Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

alexandra_sasa

#7147767 Napisano: 16.12.2023 15:33:27
zdesperowany_kot napisał(a):

Gdzie kupię te świąteczne produkty Glade?


Kaufland na pewno i Leclerc
0 0

kreo42

#7147769 Napisano: 16.12.2023 15:33:41
wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

banka-manka napisał(a):

vixen napisał(a):

Czy w kalendarzu adwentowym Fairtrade dostajecie zwrotkę na maila? Bo biorę udział prawie każdego dnia, a tylko raz przyszła mi zwrotka

Zawsze jest.

Ja dzis 2 raz wzielam udzial. I ani dzis ani wczoraj nic nie przyszlo na maila

U mnie też nie

Też nie miałem ani razu
0 0

Emememe

#7147770 Napisano: 16.12.2023 15:35:19
alexandra_sasa napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Gdzie kupię te świąteczne produkty Glade?


Kaufland na pewno i Leclerc

W biedronce też są emotka
0 0

ZetZ

#7147772 Napisano: 16.12.2023 15:54:20
kreo42 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

banka-manka napisał(a):

vixen napisał(a):

Czy w kalendarzu adwentowym Fairtrade dostajecie zwrotkę na maila? Bo biorę udział prawie każdego dnia, a tylko raz przyszła mi zwrotka

Zawsze jest.

Ja dzis 2 raz wzielam udzial. I ani dzis ani wczoraj nic nie przyszlo na maila

U mnie też nie

Też nie miałem ani razu

u mnie poczta onet i zwrotka jest od razu.
0 0

agakaz2

#7147776 Napisano: 16.12.2023 16:12:08
która nagroda idzie pocztexem?
0 0

synk

#7147784 Napisano: 16.12.2023 17:38:05
agakaz2 napisał(a):

która nagroda idzie pocztexem?

wszyscy wiedzą gdzie grałaś i co wygrałaś, więc Ci odpowiedzą
0 0

norweska20

#7147789 Napisano: 16.12.2023 18:03:37
atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka
0 0

agakaz2

#7147791 Napisano: 16.12.2023 18:08:18
synk napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

która nagroda idzie pocztexem?

wszyscy wiedzą gdzie grałaś i co wygrałaś, więc Ci odpowiedzą

dzięki za.infornacje bardzo mi pomogłeś

jokan

#7147793 Napisano: 16.12.2023 18:21:54
Pytanie o sklepy Chata Polska - czy na paragonie macie nazwę Chata Polska czy jakąś inną nazwę sklepu? U mnie zmienili lokalny sklep na Chatę Polską ale na paragonie widnieje stara nazwa sklepu, a na stronie www Chaty nie widnieje jeszcze...a trochę szkoda, bo loteria jest, dlatego się pytam...emotka
0 0

visserarthur

#7147796 Napisano: 16.12.2023 18:41:03
norweska20 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka

Nie wiem, jaki masz pełny adres tego sklepu, ale a moim przypadku było tak, że sklep był, tylko wpisany nie jako w tej miejscowości, tylko jako miejscowości „poczty” (jak się wpisuje nazwy mniejszych miejscowości, to po kodzie jest miejscowość, gdzie placówka pocztowa). Sam na to wpadłem i tak to wklepałem. W ogóle komuś się nie chciało wklepywać tych adresów i ze dwa razy miałem coś takiego, że np. zamiast ulicy Adama Mickiewicza 10, wpisali Adama 10. Jak już się skraca adres, to nazwiskiem, a nie imieniem…

synk

#7147798 Napisano: 16.12.2023 18:57:07
agakaz2 napisał(a):

synk napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

która nagroda idzie pocztexem?

wszyscy wiedzą gdzie grałaś i co wygrałaś, więc Ci odpowiedzą

dzięki za.infornacje bardzo mi pomogłeś

możliwe że słuchawki z żabki (ale nie mam pewności, bo to znajoma mówiła)
0 0

@gnieszk@

#7147803 Napisano: 16.12.2023 20:00:31
norweska20 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka


Spróbuj wybrać miejscowość zgodną z kodem pocztowym. I zobacz czy ulica pasuje. U mnie tak było Sklep ma adres miejscowość X ulica B 00-000 Y
A w formularzu była miejscowość Y + ulica B
0 0

norweska20

#7147804 Napisano: 16.12.2023 20:13:35
@gnieszk@ napisał(a):

norweska20 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka


Spróbuj wybrać miejscowość zgodną z kodem pocztowym. I zobacz czy ulica pasuje. U mnie tak było Sklep ma adres miejscowość X ulica B 00-000 Y
A w formularzu była miejscowość Y + ulica B

Dziekuje za podpowiedź  ale sprawdziłam już wszystkie sklepy pasujące do kodu pocztowego i one mają dobrą  ulice ..napisałam @ do organizatora  ze skoro przez weekend  nie obsługują strony i nie dodają sklepu do listy  ..to zamiast sklepy w którym kupiłam produkty , wybrałam ten 63-700 KROTOSZYN UL. Ostrowska 122 który znajduje się na paragonie ( pewnie jest to siedzibą firmy ) u samej góry.  Dodałam w @ zdjecie paragonu i zobaczymy co mi odpiszą
1 @gnieszk@ 0

tereniagno

#7147813 Napisano: 16.12.2023 20:47:41
FBmagdalena17 napisał(a):

darog napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Hej chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs Bociana, i lipa o co chodzi z tym komunikatem
"Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę. "
Na dwóch przeglądarkach to samo emotka

Mi  nie przechodziło z komputera stacjonarnego, z żadnej przeglądarki,
z telefonu - poszło. 
Coś masz może ustawione w kompie?

Nie mam pojęcia, laik ze mnie całkowity.

Też tak miałam w którymś konkursie,za chwilę puściłam jeszcze raz i poszło.

delfinka101

#7147815 Napisano: 16.12.2023 20:51:39
Czy w Bocianie była jakaś zwrotka czy tylko podziękowanie na stronie?
0 0

sophieann

#7147822 Napisano: 16.12.2023 21:35:37
Hej,

Czy ktoś kupował te limitowane zapachy Glade w Rossmann i wie jak są opisane na paragonie? Pomyliłam się i wzięłam jabłko i cynamon sądzac że to ten świąteczny zapach a okazało się, że to nie jest z tej kolekcji emotka
0 0

katee14

#7147825 Napisano: 16.12.2023 21:51:20
Czy jak wygrałam skarpety w aplikacji Coca-cola to mogę jeszcze grać o voucher  czy już nie? W regulaminie chyba jest jedna nagroda na osobę ale wiem, że jak się wygra voucher to od razu przychodzi kod, a jak skarpety to jest weryfikacja.
0 0

banka-manka

#7147826 Napisano: 16.12.2023 21:59:00
sophieann napisał(a):

Hej,

Czy ktoś kupował te limitowane zapachy Glade w Rossmann i wie jak są opisane na paragonie? Pomyliłam się i wzięłam jabłko i cynamon sądzac że to ten świąteczny zapach a okazało się, że to nie jest z tej kolekcji emotka

Ja nie znalazłam żadnego zapachu z limitowanej edycji w Rossmannie. Szukałam też u nich na stronie i w aplikacji. Mogłam źle szukać, ale wydaje mi się, że Rossmann nie ma ich wcale.
0 0

majonez1992

#7147842 Napisano: 17.12.2023 00:44:56
banka-manka napisał(a):

sophieann napisał(a):

Hej,

Czy ktoś kupował te limitowane zapachy Glade w Rossmann i wie jak są opisane na paragonie? Pomyliłam się i wzięłam jabłko i cynamon sądzac że to ten świąteczny zapach a okazało się, że to nie jest z tej kolekcji emotka

Ja nie znalazłam żadnego zapachu z limitowanej edycji w Rossmannie. Szukałam też u nich na stronie i w aplikacji. Mogłam źle szukać, ale wydaje mi się, że Rossmann nie ma ich wcale.

Kupisz limitke w Kaufie i tak opisane jest jak shit. Czy jest roznica. Nie wiem.
0 0

@gnieszk@

#7147854 Napisano: 17.12.2023 09:44:38
banka-manka napisał(a):

sophieann napisał(a):

Hej,

Czy ktoś kupował te limitowane zapachy Glade w Rossmann i wie jak są opisane na paragonie? Pomyliłam się i wzięłam jabłko i cynamon sądzac że to ten świąteczny zapach a okazało się, że to nie jest z tej kolekcji emotka

Ja nie znalazłam żadnego zapachu z limitowanej edycji w Rossmannie. Szukałam też u nich na stronie i w aplikacji. Mogłam źle szukać, ale wydaje mi się, że Rossmann nie ma ich wcale.


W moim Rossmanie też ich nie ma.