Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

fan-mandaryny

#7126347 Napisano: 26.09.2023 00:55:44
A ja się wkurzyłem dziś na sieć Intermarche, którą zresztą bardzo lubię, po tym, jak zobaczyłem, jak po cukierkach z Wawelu na wagę widzę "cukierki - grupa żó" A 2460980000000. Że niby "grupa żółta. Czy Wy też tak macie na paragonach przy produktach na wagę? Pytam o teraz, a nie czy w ogóle. Przy kupnie cukierków, np. Michałków z Wawelu w itm.
0 0

ktosiek1

#7126361 Napisano: 26.09.2023 07:53:07
kimberly napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii Kamis gdzie należy kupić przyprawy w słoiczkach. Kupiłam sól i pieprz w słoiczkach. Ale czy to są PRZYPRAWY ???

Tak, nawet są do wyboru w liście na stronie loterii. Co prawda tego pieprzu z młynkiem co ja miałam na paragonie akurat nie było, ale nie trzeba tam nic zaznaczać, to do celów statystycznych:)

A czy młynki też mogą być na tą loterie? Wysłałam męża na zakupy i kupił sól i pieprz w młynku no ale to nie słoiczek i nie ma go na tej liście rozwijanej więc nie zgłaszałam tych paragonów....
0 0

cytriss19

#7126362 Napisano: 26.09.2023 07:54:52
ktosiek1 napisał(a):

kimberly napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii Kamis gdzie należy kupić przyprawy w słoiczkach. Kupiłam sól i pieprz w słoiczkach. Ale czy to są PRZYPRAWY ???

Tak, nawet są do wyboru w liście na stronie loterii. Co prawda tego pieprzu z młynkiem co ja miałam na paragonie akurat nie było, ale nie trzeba tam nic zaznaczać, to do celów statystycznych:)

A czy młynki też mogą być na tą loterie? Wysłałam męża na zakupy i kupił sól i pieprz w młynku no ale to nie słoiczek i nie ma go na tej liście rozwijanej więc nie zgłaszałam tych paragonów....

Widziałam na forum, że ktoś pisał do Organizatora i można zgłosić takie paragony. Był też wklejony ten e-mail. Niestety nie pamiętam w jakim wątku...
1 kimberly 0

asiam

#7126364 Napisano: 26.09.2023 07:58:48
cytriss19 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kimberly napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii Kamis gdzie należy kupić przyprawy w słoiczkach. Kupiłam sól i pieprz w słoiczkach. Ale czy to są PRZYPRAWY ???

Tak, nawet są do wyboru w liście na stronie loterii. Co prawda tego pieprzu z młynkiem co ja miałam na paragonie akurat nie było, ale nie trzeba tam nic zaznaczać, to do celów statystycznych:)

A czy młynki też mogą być na tą loterie? Wysłałam męża na zakupy i kupił sól i pieprz w młynku no ale to nie słoiczek i nie ma go na tej liście rozwijanej więc nie zgłaszałam tych paragonów....

Widziałam na forum, że ktoś pisał do Organizatora i można zgłosić takie paragony. Był też wklejony ten e-mail. Niestety nie pamiętam w jakim wątku...

Wystarczy przewinąć 4 posty do tyłu. Ja pisałam do organizatora. Sól i pieprz w młynkach biorą udział w loterii !
Cytuję:
Dzień dobry. Biorą udział 😊W formularzu można nie wybrać żadnego produktu (to pole nie jest obowiązkowe) a zgłoszenie będzie prawidłowe 😊Te dane są potrzebne jedynie do celów statystycznych.  Pozdrawiam, NAV agency sp. z o.o.

atyde25

#7126371 Napisano: 26.09.2023 08:35:27
Tylko nie kupujcie musztardy bo to nie sypka przyprawa hahahhah:P
1 kimberly 0

atyde25

#7126372 Napisano: 26.09.2023 08:37:59
Jestem zła na tą promocję kamisa bo u mnie w bierze tylko kamisy w torebkach lub te z młynkiem.Nie ma tych zwykłych przypraw w słoiczkach a przez promocją były.Mogli by zadbać o dostępność produktów jak promo robią.Apelują nav naciśnijcie na kamisa by słoikami dowalił do sklepów.
0 0

team2sis

#7126385 Napisano: 26.09.2023 09:28:02
Mam pytanie do tych co wzięli udział w konkursie śpiewaj z danio. Tam trzeba tylko zaśpiewać czy teledysk też trzeba nagrać?
0 0

agakaz2

#7126386 Napisano: 26.09.2023 09:37:13
team2sis napisał(a):

Mam pytanie do tych co wzięli udział w konkursie śpiewaj z danio. Tam trzeba tylko zaśpiewać czy teledysk też trzeba nagrać?

ja śpiewałam
0 0

Kwiat Paproci

#7126430 Napisano: 26.09.2023 11:03:55
Czy agencja przesyła info o wysyłce rowerów z MOYA ?
czy przychodzi bez zapowiedzi?
z którego etapu już dostaliście swoje rowerki.?
Za wszelkie info z góry serdecznie dziękuję emotka
0 0

ashanti

#7126432 Napisano: 26.09.2023 11:07:06
@Kwiat napisał(a):

Czy agencja przesyła info o wysyłce rowerów z MOYA ?
czy przychodzi bez zapowiedzi?
z którego etapu już dostaliście swoje rowerki.?
Za wszelkie info z góry serdecznie dziękuję emotka

Miła pani dzwoni dzień wcześniej i potwierdza adres, wysyłają Inpostem emotka  w zeszłym tygodniu wysyłali 4. etap emotka
0 0

assal

#7126435 Napisano: 26.09.2023 11:11:49
Kolejność wysyłanych nagród Moya jest różna. Idą nagrody z szóstego, nie ma jeszcze wszystkiego z czwartego czy piątego emotka
Rower też najpierw dostałam ten później wygrany  emotka  Zawsze dzwonią, umawiają się na dostawę emotka
0 0

awangarda

#7126436 Napisano: 26.09.2023 11:12:34
team2sis napisał(a):

Mam pytanie do tych co wzięli udział w konkursie śpiewaj z danio. Tam trzeba tylko zaśpiewać czy teledysk też trzeba nagrać?

Nagrać się tylko
0 0

kiwiwi

#7126446 Napisano: 26.09.2023 11:27:42
barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia.

katrin1

#7126450 Napisano: 26.09.2023 11:40:24
Czy z DPD były maile odnośnie przesyłki z Elmex?
0 0

Emememe

#7126451 Napisano: 26.09.2023 11:40:59
katrin1 napisał(a):

Czy z DPD były maile odnośnie przesyłki z Elmex?

U mnie nie było, tylko info w aplikacji emotka
0 0

alita

#7126454 Napisano: 26.09.2023 12:00:32
katrin1 napisał(a):

Czy z DPD były maile odnośnie przesyłki z Elmex?

U mnie sms rano.
0 0

nanajka81

#7126464 Napisano: 26.09.2023 12:15:18
lazy-kiwi napisał(a):

barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia.

zmień przeglądarkę? Na firefoxie mi nie poszło, na innej bez problemu...
0 0

kiwiwi

#7126471 Napisano: 26.09.2023 12:28:42
nanajka81 napisał(a):

lazy-kiwi napisał(a):

barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia.

zmień przeglądarkę? Na firefoxie mi nie poszło, na innej bez problemu...

Zmiana przeglądarki ani urządzenia nic nie dawała, tryby incognito też nie. U mnie zadziałało dopiero usunięcie akapitów z tekstu, więc tak tylko podpowiadam emotka

wiolka252

#7126472 Napisano: 26.09.2023 12:29:07
lazy-kiwi napisał(a):

barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia.

No faktycznie, bez akapitu przeszło. Dzięki wielkie
2 kiwiwi, Catcat 0

kimberly

#7126485 Napisano: 26.09.2023 13:09:27
Cześć moi drodzy, od wczoraj próbuje przesłać oświadczenie na wygrane zestawy Martini, cały czas dostaje odpowiedź, że nie można dostarczyć wiadomości do tego adresata... emotka  ma ktoś też tak może?
0 0