Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

termitek99

#7091780 Napisano: 07.05.2023 10:15:19
Sanderka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Sanderka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Brał ktoś z Was może dzisiaj w loterii Monini? Wyskuje mi ciągle, ze wystąpił błąd i mam spróbować później. Czy w loterii Monini wpisuje się numer kasy fiskalnej w formacie BBB 123456 ze spacja czy pomiędzy cyframi i literkami nie daje się spacji?

Mi też nie działa. Próbowałam z różnych urządzeń na różne sposoby, czyszczenie historii i ciasteczek, nic nie pomogło, dalej to samo. Pisałam z nimi maile, na razie nie byli w stanie mi pomóc.

U mnie dopiero zadziałało z komórki. Z komputera nie.

Z jakiej przeglądarki na komórce zadziałało?

Chrome, w komórce. Na laptopie nie działa.
1 Sanderka 0

banka-manka

#7091788 Napisano: 07.05.2023 11:19:02
Ktoś ma dziś problem ze zgłoszeniem do Kinder Country? 
Bot zacina się na Akceptacji polityki prywatności.
0 0

8igora9

#7091792 Napisano: 07.05.2023 12:02:55
banka-manka napisał(a):

Ktoś ma dziś problem ze zgłoszeniem do Kinder Country? 
Bot zacina się na Akceptacji polityki prywatności.

Tak, od wczoraj
0 0

Dekasia

#7091815 Napisano: 07.05.2023 14:00:20
deva napisał(a):

8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy na paragonie z Lewiatana na konkurs Prince Polo macie na dole numer transakcji???

Ja nie mam. Ale u mnie w mieście niedawno Lewiatan kupił lokalną sieć sklepów i paragony jeszcze mają ze starą nazwą i myślałam, że dlatego nie ma tego numeru transakcji. 🙄 Napisałam do nich i chyba nie pozostało nic innego, tylko czekać do poniedziałku. 🥲

Dziękuje bardzo, czyli nie jestem sama, uf. Gdyby Ci odpisali, prosze , daj znać emotka

Daj znać, gdy coś odpiszą. Ja też do nich napisze, bo nie mam takiej informacji na paragonie, a robiłam zakupy w dwóch sklepach.
0 0

noemi82

#7091816 Napisano: 07.05.2023 14:04:15
Działa Wam strona Namysłowa? 
Ja mam ciągle informację: 
Wystąpił błąd
Zgłoszenie nie zostało przyjęte 
emotka
0 0

8igora9

#7091817 Napisano: 07.05.2023 14:06:09
noemi82 napisał(a):

Działa Wam strona Namysłowa? 
Ja mam ciągle informację: 
Wystąpił błąd
Zgłoszenie nie zostało przyjęte 
emotka

Jakiś kwadrans temu u mnie działało
0 0

noemi82

#7091819 Napisano: 07.05.2023 14:09:39
[quote=Z jakiej przeglądarki?
Ja próbuję wysłać od dwóch godzin i nie przechodzi zgłoszenie 

8igora9]
noemi82 napisał(a):

Działa Wam strona Namysłowa? 
Ja mam ciągle informację: 
Wystąpił błąd
Zgłoszenie nie zostało przyjęte 
emotka

Jakiś kwadrans temu u mnie działało
0 0

8igora9

#7091821 Napisano: 07.05.2023 14:10:58
noemi82 napisał(a):

[quote=Z jakiej przeglądarki?
Ja próbuję wysłać od dwóch godzin i nie przechodzi zgłoszenie 

8igora9]

noemi82 napisał(a):

Działa Wam strona Namysłowa? 
Ja mam ciągle informację: 
Wystąpił błąd
Zgłoszenie nie zostało przyjęte 
emotka

Jakiś kwadrans temu u mnie działało

Chrome na telefonie
0 0

noemi82

#7091823 Napisano: 07.05.2023 14:16:20
[quote=Dziękuję za odpowiedź. Przed chwilą próbowałam tak wysłać i nadal nic z tego.  emotka

8igora9]
noemi82 napisał(a):

[quote=Z jakiej przeglądarki?
Ja próbuję wysłać od dwóch godzin i nie przechodzi zgłoszenie 

8igora9]

noemi82 napisał(a):

Działa Wam strona Namysłowa? 
Ja mam ciągle informację: 
Wystąpił błąd
Zgłoszenie nie zostało przyjęte 
emotka

Jakiś kwadrans temu u mnie działało

Chrome na telefonie
0 0

misiamarysia

#7091826 Napisano: 07.05.2023 14:32:16
Dekasia napisał(a):

deva napisał(a):

8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy na paragonie z Lewiatana na konkurs Prince Polo macie na dole numer transakcji???

Ja nie mam. Ale u mnie w mieście niedawno Lewiatan kupił lokalną sieć sklepów i paragony jeszcze mają ze starą nazwą i myślałam, że dlatego nie ma tego numeru transakcji. 🙄 Napisałam do nich i chyba nie pozostało nic innego, tylko czekać do poniedziałku. 🥲

Dziękuje bardzo, czyli nie jestem sama, uf. Gdyby Ci odpisali, prosze , daj znać emotka

Daj znać, gdy coś odpiszą. Ja też do nich napisze, bo nie mam takiej informacji na paragonie, a robiłam zakupy w dwóch sklepach.

Ja też mam "zły" paragon, sklep jest na liście i też napisałam. Dam znać co odpiszą.

wycior

#7091828 Napisano: 07.05.2023 14:55:50
..będę bardzo zobowiazany gdyby KTOŚ zechciał udzielić informacji..czy w konkursie NAN-zawieszka z imieniem dla dziecka..o wygranej powiadamiają e-mailem ?..
0 0

anialistopad

#7091830 Napisano: 07.05.2023 15:23:17
wycior napisał(a):

..będę bardzo zobowiazany gdyby KTOŚ zechciał udzielić informacji..czy w konkursie NAN-zawieszka z imieniem dla dziecka..o wygranej powiadamiają e-mailem ?..

Spiesze Ci z informacja ,ze tak. Dostaniesz e-mail jeśli wygrasz
0 0

asiam

#7091834 Napisano: 07.05.2023 15:56:31
misiamarysia napisał(a):

Dekasia napisał(a):

deva napisał(a):

8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy na paragonie z Lewiatana na konkurs Prince Polo macie na dole numer transakcji???

Ja nie mam. Ale u mnie w mieście niedawno Lewiatan kupił lokalną sieć sklepów i paragony jeszcze mają ze starą nazwą i myślałam, że dlatego nie ma tego numeru transakcji. 🙄 Napisałam do nich i chyba nie pozostało nic innego, tylko czekać do poniedziałku. 🥲

Dziękuje bardzo, czyli nie jestem sama, uf. Gdyby Ci odpisali, prosze , daj znać emotka

Daj znać, gdy coś odpiszą. Ja też do nich napisze, bo nie mam takiej informacji na paragonie, a robiłam zakupy w dwóch sklepach.

Ja też mam "zły" paragon, sklep jest na liście i też napisałam. Dam znać co odpiszą.

Chyba nikt nie ma na paragonie nr transakcji. Mój się też kończy na numerze kasy fiskalnej

dala

#7091835 Napisano: 07.05.2023 16:05:18
asiam napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Dekasia napisał(a):

deva napisał(a):

8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy na paragonie z Lewiatana na konkurs Prince Polo macie na dole numer transakcji???

Ja nie mam. Ale u mnie w mieście niedawno Lewiatan kupił lokalną sieć sklepów i paragony jeszcze mają ze starą nazwą i myślałam, że dlatego nie ma tego numeru transakcji. 🙄 Napisałam do nich i chyba nie pozostało nic innego, tylko czekać do poniedziałku. 🥲

Dziękuje bardzo, czyli nie jestem sama, uf. Gdyby Ci odpisali, prosze , daj znać emotka

Daj znać, gdy coś odpiszą. Ja też do nich napisze, bo nie mam takiej informacji na paragonie, a robiłam zakupy w dwóch sklepach.

Ja też mam "zły" paragon, sklep jest na liście i też napisałam. Dam znać co odpiszą.

Chyba nikt nie ma na paragonie nr transakcji. Mój się też kończy na numerze kasy fiskalnej

Ja mam normalnie na samym dole numer transakcji, a pod nim powtórzony ten sam numer jako systemowy. Niektóre sklepy jednak mają wszystko jak trzeba emotka

fantagiro

#7091836 Napisano: 07.05.2023 16:11:48
korzystał już ktoś z Was z kodu rabatowego 5zł na Garage w Orlen ?
u mnie był problem i sprzedawca nie był  w stanie ogarnąć emotka
0 0

asiam

#7091837 Napisano: 07.05.2023 16:31:21
dala napisał(a):

asiam napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Dekasia napisał(a):

deva napisał(a):

8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy na paragonie z Lewiatana na konkurs Prince Polo macie na dole numer transakcji???

Ja nie mam. Ale u mnie w mieście niedawno Lewiatan kupił lokalną sieć sklepów i paragony jeszcze mają ze starą nazwą i myślałam, że dlatego nie ma tego numeru transakcji. 🙄 Napisałam do nich i chyba nie pozostało nic innego, tylko czekać do poniedziałku. 🥲

Dziękuje bardzo, czyli nie jestem sama, uf. Gdyby Ci odpisali, prosze , daj znać emotka

Daj znać, gdy coś odpiszą. Ja też do nich napisze, bo nie mam takiej informacji na paragonie, a robiłam zakupy w dwóch sklepach.

Ja też mam "zły" paragon, sklep jest na liście i też napisałam. Dam znać co odpiszą.

Chyba nikt nie ma na paragonie nr transakcji. Mój się też kończy na numerze kasy fiskalnej

Ja mam normalnie na samym dole numer transakcji, a pod nim powtórzony ten sam numer jako systemowy. Niektóre sklepy jednak mają wszystko jak trzeba emotka

No to jesteś tym szczęśliwcem, który nie ma problemu.

adamo86

#7091849 Napisano: 07.05.2023 18:08:50
titinunu napisał(a):

cleo25 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Kod rabatowy na Garage 🤣🤣🤣

I ja mam

Mam i Ja.Innych nagród dzisiaj chyba nie ma emotka

Chodzi o Orlen?
A to nie tylko rabaty są w bramkach?
A reszta losowana na koniec?
0 0

fan-mandaryny

#7091850 Napisano: 07.05.2023 18:13:23
Czy dostaliście sms zwrotny z konkursu Semilac (Columbit). Ja nie dostałem. Co robić?
0 0

samuraj

#7091854 Napisano: 07.05.2023 18:43:11
adamo86 napisał(a):

titinunu napisał(a):

cleo25 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Kod rabatowy na Garage 🤣🤣🤣

I ja mam

Mam i Ja.Innych nagród dzisiaj chyba nie ma emotka

Chodzi o Orlen?
A to nie tylko rabaty są w bramkach?
A reszta losowana na koniec?

Tak,brami to rabaty a główne losowanie 1 czerwca 2023.
0 0

magalan83

#7091859 Napisano: 07.05.2023 19:03:14
noemi82 napisał(a):

[quote=Dziękuję za odpowiedź. Przed chwilą próbowałam tak wysłać i nadal nic z tego.  emotka

8igora9]

noemi82 napisał(a):

[quote=Z jakiej przeglądarki?
Ja próbuję wysłać od dwóch godzin i nie przechodzi zgłoszenie 

8igora9]

noemi82 napisał(a):

Działa Wam strona Namysłowa? 
Ja mam ciągle informację: 
Wystąpił błąd
Zgłoszenie nie zostało przyjęte 
emotka

Jakiś kwadrans temu u mnie działało

Chrome na telefonie
0 0