę że chodzi o to, że np. jak zrobię zdjęcie na nartach na stoku to w tle nie mogą być osoby trzecie, postronne, które nie wyraziły zgody na udział w konkursie i udostępnienie wizerunku.
0 0

targicola

#7162204 Napisano: 02.03.2024 12:12:43
[quote=Miałem to samo i zrobiłem raz jeszcze wyślij i poszło.... 

29renata]W loterii Milka nie mogę wysłać zgłoszenia. Mam komunikat: 'Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę."       O co chodzi?
1 29renata 0

8igora9

#7162205 Napisano: 02.03.2024 12:12:55
ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

No raczej nie. Osoba trzecia - osoba postronna. Myślę że chodzi o to, że np. jak zrobię zdjęcie na nartach na stoku to w tle nie mogą być osoby trzecie, postronne, które nie wyraziły zgody na udział w konkursie i udostępnienie wizerunku.

Jak na moje, to osobą trzecią jest każda osoba, która nie jest mną...  

Ale może ktoś pytał u źródła?
0 0

nanajka81

#7162206 Napisano: 02.03.2024 12:13:09
8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

możesz ich pokazać z tyłu, tak żeby nie można było twarzy rozpoznać.
0 0

8igora9

#7162207 Napisano: 02.03.2024 12:19:29
nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

możesz ich pokazać z tyłu, tak żeby nie można było twarzy rozpoznać.

Mogę ich pokazać z tyłu, ustawić kilka metrów dalej, zrobić ludziki z kartonów, żeby ich udawały  😂  No dużo głupich rzeczy mogę zrobić, ale to nie zmienia faktu, że jest to idiotyczne, bo zadanie brzmi: "Pokaż, jak spędzasz czas z rodziną". Po drugie wprowadza uczestników w błąd, bo niedzielny konkursowicz ani tym bardziej zwykły klient nie będzie szukał w regulaminie informacji na ten temat, tylko z góry założy, że rodzina może być na zdjęciu, skoro takie jest zadanie konkursowe. 🙄
0 0

ktosiek1

#7162209 Napisano: 02.03.2024 12:23:48
8igora9 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

No raczej nie. Osoba trzecia - osoba postronna. Myślę że chodzi o to, że np. jak zrobię zdjęcie na nartach na stoku to w tle nie mogą być osoby trzecie, postronne, które nie wyraziły zgody na udział w konkursie i udostępnienie wizerunku.

Jak na moje, to osobą trzecią jest każda osoba, która nie jest mną...  

Ale może ktoś pytał u źródła?


To na Twoje, a definicja osoby trzeciej - podmiot nie związany stosunkiem łączącym inne podmioty, człowiek nie związany z daną sprawą, postronny. W tym przypadku ktoś przypadkowy, spoza rodziny. Dla mnie ten punkt regulaminu nie budzi w ogóle wątpliwości.
0 0

nanajka81

#7162212 Napisano: 02.03.2024 12:30:50
ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

No raczej nie. Osoba trzecia - osoba postronna. Myślę że chodzi o to, że np. jak zrobię zdjęcie na nartach na stoku to w tle nie mogą być osoby trzecie, postronne, które nie wyraziły zgody na udział w konkursie i udostępnienie wizerunku.

Jak na moje, to osobą trzecią jest każda osoba, która nie jest mną...  

Ale może ktoś pytał u źródła?


To na Twoje, a definicja osoby trzeciej - podmiot nie związany stosunkiem łączącym inne podmioty, człowiek nie związany z daną sprawą, postronny. W tym przypadku ktoś przypadkowy, spoza rodziny. Dla mnie ten punkt regulaminu nie budzi w ogóle wątpliwości


Dawno temu był konkurs tchibo i było podobne pytanie "Jak spędzasz czas z rodziną". To zrobiłam zdjęcie przy ognisku - było dużo osób ale żadnej widocznej twarzy, po prostu od tyłu sobie kiełbaski piekli i jedynie ja widoczna z gęby. I takie zdjęcie wygrało. A co do potencjalnego klienta... Oczywiście, znajdą się tacy co regulaminu nie przeczytają i zrobią zdjęcia z rodziną i nim nie wygrają ale serio, w dzisiejszych czasach w takich konkursach biorą udział głównie konkursowicze, którzy wiedzą jak temat ugryźć aby wygrać.
0 0

simonapp

#7162214 Napisano: 02.03.2024 12:59:38
anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?

Cieszmy się ,  że     emotka   jest LOSOWANIE DODATKOWE i nagrody i tak trafią do nas. 
Możemy to obserwować, bo    emotka  jest LISTA LAUREATÓW.   
Widzimy też jaka jest tego skala.
A odpowiedź na pytanie: 
- A jak jest w innych loteriach? 
Też są ograniczenia na osobę lub gospodarstwo z tą różnicą, że   BRAK LOSOWAŃ DODATKOWYCH
i  BRAK LIST LAUREATÓW. 
Więc nie widzimy jaka jest tego skala i ile nagród zostaje u Organizatora. 
CZYTAJCIE Regulaminy.
1 kuleczkar 0

kuleczkar

#7162222 Napisano: 02.03.2024 14:37:08
simonapp napisał(a):

anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?

Cieszmy się ,  emotka   że jest LOSOWANIE DODATKOWE i nagrody i tak trafią do nas. 
Możemy to obserwować, bo jest LISTA LAUREATÓW.   
Widzimy też jaka jest tego skala.
A odpowiedź na pytanie: 
- A jak jest w innych loteriach? 
Też są ograniczenia na osobę lub gospodarstwo z tą różnicą, że NIE MA LOSOWAŃ DODATKOWYCH i brak LIST LAUREATÓW. 
Więc nie widzimy jaka jest tego skala i ile nagród zostaje u Organizatora. 
CZYTAJCIE Regulaminy.

Tak- jest to pozytywne, choć niestety i tak część nagród zostanie u organizatora, bo w dodatkowym losowaniu znów mogą wygrać bezparagonowe zgłoszenia lub osoby które już wygrały i nie mogą dostać drugiej nagrody, dlatego uważam, że obszerniejsze dane i  wgrywanie zdjęć paragonów przy zgłoszeniach jest dobrym zabezpieczeniem (oczywiście przynajmniej takich gdzie nie trzeba latać po pieczątki za wczasu), choć nie 100 procentowym, bo jeszcze są podrabiacze paragonów... Niemniej jednak eliminuje to jakąś  część kombinatorów...
1 29renata 0

Catcat

#7162225 Napisano: 02.03.2024 14:57:31
kuleczkar napisał(a):

simonapp napisał(a):

anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?

Cieszmy się ,  emotka   że jest LOSOWANIE DODATKOWE i nagrody i tak trafią do nas. 
Możemy to obserwować, bo jest LISTA LAUREATÓW.   
Widzimy też jaka jest tego skala.
A odpowiedź na pytanie: 
- A jak jest w innych loteriach? 
Też są ograniczenia na osobę lub gospodarstwo z tą różnicą, że NIE MA LOSOWAŃ DODATKOWYCH i brak LIST LAUREATÓW. 
Więc nie widzimy jaka jest tego skala i ile nagród zostaje u Organizatora. 
CZYTAJCIE Regulaminy.

Tak- jest to pozytywne, choć niestety i tak część nagród zostanie u organizatora, bo w dodatkowym losowaniu znów mogą wygrać bezparagonowe zgłoszenia lub osoby które już wygrały i nie mogą dostać drugiej nagrody, dlatego uważam, że obszerniejsze dane i  wgrywanie zdjęć paragonów przy zgłoszeniach jest dobrym zabezpieczeniem (oczywiście przynajmniej takich gdzie nie trzeba latać po pieczątki za wczasu), choć nie 100 procentowym, bo jeszcze są podrabiacze paragonów... Niemniej jednak eliminuje to jakąś  część kombinatorów...

Tak na początku mnie nużyło wgrywanie paragonów przed wygraną, ale to najlepsza metoda. Potem w razie wygranej, też wygodniej.
Oczywiście tak jak piszesz, jeśli nie trzeba za wczas robić fikołków w sklepie jak przy Bontuelle.
1 kuleczkar 0

taak

#7162277 Napisano: 03.03.2024 07:17:27
Widział ktoś może czekoladki Kinder w tych nowych konkursowych opakowaniach? W jakich sklepach są dostępne? emotka
0 0

Wyciorek

#7162286 Napisano: 03.03.2024 09:37:58
..czy udaje się Wam wysłać zgłoszenia na loterię SmartCare/Fa,Palette,Schauma/..nie wgrywa mi zdjecia..
0 0

pipistrello

#7162291 Napisano: 03.03.2024 10:17:11
Wyciorek napisał(a):

..czy udaje się Wam wysłać zgłoszenia na loterię SmartCare/Fa,Palette,Schauma/..nie wgrywa mi zdjecia..

Miałam ten sam prób kiedy próbowałam wysłać zgłoszenie z telefonu. Dopiero poszło z komputera, po zmniejszeniu zdjęcia i zapisaniu jako .jpeg.
0 0

agakaz2

#7162292 Napisano: 03.03.2024 10:21:09
Wyciorek napisał(a):

..czy udaje się Wam wysłać zgłoszenia na loterię SmartCare/Fa,Palette,Schauma/..nie wgrywa mi zdjecia..

zrobiłam scrin i poszlo w telefonie

baxter

#7162296 Napisano: 03.03.2024 10:38:56
Czy wysłał ktoś ostatnio zgłoszenie na darmowe książki z kinder mleczna kanapka?
U mnie od wczoraj wyskakuje błąd
0 0

Monika11

#7162304 Napisano: 03.03.2024 10:50:35
z Winiar musi być pełny opis na paragonie ? Unique One robi problemy ?
0 0

29renata

#7162309 Napisano: 03.03.2024 11:30:31
baxter napisał(a):

Czy wysłał ktoś ostatnio zgłoszenie na darmowe książki z kinder mleczna kanapka?
U mnie od wczoraj wyskakuje błąd

Przed chwila udało mi się zamówić.
1 baxter 0

aster222

#7162347 Napisano: 03.03.2024 16:05:35
Chciałam dzisiaj wysłać formularz laureata z konkursu Silan bo dostałam smsa a na stronie mam komunikat że ten numer nie jest zwycięski. Miał tak ktoś ?
0 0

adamo86

#7162348 Napisano: 03.03.2024 16:07:09
aster222 napisał(a):

Chciałam dzisiaj wysłać formularz laureata z konkursu Silan bo dostałam smsa a na stronie mam komunikat że ten numer nie jest zwycięski. Miał tak ktoś ?

Dobry konkurs z listy wybierasz?
1 aster222 0