Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Kwiat Paproci

#7093869 Napisano: 17.05.2023 10:19:22
majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Jeśli opis na paragonie jest nieczytelny np papier toaletowy bez podania logo firmy, to można zrobić foto. - ja to tak rozumiem. Bez foto produktu  da się wygrać  emotka
0 0

majonez1992

#7093870 Napisano: 17.05.2023 10:21:05
@Kwiat napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Jeśli opis na paragonie jest nieczytelny np papier toaletowy bez podania logo firmy, to można zrobić foto. - ja to tak rozumiem. Bez foto produktu  da się wygrać  emotka


Ok, czyli nie koniecznie? Mam wyraźnie Lambi wpisane emotka
Ktoś wygrał bez tego produktu?:D
0 0

escada

#7093871 Napisano: 17.05.2023 10:21:14
justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????
0 0

bezaczek7

#7093872 Napisano: 17.05.2023 10:23:54
escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Moim zdaniem tak 🤷‍♀️ ewentualnie przyłożyć produkt do monitora z wyświetloną fakturą i całość cyknąć emotka
0 0

justkra

#7093873 Napisano: 17.05.2023 10:25:40
escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Nie jestem pewna. Chyba najlepiej w takim wypadku wysłać maila z pytaniem do agencji. Niech się określą, jak to interpretują.
0 0

escada

#7093874 Napisano: 17.05.2023 10:27:31
bezaczek7 napisał(a):

escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Moim zdaniem tak 🤷‍♀️ ewentualnie przyłożyć produkt do monitora z wyświetloną fakturą i całość cyknąć emotka

jesteśmy już tak wytresowani w przestrzeganiu regulaminów że spełnimy najbardziej absurdalne wymagania  i pomysły:)))
a tak serio - na tej fakturze jest słowo Lambii, to może jednak wystarczy? wygrał ktoś z taką fakturą , bez fotki papieru?
0 0

majonez1992

#7093875 Napisano: 17.05.2023 10:27:50
W ogóle  co to za odpalony punkt regulaminu xD jak wszystko jest opisane to fotka jest absurdalna emotka
0 0

magie1982

#7093877 Napisano: 17.05.2023 10:33:45
Świetnie, szkoda że nie doczytałam. Ślę te zgłoszenia, a one pewnie nawet nie są brane pod uwagę...
1 kumulacja 0

majonez1992

#7093879 Napisano: 17.05.2023 10:35:49
magie1982 napisał(a):

Świetnie, szkoda że nie doczytałam. Ślę te zgłoszenia, a one pewnie nawet nie są brane pod uwagę...



no niektorzy mowia ze będą ok takie emotka
jak masz dobrze opisany paragon;p
ja wlasnie mialam wysylac i doczytałam ten absurd xD
0 0

justkra

#7093880 Napisano: 17.05.2023 10:36:07
Jasne, że możemy zagrać nie stosując się do nieodpowiadającego nam zapisu z regulaminu. Tylko potem okazuje się, że zgłoszenie tajemniczo nie przeszło lub jest problem z pozytywną weryfikacją wygranej. I żal...do świata, organizatora, czy co kto sobie tam wymyśli.
0 0

mietowa

#7093882 Napisano: 17.05.2023 10:38:16
magie1982 napisał(a):

Świetnie, szkoda że nie doczytałam. Ślę te zgłoszenia, a one pewnie nawet nie są brane pod uwagę...

Nie jesteś sama. Ostatnio jestem jakaś nieogarnięta.
0 0

monisss

#7093883 Napisano: 17.05.2023 10:40:19
escada napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Moim zdaniem tak 🤷‍♀️ ewentualnie przyłożyć produkt do monitora z wyświetloną fakturą i całość cyknąć emotka

jesteśmy już tak wytresowani w przestrzeganiu regulaminów że spełnimy najbardziej absurdalne wymagania  i pomysły:)))
a tak serio - na tej fakturze jest słowo Lambii, to może jednak wystarczy? wygrał ktoś z taką fakturą , bez fotki papieru?

właśnie z dobrze opisanym paragonem bez fotki z produktem nie wygrałam, a byle jak opisanym paragonem z fotką produktu tak.. 
a jak napisałam do nich czy mogę dosłać z produktem to nic nie odpisali...
0 0

pioge7

#7093888 Napisano: 17.05.2023 10:53:21
monisss napisał(a):

escada napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Moim zdaniem tak 🤷‍♀️ ewentualnie przyłożyć produkt do monitora z wyświetloną fakturą i całość cyknąć emotka

jesteśmy już tak wytresowani w przestrzeganiu regulaminów że spełnimy najbardziej absurdalne wymagania  i pomysły:)))
a tak serio - na tej fakturze jest słowo Lambii, to może jednak wystarczy? wygrał ktoś z taką fakturą , bez fotki papieru?

właśnie z dobrze opisanym paragonem bez fotki z produktem nie wygrałam, a byle jak opisanym paragonem z fotką produktu tak.. 
a jak napisałam do nich czy mogę dosłać z produktem to nic nie odpisali...


u mnie odpisali


Dzień dobry,
Piotrze, zgodnie z regulaminem, by wziąć udział w konkursie należy załączyć zdjęcie paragonu wraz z zakupionym produktem.

zapytałem, bo na paragonie nie było info, że to Lambi tylko papier toaletowy A8 czy jakoś tak, a pani nie chciała w sklepie podbić pieczątki.
0 0

escada

#7093896 Napisano: 17.05.2023 11:13:22
za drogi ten papier żeby marnować kasę na wątpliwe zgłoszenie
napisałam więc do agencji i bardzo szybko odpisali

d)           załączyć do zgłoszenia zdjęcie, na którym będzie widoczny cały paragon fiskalny (lub faktura w przypadku zakupu w sklepie internetowym) wraz z zakupionym Produktem Promocyjnym (ze względu na wielkość opakowań Produktów Promocyjnych rekomenduje się sfotografowanie 1 opakowania).
 
Proszę zatem zrobić zdjęcie produktu wraz fakturą, jako dowód zakupu.

czyli jednak wydrukuję tę fakturę i pstryknę z papierem, echh, muszę wreszcie zainwestowac w drukarkę, bo z każdym plikeim latam na ksero
0 0

jokan

#7093917 Napisano: 17.05.2023 11:54:12
Jeśli ktoś ma na sprzedaż PYRKON, to niech zajrzy na grupę na FB, czasami tam ludzie szukają biletów (jest nawet kilka ogłoszeń) , a wydarzenie wkrótce.
Sama tam sprzedawałam wcześniejsze bilety, bo z powodów rodzinnych nie mogę jechać
https://www.faceb...oups/569354199894350

malenka89

#7093922 Napisano: 17.05.2023 12:06:45
Jakie dane podawaliśmy przy zgłoszeniu Heinz Pyrkon?
0 0

banka-manka

#7093926 Napisano: 17.05.2023 12:22:43
Ponawiam, ma ktoś potwierdzenie z Rodowitej czy zgłoszenia z weekendu na które nie dostało się e-mail potwierdzającego udział w konkursie zostały zarejestrowane? Mnie nie odpisali.
0 0

nataszka

#7093939 Napisano: 17.05.2023 12:52:06
nataszka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Ponawiam, ma ktoś potwierdzenie z Rodowitej czy zgłoszenia z weekendu na które nie dostało się e-mail potwierdzającego udział w konkursie zostały zarejestrowane? Mnie nie odpisali.

Wczoraj wysłałam zapytanie czy zgłoszenie w bazie, na razie cisza, może trzeba tam zadzwonić?
0 0

ilonaxx5

#7093945 Napisano: 17.05.2023 13:01:00
jakie macie wyniki w netto ?
0 0

PanPrezes

#7093963 Napisano: 17.05.2023 13:46:50
Tak z ciekawości - zawsze opisujecie akcję bramkową w konkursie Lay`s, czy nawet takie, które nie skończyły się golem?
0 0