Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nanajka81

#7148902 Napisano: 21.12.2023 14:21:45
[quote=

Igoosia90]Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

Wg mnie w pełni słusznie niestety wygrał... Niby to samo ale jednak inaczej. Inne słowa, tekst pod konkurs, wszystko pasowało, narobić się trzeba było... Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale niczego nie udowodnisz. Co innego gdyby odpowiedź miała być TYLKO pisemna w iluś znakach, a tu "Odpowiedz w komentarzu pod tym postem na pytanie „W jaki sposób spakowałbyś rower Jobobike pod choinkę?" - to odpowiedział... A co do marzeń - próbuj szczęścia w innych konkursach. Często można wygrać kasę, poza tym posprzedajesz wygrane i nazbierasz na wymarzony rower.
0 0

bingo9842

#7148965 Napisano: 21.12.2023 15:42:05
Czy "Słodka zima" Netto już cała poinformowana?
0 0

zielonaszpilka

#7148967 Napisano: 21.12.2023 15:49:53
Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔
1 andii 0

nanajka81

#7148975 Napisano: 21.12.2023 16:15:16
bingo9842 napisał(a):

Czy "Słodka zima" Netto już cała poinformowana?

jak to konkurs z Wawel za 15 zł to nie.
0 0

zielonaszpilka

#7148991 Napisano: 21.12.2023 16:47:11
sabaka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu https://www.e-kon...kurs-dessange-w-hebe

W którym miejscu znajduje się nr paragonu w Hebe? Nie biorę udziału u Columbita, nie wiem o który im chodzi. Czy ten standardowy na górze po prawo,czy ten ma dole Numer:R6373627xxxx itd?

1 sabaka 0

bogimistrz

#7148997 Napisano: 21.12.2023 17:08:04
Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

Zgłaszaj mnie gdzie chcesz, nawet do Watykanu. Tak po ludzku życzę Ci wygranej wymarzonego roweru, niejeden konkurs jeszcze taki będzie.  Jeśli chcesz szukać na mnie haków, droga wolna. Dla mnie niepojęte, ale to Twoje życie. A jeżeli chodzi o plagiat to zanim się coś napisze warto przeczytać definicję tego słowa i jak to wygląda pod kątem prawnym.

Dodatek

#7149000 Napisano: 21.12.2023 17:09:39
Czy lindt informował już za wszystkie dni czy tylko za pierwszy?
0 0

bingo9842

#7149015 Napisano: 21.12.2023 17:52:00
nanajka81 napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Czy "Słodka zima" Netto już cała poinformowana?

jak to konkurs z Wawel za 15 zł to nie.

Dziękuję
1 nanajka81 0

majonez1992

#7149016 Napisano: 21.12.2023 18:00:10
nanajka81 napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Czy "Słodka zima" Netto już cała poinformowana?

jak to konkurs z Wawel za 15 zł to nie.

Wpis w informuja jest, tylko nie wiem czy calosc czy pojedynczo informuja:
0 0

zielonaszpilka

#7149029 Napisano: 21.12.2023 18:40:05
zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

Sama sobie odpowiem. Konkursu w bazie nie ma, więc łamiesz regulamin dyskutując o nim na forum jednocześnie zarzucając komuś innemu, że łamie regulamin konkursu (chociaż akurat go nie łamie). Fajnie jest trzymać konkursy dla siebie, w końcu mniejsza szansa, że "przez kogoś przeleci ci kolejna nagroda w konkursie", ale wtedy nie przybiegaj na forum z płaczem szukając popleczników do swojej krucjaty. A krucjata jest daremna. Marcin nie złamał żadnego punktu regulaminu. Zmarnujesz czas, energię, wyjdziesz na pieniaczkę, a wyższej nagrody nie dostaniesz. Ten rower już odjechał. 
Może trzeba byłoby mieć pretensje do siebie, że zrobiło się słabsze zgłoszenie zamiast do zwycięzcy, że zrobił lepsze? Dodatkowo przekazanie autorskich praw majątkowych wymaga umowy w formie pisemnej, sam zapis w regulaminie nie wystarczy. Po wygranej laureat musi podpisać umowę, która będzie regulowała zakres i czas trwania przeniesienia praw majątkowych do pracy. W konkursach na FB jeszcze chyba nigdy mi się nie zdarzyło podpisywać dodatkowej umowy. Nawet jak podpiszesz taka umowę to dotyczy ona często ściśle określonego czasu, np. trzy miesiące, pół roku, rok. Po tym czasie prawa znowu wracają do ciebie. Dodatkowo przekazanie praw dotyczy także ściśle określonego dzieła. To, że coś jest podobne jeszcze nie znaczy, że to plagiat. Na Marcina wielokrotnie była nagonka, bo nagina regulamin albo wręcz go łamie (choć twierdzi, że nie;) i wysyła filmy nawet tam, gdzie wyraźnie jest napisane, że ma być tekst i o to, według mnie słusznie, mamy pretensje. Ale jeśli wygrywa zgłoszeniem regulaminowym to niech wygrywa jak najwięcej, na zdrowie. Każdy może znaleźć swój patent na wygrywanie i z niego skorzystać.

mowmikinga

#7149051 Napisano: 21.12.2023 21:02:41
Czy przychodzi Wam na maila potwierdzenie udziału w konkursie Mionetto w Żabce?
0 0

majonez1992

#7149052 Napisano: 21.12.2023 21:04:35
mowmikinga napisał(a):

Czy przychodzi Wam na maila potwierdzenie udziału w konkursie Mionetto w Żabce?

nie było
0 0

mowmikinga

#7149053 Napisano: 21.12.2023 21:06:48
majonez1992 napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Czy przychodzi Wam na maila potwierdzenie udziału w konkursie Mionetto w Żabce?

nie było

Właśnie, a po wysalniu na stronie się wyświetliło że potwierdzenie wyślą na maila emotka
0 0

wiolka252

#7149057 Napisano: 21.12.2023 21:16:47
Berlinki poszły już całe?
0 0

tad_pole

#7149071 Napisano: 21.12.2023 22:48:03
Crunchips cały poszedł? ;(
0 0

LuckyLuke

#7149084 Napisano: 21.12.2023 23:49:38
zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

Sama sobie odpowiem. Konkursu w bazie nie ma, więc łamiesz regulamin dyskutując o nim na forum jednocześnie zarzucając komuś innemu, że łamie regulamin konkursu (chociaż akurat go nie łamie). Fajnie jest trzymać konkursy dla siebie, w końcu mniejsza szansa, że "przez kogoś przeleci ci kolejna nagroda w konkursie", ale wtedy nie przybiegaj na forum z płaczem szukając popleczników do swojej krucjaty. A krucjata jest daremna. Marcin nie złamał żadnego punktu regulaminu. Zmarnujesz czas, energię, wyjdziesz na pieniaczkę, a wyższej nagrody nie dostaniesz. Ten rower już odjechał. 
Może trzeba byłoby mieć pretensje do siebie, że zrobiło się słabsze zgłoszenie zamiast do zwycięzcy, że zrobił lepsze? Dodatkowo przekazanie autorskich praw majątkowych wymaga umowy w formie pisemnej, sam zapis w regulaminie nie wystarczy. Po wygranej laureat musi podpisać umowę, która będzie regulowała zakres i czas trwania przeniesienia praw majątkowych do pracy. W konkursach na FB jeszcze chyba nigdy mi się nie zdarzyło podpisywać dodatkowej umowy. Nawet jak podpiszesz taka umowę to dotyczy ona często ściśle określonego czasu, np. trzy miesiące, pół roku, rok. Po tym czasie prawa znowu wracają do ciebie. Dodatkowo przekazanie praw dotyczy także ściśle określonego dzieła. To, że coś jest podobne jeszcze nie znaczy, że to plagiat. Na Marcina wielokrotnie była nagonka, bo nagina regulamin albo wręcz go łamie (choć twierdzi, że nie;) i wysyła filmy nawet tam, gdzie wyraźnie jest napisane, że ma być tekst i o to, według mnie słusznie, mamy pretensje. Ale jeśli wygrywa zgłoszeniem regulaminowym to niech wygrywa jak najwięcej, na zdrowie. Każdy może znaleźć swój patent na wygrywanie i z niego skorzystać.

A ja Iga rozumiem Twoje rozgoryczenie, choć niestety nie mogę znaleźć Twojego zgłoszenia. Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na stronę konkursową to brak możliwości dodania filmiku, po co zatem te żenujące zagrywki z Youtubem? Oczywiście praca nie jest żadnym plagiatem, ale wybaczcie tego nie da się oglądać...ileż można.  Ten stek bzdur wygłaszany przez ponad 4 minuty, przepraszam ja nie dotrwałam do końca. Żeby było jasne w konkursie nie brałam udziału, i naprawdę nie ma we mnie ani odrobiny zazdrości emotka  pozdrawiam
1 atyde25 0

asiaaa85

#7149088 Napisano: 22.12.2023 00:01:39
Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili
0 0

asiaaa85

#7149089 Napisano: 22.12.2023 00:01:42
Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili
0 0

Staszek299

#7149090 Napisano: 22.12.2023 00:09:25
[quote=To jest konkurs Martini. Kod do wyzwania powinien pojawic sie w gornej ramce aplikacji, tam gdzie kupony emotka


asia8564]Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili
0 0

majonez1992

#7149091 Napisano: 22.12.2023 00:10:29
asia8564 napisał(a):

Gdzie był ten kod z aplikacji żabka mionetto  ? Produkt kupiony wchodzę w aplikacje i nawet nie ma tego wyzwania ….tak to jest brać udział w ostatniej chwili

Mionetto sie skonczyl.
0 0