Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

donia7

#7150265 Napisano: 30.12.2023 17:34:29
Nie chcę Was straszyć na koniec roku emotka  oby jednak Los Mejores przedłużył w jakiś sposób te środki.
0 0

justyna1411

#7150267 Napisano: 30.12.2023 17:44:07
donia7 napisał(a):

Nie chcę Was straszyć na koniec roku emotka  oby jednak Los Mejores przedłużył w jakiś sposób te środki.

Ja na wszelki wypadek wybrałam się dziś do sklepu i nie potrzebowałam robić dużych zakupów więc za całą kwotę kupiłam bony podarunkowe do Allegro które na spokojnie będę mogła wykorzystać do końca 2024 roku. Pani w BOK (Leclerc Warszawa Bielany) była bardzo niemiła, nakrzyczała na mnie że to niemożliwe że mam na karcie zdeponowane jakieś środki w takiej kwocie bo oni nie organizują takich konkursów. Gdy okazało się, że na karcie jest 500 zł to spytałam do kiedy mogę je wykorzystać i znów na mnie nakrzyczała że ona nie musi tego wiedzieć a tak wogóle to "powinnam czytać regulaminy bo najwidoczniej w nich było to wskazane".... Życie i ludzka życzliwość.
0 0

kreatywny17

#7150270 Napisano: 30.12.2023 18:11:43
Mi się wydaję, że to nie jest typowa karta jak za punkty zakupowe, bo żeby to ściągnąć z karty jak płaciłem to na godzinę zablokowałem kasę, do kasjerki z informacji przyszła kierowniczka, a kierowniczka jeszcze dzwoniła do informatyka jak to ściągnąć, z rozmowy wynikała, że do karty, jest podpięta jeszcze jakaś druga karta i to się inaczej ściąga niż normalnie, trzy razy musiałem wykładać z koszyka zakupy i trzy razy kasjerka je skanowała. Przy zwykłych płatnościach z karty za punkty podejrzewam, że takich cyrków nie ma, tym bardziej, że tych środków nawet nigdzie nie widać, w punkcie obsługi można się tylko dowiedzieć, czy się ma i ile:) Ale żeby się spytać do kiedy to jest ważne, to mi nie przyszło do głowy...
0 0

pipistrello

#7150271 Napisano: 30.12.2023 18:14:06
justyna1411 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nie chcę Was straszyć na koniec roku emotka  oby jednak Los Mejores przedłużył w jakiś sposób te środki.

Ja na wszelki wypadek wybrałam się dziś do sklepu i nie potrzebowałam robić dużych zakupów więc za całą kwotę kupiłam bony podarunkowe do Allegro które na spokojnie będę mogła wykorzystać do końca 2024 roku. Pani w BOK (Leclerc Warszawa Bielany) była bardzo niemiła, nakrzyczała na mnie że to niemożliwe że mam na karcie zdeponowane jakieś środki w takiej kwocie bo oni nie organizują takich konkursów. Gdy okazało się, że na karcie jest 500 zł to spytałam do kiedy mogę je wykorzystać i znów na mnie nakrzyczała że ona nie musi tego wiedzieć a tak wogóle to "powinnam czytać regulaminy bo najwidoczniej w nich było to wskazane".... Życie i ludzka życzliwość.

To jeszcze nic, ja pojechałam na zakupy i pomijam fakt, że nikt nie rozumiał o co mi chodzi, to w końcu okazało się, że na mojej karcie jest 0 PLN.
Więc zrobiłam z siebie wariatkę i tyle.

kreatywny17

#7150277 Napisano: 30.12.2023 18:56:08
kreatywny17 napisał(a):

Mi się wydaję, że to nie jest typowa karta jak za punkty zakupowe, bo żeby to ściągnąć z karty jak płaciłem to na godzinę zablokowałem kasę, do kasjerki z informacji przyszła kierowniczka, a kierowniczka jeszcze dzwoniła do informatyka jak to ściągnąć, z rozmowy wynikała, że do karty, jest podpięta jeszcze jakaś druga karta i to się inaczej ściąga niż normalnie, trzy razy musiałem wykładać z koszyka zakupy i trzy razy kasjerka je skanowała. Przy zwykłych płatnościach z karty za punkty podejrzewam, że takich cyrków nie ma, tym bardziej, że tych środków nawet nigdzie nie widać, w punkcie obsługi można się tylko dowiedzieć, czy się ma i ile:) Ale żeby się spytać do kiedy to jest ważne, to mi nie przyszło do głowy...

Teraz znalazłem wydruk z mojej płatności, ten który drukuje się do paragonu fiskalnego, są tam wyszczególnione "portfel punktowy" i "portfel gotówkowy", ten pierwszy to punkty i rabaty jakie można za to mieć jak dobrze czytam w regulaminie, natomiast ten portfel gotówkowy, o którym nigdzie żadnej wzmianki na necie nie mogę odszukać, to ta kasa którą dostaliśmy, na moje oko i przeczucie one są raczej bezpieczne przed zmianą roku i mam nadzieję, że się nie mylęemotka
0 0

rare85

#7150278 Napisano: 30.12.2023 18:57:46
Ktoś podpowie - te losy z Żabki z piwnej loterii można wykorzystać tylko w  dniu zakupu? Czy to nie ma znaczenia, bo to nie są bramki tylko nagroda przypisana do losu?
0 0

visserarthur

#7150283 Napisano: 30.12.2023 19:23:44
rare85 napisał(a):

Ktoś podpowie - te losy z Żabki z piwnej loterii można wykorzystać tylko w  dniu zakupu? Czy to nie ma znaczenia, bo to nie są bramki tylko nagroda przypisana do losu?

W regulaminie jest, że tylko w danym dniu, a nagrody wygrywają osoby, które zgłoszą się jako np. 1236 i 2222.
1 rare85 0

fan-mandaryny

#7150302 Napisano: 30.12.2023 21:45:12
Na konkurs Captaina Jacka nie dali mi kodu. Kupiłem jedno piwo za zappsy a drugie normalnie. Może dlatego nie otrzymałem kodu, jak myślicie? Oczywiście na jednej transakcji, używając aplikacji.
0 0

ReneK

#7150305 Napisano: 30.12.2023 21:49:52
fan-mandaryny napisał(a):

Na konkurs Captaina Jacka nie dali mi kodu. Kupiłem jedno piwo za zappsy a drugie normalnie. Może dlatego nie otrzymałem kodu, jak myślicie? Oczywiście na jednej transakcji, używając aplikacji.

Myślę ze tak !tak kiedyś miałam z wyzwaniem Wody Żywiec Zdroj gdzie przy 3 wodach jedno było za żappsy i niestety nie jest to zaliczane wówczas jako zakup ale jako nagroda🤷

anaesth

#7150308 Napisano: 30.12.2023 22:10:12
Czy działa Wam formularz Pepsi w C4? Słał ktoś niedawno?
0 0

koniczynka123

#7150309 Napisano: 30.12.2023 22:15:01
anaesth napisał(a):

Czy działa Wam formularz Pepsi w C4? Słał ktoś niedawno?

Weryfikacja antybota nie powiodła się emotka też mi nie działa na żadnej przeglądarce emotka
1 anaesth 0

notta

#7150310 Napisano: 30.12.2023 22:21:34
koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy działa Wam formularz Pepsi w C4? Słał ktoś niedawno?

Weryfikacja antybota nie powiodła się emotka też mi nie działa na żadnej przeglądarce emotka

właśnie wysłałam: "Dzięki!
Twoje zgłoszenie zostało wysłane, damy Ci znać w wiadomości e-mail, jeśli wygrasz."
0 0

fan-mandaryny

#7150316 Napisano: 30.12.2023 22:58:29
ReneK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Na konkurs Captaina Jacka nie dali mi kodu. Kupiłem jedno piwo za zappsy a drugie normalnie. Może dlatego nie otrzymałem kodu, jak myślicie? Oczywiście na jednej transakcji, używając aplikacji.

Myślę ze tak !tak kiedyś miałam z wyzwaniem Wody Żywiec Zdroj gdzie przy 3 wodach jedno było za żappsy i niestety nie jest to zaliczane wówczas jako zakup ale jako nagroda🤷

A to oszukańcy. Nic takiego w regulaminie nie odszukałem, ze nie może być za żappsy.
0 0

visserarthur

#7150317 Napisano: 30.12.2023 23:19:31
fan-mandaryny napisał(a):

ReneK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Na konkurs Captaina Jacka nie dali mi kodu. Kupiłem jedno piwo za zappsy a drugie normalnie. Może dlatego nie otrzymałem kodu, jak myślicie? Oczywiście na jednej transakcji, używając aplikacji.

Myślę ze tak !tak kiedyś miałam z wyzwaniem Wody Żywiec Zdroj gdzie przy 3 wodach jedno było za żappsy i niestety nie jest to zaliczane wówczas jako zakup ale jako nagroda🤷

A to oszukańcy. Nic takiego w regulaminie nie odszukałem, ze nie może być za żappsy.

Kiedyś zaliczało, bo do odbieranego za żapsy produktu drukował się paragon, a  teraz już się nie drukuje.

ReneK

#7150318 Napisano: 30.12.2023 23:23:32
fan-mandaryny napisał(a):

ReneK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Na konkurs Captaina Jacka nie dali mi kodu. Kupiłem jedno piwo za zappsy a drugie normalnie. Może dlatego nie otrzymałem kodu, jak myślicie? Oczywiście na jednej transakcji, używając aplikacji.

Myślę ze tak !tak kiedyś miałam z wyzwaniem Wody Żywiec Zdroj gdzie przy 3 wodach jedno było za żappsy i niestety nie jest to zaliczane wówczas jako zakup ale jako nagroda🤷

A to oszukańcy. Nic takiego w regulaminie nie odszukałem, ze nie może być za żappsy.

Może napisz do Nich!Może w tym przypadku uwzględnią!W końcu to też jakaś forma płatności którą zapracowałeś punktujac za zakupy!Dla mnie to też nie w porzo !to tak jakbys trzymał kasę na lokacie a z wypracowanych procentów nie mogłbyś za wszystko płacić!😶...

fan-mandaryny

#7150319 Napisano: 30.12.2023 23:44:08
ReneK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

ReneK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Na konkurs Captaina Jacka nie dali mi kodu. Kupiłem jedno piwo za zappsy a drugie normalnie. Może dlatego nie otrzymałem kodu, jak myślicie? Oczywiście na jednej transakcji, używając aplikacji.

Myślę ze tak !tak kiedyś miałam z wyzwaniem Wody Żywiec Zdroj gdzie przy 3 wodach jedno było za żappsy i niestety nie jest to zaliczane wówczas jako zakup ale jako nagroda🤷

A to oszukańcy. Nic takiego w regulaminie nie odszukałem, ze nie może być za żappsy.

Może napisz do Nich!Może w tym przypadku uwzględnią!W końcu to też jakaś forma płatności którą zapracowałeś punktujac za zakupy!Dla mnie to też nie w porzo !to tak jakbys trzymał kasę na lokacie a z wypracowanych procentów nie mogłbyś za wszystko płacić!😶...

Dzięki za wszelkie rady. Tak zrobię. Ale na e-mail kontakt@zabka.pl
Niestety nie mogę wyslac tego paragonu z poziomu „kontakt” za pośrednictwem aplikacji. Jest jakaś „przerwa techniczna”. Było tak kilka tygodni temu i (nawet po aktualizacji przed chwilą) jest to samo. Obawiam się, ze nikt się tym teraz nie zajmie. No ale zobaczymy. Do 2.01 mają czas. emotka
1 ReneK 0

vazzz

#7150349 Napisano: 31.12.2023 11:30:27
W tym roku w loterii Heinekena były do wygrania m.in. kody do muve.pl Jeśli ktoś ich jeszcze nie wykorzystał to niech się pospieszy, ponieważ są ważne do dziś. Ja się właśnie zorientowałam, na szczęście rychło w czas.

madllen

#7150364 Napisano: 31.12.2023 13:19:17
Jeśli komuś zalega i miałby się zmarnować kupię kod do pizza hut w okazyjnej cenie emotka
0 0

jagodzianka

#7150374 Napisano: 31.12.2023 14:02:27
Uwaga hit co odwaliłam, wysyłam zgłoszenie do konkursu Ariel kaufland i tam pytanie jak zazwyczaj robisz pranie, napisałam używam proszku do prania i przechodzę dalej 😂😂😂 a to było pytanie konkursowe, myślałam ze jakieś statystyczne ze trzeba odpowiedzieć cokolwiek żeby przejść do głównego pytania 😳

mandarynka16

#7150375 Napisano: 31.12.2023 14:18:32
jagodzianka napisał(a):

Uwaga hit co odwaliłam, wysyłam zgłoszenie do konkursu Ariel kaufland i tam pytanie jak zazwyczaj robisz pranie, napisałam używam proszku do prania i przechodzę dalej 😂😂😂 a to było pytanie konkursowe, myślałam ze jakieś statystyczne ze trzeba odpowiedzieć cokolwiek żeby przejść do głównego pytania 😳

emotka  jeżeli wygrasz to koniecznie się pochwal !