Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

samdej

#7151017 Napisano: 03.01.2024 21:30:00
Co do żądania przez agencje pieczątki na paragonie potwierdzającej zakup produktu promocyjnego to powiem Wam tak:
Nie wiem czy kiedyś poruszany był tutaj taki pomysł, ale ja bym próbował rozwiązać to tak, żeby się skrzyknąć i przygotować porządnie uargumentowaną petycję online w tym temacie, którą po zebraniu wirtualnych podpisów powinno się wysłać pocztą tradycyjną do jak największej ilości agencji + do jakiejś instytucji najlepiej nadzorującej konkursy.

Czy to by coś pomogło, nie wiem. Ale sorry, od samego biadolenia w tym temacie na forum nic się nie zmieni.

Jeżeli bylibyście za tym aby w ten czy inny sposób spróbować zadziałać w tej kwestii to dobrym pomysłem na początek byłoby chyba założyć nowy wątek tutaj aby przedyskutować ten temat.

ReneK

#7151018 Napisano: 03.01.2024 21:31:20
lukasz6 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-naturalnie-proste

było rozwiązanie tego? oczywiście strona się już nawet nie otwiera, ani regulamin

PODBIJAM PYTANIE!🤔
0 0

Credo89

#7151031 Napisano: 04.01.2024 07:53:46
mandarynka16 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Ja wysłałam paragon wraz ze zdjęciem produktu Bonduelle, ale jak widać i to nie pomogło...ale już ją do nich napisze z odpowiednim "podziękowaniem" i bezpośrednio do Bonduelle również...

Ale co napiszesz ? Regulamin był dostępny, były tam spisane zasady. Mogą nam się nie podobać, ale oni działają zgodnie z regulaminem. Pretensje możemy mieć do sklepów z dziadowymi opisami.

Teoretycznie tak, ale tak naprawdę mnóstwo agencji sprawdza produkt na paragonie ze sklepem, więc w zasadzie to w ich gestii leży weryfikacja nazwy produktu. Rozumiem jeszcze sytuacje kiedy wysyłasz dane z paragonu bez zdjęcia i w momencie kiedy dowiadujesz się o wygranej idziesz po pieczątke. Ale prosić o nią za każdym razem, to jakiś absurd. W każdym sklepie w mojej okolicy produkt był źle opisany, gdybym biegała po kierownikach i prosiła o pieczątkę to uznali by mnie za niezłego wariata. Regulamin regulaminem, ale to jest fizycznie zbyt czasochłonne i jak dla mnie nierealne...

Credo89

#7151032 Napisano: 04.01.2024 07:59:43
Czy ktoś ma nr telefonu do Promo Makers? Chciałam im powiedzieć co o nich myślę  emotka  niestety na ich stronie jest tylko mail...
0 0

byekitty

#7151046 Napisano: 04.01.2024 09:08:01
Credo89 napisał(a):

Czy ktoś ma nr telefonu do Promo Makers? Chciałam im powiedzieć co o nich myślę  emotka  niestety na ich stronie jest tylko mail...

Oni wiedzą co planujesz 🤣
1 Credo89 0

ZetZ

#7151056 Napisano: 04.01.2024 09:47:53
No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka
0 0

martunik3

#7151059 Napisano: 04.01.2024 09:52:39
Mam przesyłkę w aplikacji InPost w trakcie przygotowywania od Columbit,
czyżby to Cillit ? emotka
0 0

malgol

#7151062 Napisano: 04.01.2024 09:59:59
martunik3 napisał(a):

Mam przesyłkę w aplikacji InPost w trakcie przygotowywania od Columbit,
czyżby to Cillit ? emotka

też tak mi się wydaje
0 0

kuleczkar

#7151068 Napisano: 04.01.2024 10:26:02
ZetZ napisał(a):

No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka

Też tak mam przy pierwszym kliknięciu wyślij, klikam drugi raz i normalnie przechodzi- czyli standardowo tym razem się nie udało.... emotka
1 ZetZ 0

ZetZ

#7151069 Napisano: 04.01.2024 10:27:37
kuleczkar napisał(a):

ZetZ napisał(a):

No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka

Też tak mam przy pierwszym kliknięciu wyślij, klikam drugi raz i normalnie przechodzi- czyli standardowo tym razem się nie udało.... emotka

U mnie i za 6 nie idzie... potem popróbuję, dziękuję za wpis emotka
1 kuleczkar 0

saint81

#7151129 Napisano: 04.01.2024 13:15:09
agnesita napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy tylko jedna osoba dostała pozytywną weryfikacje od Smolara konkurs dallmayr?

ja nie mam i sprawdziłam w laureatach, że czeka na zatwierdzenie czyli nie puścili wszystkich weryfikacji jeszcze

Czy coś się zmieniło u osób, które nie miały jeszcze pozytywnej weryfikacji? Bo ja również nadal czekam,
0 0

Agnes

#7151134 Napisano: 04.01.2024 13:34:23
saint81 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy tylko jedna osoba dostała pozytywną weryfikacje od Smolara konkurs dallmayr?

ja nie mam i sprawdziłam w laureatach, że czeka na zatwierdzenie czyli nie puścili wszystkich weryfikacji jeszcze

Czy coś się zmieniło u osób, które nie miały jeszcze pozytywnej weryfikacji? Bo ja również nadal czekam,

u mnie jest info uzupełnij dane
ale meila mam że dostali mój formularz
0 0

bianka33

#7151144 Napisano: 04.01.2024 14:01:01
samdej napisał(a):

Co do żądania przez agencje pieczątki na paragonie potwierdzającej zakup produktu promocyjnego to powiem Wam tak:
Nie wiem czy kiedyś poruszany był tutaj taki pomysł, ale ja bym próbował rozwiązać to tak, żeby się skrzyknąć i przygotować porządnie uargumentowaną petycję online w tym temacie, którą po zebraniu wirtualnych podpisów powinno się wysłać pocztą tradycyjną do jak największej ilości agencji + do jakiejś instytucji najlepiej nadzorującej konkursy.

Czy to by coś pomogło, nie wiem. Ale sorry, od samego biadolenia w tym temacie na forum nic się nie zmieni.

Jeżeli bylibyście za tym aby w ten czy inny sposób spróbować zadziałać w tej kwestii to dobrym pomysłem na początek byłoby chyba założyć nowy wątek tutaj aby przedyskutować ten temat.

1. Większość agencji i tak o to nie prosi, to są jakieś wyjątki. Od lat mnie nikt nie poprosił o pieczątkę. Bez przesady, nie jest to globalny problem.
2. Już widzę jak ludzie podpisują się imieniem, nazwiskiem i adresem pod petycją do wszystkich agencji. Nikt nie będzie chciał podpaść 😉 
I wojować w tak błahej sprawie.
3. Najprościej nie brać udziału w loterii, w której zasady nam nie pasują. Jeśli jest wzmianka o opisie na paragonie w regulaminie, to trzeba się przygotować na chodzenie po pieczątki albo znaleźć sklep z dobrym opisem lub sobie odpuścić niż pisać petycje, żeby zmienić regulamin czy sposób pracy agencji. Ja nie mogę odbierać telefonów w godzinach pracy, więc omijam konkursy, gdzie powiadamiają telefonicznie. Życie.

anialistopad

#7151166 Napisano: 04.01.2024 15:23:17
Itm Pepsi z jakiego dnia informowali?
0 0

adamo86

#7151171 Napisano: 04.01.2024 15:28:28
anialistopad napisał(a):

Itm Pepsi z jakiego dnia informowali?

88 (?*) osób na liście, więc pewnie za pierwsze 9 dni -> do 27.12

*może w Święta nie było z czego wybierać emotka

radziosny

#7151177 Napisano: 04.01.2024 15:48:01
iwonan12 napisał(a):

zielonetrampki napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

infromowali juz moze z wedla? bo dzis miało być pierwsze losowanie emotka

P.S pochwalcie sie ile poszło zgłoszen emotka u mnie cos koło 50. mogłaby z jedna nagroda wpasc emotka


Ja też słałam, ale nie pamiętam ile zgłoszcen emotka ciekawa jestem czy coś wpadnie, wątpie bo w takich konk mam mało szcześcia emotka



Też jestem ciekawa bo wysłałam ok 100 zgłoszeń
emotka emotka


O jakim konkursie mowa? emotka
0 0

donia7

#7151182 Napisano: 04.01.2024 15:53:19
radziosny napisał(a):

iwonan12 napisał(a):

zielonetrampki napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

infromowali juz moze z wedla? bo dzis miało być pierwsze losowanie emotka

P.S pochwalcie sie ile poszło zgłoszen emotka u mnie cos koło 50. mogłaby z jedna nagroda wpasc emotka


Ja też słałam, ale nie pamiętam ile zgłoszcen emotka ciekawa jestem czy coś wpadnie, wątpie bo w takich konk mam mało szcześcia emotka



Też jestem ciekawa bo wysłałam ok 100 zgłoszeń
emotka emotka


O jakim konkursie mowa? emotka

Radziosny to było 13 lat temu emotka  zacytowałeś posta z pierwszej strony emotka

radziosny

#7151206 Napisano: 04.01.2024 17:07:09
donia7 napisał(a):

radziosny napisał(a):

iwonan12 napisał(a):

zielonetrampki napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

infromowali juz moze z wedla? bo dzis miało być pierwsze losowanie emotka

P.S pochwalcie sie ile poszło zgłoszen emotka u mnie cos koło 50. mogłaby z jedna nagroda wpasc emotka


Ja też słałam, ale nie pamiętam ile zgłoszcen emotka ciekawa jestem czy coś wpadnie, wątpie bo w takich konk mam mało szcześcia emotka



Też jestem ciekawa bo wysłałam ok 100 zgłoszeń
emotka emotka


O jakim konkursie mowa? emotka

Radziosny to było 13 lat temu emotka  zacytowałeś posta z pierwszej strony emotka

Ahaa to przepraszam emotka
To z przepracowania emotka
0 0

8igora9

#7151212 Napisano: 04.01.2024 17:23:33
Rozkrec imprezę Stock Prosecco w żabce. Po dodaniu zgłoszenia wyskoczył komunikat, że w ciągu 5 minut powinno dojść potwierdzenie na maila, a jeśli go nie będzie, to trzeba się z nimi kontaktować mailowo. Oczywiście nic nie przyszło. 🙈 Pewnie już nie odpiszą o tej porze. Ktoś z nimi się kontaktował wcześniej? Kazali wrzucać zgłoszenie jeszcze raz?
0 0

agnesita

#7151213 Napisano: 04.01.2024 17:25:19
saint81 napisał(a):

Czy coś się zmieniło u osób, które nie miały jeszcze pozytywnej weryfikacji? Bo ja również nadal czekam


U mnie bez zmian, cały czas czeka na zatwierdzenie
0 0