Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ditomaso

#7138079 Napisano: 10.11.2023 14:24:05
Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?
0 0

kachakacha

#7138089 Napisano: 10.11.2023 14:54:14
ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

PRODUKT PROMOCYJNY – produkt marki Lavazza z linii Espresso (czarne opakowania) produkowany
przez Luigi Lavazza S.p.A, Via Bologna 32, 10152, Turyn, Włochy, dostępny w asortymencie Sklepów
1 mia 0

izak1000

#7138090 Napisano: 10.11.2023 14:54:22
agakaz2 napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Nie wiem gdzie spytać, gdzie jest kod z kit kata do konkursu? Bo jak ten pod datą wklepuje to mi pokazuje że niepoprawny albo wykorzystany a w innym miejscu nie ma,albo nie umiem znaleźć emotka

w środku papierka

Na opakowaniu musi być info o loterii..A w środku kod..
0 0

fragles

#7138094 Napisano: 10.11.2023 15:06:05
Czy ktoś ma kontakt telefoniczny do Los Mejores? Bo drugi raz przesyłka w oddziale do odebrania, przez błędny adres.
Nie odpisują na maile, nic nie można załatwić ani zmienić w DPD, bo są dokumenty zwrotne.
0 0

koniczynka123

#7138110 Napisano: 10.11.2023 15:57:48
ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

Przyznam się, że nie przeczytałam regulaminu w pierwszy dzień i szybko rzuciłam okiem na listę, kupiłam inną kawę. Nagroda przepadła, spytałam więc po co la lista skoro inne kawy nie biorą udziału w konkursie?! Dostałam "inteligentną" odpowiedź, że "do celów  statystycznych" emotka Nosz kur..skoro można kupić tylko tą czarną to po kiego ... wstawili inne kawy?! Ciekawe ilu osobom też przepadnie nagroda emotka

wycior

#7138114 Napisano: 10.11.2023 16:11:25
..mialem to samo..wygralem 100 + kawa..po 3 dniach-informacja "weryfikacja negatywna"..w rozmowie telefonicznej otrzymałem interpretacje "wykaz kaw jest nieistotny,wazne żeby opakowanie kawy było czarne,a  najważniejszy jest paragon,z niego odczytujemy istotne dla nas informacje czy kawa może zakwalifikowac sie do konkursu"

malwina2006

#7138116 Napisano: 10.11.2023 16:17:20
sledzik860 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Tak z ciekawości, bezpiecznie jest podawać PESEL i nazwę i nr dowodu dla agencji ? Nagroda > 1 k zł

Która agencja chce numer dowodu? Mówili po co im?

Fortis

> 1k to mało precyzyjne określenie. Agencje żądają takich danych przy nagrodach > 2280 zł. Jeśli nagroda przekracza ten próg, to agencja zażąda takich danych do celów podatkowych.

Unique One w loterii Nestle Monopoly również prosi o PESEL, nr dowodu i konta bankowego; w regulaminie jest jeden wzór oświadczenia dla wszystkich trzech nagród (Monopoly, 200 zł i nagroda miesięczna 10k).
0 0

moskala22

#7138119 Napisano: 10.11.2023 16:23:01
malwina2006 napisał(a):

PESEL, nr dowodu i konta bankowego

PESEL, nr dowodu i konta bankowego jest dla nagrody 10000 zł potrzebne, dla 200 zł podajesz tylko nr konta

malwina2006

#7138121 Napisano: 10.11.2023 16:25:45
moskala22 napisał(a):

malwina2006 napisał(a):

PESEL, nr dowodu i konta bankowego

PESEL, nr dowodu i konta bankowego jest dla nagrody 10000 zł potrzebne, dla 200 zł podajesz tylko nr konta

racja, dzięki! Nie doczytałam w reg i przesłałam nadmiarowo emotka
0 0

kapibara-konkursiara

#7138135 Napisano: 10.11.2023 17:54:37
nie wiem czy dobry wątek wybrałam, ale czy ktoś kiedyś coś wygrał w RMF i wie mniej więcej czego szuka organizator w odpowiedziach? Rymowanek, historii bangerów, skojarzeń do innych tematów?  emotka
0 0

Dodatek

#7138137 Napisano: 10.11.2023 18:10:25
Hej, działa wam formularz w konkursie Kaufland Lindt?
U mnie przy podaniu numeru paragonu wyskakuje, że numer telefonu powinien mieć 9 cyfr.
0 0

zelazo

#7138138 Napisano: 10.11.2023 18:12:11
kapibara-konkursiara napisał(a):

nie wiem czy dobry wątek wybrałam, ale czy ktoś kiedyś coś wygrał w RMF i wie mniej więcej czego szuka organizator w odpowiedziach? Rymowanek, historii bangerów, skojarzeń do innych tematów?  emotka

Raczej dostają tysiące zgłoszeń i musisz mieć farta by znaleźć się w grupie osób których odp. zostanie przeczytana i akurat będzie niezła. Reszta do kosza.

bezaczek7

#7138139 Napisano: 10.11.2023 18:14:14
koniczynka123 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

Przyznam się, że nie przeczytałam regulaminu w pierwszy dzień i szybko rzuciłam okiem na listę, kupiłam inną kawę. Nagroda przepadła, spytałam więc po co la lista skoro inne kawy nie biorą udziału w konkursie?! Dostałam "inteligentną" odpowiedź, że "do celów  statystycznych" emotka Nosz kur..skoro można kupić tylko tą czarną to po kiego ... wstawili inne kawy?! Ciekawe ilu osobom też przepadnie nagroda emotka

Bo oni w już którejś akcji z kolei mają cały czas ten sam formularz. I informacja o rodzaju kawy jest nieobowiązkowa do wypełnienia przed zgłoszeniem. Nie trzeba zaznaczać nic, a zgloszenie przejdzie. Może to nieco wprowadzać w błąd, ale, jak zawsze, należy czytać regulamin przed zakupem. Raz chcieli dwie dowolne, raz jedną konkretną, różne już kombinacje mieli. Nazwa strony też może (niektórym emotka ) sugerować jaką kawę należy kupić. Cała strona jest w czarnej tonacji i jest przykładowy produkt na obrazku. 

Ciekawi mnie, ale raczej pytanie retoryczne, co w przypadku zakupienia prawidłowego produktu, ale wskazania w ankietce błędnego emotka  no chyba nic, bo zakup dobry. Tylko czy statystykę potem przedstawiają sponsorowi, czy do czego ona potrzebna. I czy się sponsor zdziwi, że chciał sprzedać Espresso, a tu ludzie kupowali inne emotka
1 mia 0

reolo3

#7138163 Napisano: 10.11.2023 20:22:31
Czy w loterii Nivea mogę wygrać więcej niż raz na te same dane?
0 0

fellow

#7138164 Napisano: 10.11.2023 20:22:53
Dodatek napisał(a):

Hej, działa wam formularz w konkursie Kaufland Lindt?
U mnie przy podaniu numeru paragonu wyskakuje, że numer telefonu powinien mieć 9 cyfr.

U mnie to samo
1 Dodatek 0

ditomaso

#7138169 Napisano: 10.11.2023 21:31:30
bezaczek7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

Przyznam się, że nie przeczytałam regulaminu w pierwszy dzień i szybko rzuciłam okiem na listę, kupiłam inną kawę. Nagroda przepadła, spytałam więc po co la lista skoro inne kawy nie biorą udziału w konkursie?! Dostałam "inteligentną" odpowiedź, że "do celów  statystycznych" emotka Nosz kur..skoro można kupić tylko tą czarną to po kiego ... wstawili inne kawy?! Ciekawe ilu osobom też przepadnie nagroda emotka

Bo oni w już którejś akcji z kolei mają cały czas ten sam formularz. I informacja o rodzaju kawy jest nieobowiązkowa do wypełnienia przed zgłoszeniem. Nie trzeba zaznaczać nic, a zgloszenie przejdzie. Może to nieco wprowadzać w błąd, ale, jak zawsze, należy czytać regulamin przed zakupem. Raz chcieli dwie dowolne, raz jedną konkretną, różne już kombinacje mieli. Nazwa strony też może (niektórym emotka ) sugerować jaką kawę należy kupić. Cała strona jest w czarnej tonacji i jest przykładowy produkt na obrazku. 

Ciekawi mnie, ale raczej pytanie retoryczne, co w przypadku zakupienia prawidłowego produktu, ale wskazania w ankietce błędnego emotka  no chyba nic, bo zakup dobry. Tylko czy statystykę potem przedstawiają sponsorowi, czy do czego ona potrzebna. I czy się sponsor zdziwi, że chciał sprzedać Espresso, a tu ludzie kupowali inne emotka


dziękuję za odpowiedź wszystkim,fakt tło strony i tak dalej może sugerować jaki zakup być powinien ale rozwinięcie formularza może zmylić i tylko szkoda tych osób którzy wygrali ale była negatywna ocena zgłoszenia
0 0

scrabble

#7138170 Napisano: 10.11.2023 21:32:15
bezaczek7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

Przyznam się, że nie przeczytałam regulaminu w pierwszy dzień i szybko rzuciłam okiem na listę, kupiłam inną kawę. Nagroda przepadła, spytałam więc po co la lista skoro inne kawy nie biorą udziału w konkursie?! Dostałam "inteligentną" odpowiedź, że "do celów  statystycznych" emotka Nosz kur..skoro można kupić tylko tą czarną to po kiego ... wstawili inne kawy?! Ciekawe ilu osobom też przepadnie nagroda emotka

Bo oni w już którejś akcji z kolei mają cały czas ten sam formularz. I informacja o rodzaju kawy jest nieobowiązkowa do wypełnienia przed zgłoszeniem. Nie trzeba zaznaczać nic, a zgloszenie przejdzie. Może to nieco wprowadzać w błąd, ale, jak zawsze, należy czytać regulamin przed zakupem. Raz chcieli dwie dowolne, raz jedną konkretną, różne już kombinacje mieli. Nazwa strony też może (niektórym emotka ) sugerować jaką kawę należy kupić. Cała strona jest w czarnej tonacji i jest przykładowy produkt na obrazku. 

Ciekawi mnie, ale raczej pytanie retoryczne, co w przypadku zakupienia prawidłowego produktu, ale wskazania w ankietce błędnego emotka  no chyba nic, bo zakup dobry. Tylko czy statystykę potem przedstawiają sponsorowi, czy do czego ona potrzebna. I czy się sponsor zdziwi, że chciał sprzedać Espresso, a tu ludzie kupowali inne :

W poprzedniej edycji przeszedł mi zakup złej kawy, nagroda dotarł. Teraz nie wiem jak jest ale te 100 zł i 5 szans też jest zakręcone, tak jak i organizatorzy.
Co jeśli kupisz np. Lavazzę w ziarnie za 80 zł i inną za np 35? Kwota przebiła pułap, a kawy różne, zaznaczasz sobie w tych statystykach i klops?
1 mia 0

asiaaa85

#7138184 Napisano: 11.11.2023 00:56:03
Może mi ktoś rozjaśnić regulamin konkursu Lech it easy ? . W regulaminie pisze , że nie wolno wykorzystywać zdjęć , kolaży itp , których autorem jest inna osoba niż uczestnik  , dalej pisze , że nie wolno wykorzystywać przekazów , reklam konkurencyjnych produktów z wyłączeniem Lecha . Przykładowo gdybym chciała zrobić sobie zdjęcie z banerem reklamy Lech to jak to się ma do tego konkursu ? Będę wdzięczna za odpowiedz emotka
0 0

scrabble

#7138187 Napisano: 11.11.2023 04:15:03
asia8564 napisał(a):

Może mi ktoś rozjaśnić regulamin konkursu Lech it easy ? . W regulaminie pisze , że nie wolno wykorzystywać zdjęć , kolaży itp , których autorem jest inna osoba niż uczestnik  , dalej pisze , że nie wolno wykorzystywać przekazów , reklam konkurencyjnych produktów z wyłączeniem Lecha . Przykładowo gdybym chciała zrobić sobie zdjęcie z banerem reklamy Lech to jak to się ma do tego konkursu ? Będę wdzięczna za odpowiedz emotka

Chodzi o to, żeby nie zamieszczać konkurencyjnego logo czy np jeśli mają jakieś bardzo znane hasło reklamowe to żeby sobie darować.
Nie wiem... Kaufland ma "Idę tam, gdzie wszystko mam". Jeśli marki piwne mają swój, bardzo znany tekst to nie ruszasz. Spotkasz Żubra w puszczy to raczej też taka fota nie przejdzie emotka  Lecha bym wykorzystała, np.neon, a odnośnie cudzych zdjęć to oczywiście chodzi im o to, że plagiaty będą banowane. W sumie standard, nie widzę tu żadnych nowych obostrzeń. Pomyśl sobie tak, gdybyś wygrała, a oni chcieli wykorzystać fotkę gdzieś np. na fb to jak dasz jakiś tekst, który kpi z np. piwa Żywiec...?
Oczywiste, w życiu by tego nie mogli upublicznić, bo zaraz sprawa sądowa. Trzeba działać tak na logikę, nie wkurzać konkurencji, nie wrzucasz facjaty osób trzecich aby ich nie pozwali, nie zamieszczasz cudzych zdjęć, bo jak znajdzie się autor to znów oni odpowiadają prawnie.
0 0

tad_pole

#7138210 Napisano: 11.11.2023 11:09:56
Hej! Powiedzcie proszę, jak rozumiecie ten zapis w regulaminie loterii "Mega nieziemska" Rossmann:

"Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin„gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania,
korespondencyjny lub zameldowania uczestników loterii), a także na jeden (ten sam) numer rachunku bankowego może w ramach całej loterii otrzymać tylko jedną nagrodę miesięczną, z zastrzeżeniem postanowień pkt 11.10 regulaminu. Ponadto, jedna osoba
w ramach całej loterii może otrzymać maksymalnie:
− trzy nagrody natychmiastowe, oraz
− tylko jedną nagrodę tygodniową (I-go albo II-go stopnia), oraz
− tylko jedną nagrodę dwutygodniową"

Czyli jedna osoba może wygrać 3 nagrody natychmiastowe, a co z innymi osobami z gospodarstwa domowego, też tylko 3 natychmiastowe na gospodarstwo czy można więcej?? Wygrałam 2 razy, mama raz i nie wiem teraz, czy jest sens dalej grać... A kosmetyki i tak kupuję. Może ktoś wygrał więcej niż 3 razy i może podpowiedzieć coś w tym temacie?
0 0