Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

GreenEK

#7093550 Napisano: 15.05.2023 21:06:16
dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

Nigdzie nic 🤔

Na butelkach była informacja miał ruszyć dzisiaj, Jak kupowałam do konkursu dino somersby  by to tam były kody pod kapslem

Chyba jakiś falstart mają

Przez chwilę formularz był dostępny. 8x25tys, kosze piknikowe i zestawy leżaków.
Wygląda mi na loterie, ale formularz nie chciał mnie dalej przepuścić, więc nie wiem czy nie było tam zadania.

działa na Microsoft Edge
0 0

rare85

#7093551 Napisano: 15.05.2023 21:06:39
pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

Tak, wysłałam jedno zgłoszenie tekstowe i jest bon emotka

GreenEK

#7093553 Napisano: 15.05.2023 21:13:05
dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

Nigdzie nic 🤔

Na butelkach była informacja miał ruszyć dzisiaj, Jak kupowałam do konkursu dino somersby  by to tam były kody pod kapslem

Chyba jakiś falstart mają

Przez chwilę formularz był dostępny. 8x25tys, kosze piknikowe i zestawy leżaków.
Wygląda mi na loterie, ale formularz nie chciał mnie dalej przepuścić, więc nie wiem czy nie było tam zadania.

0 0

anoo

#7093554 Napisano: 15.05.2023 21:19:25
GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

Nigdzie nic 🤔

Na butelkach była informacja miał ruszyć dzisiaj, Jak kupowałam do konkursu dino somersby  by to tam były kody pod kapslem

Chyba jakiś falstart mają

Przez chwilę formularz był dostępny. 8x25tys, kosze piknikowe i zestawy leżaków.
Wygląda mi na loterie, ale formularz nie chciał mnie dalej przepuścić, więc nie wiem czy nie było tam zadania.

Nie działa;/
0 0

GreenEK

#7093556 Napisano: 15.05.2023 21:27:23
anoo napisał(a):

GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

Nigdzie nic 🤔

Na butelkach była informacja miał ruszyć dzisiaj, Jak kupowałam do konkursu dino somersby  by to tam były kody pod kapslem

Chyba jakiś falstart mają

Przez chwilę formularz był dostępny. 8x25tys, kosze piknikowe i zestawy leżaków.
Wygląda mi na loterie, ale formularz nie chciał mnie dalej przepuścić, więc nie wiem czy nie było tam zadania.

Nie działa;/

klikasz zakładkę KONKURS?
0 0

dwaburekoty

#7093557 Napisano: 15.05.2023 21:34:38
Loteria czy konkurs?
0 0

anoo

#7093558 Napisano: 15.05.2023 21:38:02
GreenEK napisał(a):

anoo napisał(a):

GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

Nigdzie nic 🤔

Na butelkach była informacja miał ruszyć dzisiaj, Jak kupowałam do konkursu dino somersby  by to tam były kody pod kapslem

Chyba jakiś falstart mają

Przez chwilę formularz był dostępny. 8x25tys, kosze piknikowe i zestawy leżaków.
Wygląda mi na loterie, ale formularz nie chciał mnie dalej przepuścić, więc nie wiem czy nie było tam zadania.

Nie działa;/

klikasz zakładkę KONKURS?

0 0

anoo

#7093559 Napisano: 15.05.2023 21:39:08
[quote=

GreenEK napisał(a):

anoo napisał(a):

GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

anoo napisał(a):

GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

dwaburekoty]Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

anoo napisał(a):

GreenEK napisał(a):

anoo napisał(a):

GreenEK napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Shifo napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj miał ruszyć nowy konkurs Somersby. Macie jakieś info, o co w nim chodzi?

Nigdzie nic 🤔

Na butelkach była informacja miał ruszyć dzisiaj, Jak kupowałam do konkursu dino somersby  by to tam były kody pod kapslem

Chyba jakiś falstart mają

Przez chwilę formularz był dostępny. 8x25tys, kosze piknikowe i zestawy leżaków.
Wygląda mi na loterie, ale formularz nie chciał mnie dalej przepuścić, więc nie wiem czy nie było tam zadania.

Nie działa;/

klikasz zakładkę KONKURS?

0 0

notta

#7093560 Napisano: 15.05.2023 21:40:18
dwaburekoty napisał(a):

Loteria czy konkurs?

chyba jakiś quiz
0 0

notta

#7093561 Napisano: 15.05.2023 21:42:47
0 0

ewikewikk

#7093567 Napisano: 15.05.2023 23:13:40
ewikewikk napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

Miałam ostatnio taką samą sytuacje wydawało mi się, że zgłoszenie jest mega dopracowane, inicjały się zgadzały czekałam na meila i sie niedoczekałam. Organizator wyraznie napisał, że nie o mnie chodzi. Niestety, pewnie dużo więcej ludzi bierze udział niż nam sie może wydawać 😔😞☹️

Moja konkursowa imienniczka kosi nagrody jak kosiarka. Także w dni, kiedy ja biorę udział 
Dziś prawie wygrałam 25 000 zł emotka   A nawet nie brałam udziału w tym konku emotka   Ale na chwilę serce mi stanęło, zanim sprawdziłam co to za konk... emotka

0 0

mary18

#7093570 Napisano: 15.05.2023 23:18:26
Jak myślicie czy Rodowita będzie jutro jeszcze dzwonić 🤔 może dzisiaj nie obdzwonili wszystkich
0 0

rettib

#7093571 Napisano: 15.05.2023 23:20:53
notta napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Loteria czy konkurs?

chyba jakiś quiz

No właśnie - czy komuś zadziałał? U mnie formularz wciąż nie chce przepuścić po wpisaniu kodu, danych i kliknięciu "Dalej" - zawiesza się na telefonie i na wszystkich przeglądarkach na laptopie. Ktoś, coś? emotka
0 0

wiolka252

#7093580 Napisano: 16.05.2023 07:03:14
rettib napisał(a):

notta napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Loteria czy konkurs?

chyba jakiś quiz

No właśnie - czy komuś zadziałał? U mnie formularz wciąż nie chce przepuścić po wpisaniu kodu, danych i kliknięciu "Dalej" - zawiesza się na telefonie i na wszystkich przeglądarkach na laptopie. Ktoś, coś? emotka

Mi zadziałał, lecz po pytaniach 8/10 poprawnych brak pytania otwartego🤔
0 0

mandarynka16

#7093584 Napisano: 16.05.2023 07:47:24
wiolka252 napisał(a):

rettib napisał(a):

notta napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Loteria czy konkurs?

chyba jakiś quiz

No właśnie - czy komuś zadziałał? U mnie formularz wciąż nie chce przepuścić po wpisaniu kodu, danych i kliknięciu "Dalej" - zawiesza się na telefonie i na wszystkich przeglądarkach na laptopie. Ktoś, coś? emotka

Mi zadziałał, lecz po pytaniach 8/10 poprawnych brak pytania otwartego🤔

Polecam przeczytać regulamin
1 wiolka252 0

pioge7

#7093585 Napisano: 16.05.2023 07:49:22
mary18 napisał(a):

Jak myślicie czy Rodowita będzie jutro jeszcze dzwonić 🤔 może dzisiaj nie obdzwonili wszystkich

raczej nie... lista już jest na stronie, więc jeśli cię nie ma, to nie zadzwonią.
0 0

banka-manka

#7093586 Napisano: 16.05.2023 07:49:30
Czy ktoś ma jakąś odpowiedź od Rodowita w sprawie braku potwierdzeń zgłoszeń z weekendu?
0 0

misiamarysia

#7093588 Napisano: 16.05.2023 07:53:54
harnas napisał(a):

pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

filmik trafiony, zdjęcie trafione, tekst póki co pudło.
Najlepsze, że najdłużej siedziałam nad tekstem ... emotka

A masz/macie opis na paragonie Rodowita? Ja nie mam niestety  i zastanawiam się, czy zgłaszać taki paragon.
0 0

maverick

#7093589 Napisano: 16.05.2023 07:56:29
misiamarysia napisał(a):

harnas napisał(a):

pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

filmik trafiony, zdjęcie trafione, tekst póki co pudło.
Najlepsze, że najdłużej siedziałam nad tekstem ... emotka

A masz/macie opis na paragonie Rodowita? Ja nie mam niestety  i zastanawiam się, czy zgłaszać taki paragon.

Wszyscy taki sam mają, jak cena jest 8.94zł (jeżeli zakupiłaś w okresie obecnej gazetki) to nie ma innej wody za 6 butelek w tej cenie emotka w Dino of course

misiamarysia

#7093590 Napisano: 16.05.2023 07:57:38
maverick napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

harnas napisał(a):

pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

filmik trafiony, zdjęcie trafione, tekst póki co pudło.
Najlepsze, że najdłużej siedziałam nad tekstem ... emotka

A masz/macie opis na paragonie Rodowita? Ja nie mam niestety  i zastanawiam się, czy zgłaszać taki paragon.

Wszyscy taki sam mają, jak cena jest 8.94zł (jeżeli zakupiłaś w okresie obecnej gazetki) to nie ma innej wody za 6 butelek w tej cenie emotka w Dino of course

Dziękuję, w takim razie gram emotka
1 maverick 0