Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

flinta_13

#7090082 Napisano: 25.04.2023 20:33:03
Alpro c4- czy jest jakiś limit znaków?? Bo nie widzę w.regulaminie. 🤔🤔
0 0

adamo86

#7090083 Napisano: 25.04.2023 20:41:36
flinta_13 napisał(a):

Alpro c4- czy jest jakiś limit znaków?? Bo nie widzę w.regulaminie. 🤔🤔

Chyba nie ma. Tylko info o naliczeniu opłat za dłuższe SMSy
1 flinta_13 0

flinta_13

#7090085 Napisano: 25.04.2023 20:43:25
adamo86 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Alpro c4- czy jest jakiś limit znaków?? Bo nie widzę w.regulaminie. 🤔🤔

Chyba nie ma. Tylko info o naliczeniu opłat za dłuższe SMSy

Dziękuję,rozwiales moje wątpliwości emotka
0 0

fan-mandaryny

#7090087 Napisano: 25.04.2023 21:00:26
flinta_13 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Alpro c4- czy jest jakiś limit znaków?? Bo nie widzę w.regulaminie. 🤔🤔

Chyba nie ma. Tylko info o naliczeniu opłat za dłuższe SMSy

Dziękuję,rozwiales moje wątpliwości emotka

Ja bym nie ryzykował, ale jak kto woli…
1 flinta_13 0

magdal14

#7090161 Napisano: 26.04.2023 11:18:17
Cześć. Mam pytanie o zakończony kiljuz konkurs Sodexo Święta z Sodexo. Wygrałam bon 100 zł i zapomniałam całkowicie,  że nie otrzymałam nagrody. Tydzień temu napisałam do Organizatora AdConcept o tym. Dostałam odpowiedź, że moje Oświadczenie nie miało ostatniej strony i nie mogli mi przyznać nagrody. Oświadczenie wysyłałam pocztą. Oczywiście uważam, że był komplet, nie poinformowali mnie też wcześniej, że są braki. Jak myślicie pisać reklamacje? Jak odpisałam mailowo, że nie zgadzam się z ich założeniem to już nie odpisali. Mam czas na złożenie reklamacji do 30.04
0 0

magdal14

#7090162 Napisano: 26.04.2023 11:18:18
Cześć. Mam pytanie o zakończony kiljuz konkurs Sodexo Święta z Sodexo. Wygrałam bon 100 zł i zapomniałam całkowicie,  że nie otrzymałam nagrody. Tydzień temu napisałam do Organizatora AdConcept o tym. Dostałam odpowiedź, że moje Oświadczenie nie miało ostatniej strony i nie mogli mi przyznać nagrody. Oświadczenie wysyłałam pocztą. Oczywiście uważam, że był komplet, nie poinformowali mnie też wcześniej, że są braki. Jak myślicie pisać reklamacje? Jak odpisałam mailowo, że nie zgadzam się z ich założeniem to już nie odpisali. Mam czas na złożenie reklamacji do 30.04
0 0

pioge7

#7090163 Napisano: 26.04.2023 11:20:45
magdal14 napisał(a):

Cześć. Mam pytanie o zakończony kiljuz konkurs Sodexo Święta z Sodexo. Wygrałam bon 100 zł i zapomniałam całkowicie,  że nie otrzymałam nagrody. Tydzień temu napisałam do Organizatora AdConcept o tym. Dostałam odpowiedź, że moje Oświadczenie nie miało ostatniej strony i nie mogli mi przyznać nagrody. Oświadczenie wysyłałam pocztą. Oczywiście uważam, że był komplet, nie poinformowali mnie też wcześniej, że są braki. Jak myślicie pisać reklamacje? Jak odpisałam mailowo, że nie zgadzam się z ich założeniem to już nie odpisali. Mam czas na złożenie reklamacji do 30.04

Napisz, co ci szkodzi emotka  zapytaj czy możesz dosłać nowe..
0 0

banka-manka

#7090167 Napisano: 26.04.2023 11:32:44
Konkurs zero przeciwwskazań Lidl - ile nagród może wygrać jedna osoba?
Nie potrafię namierzyć tej informacji w regulaminie (a mogę źle szukać emotka ).
Znalazłam info o dowolnej ilości zgłoszeń potwierdzonych nowym dowodem zakupu i innym rozwiązaniem zadania.
Może ktoś wie?
0 0

Cynamon28

#7090221 Napisano: 26.04.2023 15:44:07
W zozolach potrzebny jest do czegoś potem nr tel ? Przez przypadek wpisałem zły nr i wygrałem na nieszczęście.
0 0

magdalena-chili

#7090223 Napisano: 26.04.2023 15:49:47
Cynamon28 napisał(a):

W zozolach potrzebny jest do czegoś potem nr tel ? Przez przypadek wpisałem zły nr i wygrałem na nieszczęście.

w formularzu musisz podać numer który zgłosiłeś, ale kody do bankomatu przychodziły w poprzedniej edycji na maila 
mi się tak zdarzyło i napisałam do smolara o sytuacji, grzecznie odpowiedzieli, żeby zrobić jak powyżej w fomularzu - zawsze można do nich napisać
1 Cynamon28 0

kachakacha

#7090231 Napisano: 26.04.2023 17:25:25
Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

magdalena-chili

#7090232 Napisano: 26.04.2023 17:44:00
kachakacha napisał(a):

Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

Jeśli to jest TO co myślę, to pls NIE, NIE, NIEEEEE! emotka emotka

banka-manka

#7090235 Napisano: 26.04.2023 18:02:59
kachakacha napisał(a):

Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

Ostatnio inicjały tego Pana znajdowały się w konkursie Develey przy głównej nagrodzie - I co tu więcej dodawać.
I za każdym razem jak widzę je gdzieś w wynikach to zastanawiam się, czy to ten Pan i czy do odpowiedzi pisemnej dołączony był link do śpiewanego filmiku emotka  
A wiemy, po filmach dodawanych na kanał YT, że były tam utwory dedykowane do konkursów, gdzie odpowiedź miała składać się z 300 znaków.

Madzia88

#7090244 Napisano: 26.04.2023 19:28:26
Jakie sklepy oferuja orlen paczke?
0 0

andii

#7090246 Napisano: 26.04.2023 19:30:31
Hejo. Czy do desperadosa trzeba kod trzymać,? Czy  tylko foto potrzebne?
Pytanko do tych co już wygrali  emotka
0 0

szczupak

#7090249 Napisano: 26.04.2023 19:33:39
glena napisał(a):

gosia46 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Aktywowałam ten voucher z wafli Familijne . Czy ktoś wie czemu na moim koncie widnieje data 24.05.2023 jako najbliższa data rozliczenia? Czy ja mam ten canal + na rok czy miesiąc 🤔

Też tak mam. 
Tam jest podana kwota przy tej dacie 0 zł.
A jak spojrzysz na mejla potwierdzającego aktywowanie vouchera to jest podana data do kiedy ważny jest pakiet i od kiedy będzie pobierana opłata 34 zł (nie zaznaczyłam zgód marketingowych)  emotka  

U mnie problem, bo Samsung nie obsługuje tej aplikacji emotka
A wcale nie jest taki stary.

Dziękuję.🙂 Po chwili paniki na spokojnie wszystko przeczytałam i zgadza się. 🙂 Tylko nie można odpiąć karty przed upływem 12 miesięcy bo wyłączą pakiet. 🙄

Właśnie dla mnie to nie jest jasne (trochę się gubię w tych definicjach okresu korzystania, okresu rozliczeniowego itp.), a wolałabym odpiąć kartę szybciej, bo pewnie zapomnę potem (starość nie radość)
Może ktoś jednak sprawdzał to empirycznie? Odpiął kartę i wie, że pakiet wyłączą dopiero po roku? Tak było np. z voucherem z playera

0 0

szczupak

#7090250 Napisano: 26.04.2023 19:34:44
szczupak napisał(a):

glena napisał(a):

gosia46 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Aktywowałam ten voucher z wafli Familijne . Czy ktoś wie czemu na moim koncie widnieje data 24.05.2023 jako najbliższa data rozliczenia? Czy ja mam ten canal + na rok czy miesiąc 🤔

Też tak mam. 
Tam jest podana kwota przy tej dacie 0 zł.
A jak spojrzysz na mejla potwierdzającego aktywowanie vouchera to jest podana data do kiedy ważny jest pakiet i od kiedy będzie pobierana opłata 34 zł (nie zaznaczyłam zgód marketingowych)  emotka  

U mnie problem, bo Samsung nie obsługuje tej aplikacji emotka
A wcale nie jest taki stary.

Dziękuję.🙂 Po chwili paniki na spokojnie wszystko przeczytałam i zgadza się. 🙂 Tylko nie można odpiąć karty przed upływem 12 miesięcy bo wyłączą pakiet. 🙄

Właśnie dla mnie to nie jest jasne (trochę się gubię w tych definicjach okresu korzystania, okresu rozliczeniowego itp.), a wolałabym odpiąć kartę szybciej, bo pewnie zapomnę potem (starość nie radość)
Może ktoś jednak sprawdzał to empirycznie? Odpiął kartę i wie, że pakiet wyłączą dopiero po roku? Tak było np. z voucherem z playera

0 0

banka-manka

#7090253 Napisano: 26.04.2023 19:39:33
banka-manka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

Ostatnio inicjały tego Pana znajdowały się w konkursie Develey przy głównej nagrodzie - I co tu więcej dodawać.
I za każdym razem jak widzę je gdzieś w wynikach to zastanawiam się, czy to ten Pan i czy do odpowiedzi pisemnej dołączony był link do śpiewanego filmiku emotka  
A wiemy, po filmach dodawanych na kanał YT, że były tam utwory dedykowane do konkursów, gdzie odpowiedź miała składać się z 300 znaków.

Edit: znalazłam na YT Pana  filmik na konkurs Develey. Więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie. 
Ps: film na opisowy konkurs Lambi też jest emotka

nique

#7090259 Napisano: 26.04.2023 20:07:18
banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

Ostatnio inicjały tego Pana znajdowały się w konkursie Develey przy głównej nagrodzie - I co tu więcej dodawać.
I za każdym razem jak widzę je gdzieś w wynikach to zastanawiam się, czy to ten Pan i czy do odpowiedzi pisemnej dołączony był link do śpiewanego filmiku emotka  
A wiemy, po filmach dodawanych na kanał YT, że były tam utwory dedykowane do konkursów, gdzie odpowiedź miała składać się z 300 znaków.

Edit: znalazłam na YT Pana  filmik na konkurs Develey. Więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie. 
Ps: film na opisowy konkurs Lambi też jest emotka

I na jakiś konkurs WDomku.Pl także. Jak zobaczyłam pierwszy raz taki filmik, pomyslalam: że też się chłopu chciało nagrywać, jak zobaczyłam drugi raz te ujęcia z biegania, przy tablicy Mendelejewa, to myślę: cwaniaczek z patentem na Organizatorow, za kolejnym razem już mnie mdli na widok tej gitary. Lepiej by się zajął już tymi tekstami dla zespołów disco polo niż śpiewaniem 🤮

sylzab2294

#7090260 Napisano: 26.04.2023 20:12:02
banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

Ostatnio inicjały tego Pana znajdowały się w konkursie Develey przy głównej nagrodzie - I co tu więcej dodawać.
I za każdym razem jak widzę je gdzieś w wynikach to zastanawiam się, czy to ten Pan i czy do odpowiedzi pisemnej dołączony był link do śpiewanego filmiku emotka  
A wiemy, po filmach dodawanych na kanał YT, że były tam utwory dedykowane do konkursów, gdzie odpowiedź miała składać się z 300 znaków.

Edit: znalazłam na YT Pana  filmik na konkurs Develey. Więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie. 
Ps: film na opisowy konkurs Lambi też jest emotka

Że też jeszcze ktoś na to się nabiera...
Przecież to w kółko to samo...
Sceneria ta sama, rytm ten sam...
emotka