Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

byekitty

#7142768 Napisano: 28.11.2023 06:52:39
czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka
0 0

mamadwojga

#7142770 Napisano: 28.11.2023 07:29:14
byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć.
0 0

maixys

#7142776 Napisano: 28.11.2023 08:00:35
mamadwojga napisał(a):

byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć.

To jest zawsze subiektywne. To, co dla nas może być oczywiste lub wyjątkowe, niekoniecznie musi być tak odbierane przez komisję. Różne perspektywy mogą prowadzić do różnych interpretacji tego samego obrazu. Nie wątpię że zdjęcie Twojej córki było fantastyczne, ale zupełnie inaczej może interpretować to komisja - interpretacja może zależeć nawet od tego jaki ktoś ma nastrój - jest tutaj zbyt dużo zmiennych, żeby przewidzieć że akurat zdjęcie x wygra a nie zdjęcie y. 

Dla dodatkowego zobrazowania, podam przykład z autopsji - w pracach pisemnych przywiązuję do nich dużą wagę emocjonalną, szczególnie jeżeli spędzę nad tekstem x godzin i straaaaaaszniee mi się on podoba, a w praktyce okazuje się że komisja albo nie zrozumiała przekazu, albo coś innego było nie tak i wygrywam zgłoszeniem które napisałem na kolanie, w ciągu 5 minut albo też nie wygrywam wcale, no bo nie oszukujmy się - statystyka jest okrutna emotka   oczywiście to zawsze ból emotka  ale każdego dnia, uczę się dystansu.

awangarda

#7142783 Napisano: 28.11.2023 08:42:23
Ktoś na forum właśnie wystawił iPhone 14 do sprzedania, więc myślę że to z m&m'sów emotka
0 0

atka7

#7142787 Napisano: 28.11.2023 08:52:52
awangarda napisał(a):

Ktoś na forum właśnie wystawił iPhone 14 do sprzedania, więc myślę że to z m&m'sów emotka

Ten Iphone jest wystawiany od dawna. Wiem, bo pytałam o cenę miesiąc temu, ale finalnie kupiłam od kogoś innego w dużo lepszej cenie:)
1 byekitty 0

agakaz2

#7142788 Napisano: 28.11.2023 08:57:33
atka7 napisał(a):

awangarda napisał(a):

Ktoś na forum właśnie wystawił iPhone 14 do sprzedania, więc myślę że to z m&m'sów emotka

Ten Iphone jest wystawiany od dawna. Wiem, bo pytałam o cenę miesiąc temu, ale finalnie kupiłam od kogoś innego w dużo lepszej cenie:)

po co te domysły?
potem dziwimy sue że nikt się nie chwali

greka

#7142790 Napisano: 28.11.2023 09:03:32
czy ktoś z Wasm ma taki komunikat po wpisaniu danych w konkursie swietneswieta... żaden paragon mi nie wchodzi
0 0

Monika11

#7142795 Napisano: 28.11.2023 09:25:25
greka napisał(a):

czy ktoś z Wasm ma taki komunikat po wpisaniu danych w konkursie swietneswieta... żaden paragon mi nie wchodzi     Ja miałam taki komunikat , gdy wpisałam dwie różne @

0 0

zielonooka85

#7142796 Napisano: 28.11.2023 09:32:47
Czy jest ktoś na forum, kto gra w kalendarzu Adwentowym Lindt i jego wyniki są tak dobre, że nie ma ich w rankingu? Weryfikują Was, czy tylko ja mam te szczęście? Zaczyna mnie to denerwować. Nie gram w takie gierki, pierwszy  raz spróbowałam, dobrze mi idzie, ale organizator ma wątpliwości...
20 listopada widziałam wyniki poniżej 2, teraz ich nie ma. Może to ktoś z forum?
0 0

mamadwojga

#7142812 Napisano: 28.11.2023 10:02:05
maixys napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć.

To jest zawsze subiektywne. To, co dla nas może być oczywiste lub wyjątkowe, niekoniecznie musi być tak odbierane przez komisję. Różne perspektywy mogą prowadzić do różnych interpretacji tego samego obrazu. Nie wątpię że zdjęcie Twojej córki było fantastyczne, ale zupełnie inaczej może interpretować to komisja - interpretacja może zależeć nawet od tego jaki ktoś ma nastrój - jest tutaj zbyt dużo zmiennych, żeby przewidzieć że akurat zdjęcie x wygra a nie zdjęcie y. 

Dla dodatkowego zobrazowania, podam przykład z autopsji - w pracach pisemnych przywiązuję do nich dużą wagę emocjonalną, szczególnie jeżeli spędzę nad tekstem x godzin i straaaaaaszniee mi się on podoba, a w praktyce okazuje się że komisja albo nie zrozumiała przekazu, albo coś innego było nie tak i wygrywam zgłoszeniem które napisałem na kolanie, w ciągu 5 minut albo też nie wygrywam wcale, no bo nie oszukujmy się - statystyka jest okrutna emotka   oczywiście to zawsze ból emotka  ale każdego dnia, uczę się dystansu.

Jasne, rozumiem to i też tak mam czasem z MEGA tekstem, który nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, a pisany na kolanie wygrywa główną. Wiadomo, de gustibus..., ALE jak nikt z forum się nie chwali głównymi, a zdjęcie córki było NAPRAWDĘ DOBRE, jej chłopak jest operatorem filmowym i ma super sprzęt, super oświetlenie i w ogóle zdjęcie wyszło zachwycające (nie tylko matkę), zabwne i kolorowe, to się ciągle łudzimy, że po prostu nie informowali jeszcze o głównych. I tylko dlatego dopytuję. Zdecydowanie umiem przegrywać i biorę wszystko na klatę. Rozumiem że komisja mogła brać pod uwagę różne inne cechy zdjęcia. Tylko się dziwię że nikt z forum tym IPhone się pochwalił. I gdzieś na dnie serca jest ta iskierka że jeszcze nie jest pozamiatane....

osiek16

#7142813 Napisano: 28.11.2023 10:02:42
Hejo 😊 
Pozytywne weryfikację Dino Actimel przychodzą też smsem? Wiecie coś?
0 0

rooney

#7142844 Napisano: 28.11.2023 11:49:43
moskala22 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Actimel c4 albedo- jest zakładka, mi nic nie wyskakuje ;(

Przepuszcza kogoś???

Boje się sprawdzać 😅 zgłoszenie pisałam "na kolanie" 😅

No weź zobacz hehehehe

twoje zgłoszenie nie wygrało buu

Moje też nie jest zwycięskie

moje tez nie wygrało

Zero nagród na forum z Actimel Carrefour? :< może jednak jeszcze nie podpięli? emotka

FBmagdalena17

#7142849 Napisano: 28.11.2023 11:53:43
zezowaty_kot napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś miał tak jak ja zgłoszenie Twix taki komunikat . Zdjęcie dodaje w formacie jpg, albo png wielkośc 1 MB, nazwa krótka jedna litera. Już mi ręce opadają. Dwie różne przeglądarki i ciągle to samo emotka emotka
Wystąpił błąd!Prosimy spróbować ponownie.Upewnij się że nazwa zdjęcia jest krótka, a zdjęcie jest w formacie.jpg lub .png

Wyślij je komuś przez messenger i pobierz - wgraj tę pobraną wersję.

Dzięki wielkie pomogło. Nie wiem jak ci dziękować. Straciłam już nadzieję na wysłanie.emotka

zielonooka85

#7142850 Napisano: 28.11.2023 11:57:28
rooney napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Actimel c4 albedo- jest zakładka, mi nic nie wyskakuje ;(

Przepuszcza kogoś???

Boje się sprawdzać 😅 zgłoszenie pisałam "na kolanie" 😅

No weź zobacz hehehehe

twoje zgłoszenie nie wygrało buu

Moje też nie jest zwycięskie

moje tez nie wygrało

Zero nagród na forum z Actimel Carrefour? :< może jednak jeszcze nie podpięli? emotka

Ja nadal boję się sprawdzać 😂
1 rooney 0

onazielona86

#7142852 Napisano: 28.11.2023 12:18:24
Hej pytanie o karty Edenred właśnie znalazłam jakąś z konkursu i chciałam sprawdzić saldo a tu się okazało że są naliczane jakieś opłaty czy ktoś tak miał ? Nie wiem jaki to konkurs ....
0 0

notta

#7142853 Napisano: 28.11.2023 12:23:29
czy komuś po kliku próbach wypłaty blika z ferrero zablokowali kod?
0 0

as32572

#7142854 Napisano: 28.11.2023 12:28:12
onazielona86 napisał(a):

Hej pytanie o karty Edenred właśnie znalazłam jakąś z konkursu i chciałam sprawdzić saldo a tu się okazało że są naliczane jakieś opłaty czy ktoś tak miał ? Nie wiem jaki to konkurs ....

Mam taką kartę tylko z pracy nie z konkursu i saldo sprawdzam tutaj bezpłatnie https://nowy.myedenred.pl/
0 0

happybee

#7142856 Napisano: 28.11.2023 12:36:31
mamadwojga napisał(a):

maixys napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć.

To jest zawsze subiektywne. To, co dla nas może być oczywiste lub wyjątkowe, niekoniecznie musi być tak odbierane przez komisję. Różne perspektywy mogą prowadzić do różnych interpretacji tego samego obrazu. Nie wątpię że zdjęcie Twojej córki było fantastyczne, ale zupełnie inaczej może interpretować to komisja - interpretacja może zależeć nawet od tego jaki ktoś ma nastrój - jest tutaj zbyt dużo zmiennych, żeby przewidzieć że akurat zdjęcie x wygra a nie zdjęcie y. 

Dla dodatkowego zobrazowania, podam przykład z autopsji - w pracach pisemnych przywiązuję do nich dużą wagę emocjonalną, szczególnie jeżeli spędzę nad tekstem x godzin i straaaaaaszniee mi się on podoba, a w praktyce okazuje się że komisja albo nie zrozumiała przekazu, albo coś innego było nie tak i wygrywam zgłoszeniem które napisałem na kolanie, w ciągu 5 minut albo też nie wygrywam wcale, no bo nie oszukujmy się - statystyka jest okrutna emotka   oczywiście to zawsze ból emotka  ale każdego dnia, uczę się dystansu.

Jasne, rozumiem to i też tak mam czasem z MEGA tekstem, który nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, a pisany na kolanie wygrywa główną. Wiadomo, de gustibus..., ALE jak nikt z forum się nie chwali głównymi, a zdjęcie córki było NAPRAWDĘ DOBRE, jej chłopak jest operatorem filmowym i ma super sprzęt, super oświetlenie i w ogóle zdjęcie wyszło zachwycające (nie tylko matkę), zabwne i kolorowe, to się ciągle łudzimy, że po prostu nie informowali jeszcze o głównych. I tylko dlatego dopytuję. Zdecydowanie umiem przegrywać i biorę wszystko na klatę. Rozumiem że komisja mogła brać pod uwagę różne inne cechy zdjęcia. Tylko się dziwię że nikt z forum tym IPhone się pochwalił. I gdzieś na dnie serca jest ta iskierka że jeszcze nie jest pozamiatane....


niestety często jest tak, że kiedy się najbardziej staramy to nic z tego nie ma emotka też sądziłam, ze zrobiłam kreatywne foto, a tu lipton; nie mniej wierzę że ktoś mógł mieć świetne wykonanie a wygrało coś przeciętnego - trzeba z tym żyć, liczmy że się w końcu każdemu z nas da wygrać coś słusznie i to co konkretnie chcemy emotka

pawelski

#7142865 Napisano: 28.11.2023 13:27:15
W wynikach Crunchips Chipsujemy zauważyłem Sebastiana z programu " Chłopaki do wzięcia " emotka
0 0

katake

#7142868 Napisano: 28.11.2023 13:42:50
pawelski napisał(a):

W wynikach Crunchips Chipsujemy zauważyłem Sebastiana z programu " Chłopaki do wzięcia " emotka

Gdzie widzisz wyniki?
0 0