Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sesyjnie1

#7094372 Napisano: 18.05.2023 22:08:36
ktosiek1 napisał(a):

Czy w Rodowicie jak dodaje się zdjęcie to czy można tez opis? Formularz twierdzi, że albo jedno ale drugie... ale technicznie można wpisać i treść... Choć teoretycznie to niezgodne z regulaminem, który mówi "lub".....

 Tez się zastanawiałam, czasem jak dodamy  zdjęcie  czy film to formularz tekstowy się blokuje . Tutaj nie. 
Ale suma sumarum odpuściłam, poszedł sam film…
0 0

nataszka

#7094380 Napisano: 18.05.2023 22:48:48
sesyjnie1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy w Rodowicie jak dodaje się zdjęcie to czy można tez opis? Formularz twierdzi, że albo jedno ale drugie... ale technicznie można wpisać i treść... Choć teoretycznie to niezgodne z regulaminem, który mówi "lub".....

 Tez się zastanawiałam, czasem jak dodamy  zdjęcie  czy film to formularz tekstowy się blokuje . Tutaj nie. 
Ale suma sumarum odpuściłam, poszedł sam film…

A przychodzą potwierdzenia na email o przyjęciu zgłoszenia?
0 0

sesyjnie1

#7094383 Napisano: 18.05.2023 23:36:09
nataszka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy w Rodowicie jak dodaje się zdjęcie to czy można tez opis? Formularz twierdzi, że albo jedno ale drugie... ale technicznie można wpisać i treść... Choć teoretycznie to niezgodne z regulaminem, który mówi "lub".....

 Tez się zastanawiałam, czasem jak dodamy  zdjęcie  czy film to formularz tekstowy się blokuje . Tutaj nie. 
Ale suma sumarum odpuściłam, poszedł sam film…

A przychodzą potwierdzenia na email o przyjęciu zgłoszenia?

Tak
0 0

sesyjnie1

#7094384 Napisano: 18.05.2023 23:36:11
nataszka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy w Rodowicie jak dodaje się zdjęcie to czy można tez opis? Formularz twierdzi, że albo jedno ale drugie... ale technicznie można wpisać i treść... Choć teoretycznie to niezgodne z regulaminem, który mówi "lub".....

 Tez się zastanawiałam, czasem jak dodamy  zdjęcie  czy film to formularz tekstowy się blokuje . Tutaj nie. 
Ale suma sumarum odpuściłam, poszedł sam film…

A przychodzą potwierdzenia na email o przyjęciu zgłoszenia?

Tak
0 0

zielonaszpilka

#7094389 Napisano: 19.05.2023 00:53:57
sesyjnie1 napisał(a):

nataszka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy w Rodowicie jak dodaje się zdjęcie to czy można tez opis? Formularz twierdzi, że albo jedno ale drugie... ale technicznie można wpisać i treść... Choć teoretycznie to niezgodne z regulaminem, który mówi "lub".....

 Tez się zastanawiałam, czasem jak dodamy  zdjęcie  czy film to formularz tekstowy się blokuje . Tutaj nie. 
Ale suma sumarum odpuściłam, poszedł sam film…

A przychodzą potwierdzenia na email o przyjęciu zgłoszenia?

Tak

Serio przychodzi potwierdzenie?  Ja nic nie dostałam emotka
0 0

rufus

#7094390 Napisano: 19.05.2023 02:14:12
Czy w loterii z serami do kazdego zgloszenia musi byc inny paragon czy ten sam moze byc do wielu zglaszanych kodow?
0 0

estrelitta

#7094392 Napisano: 19.05.2023 06:18:34
Żeby wziąć udział w konkursie Lambi trzeba koniecznie załączyć zdjecie paragonu na tle produktu?
0 0

sabaka

#7094393 Napisano: 19.05.2023 06:21:56
estrelitta napisał(a):

Żeby wziąć udział w konkursie Lambi trzeba koniecznie załączyć zdjecie paragonu na tle produktu?

https://www.e-kon...strona=7901#p7093888
0 0

edith

#7094395 Napisano: 19.05.2023 06:39:15
Czy bez problemu wysłaliście formularz na Mionetto z Żabki? Wypełniłam wszystkie pola a kod miejscowości mi się nie da wpisać. I jest potwierdzenie?
0 0

sledzik860

#7094396 Napisano: 19.05.2023 07:13:05
rufus napisał(a):

Czy w loterii z serami do kazdego zgloszenia musi byc inny paragon czy ten sam moze byc do wielu zglaszanych kodow?

Może być ten sam paragon do wielu kodów.

Z regulaminu: "Uczestnik, który na jednym dowodzie zakupu dokonał wielokrotności zakupupromocyjnego, ma prawo do dokonania takiej liczby zgłoszeń do loterii, która odpowiada
liczbie zakupionych produktów promocyjnych na tym dowodzie".

martostarek

#7094397 Napisano: 19.05.2023 07:27:20
edith napisał(a):

Czy bez problemu wysłaliście formularz na Mionetto z Żabki? Wypełniłam wszystkie pola a kod miejscowości mi się nie da wpisać. I jest potwierdzenie?

Z tym polem jest problem. Chodzi chyba o widoczność, bo kod pocztowy zapisuje się, ale jest słabo widoczny. 
Potwierdzenia na @ nie ma, jest podziękowanie na podanie danych na stronie.
1 edith 0

edith

#7094401 Napisano: 19.05.2023 08:10:24
Dziękuję, napisał(a):

edith napisał(a):

Czy bez problemu wysłaliście formularz na Mionetto z Żabki? Wypełniłam wszystkie pola a kod miejscowości mi się nie da wpisać. I jest potwierdzenie?

Z tym polem jest problem. Chodzi chyba o widoczność, bo kod pocztowy zapisuje się, ale jest słabo widoczny. 
Potwierdzenia na @ nie ma, jest podziękowanie na podanie danych na stronie.

0 0

ZetZ

#7094417 Napisano: 19.05.2023 09:38:08
pakowa napisał(a):

Czy w konkursie Orlen paczka przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? U mnie nawet brak podziękowania na stronie.

Do mnie też nic nie przyszło.
1 pakowa 0

ananaska

#7094418 Napisano: 19.05.2023 09:43:55
ZetZ napisał(a):

pakowa napisał(a):

Czy w konkursie Orlen paczka przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? U mnie nawet brak podziękowania na stronie.

Do mnie też nic nie przyszło.

też nie miałam podziękowania emotka
0 0

monisss

#7094423 Napisano: 19.05.2023 09:52:20
ananaska napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pakowa napisał(a):

Czy w konkursie Orlen paczka przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? U mnie nawet brak podziękowania na stronie.

Do mnie też nic nie przyszło.

też nie miałam podziękowania emotka

też nic a już z 5 wysłałam
0 0

ramaja

#7094445 Napisano: 19.05.2023 10:49:40
Czy w konkursie z olejem kujawskim nie trzeba kupować kujawskiego?czy stara i ślepa jestem? 😀
0 0

escada

#7094455 Napisano: 19.05.2023 11:47:00
czy ja dobrze rozumiem ze w tym fotograficznym konkursie Odkrywcy kuchennych przestrzeni w kadrze mogą się znalezc tylko TE produkty IKei , ktore zostały zakupione ostatnio? czyli muszę z kadru usunać wszystko inne z Ikei,a mam tego w kuchni mnóstwo?
pół dnia roboty z wywaleniem z szafki wszystkiego  i wstawienie neutralnych przedmiotów. Przedmioty z jakims innym logo niz Ikea tez mogą być watpliwe jako reklama innej marki?
0 0

GreenEK

#7094457 Napisano: 19.05.2023 11:49:47
escada napisał(a):

czy ja dobrze rozumiem ze w tym fotograficznym konkursie Odkrywcy kuchennych przestrzeni w kadrze mogą się znalezc tylko TE produkty IKei , ktore zostały zakupione ostatnio? czyli muszę z kadru usunać wszystko inne z Ikei,a mam tego w kuchni mnóstwo?
pół dnia roboty z wywaleniem z szafki wszystkiego  i wstawienie neutralnych przedmiotów. Przedmioty z jakims innym logo niz Ikea tez mogą być watpliwe jako reklama innej marki?

Nie bawiłam się w usuwanie 'starej' Ikei. Tez bym miała robotę do odwalenia. Odwróciłam tylko/usunęłam logo produktu spoza ich asortymentu.
0 0

escada

#7094458 Napisano: 19.05.2023 11:54:22
GreenEK napisał(a):

escada napisał(a):

czy ja dobrze rozumiem ze w tym fotograficznym konkursie Odkrywcy kuchennych przestrzeni w kadrze mogą się znalezc tylko TE produkty IKei , ktore zostały zakupione ostatnio? czyli muszę z kadru usunać wszystko inne z Ikei,a mam tego w kuchni mnóstwo?
pół dnia roboty z wywaleniem z szafki wszystkiego  i wstawienie neutralnych przedmiotów. Przedmioty z jakims innym logo niz Ikea tez mogą być watpliwe jako reklama innej marki?

Nie bawiłam się w usuwanie 'starej' Ikei. Tez bym miała robotę do odwalenia. Odwróciłam tylko/usunęłam logo produktu spoza ich asortymentu.

no własnie nie mam tej pewności czy tak można, ale z drugiej strony jak patrzę na te fotki z inspiracją to tam tych rożności w kadrze dużo jest - chociaz kto wie, moze wszystkie akurat teraz kupione
 zrobiłąm zakupy bez związku z konkursem, akurat potrzebowałam nowych pojemników  i teraz szkoda nie wykorzystać paragonu:)))
0 0

ikropka

#7094459 Napisano: 19.05.2023 12:00:28
Czy jakaś dobra dusza powie mi, który to numer systemowy w Witt w Kauflandzie? Mam paragon z samoobsługowego czy to ten długaśny nad numerem kasy fiskalnej, czy kod kreskowy czy może na dole Paragon? Nigdzie nie mam napisane numer systemowy.
0 0