Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

majonez1992

#7149091 Napisano: 22.12.2023 00:10:29
asia8564 napisał(a):

Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili

Mionetto sie skonczyl.
0 0

visserarthur

#7149096 Napisano: 22.12.2023 00:15:40
LuckyLuke napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

Sama sobie odpowiem. Konkursu w bazie nie ma, więc łamiesz regulamin dyskutując o nim na forum jednocześnie zarzucając komuś innemu, że łamie regulamin konkursu (chociaż akurat go nie łamie). Fajnie jest trzymać konkursy dla siebie, w końcu mniejsza szansa, że "przez kogoś przeleci ci kolejna nagroda w konkursie", ale wtedy nie przybiegaj na forum z płaczem szukając popleczników do swojej krucjaty. A krucjata jest daremna. Marcin nie złamał żadnego punktu regulaminu. Zmarnujesz czas, energię, wyjdziesz na pieniaczkę, a wyższej nagrody nie dostaniesz. Ten rower już odjechał. 
Może trzeba byłoby mieć pretensje do siebie, że zrobiło się słabsze zgłoszenie zamiast do zwycięzcy, że zrobił lepsze? Dodatkowo przekazanie autorskich praw majątkowych wymaga umowy w formie pisemnej, sam zapis w regulaminie nie wystarczy. Po wygranej laureat musi podpisać umowę, która będzie regulowała zakres i czas trwania przeniesienia praw majątkowych do pracy. W konkursach na FB jeszcze chyba nigdy mi się nie zdarzyło podpisywać dodatkowej umowy. Nawet jak podpiszesz taka umowę to dotyczy ona często ściśle określonego czasu, np. trzy miesiące, pół roku, rok. Po tym czasie prawa znowu wracają do ciebie. Dodatkowo przekazanie praw dotyczy także ściśle określonego dzieła. To, że coś jest podobne jeszcze nie znaczy, że to plagiat. Na Marcina wielokrotnie była nagonka, bo nagina regulamin albo wręcz go łamie (choć twierdzi, że nie;) i wysyła filmy nawet tam, gdzie wyraźnie jest napisane, że ma być tekst i o to, według mnie słusznie, mamy pretensje. Ale jeśli wygrywa zgłoszeniem regulaminowym to niech wygrywa jak najwięcej, na zdrowie. Każdy może znaleźć swój patent na wygrywanie i z niego skorzystać.

A ja Iga rozumiem Twoje rozgoryczenie, choć niestety nie mogę znaleźć Twojego zgłoszenia. Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na stronę konkursową to brak możliwości dodania filmiku, po co zatem te żenujące zagrywki z Youtubem? Oczywiście praca nie jest żadnym plagiatem, ale wybaczcie tego nie da się oglądać...ileż można.  Ten stek bzdur wygłaszany przez ponad 4 minuty, przepraszam ja nie dotrwałam do końca. Żeby było jasne w konkursie nie brałam udziału, i naprawdę nie ma we mnie ani odrobiny zazdrości emotka  pozdrawiam

To ten żenujący koleś, co rzeczywiście nie da się go obejrzeć do końca? Kiedyś się starałem obejrzeć, ale nie dało rady. Można wygrywać, ale czy być przy tym żenującym... w sumie można... emotka emotka
1 atyde25 0

asiaaa85

#7149100 Napisano: 22.12.2023 00:20:07
majonez1992 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili

Mionetto sie skonczyl.

Dziękuję za informację , teraz widzę w regulaminie zakup do 19 a ja kupiłam wczoraj …. tak to jest wysyłać zgłoszenia na ostatnią chwilę …
0 0

zielonooka85

#7149103 Napisano: 22.12.2023 00:28:51
Dodatek napisał(a):

Czy lindt informował już za wszystkie dni czy tylko za pierwszy?

no raczej za wszystkie...
0 0

nanajka81

#7149129 Napisano: 22.12.2023 07:23:46
visserarthur napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

A ja Iga rozumiem Twoje rozgoryczenie, choć niestety nie mogę znaleźć Twojego zgłoszenia. Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na stronę konkursową to brak możliwości dodania filmiku, po co zatem te żenujące zagrywki z Youtubem? Oczywiście praca nie jest żadnym plagiatem, ale wybaczcie tego nie da się oglądać...ileż można.  Ten stek bzdur wygłaszany przez ponad 4 minuty, przepraszam ja nie dotrwałam do końca. Żeby było jasne w konkursie nie brałam udziału, i naprawdę nie ma we mnie ani odrobiny zazdrości emotka  pozdrawiam

To ten żenujący koleś, co rzeczywiście nie da się go obejrzeć do końca? Kiedyś się starałem obejrzeć, ale nie dało rady. Można wygrywać, ale czy być przy tym żenującym... w sumie można... emotka emotka

Ja tego też nie jestem w stanie w całości obejrzeć ale zawsze patrzę na początek czy trzyma się tematu, przesuwam na środek i na koniec. Piosenkarz słaby ale pod względem tekstu i spójności z tematem to nawet się to kupy trzyma. To co jest żenujące to tworzenie filmu gdy trzeba tylko NAPISAĆ... Film jest tylko po to aby zauważyli zgłoszenie, które ginie wśród setek długaśnych esejów. Bo taka prawda - na fejsie wygrywają eseje/długie wiersze/wyróżniające się załącznikami zgłoszenia. I nieważne że nie są to prawdziwe "opowieści" - fantazje konkursowiczów są niesamowite. Poczytałam trochę tych wygranych i w wielu przypadkach z prawdą to ma tyle co nic. No ale kto dochodzi czy to prawda czy nie? Ważne że długie i "kreatywne".
1 atyde25 0

atyde25

#7149133 Napisano: 22.12.2023 08:03:54
Po trupach do celu niestety co niektórzy robią by wygrać to są ciary żenady.Kiedyś świecące młynki ,makiety jak trzeba było odpowiedź słowną ale nie będę wysyłać wielkie kartony z pracami a teraz "twórczość artystyczna".Nawet jak talentu brak.

atyde25

#7149134 Napisano: 22.12.2023 08:07:32
Zresztą o czym tu gadać jak niektórzy w smsach słali link do filmu na you.... zamiast odpowiedzi słownej regulaminowej.I to było według nich zgodne z regulaminem i prawilne jak .....
0 0

majonez1992

#7149136 Napisano: 22.12.2023 08:15:26
asia8564 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili

Mionetto sie skonczyl.

Dziękuję za informację , teraz widzę w regulaminie zakup do 19 a ja kupiłam wczoraj …. tak to jest wysyłać zgłoszenia na ostatnią chwilę …

Ten konkurs wisiał cały wczorajszy dzień, ale dziś po północy jak pisałaś to już go nie było.
1 asiaaa85 0

atlantydek

#7149154 Napisano: 22.12.2023 09:07:51
bingo9842 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Czy "Słodka zima" Netto już cała poinformowana?

jak to konkurs z Wawel za 15 zł to nie.

Dziękuję

Był ostatni dzień Netto Wawel.
0 0

PanPrezes

#7149179 Napisano: 22.12.2023 11:11:00
Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?
0 0

Adra

#7149181 Napisano: 22.12.2023 11:15:54
PanPrezes napisał(a):

Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?

Ja zachowalwm, a ogólnie pierwsze co po przyjściu do domu to robię zdjęcie. Polecam - zawsze mi łatwiej znaleźć zdjęcie niż sam paragon. Ale na Twoim miejscu bym próbował do nich napisać i wyjaśnić sytuację
0 0

majonez1992

#7149182 Napisano: 22.12.2023 11:15:58
PanPrezes napisał(a):

Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?

Regulamin jasno mówi, że masz mieć paragon.
0 0

magie1982

#7149183 Napisano: 22.12.2023 11:19:30
majonez1992 napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?

Regulamin jasno mówi, że masz mieć paragon.

Ja mam, bo Milkę mam na tych samych. Ale paragony to ja rok trzymam w pudle, pora zrobić porządki świąteczne.
0 0

asiaaa85

#7149186 Napisano: 22.12.2023 11:23:29
magie1982 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?


Mam jedne paragon nie wygrałam , mogę dać , kwestia czy jest powiązany z delikartą emotka  

0 0

majonez1992

#7149188 Napisano: 22.12.2023 11:28:33
asia8564 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?


Mam jedne paragon nie wygrałam , mogę dać , kwestia czy jest powiązany z delikartą emotka  

myślę, że na pewno jest powiązany, przecież podawaliśmy numer Delikarty. I tylko ten numer. W regulaminie jest jasno napisane, że trzeba mieć paragon jak w każdym innym konkursie. Nie rozumiem problemu.
0 0

danaaa

#7149217 Napisano: 22.12.2023 12:40:05
szkodnik1988 napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na Garage? Nawet nie mam info w aplikacji...

Ja czekam, ale dostałam chwilę temu  SMSa z DHL, że będzie przesyłka, więc możliwe że to właśnie piwo jedzie
0 0

nataszka

#7149218 Napisano: 22.12.2023 12:40:43
szkodnik1988 napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na Garage? Nawet nie mam info w aplikacji...

Ja czekam, nie mam też info o wysyłce.
0 0

nataliii

#7149225 Napisano: 22.12.2023 12:50:39
nataszka napisał(a):

szkodnik1988 napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na Garage? Nawet nie mam info w aplikacji...

Ja czekam, nie mam też info o wysyłce.

Mi dziś przyszły!
0 0

doode

#7149231 Napisano: 22.12.2023 12:54:34
Martini Kaufland
Jaki wpisujecie numer paragonu?
Standardowy dla paragonów na przeciwko daty (prawy górny róg)
czy pod sumą pln oznaczony jako "Paragon: xxxxx" ?
0 0

Agnes

#7149298 Napisano: 22.12.2023 17:11:16
Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac
0 0