Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maixys

#7142121 Napisano: 24.11.2023 21:45:47
Czy też macie problem z wysłaniem zgłoszenia w Twix? 
Po kliknięciu wyślij, button staje się albo nieaktywny albo wyskakuje komunikat o błędzie - upewnij się że plik który wysyłasz ma krótką nazwe i format png lub jpg. 
Próbowałem już wszystkiego, włącznie ze zmianą przegladarki i urządzenia - to samo.
0 0

8igora9

#7142122 Napisano: 24.11.2023 22:10:29
maixys napisał(a):

Czy też macie problem z wysłaniem zgłoszenia w Twix? 
Po kliknięciu wyślij, button staje się albo nieaktywny albo wyskakuje komunikat o błędzie - upewnij się że plik który wysyłasz ma krótką nazwe i format png lub jpg. 
Próbowałem już wszystkiego, włącznie ze zmianą przegladarki i urządzenia - to samo.

Musisz pokombinować ze zdjęciem. Ja nie wiem o co chodzi z tymi konkursami zdjęciowymi od tej agencji... ale czasem przechodzą normalnie, a czasem trzeba robić jakieś alpejskie kombinacje. Próbuj wysłać to zdjęcie komuś na WhatsApp i potem pobrac albo edytować i zapisywać w różnych aplikacjach itd.
1 maixys 0

liidzik

#7142132 Napisano: 25.11.2023 05:03:28
5 bramek otwartych i wszystkie puste. Jak żyć !? 😪
0 0

anialistopad

#7142146 Napisano: 25.11.2023 10:30:15
A Actimel Dino można po 1 nagrodzie na osobę ,a jak mąż wygra taka sama nagrodę ? Nie mogę się doczytać czy jest ograniczenie na gospodarstwo domowe . Powie,ktoś jak to wygląda ?
0 0

mima

#7142149 Napisano: 25.11.2023 11:31:45
nataszka napisał(a):

International dpd co to za przesyłka - jager?

tak, dpd rozwozi Jagerki
0 0

karolina651

#7142157 Napisano: 25.11.2023 12:21:28
Z Actimela w Dino po wygranej przychodzi od razu mail czy trzeba czekać? Bo nic nie mam na poczcie a wygrałam 100 zl.
0 0

samuraj

#7142159 Napisano: 25.11.2023 12:27:00
karolina651 napisał(a):

Z Actimela w Dino po wygranej przychodzi od razu mail czy trzeba czekać? Bo nic nie mam na poczcie a wygrałam 100 zl.

tylko sms
0 0

nanajka81

#7142162 Napisano: 25.11.2023 12:54:00
Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???
0 0

pusheen

#7142165 Napisano: 25.11.2023 13:09:07
nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka
0 0

WesolaBabka

#7142167 Napisano: 25.11.2023 13:17:50
Czy ktos wygrał albo słyszał, żeby wygrał znajomy w loteria Lidla co trzeba zrobic zakupy za 99 zł ? bo nie widziałam zeby ktos pisał

samuraj

#7142168 Napisano: 25.11.2023 13:21:05
WesolaBabka napisał(a):

Czy ktos wygrał albo słyszał, żeby wygrał znajomy w loteria Lidla co trzeba zrobic zakupy za 99 zł ? bo nie widziałam zeby ktos pisał

Tak,ktoś tutaj pisał,że da się wygrać.
0 0

agakaz2

#7142170 Napisano: 25.11.2023 13:29:39
pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka

a wogole co to za konkurs
0 0

rufus

#7142173 Napisano: 25.11.2023 13:45:04
pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka

Wiec tylko ja jedyny wygralem? emotka
Post mi sie wyswietlil i zgloszenie wyslalem po godz 23.
Z tego co teraz sprawdzilem to zostal dodany na fp lays na fb po godz 16, wiec przez caly dzien musialo naplynac troche zgloszen..
A że nikt wiecej nie pochwalil sie na forum wygraną... niektorzy nie chca byc na celowniku. emotka

pusheen

#7142175 Napisano: 25.11.2023 14:04:30
agakaz2 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka

a wogole co to za konkurs

Jest w wątku o Avanti emotka
0 0

nitka310

#7142184 Napisano: 25.11.2023 15:08:28
anialistopad napisał(a):

A Actimel Dino można po 1 nagrodzie na osobę ,a jak mąż wygra taka sama nagrodę ? Nie mogę się doczytać czy jest ograniczenie na gospodarstwo domowe . Powie,ktoś jak to wygląda ?

Punkt 5.2 chyba mówi tylko o osobie nie gospodarstwie.
0 0

nanajka81

#7142188 Napisano: 25.11.2023 16:03:45
pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...
0 0

zezowaty_kot

#7142190 Napisano: 25.11.2023 16:08:33
nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...

Od momentu zgłoszenia konkursu do bazy, do chwili faktycznego pojawienia się go w bazie mija dzień, dwa, trzy... różnie. Czyli ktoś dodał konkurs do bazy, ale konkurs czekał na akceptację. Warto zaglądać do zapowiedzi, bo często tam ludzie wrzucają linki do konkursów, zanim one wyświetlą się na stronie głównej.
0 0

pusheen

#7142192 Napisano: 25.11.2023 16:28:13
zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...

Od momentu zgłoszenia konkursu do bazy, do chwili faktycznego pojawienia się go w bazie mija dzień, dwa, trzy... różnie. Czyli ktoś dodał konkurs do bazy, ale konkurs czekał na akceptację. Warto zaglądać do zapowiedzi, bo często tam ludzie wrzucają linki do konkursów, zanim one wyświetlą się na stronie głównej.

Tego konkursu nie było i nie ma w bazie. Jest tylko wrzucony w jeden z wątków.
0 0

zezowaty_kot

#7142193 Napisano: 25.11.2023 16:41:38
pusheen napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...

Od momentu zgłoszenia konkursu do bazy, do chwili faktycznego pojawienia się go w bazie mija dzień, dwa, trzy... różnie. Czyli ktoś dodał konkurs do bazy, ale konkurs czekał na akceptację. Warto zaglądać do zapowiedzi, bo często tam ludzie wrzucają linki do konkursów, zanim one wyświetlą się na stronie głównej.

Tego konkursu nie było i nie ma w bazie. Jest tylko wrzucony w jeden z wątków.

No to skoro jest w jakimś wątku, to co stoi na przeszkodzie, żeby ktoś go dodał? Choćby osoby zainteresowane konkursem, którym nie podoba się, że go w bazie nie ma? emotka
0 0

nanajka81

#7142200 Napisano: 25.11.2023 16:58:15
zezowaty_kot napisał(a):

pusheen napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...

Od momentu zgłoszenia konkursu do bazy, do chwili faktycznego pojawienia się go w bazie mija dzień, dwa, trzy... różnie. Czyli ktoś dodał konkurs do bazy, ale konkurs czekał na akceptację. Warto zaglądać do zapowiedzi, bo często tam ludzie wrzucają linki do konkursów, zanim one wyświetlą się na stronie głównej.

Tego konkursu nie było i nie ma w bazie. Jest tylko wrzucony w jeden z wątków.

No to skoro jest w jakimś wątku, to co stoi na przeszkodzie, żeby ktoś go dodał? Choćby osoby zainteresowane konkursem, którym nie podoba się, że go w bazie nie ma? emotka

z tego co wiem to na tym forum nie można się chwalić wygraną w konkursie którego w bazie nie ma? ale dzięki temu że Rufus się pochwalił to wzięłam udział wczoraj więc niby źle ale dobrze.
0 0