Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

paulaaa

#7155039 Napisano: 25.01.2024 16:48:54
simonapp napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Żubrówka Biała informowała ze wszystkich etapów? Brałam udział tylko raz w ostatnim i nie wiem, czy jeszcze mam choć odrobinkę szansy  emotka

Mi to wygląda tylko na 1 etap. 
Statystyka wpisów o wygranych potwierdza moją tezę. 
Może osoby, które wygrały zechcą się wypowiedzieć, bo u mnie też zero nagród a zgłoszeń dość sporo.

Grałam tylko w ostatnim etapie i mam info o wygranej.

darog

#7155041 Napisano: 25.01.2024 16:58:01
iwona0103 napisał(a):

southlander napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

notta napisał(a):

darog napisał(a):

czy tylko u mnie ZERO wygranych w żubrówce BIAŁA

- a zgłoszeń dużo! (oprócz ostatniej tury)

nie jesteś sam! emotka

ja też się dopisuje emotka

Podziwiam za te liczne zgłoszenia. Ja jakoś nie potrafię odnaleźć w tych etapowych, bo zawsze mam świadomość że jak się nie wyrobię z napisaniem w jednym etapie, to napiszę coś na drugi, a jak nie na drugi to na trzeci. I tak mija cały konkurs, zwykle w ostatni dzień ostatniego etapu coś wypocę w pośpiechu i ostatecznie rzadko wygram. emotka

Wiem że mógłbym na to spojrzeć że każdy etap to kompletnie osobny konkurs, ale przetłumaczcie to mojej psychice która uwielbia prokrastynację. emotka

Mam dokładnie tak samo!

* liczne zgłoszenia tzn nie 1 a 5 (pięć)
0 0

szmuli

#7155050 Napisano: 25.01.2024 17:51:40
paulaaa napisał(a):

simonapp napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Żubrówka Biała informowała ze wszystkich etapów? Brałam udział tylko raz w ostatnim i nie wiem, czy jeszcze mam choć odrobinkę szansy  emotka

Mi to wygląda tylko na 1 etap. 
Statystyka wpisów o wygranych potwierdza moją tezę. 
Może osoby, które wygrały zechcą się wypowiedzieć, bo u mnie też zero nagród a zgłoszeń dość sporo.

Grałam tylko w ostatnim etapie i mam info o wygranej.

Ja grałam raz na każdy etap i mam 1 info o wygranej,  więc ciężko coś wywnioskować    emotka  A może jadą od końca i zaczęli od ostatniego etapu?
1 simonapp 0

southlander

#7155064 Napisano: 25.01.2024 20:14:05
darog napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

southlander napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

notta napisał(a):

darog napisał(a):

czy tylko u mnie ZERO wygranych w żubrówce BIAŁA

- a zgłoszeń dużo! (oprócz ostatniej tury)

nie jesteś sam! emotka

ja też się dopisuje emotka

Podziwiam za te liczne zgłoszenia. Ja jakoś nie potrafię odnaleźć w tych etapowych, bo zawsze mam świadomość że jak się nie wyrobię z napisaniem w jednym etapie, to napiszę coś na drugi, a jak nie na drugi to na trzeci. I tak mija cały konkurs, zwykle w ostatni dzień ostatniego etapu coś wypocę w pośpiechu i ostatecznie rzadko wygram. emotka

Wiem że mógłbym na to spojrzeć że każdy etap to kompletnie osobny konkurs, ale przetłumaczcie to mojej psychice która uwielbia prokrastynację. emotka

Mam dokładnie tak samo!

* liczne zgłoszenia tzn nie 1 a 5 (pięć)

Czyli liczne. Ja przez całą konkursową karierę chyba tylko raz wysłałem 5 zgłoszeń na jeden konkurs. W grudniu 2022, gdy się uparłem na karton Heinekkena widząc że pół forum już go wygrało a ja nie. emotka  Ale to był wyjątek, odpuściłem gdy wreszcie się udało i nigdy więcej nie powtórzyłem.
0 0

Afrodyta72

#7155080 Napisano: 25.01.2024 22:49:28
Cynamon28 napisał(a):

coca cola jest jakaś śmieszna, kupiłem kinley i coca colę w dwóch sklepach, wszystkie kody wygasły, też tak macie ? znowu musieli zmniejszyć czas działania kodów, teraz jest tydzień od produkcji czy jak ?

Tak samo mam ,a szczególnie z coca-coli,fanty z żabki 🙈
0 0

TadziuNorek

#7155082 Napisano: 25.01.2024 23:11:02
Szanowne grono tutaj gadu gadu o Żubrówce Białej, ale jeszcze nikt nie poruszył dwóch ważnych kwestii, czyli... co z Żubrówką Czarną i czy wysyłacie w formularzu zwycięzcy numer pesel?
0 0

margo1

#7155083 Napisano: 25.01.2024 23:12:45
Afrodyta72 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

coca cola jest jakaś śmieszna, kupiłem kinley i coca colę w dwóch sklepach, wszystkie kody wygasły, też tak macie ? znowu musieli zmniejszyć czas działania kodów, teraz jest tydzień od produkcji czy jak ?

Tak samo mam ,a szczególnie z coca-coli,fanty z żabki 🙈

Ja miałam 1 Kinley i też pisało,że wygasł,ale go wbijałam uparcie kilka razy, bo bardzo mnie to zirytowało i wreszcie wszedł, choć niestety, szczęścia nie przyniósł, może nie warto się poddawać, coś jest źle z tą aplikacją, bo np. z coli miałam dobry kod,a kilka razy wyskoczyło,że nieprawidłowy,choć każdy znak się zgadzał na 100 procent, wreszcie też mi wszedł, bardzo mało tego pijam,więc każdy kod ,który mógłby przepaść,mnie mocno wkurza.
0 0

darog

#7155089 Napisano: 26.01.2024 00:13:02
TadziuNorek napisał(a):

Szanowne grono tutaj gadu gadu o Żubrówce Białej, ale jeszcze nikt nie poruszył dwóch ważnych kwestii, czyli... co z Żubrówką Czarną i czy wysyłacie w formularzu zwycięzcy numer pesel?

owszem było poruszane  a nawet wpisane:
- żubrówka czarna - powiadomienie jutro.
-zwycięzcy byli wybrani "ze wszystkich na koniec" a nie z jakiś "etapów"
0 0

darog

#7155090 Napisano: 26.01.2024 00:15:48
W jednym czasie żubrówka biała poszła? 
- czy na raty słali maile?
0 0

yaagatka

#7155121 Napisano: 26.01.2024 09:18:51
darog napisał(a):

W jednym czasie żubrówka biała poszła? 
- czy na raty słali maile?

ja mam dwie wiadomosci na dwoch skrzynkach w tym samym czasie
nie pamietam jaki etap - brałam udział i w pierwszym i w ostatnim
0 0

yaagatka

#7155122 Napisano: 26.01.2024 09:18:53
darog napisał(a):

W jednym czasie żubrówka biała poszła? 
- czy na raty słali maile?

ja mam dwie wiadomosci na dwoch skrzynkach w tym samym czasie
nie pamietam jaki etap - brałam udział i w pierwszym i w ostatnim
0 0

termitek99

#7155141 Napisano: 26.01.2024 10:40:28
asandraa napisał(a):

Jakie dane podawało się w Żubrówce Czarnej? Imię i nazwisko też?

Tak, imię na pewno, a czy już informowali?
1 kumulacja 0

misiamarysia

#7155145 Napisano: 26.01.2024 10:46:22
asandraa napisał(a):

Jakie dane podawało się w Żubrówce Czarnej? Imię i nazwisko też?

Imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Emememe

#7155170 Napisano: 26.01.2024 11:34:44
Dziś ruszył konkurs Maoam, nie mam dostępu do zapowiedzi to wrzucam link tutaj  emotka  Jak ktoś ma czas i chęci można dodać do bazy  emotka  
https://konkursmaoam.pl/

martunik3

#7155171 Napisano: 26.01.2024 11:38:19
Jakiej firmy są słuchawki gamingowe z Monstera? Monster widnieje tylko logo?
0 0

Hold-em

#7155190 Napisano: 26.01.2024 12:36:31
Czy z Monster wysyłają maila z pozytywną weryfikacją czy po prostu od razu przychodzi nagroda?
0 0

doode

#7155202 Napisano: 26.01.2024 13:08:50
Hold-em napisał(a):

Czy z Monster wysyłają maila z pozytywną weryfikacją czy po prostu od razu przychodzi nagroda?

Po 24h od wygrania dostałem maila z nagrodą (bilet)
1 Hold-em 0

Monika11

#7155222 Napisano: 26.01.2024 14:19:12
doode napisał(a):

Hold-em napisał(a):

Czy z Monster wysyłają maila z pozytywną weryfikacją czy po prostu od razu przychodzi nagroda?

Po 24h od wygrania dostałem maila z nagrodą (bilet)

Bo bilety słali wszystkie od początku konkursu i trafiło akurat na ten dzień. A mam pytanie- mam wrażenie ,że jak wysłali bilety nie ma już ich w zdrapkach - wygrał ktoś dzisiaj ? To samo z innym nagrodami .. bardzo ciężko trafić dzisiaj
0 0

maverick

#7155226 Napisano: 26.01.2024 14:31:28
Monika11 napisał(a):

doode napisał(a):

Hold-em napisał(a):

Czy z Monster wysyłają maila z pozytywną weryfikacją czy po prostu od razu przychodzi nagroda?

Po 24h od wygrania dostałem maila z nagrodą (bilet)

Bo bilety słali wszystkie od początku konkursu i trafiło akurat na ten dzień. A mam pytanie- mam wrażenie ,że jak wysłali bilety nie ma już ich w zdrapkach - wygrał ktoś dzisiaj ? To samo z innym nagrodami .. bardzo ciężko trafić dzisiaj

Mnie się wydaje, że bilety są, tylko teraz trzeba kupić wodę w Żabce, a nie energetyk w Biedronce emotka
2 Monika11, ZetZ 0

Cynamon28

#7155230 Napisano: 26.01.2024 14:40:03
maverick napisał(a):

Monika11 napisał(a):

doode napisał(a):

Hold-em napisał(a):

Czy z Monster wysyłają maila z pozytywną weryfikacją czy po prostu od razu przychodzi nagroda?

Po 24h od wygrania dostałem maila z nagrodą (bilet)

Bo bilety słali wszystkie od początku konkursu i trafiło akurat na ten dzień. A mam pytanie- mam wrażenie ,że jak wysłali bilety nie ma już ich w zdrapkach - wygrał ktoś dzisiaj ? To samo z innym nagrodami .. bardzo ciężko trafić dzisiaj

Mnie się wydaje, że bilety są, tylko teraz trzeba kupić wodę w Żabce, a nie energetyk w Biedronce emotka

Jaką wodę w Żabce ? Teraz chyba już masa ludzi gra, w niedzielę tydzień temu wygrałem lodówkę na jeden kod, od tego czasu zgłosiłem około 30-40 losów i nic.
0 0