Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

adamo86

#7147350 Napisano: 15.12.2023 10:13:52
A kubeł zimnej wody ktoś wygrał?
Czy tylko bilety rozdają? i bez głównej...
0 0

mrmax

#7147352 Napisano: 15.12.2023 10:15:57
adamo86 napisał(a):

A kubeł zimnej wody ktoś wygrał?
Czy tylko bilety rozdają? i bez głównej...

puścili na odczepne bilety, żeby już nie stękać i finito emotka  cieszta się że cokolwiek dane emotka

Emememe

#7147380 Napisano: 15.12.2023 11:26:16
Czy po odesłaniu zdjęcia paragonu z konkursu Elmex dostaliście od nich zwrotkę na maila? Na Gmail przyszła od razu, na interii do tej pory nie mam. Ktoś, kto używa poczty interia otrzymał zwrotkę? emotka
0 0

mrmax

#7147382 Napisano: 15.12.2023 11:30:57
Emememe napisał(a):

Czy po odesłaniu zdjęcia paragonu z konkursu Elmex dostaliście od nich zwrotkę na maila? Na Gmail przyszła od razu, na interii do tej pory nie mam. Ktoś, kto używa poczty interia otrzymał zwrotkę? emotka

Na Interii i int brak
1 Emememe 0

Bartosz2222

#7147391 Napisano: 15.12.2023 11:46:11
Mam pytanie. Czy dostał ktoś już Nintendo Switch Lite z loterii Actimel Dino? Do mnie dotarła dzisiaj. Wydaje mi się, że miała być ona żółta z grą Pokemon Scarlet lub Pokemon Violet, natomiast ja dostałem różową z grą Animal Crossing New Horizons.
0 0

dany-duszek

#7147394 Napisano: 15.12.2023 11:50:46
majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola.

ale mc donald's sprzedaję 2 for U czyli Kanapka + frytki lub napój jako zestaw, więc frytki + napój to też powinien być zestaw
0 0

monkakk

#7147396 Napisano: 15.12.2023 11:53:48
mrmax napisał(a):

Emememe napisał(a):

Czy po odesłaniu zdjęcia paragonu z konkursu Elmex dostaliście od nich zwrotkę na maila? Na Gmail przyszła od razu, na interii do tej pory nie mam. Ktoś, kto używa poczty interia otrzymał zwrotkę? emotka

Na Interii i int brak

U mnie na gmail brak, na wp są
0 0

emi

#7147397 Napisano: 15.12.2023 11:54:40
Wieczorem wygrałam zestaw Jacobs , brak majla emotka  
Czekać ??
Czy pisać?
0 0

mrmax

#7147398 Napisano: 15.12.2023 11:54:47
monkakk napisał(a):

mrmax napisał(a):

Emememe napisał(a):

Czy po odesłaniu zdjęcia paragonu z konkursu Elmex dostaliście od nich zwrotkę na maila? Na Gmail przyszła od razu, na interii do tej pory nie mam. Ktoś, kto używa poczty interia otrzymał zwrotkę? emotka

Na Interii i int brak

U mnie na gmail brak, na wp są

Gmail sprawdź spam
0 0

monkakk

#7147399 Napisano: 15.12.2023 11:57:33
mrmax napisał(a):

monkakk napisał(a):

mrmax napisał(a):

Emememe napisał(a):

Czy po odesłaniu zdjęcia paragonu z konkursu Elmex dostaliście od nich zwrotkę na maila? Na Gmail przyszła od razu, na interii do tej pory nie mam. Ktoś, kto używa poczty interia otrzymał zwrotkę? emotka

Na Interii i int brak

U mnie na gmail brak, na wp są

Gmail sprawdź spam

Sprawdziłam. Spam, foldery ... Nic
0 0

majonez1992

#7147407 Napisano: 15.12.2023 12:09:18
dany-duszek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola.

ale mc donald's sprzedaję 2 for U czyli Kanapka + frytki lub napój jako zestaw, więc frytki + napój to też powinien być zestaw

No dla mnie zestaw 2 for you a Zestaw Klasyczny to zupełnie co innego. Zresztą, na stronie North Fisha widać jakie są zestawy i każdy ma coś, a nie Cole + Frytki.
Musi być jakaś ryba czy cokolwiek. Frytki plus Cola to nawet w Mc nie ma takiego zestawu. Zawsze masz jakiś burger plus Frytki lub burger plus Cola. 
Nie ma zestawów frytki plus Cola, a wiem bo żywię się takimi syfami jak Nortfish, MCdonald i cała reszta.
Jeśli tu jest inaczej byłabym mocno zdziwiona, że frytki plus Cola stanowią jakikolwiek zestaw.

Emememe

#7147410 Napisano: 15.12.2023 12:16:53
majonez1992 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola.

ale mc donald's sprzedaję 2 for U czyli Kanapka + frytki lub napój jako zestaw, więc frytki + napój to też powinien być zestaw

No dla mnie zestaw 2 for you a Zestaw Klasyczny to zupełnie co innego. Zresztą, na stronie North Fisha widać jakie są zestawy i każdy ma coś, a nie Cole + Frytki.
Musi być jakaś ryba czy cokolwiek. Frytki plus Cola to nawet w Mc nie ma takiego zestawu. Zawsze masz jakiś burger plus Frytki lub burger plus Cola. 
Nie ma zestawów frytki plus Cola, a wiem bo żywię się takimi syfami jak Nortfish, MCdonald i cała reszta.
Jeśli tu jest inaczej byłabym mocno zdziwiona, że frytki plus Cola stanowią jakikolwiek zestaw.

Mogliby doprecyzować ten regulamin, bo z tego zapisu to wynika, jakby posiłek + napoj od Coca Cola tworzyły zestaw. 
0 0

ace

#7147411 Napisano: 15.12.2023 12:17:47
Co wchodzi w sklad zestawu kosmetykow z loterii Nivea men? Bo ja dostalam tylko 3 rzeczy, a wydaje mi sie ze powinny byc 4 (brak dezodorantu). Czy to standard?
0 0

majonez1992

#7147412 Napisano: 15.12.2023 12:20:37
Emememe napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola.

ale mc donald's sprzedaję 2 for U czyli Kanapka + frytki lub napój jako zestaw, więc frytki + napój to też powinien być zestaw

No dla mnie zestaw 2 for you a Zestaw Klasyczny to zupełnie co innego. Zresztą, na stronie North Fisha widać jakie są zestawy i każdy ma coś, a nie Cole + Frytki.
Musi być jakaś ryba czy cokolwiek. Frytki plus Cola to nawet w Mc nie ma takiego zestawu. Zawsze masz jakiś burger plus Frytki lub burger plus Cola. 
Nie ma zestawów frytki plus Cola, a wiem bo żywię się takimi syfami jak Nortfish, MCdonald i cała reszta.
Jeśli tu jest inaczej byłabym mocno zdziwiona, że frytki plus Cola stanowią jakikolwiek zestaw.

Mogliby doprecyzować ten regulamin, bo z tego zapisu to wynika, jakby posiłek + napoj od Coca Cola tworzyły zestaw. 


No mogliby emotka  To ja już zgłupiałam, sorry. Dla mnie zestaw to zestaw w rybą, a zwłaszcza w NortFish gdzie widać co się nazywa zestawem. Naturalnie też wolałabym tańszą  opcję, a nie droższą za 39 zł czy ile tam.
1 Emememe 0

ace

#7147413 Napisano: 15.12.2023 12:20:47
ace napisał(a):

Co wchodzi w sklad zestawu kosmetykow z loterii Nivea men? Bo ja dostalam tylko 3 rzeczy, a wydaje mi sie ze powinny byc 4 (brak dezodorantu). Czy to standard?

Ok juz widze w regulaminie ze jednak 3 kosmetyki
0 0

asantesana

#7147420 Napisano: 15.12.2023 12:39:59
Emememe napisał(a):

Czy po odesłaniu zdjęcia paragonu z konkursu Elmex dostaliście od nich zwrotkę na maila? Na Gmail przyszła od razu, na interii do tej pory nie mam. Ktoś, kto używa poczty interia otrzymał zwrotkę? emotka

Miałam pytać o to samo - na interii brak
0 0

agnesita

#7147432 Napisano: 15.12.2023 13:20:42
Czy ktoś mam problem z formularzem kawy Segafredo? Wyskakuje mi, że zgłoszenie z tego adresu było już wysyłane a dziś usiadłam do tego pierwszy raz i nie wiem o co chodzi...

anialistopad

#7147437 Napisano: 15.12.2023 13:32:11
I wszystko jasne. W north fish można kupić sama frytki plus napój z listy. Frytki i tej napój tworzą regulaminowy zestaw . Dzwoniłam i tak mi powiedziała Pani od tego konkursu

dany-duszek

#7147470 Napisano: 15.12.2023 14:50:03
anialistopad napisał(a):

I wszystko jasne. W north fish można kupić sama frytki plus napój z listy. Frytki i tej napój tworzą regulaminowy zestaw . Dzwoniłam i tak mi powiedziała Pani od tego konkursu

a ile te produkty kosztują?
0 0

atlantydek

#7147471 Napisano: 15.12.2023 14:50:51
anialistopad napisał(a):

I wszystko jasne. W north fish można kupić sama frytki plus napój z listy. Frytki i tej napój tworzą regulaminowy zestaw . Dzwoniłam i tak mi powiedziała Pani od tego konkursu

Brzmi super. Aż skrobnę do nich z tym samym pytaniem, żeby mieć to na piśmie  emotka  Frytki zawsze wydawały mi się dodatkiem. Może Cola je nobilituje  emotka  Trzeba pamiętać, że to Fortis, a Fortis lubi chomikować nagrody
0 0