Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

majonez1992

#7143312 Napisano: 29.11.2023 22:47:12
flinta_13 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Niektórzy faceci mają sprośne żarty.  Są kobiety, które przyjmują to na luzie, ale mój jakby coś takiego palnął, to by dostał strzała i ze złamanym nosem jechał do szpitala emotka

tym bardziej sie dziwie ze jakas małzonka chwali sie idiotyzmem meza… i uwaza to za cos godnego uwagi! Szczerze Ci wspolczuje tak otwartego swiatopogladu i mezusia emotka

Akurat jestem z tych kobiet na luzie i nic mnie już w życiu nie zdziwi, a męża sama sobie współczuję, więc wolę się pośmiać niż płakać !!

Spoko;) to chociaz nie chwal sie jego tekstami obrazajacymi inne pracuje kobiety!!!
0 0

zielonaszpilka

#7143314 Napisano: 29.11.2023 22:49:12
donia7 napisał(a):

Ja wybrałam bon. Nie wyobrażam sobie, że ktoś miałby mi wparować do domu i sprzątać zakamarki, które ja sama codziennie pucuje emotka  Pewnie jakby ekipa poszła, to sprzątałabym za nimi. Chociaż kiedyś jak nie mieszkałam jeszcze w domu, to myślałam, że takie profesjonalne sprzątanie jest fajne emotka   Teraz wolę dzieci zagonić, żeby się zaangażowały.

A ja mam ciągłe wahania od "profesjonalne sprzątanie jest fajne" do "nie wyobrażam sobie" emotka  Może kiedyś się skuszę emotka  Do sąsiada z naprzeciwko przyjeżdża raz w w tygodniu jedna pani i zawsze z zazdrością zerkam jak podjeżdża, a ja akurat po raz setny myję okno w kuchni i upalcowane szafki i czasami niewiele brakuje, żebym zaproponowała jej też pracę u mnie emotka
0 0

zielonaszpilka

#7143315 Napisano: 29.11.2023 22:49:14
donia7 napisał(a):

Ja wybrałam bon. Nie wyobrażam sobie, że ktoś miałby mi wparować do domu i sprzątać zakamarki, które ja sama codziennie pucuje emotka  Pewnie jakby ekipa poszła, to sprzątałabym za nimi. Chociaż kiedyś jak nie mieszkałam jeszcze w domu, to myślałam, że takie profesjonalne sprzątanie jest fajne emotka   Teraz wolę dzieci zagonić, żeby się zaangażowały.

A ja mam ciągłe wahania od "profesjonalne sprzątanie jest fajne" do "nie wyobrażam sobie" emotka  Może kiedyś się skuszę emotka  Do sąsiada z naprzeciwko przyjeżdża raz w w tygodniu jedna pani i zawsze z zazdrością zerkam jak podjeżdża, a ja akurat po raz setny myję okno w kuchni i upalcowane szafki i czasami niewiele brakuje, żebym zaproponowała jej też pracę u mnie emotka
0 0

zielonaszpilka

#7143316 Napisano: 29.11.2023 22:49:17
donia7 napisał(a):

Ja wybrałam bon. Nie wyobrażam sobie, że ktoś miałby mi wparować do domu i sprzątać zakamarki, które ja sama codziennie pucuje emotka  Pewnie jakby ekipa poszła, to sprzątałabym za nimi. Chociaż kiedyś jak nie mieszkałam jeszcze w domu, to myślałam, że takie profesjonalne sprzątanie jest fajne emotka   Teraz wolę dzieci zagonić, żeby się zaangażowały.

A ja mam ciągłe wahania od "profesjonalne sprzątanie jest fajne" do "nie wyobrażam sobie" emotka  Może kiedyś się skuszę emotka  Do sąsiada z naprzeciwko przyjeżdża raz w w tygodniu jedna pani i zawsze z zazdrością zerkam jak podjeżdża, a ja akurat po raz setny myję okno w kuchni i upalcowane szafki i czasami niewiele brakuje, żebym zaproponowała jej też pracę u mnie emotka
0 0

Cynamon28

#7143317 Napisano: 29.11.2023 22:49:50
Ktoś wie za które dni były wyniki mkcafe ?
0 0

mandarynka16

#7143319 Napisano: 29.11.2023 23:02:03
zielonaszpilka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja wybrałam bon. Nie wyobrażam sobie, że ktoś miałby mi wparować do domu i sprzątać zakamarki, które ja sama codziennie pucuje emotka  Pewnie jakby ekipa poszła, to sprzątałabym za nimi. Chociaż kiedyś jak nie mieszkałam jeszcze w domu, to myślałam, że takie profesjonalne sprzątanie jest fajne emotka   Teraz wolę dzieci zagonić, żeby się zaangażowały.

A ja mam ciągłe wahania od "profesjonalne sprzątanie jest fajne" do "nie wyobrażam sobie" emotka  Może kiedyś się skuszę emotka  Do sąsiada z naprzeciwko przyjeżdża raz w w tygodniu jedna pani i zawsze z zazdrością zerkam jak podjeżdża, a ja akurat po raz setny myję okno w kuchni i upalcowane szafki i czasami niewiele brakuje, żebym zaproponowała jej też pracę u mnie emotka

Jak ktoś Co raz dobrze ( bo tu też ciężko trafić ) posprząta dom, to te wahania Ci szybko przejdą emotka  wiem z doświadczenia. 
A i to, że się sprząta przed przyjściem Pani sprzątającej, to taki klasyk, większość osób to przerabia
Ja wybrałam sprzątanie   emotka

tad_pole

#7143334 Napisano: 30.11.2023 01:52:05
Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?
0 0

zielonaszpilka

#7143335 Napisano: 30.11.2023 01:54:31
tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99
1 tad_pole 0

zielonooka85

#7143337 Napisano: 30.11.2023 02:08:40
zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało...
0 0

zielonaszpilka

#7143338 Napisano: 30.11.2023 02:10:30
zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało...

Ja nie znoszę takiej ciężkiej chemii emotka  Kupiłam produkty na jeden paragon, ale nie wiem, co mam z nimi zrobić. Może na jakieś zbiórki przedświąteczne oddam?

zielonooka85

#7143339 Napisano: 30.11.2023 02:30:21
zielonaszpilka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało...

Ja nie znoszę takiej ciężkiej chemii emotka  Kupiłam produkty na jeden paragon, ale nie wiem, co mam z nimi zrobić. Może na jakieś zbiórki przedświąteczne oddam?

O to to to, jest myśl! I pamiętaj, dobro wraca. Ja sobie wczoraj pomyślałam, że kawy nakupię do loterii i wrzucę do tych koszyków zbiórkowych w sklepach. I chyba mi za samą dobrą myśl wszechświat podziękował nagrodą z Reginy emotka

zielonooka85

#7143340 Napisano: 30.11.2023 02:36:22
Co do sprzątania domów, to ja sobie nie wyobrażam, żeby mój ktoś teraz posprzątał. Ta osoba chyba by weszła, spojrzała, i wyszła. No może w międzyczasie by jeszcze zemdlała.

Sama kiedyś jeździłam sprzątać domy za granicą. No i to jest fajna sprawa dla tych ludzi, którym dom się sprząta. Pracują cały dzień. Wracają po 16: podłoga umyta, ze zmywarki wszystko wyciągnięte, łazienka lśni, ubrania poprasowane, w kuchni czysto. No szczerze.. kto by tak nie chciał? Ale to co innego, gdy ktoś przychodzi tydzień w tydzień i sprząta dom, a co innego jak trzeba raz przyjść i odgruzować emotka

banka-manka

#7143343 Napisano: 30.11.2023 06:37:29
zielonaszpilka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało...

Ja nie znoszę takiej ciężkiej chemii emotka  Kupiłam produkty na jeden paragon, ale nie wiem, co mam z nimi zrobić. Może na jakieś zbiórki przedświąteczne oddam?

Ja nimi na wiosnę psikam chwasty, które rosną na podjeździe pomiędzy kostką brukową i przy krawężniku na ulicy przy trawniku. 24/48 h wszystko spalone. Potem tylko pozamiatać ostrą szczotką i nie muszę na kolanach godzinami tego wyrywać.

sydariameki

#7143344 Napisano: 30.11.2023 06:49:43
Ile kosztuje dziś kalendarz Lindt w Kauflandzie?
0 0

Cynamon28

#7143347 Napisano: 30.11.2023 07:10:15
sydariameki napisał(a):

Ile kosztuje dziś kalendarz Lindt w Kauflandzie?

Chyba wszędzie schowali
0 0

Credo89

#7143350 Napisano: 30.11.2023 07:38:18
Drodzy a czy wygrał ktoś w Lechu zdjęciem wysłanym ostatniego dnia?
Może to jest mój błąd że czekam do ostatniej chwili...bo wiecznie brakuje czasu...
0 0

eskel

#7143351 Napisano: 30.11.2023 07:40:48
Cześć, 
W tym roku Heineken odpuszcza sobie konkurs z życzeniami?
0 0

slomkab

#7143352 Napisano: 30.11.2023 07:42:03
eskel napisał(a):

Cześć, 
W tym roku Heineken odpuszcza sobie konkurs z życzeniami?

Nie widać aby coś było a szkoda
0 0

agawaga

#7143356 Napisano: 30.11.2023 08:38:21
Credo89 napisał(a):

Drodzy a czy wygrał ktoś w Lechu zdjęciem wysłanym ostatniego dnia?
Może to jest mój błąd że czekam do ostatniej chwili...bo wiecznie brakuje czasu...

Ja! Ostatniego dnia w ostatniej godzinie
0 0

doode

#7143362 Napisano: 30.11.2023 09:00:11
Moi drodzy, proszę bez hejtu ale zastanawia mnie loteria niejakiego Buddy...
Rozdaje jakieś auta a losy dostajesz za zakup jego ebooka....
Z tyłu głowy mam ...aaaa może kupić jednego losa?!?
- co  o tym sądzicie? porażka, ustawka dla fejmu czy loteria jak każda inna?
0 0