Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

8igora9

#7127249 Napisano: 29.09.2023 11:24:37
kuleczkar napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

Taaak... Nie ma takiej opcji. Nawet zaproponowałam kiedyś, że mu zapłacę, ale i to go nie przekonało. emotka emotka


Łączę się w bólu, mój nie chce pozować, a jak robi zdjęcie, to jakby specjalnie próbował to schrzanić 🤣 Przy tym strasznie jęczy. 🙄 A jak już uda mi się go na coś namówi, to i tak nie wygrywamy, więc potem jęczy drugi raz. 🤣 W dodatku jak czasem wyślę go po jakiś paragon, to zawsze kupić coś innego albo w innym sklepie, w najlepszym wypadku kupi wszystko ok, ale paragon wymiętoli tak, że ciężko mu zrobić zdjęcie. 🙈 Myślałam, że tylko mój taki malkontent, ale widzę, że na szczęście nie jestem sama. Nic to, czekam aż córka mi podrośnie i będzie pomagać. 😄 Ogólnie ciężko od kogokolwiek o jakąkolwiek pomoc, bo nikt nie traktuje poważnie konkursów, ale oczywiście nagrody każdy z chęcią przyjmie. 👍   
A co do Twojego pytania, to trzymałbym się klimatów nagrodzonych zdjęć, które kiedyś  publikowali na fb. Nawet jeśli się zmieniła agencja. Wydaje mi się, że sponsor takiej imprezy ustala z agencją mniej więcej czego oczekuje, ale może się mylę i ktoś mnie poprawi.

Igosia90

#7127250 Napisano: 29.09.2023 11:28:40
8igora9 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

Taaak... Nie ma takiej opcji. Nawet zaproponowałam kiedyś, że mu zapłacę, ale i to go nie przekonało. emotka emotka


Łączę się w bólu, mój nie chce pozować, a jak robi zdjęcie, to jakby specjalnie próbował to schrzanić 🤣 Przy tym strasznie jęczy. 🙄 A jak już uda mi się go na coś namówi, to i tak nie wygrywamy, więc potem jęczy drugi raz. 🤣 W dodatku jak czasem wyślę go po jakiś paragon, to zawsze kupić coś innego albo w innym sklepie, w najlepszym wypadku kupi wszystko ok, ale paragon wymiętoli tak, że ciężko mu zrobić zdjęcie. 🙈 Myślałam, że tylko mój taki malkontent, ale widzę, że na szczęście nie jestem sama. Nic to, czekam aż córka mi podrośnie i będzie pomagać. 😄 Ogólnie ciężko od kogokolwiek o jakąkolwiek pomoc, bo nikt nie traktuje poważnie konkursów, ale oczywiście nagrody każdy z chęcią przyjmie. 👍   
A co do Twojego pytania, to trzymałbym się klimatów nagrodzonych zdjęć, które kiedyś  publikowali na fb. Nawet jeśli się zmieniła agencja. Wydaje mi się, że sponsor takiej imprezy ustala z agencją mniej więcej czego oczekuje, ale może się mylę i ktoś mnie poprawi.

Czy my mamy tego samego męża? 😜 
Mój ma dość po ostatniej wygranej w Martesie gdzie pani kierownik sklepu dostała całą listę ujęć jakie ma mu zrobić, kiedy odbierał rower. Stałam na zewnątrz i kładłam się ze śmiechu patrząc na jego wkur.... 🤣🤣🤣

banka-manka

#7127256 Napisano: 29.09.2023 11:47:09
kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Statyw to najlepszy fotograf emotka  
Ile kłótni zapobiega, frustracji i nerwów.
Co prawda trzeba trochę się napracować, żeby ustawić dobry kadr, nie zawsze uda się za pierwszym czy piątym razem. Nie jest to tak łatwe, jak fotografia z ręki. Ale zdecydowanie warto.

notta

#7127271 Napisano: 29.09.2023 12:11:19
Z Cin cina z żabkimacie właściwe dane w maiku? Bo ja ani Agnieszką ani Katarzyną nie jestem emotka
0 0

@gnieszk@

#7127275 Napisano: 29.09.2023 12:22:07
Było już Hebe za wczoraj?
0 0

slomkab

#7127285 Napisano: 29.09.2023 12:40:40
Za jakie dni dzwoni Kaufland Jacobs?
0 0

sabaka

#7127291 Napisano: 29.09.2023 12:54:05
notta napisał(a):

Z Cin cina z żabkimacie właściwe dane w maiku? Bo ja ani Agnieszką ani Katarzyną nie jestem emotka

U mnie cześć Katarzyna, a to też nie ja
1 notta 0

nanajka81

#7127297 Napisano: 29.09.2023 13:11:50
adamo86 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

tylko że na zdjęciu kinder nie mogą być osoby trzecie więc jak takie zdjęcie wysłać? Mąż musiałby emotka

W czasie gdy ludzie wygrywają po 20 nagród w konkursach z ograniczeniem na jedną osobę naprawdę widzisz w tym problem? emotka

no racja, racja, nikt tego nie sprawdza. A zmieniając trochę temat: w Grześkach piszecie prawdziwe uwagi czy wymyślacie coś totalnie z kosmosu? Kupiłam grześka i nie wiem jak "ugryźć" temat...
0 0

adamo86

#7127303 Napisano: 29.09.2023 13:33:04
nanajka81 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

tylko że na zdjęciu kinder nie mogą być osoby trzecie więc jak takie zdjęcie wysłać? Mąż musiałby emotka

W czasie gdy ludzie wygrywają po 20 nagród w konkursach z ograniczeniem na jedną osobę naprawdę widzisz w tym problem? emotka

no racja, racja, nikt tego nie sprawdza. A zmieniając trochę temat: w Grześkach piszecie prawdziwe uwagi czy wymyślacie coś totalnie z kosmosu? Kupiłam grześka i nie wiem jak "ugryźć" temat...

Ja napisałem prawdziwą, ale nie swoją... bo niestety żadnej nigdy nie miałem emotka
1 nanajka81 0

taak

#7127306 Napisano: 29.09.2023 13:50:21
Podpowie ktoś jak znaleźć teraz wyzwania w appce Żabki?
Zawsze scrollowałam w dół i były, teraz tego nie widać emotka
0 0

adamo86

#7127307 Napisano: 29.09.2023 13:54:30
sabaka napisał(a):

notta napisał(a):

Z Cin cina z żabkimacie właściwe dane w maiku? Bo ja ani Agnieszką ani Katarzyną nie jestem emotka

U mnie cześć Katarzyna, a to też nie ja

A dostał ktoś może z "Cześć Adam" ? bo czekam na swojego maila emotka

monikar

#7127309 Napisano: 29.09.2023 13:55:15
Gdzie można napisać w sprawie braku kodu w aplikacji żabki?
0 0

adamo86

#7127310 Napisano: 29.09.2023 13:56:04
monikar napisał(a):

Gdzie można napisać w sprawie braku kodu w aplikacji żabki?

Przez kontakt w appce, jest tam opcja "Wyzwania i promocje" czy coś takiego.
Czasem odpisują szybko, a czasem po zakończeniu konkursu emotka
1 monikar 0

sabaka

#7127311 Napisano: 29.09.2023 13:56:08
taak napisał(a):

Podpowie ktoś jak znaleźć teraz wyzwania w appce Żabki?
Zawsze scrollowałam w dół i były, teraz tego nie widać emotka

U mnie jakoś z miesiąc temu był taki problem. Zniknęły wyzwania i wszystkie strefy. Pisałam do nich i ogarnęli jakoś ale trochę im to zajęło
1 taak 0

flinta_13

#7127314 Napisano: 29.09.2023 14:08:12
FBsebastian3 napisał(a):

Był jakis samochód volkswagen do wygrania? Dawajcie szybko informacje bo pęknę z ciekawiści

A co
wygrales ?? emotka
0 0

FBsebastian3

#7127317 Napisano: 29.09.2023 14:21:37
flinta_13 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Był jakis samochód volkswagen do wygrania? Dawajcie szybko informacje bo pęknę z ciekawiści

A co
wygrales ?? emotka

Eeeee rodzinka wrzuciła mi zdjęcie z aurkiem i kokardą to jako rasowy konkursowicz w te pędy w czym wygrali. Ta kokarda mnie zmyliła. Niestety kupili piszą,a przydałoby sie wygrać bo mają 4 maluszków. Ake może to jakiś zwiastun
0 0

mampytanie

#7127318 Napisano: 29.09.2023 14:24:48
Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka
0 0

baxter

#7127320 Napisano: 29.09.2023 14:28:11
mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

nitka310

#7127331 Napisano: 29.09.2023 15:14:51
baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

W mojej biedronce tylko pieprz i papryka emotka  z młynkiem ale droższe jest jest sól i pieprz emotka

mampytanie

#7127332 Napisano: 29.09.2023 15:23:12
baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

Nie mam w okolicy (również tej dalszej), żadnego z nich emotka  ale dzięki, poszukam za pewien czas ponownie w Biedronce  emotka
0 0