Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Kwiat Paproci

#7082645 Napisano: 05.03.2023 00:25:33
misiamarysia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

olywka napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Wedla Kocha Lubi Nagradza otrzymaliście dziś potwierdzenie na maila? Zgłoszenie o 21 i ciągle brak..

U mnie też brak.

o 20:20 było potwierdzenie na maila

Mam potwierdzenie z 21:10

Ja wysłałam w piątek zgłoszenie ale potwierdzenie na @ nie przyszło  emotka  było tylko podziękowanie na stronie... czy to znaczy, ze nie mają mojego teksu konkursowego@? A tyle czasu zmitrężyłam tyle się na produkowałem... emotka
0 0

VeryBlackCat

#7082646 Napisano: 05.03.2023 00:43:25
@Kwiat napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

olywka napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Wedla Kocha Lubi Nagradza otrzymaliście dziś potwierdzenie na maila? Zgłoszenie o 21 i ciągle brak..

U mnie też brak.

o 20:20 było potwierdzenie na maila

Mam potwierdzenie z 21:10

Ja wysłałam w piątek zgłoszenie ale potwierdzenie na @ nie przyszło  emotka  było tylko podziękowanie na stronie... czy to znaczy, ze nie mają mojego teksu konkursowego@? A tyle czasu zmitrężyłam tyle się na produkowałem... emotka

A w spamie nie masz? Ja bym im wysłała maila z informacją, że w piątek wysyłałaś, numerem paragonu i treścią zgłoszenia z pytaniem, czy doszło i prośbą, żeby uwzględnili, jeśli nie mają w bazie. Niby termin minął 40 minut temu, ale jeśli to błąd po stronie ich systemu, to może zignorują, że skuteczne przesłanie było chwilkę po terminie i wezmą je pod uwagę i tak. Możliwe też, że zrobiłaś literówkę w adresie mailowym, wtedy to się załatwia jako korekta danych osobowych chyba.
0 0

rufus

#7082655 Napisano: 05.03.2023 11:29:33
A odnosnie tez wedla. Amooco nagradza tez proze?
Bylo tam 1000 znakow wiec ciezej trafic o co im chodzi.
0 0

ZetZ

#7082657 Napisano: 05.03.2023 11:49:12
rufus napisał(a):

A odnosnie tez wedla. Amooco nagradza tez proze?
Bylo tam 1000 znakow wiec ciezej trafic o co im chodzi.

Ja to w ogóle nie wiem o co kaman Amooco, bo ani prozą ani wierszem, ani krótko ani długaśnie... nigdy nic, echemotka
2 rufus, sabaka 0

rufus

#7082659 Napisano: 05.03.2023 11:54:51
ZetZ napisał(a):

rufus napisał(a):

A odnosnie tez wedla. Amooco nagradza tez proze?
Bylo tam 1000 znakow wiec ciezej trafic o co im chodzi.

Ja to w ogóle nie wiem o co kaman Amooco, bo ani prozą ani wierszem, ani krótko ani długaśnie... nigdy nic, echemotka

Tez mam ten problem. Dlatego teraz wyslalem 1 zgloszenie bez staran, napisane na szybko. Moze w tym sens. emotka
1 ZetZ 0

ZetZ

#7082661 Napisano: 05.03.2023 12:12:43
rufus napisał(a):

ZetZ napisał(a):

rufus napisał(a):

A odnosnie tez wedla. Amooco nagradza tez proze?
Bylo tam 1000 znakow wiec ciezej trafic o co im chodzi.

Ja to w ogóle nie wiem o co kaman Amooco, bo ani prozą ani wierszem, ani krótko ani długaśnie... nigdy nic, echemotka

Tez mam ten problem. Dlatego teraz wyslalem 1 zgloszenie bez staran, napisane na szybko. Moze w tym sens. emotka

Ooo i najlepiej- na spontanie na kolanie... emotka ja częstochowskim bublem, zobaczymy co tam siądzie emotka
1 rufus 0

ktosiu

#7082664 Napisano: 05.03.2023 12:41:34
Amooco to jedna z moich ulubionych agencji emotka (Agencję Fortis też uwielbiam emotka )
Nie wiem co Amooco preferuje tak ogólnie, ale w moim przypadku zawsze doceniają starania, czyli rymowany dłuższy teks, dopracowany językowo i z pomysłem. Lubię ich konkursy, bo wiem, że tu warto poświęcić czas na kreatywne odpowiedzi.
Mam nadzieję, że tym komentarzem nie zapeszam sobie wyników z hummusu i Wedla emotka

Gość: koszalek

#7082671 Napisano: 05.03.2023 14:22:01
W regulaminie Kubusia widzę, że przy odbiorze nagrody trzeba pokazac dowód tożsamości i wypełnić pokwitowanie odbioru nagrody. Jak to wygląda w praktyce? Przy kurierze sie wypełnia dane czy tylko podpis oddaje? A co jeśli nas nie ma w domu? Nikt inny nie ma prawa odebrać?
0 0

Majkii

#7082678 Napisano: 05.03.2023 16:06:17
koszalek napisał(a):

W regulaminie Kubusia widzę, że przy odbiorze nagrody trzeba pokazac dowód tożsamości i wypełnić pokwitowanie odbioru nagrody. Jak to wygląda w praktyce? Przy kurierze sie wypełnia dane czy tylko podpis oddaje? A co jeśli nas nie ma w domu? Nikt inny nie ma prawa odebrać?

Zależy od kuriera, zwykle dają formularz do wypełnienia i tyle. U mnie parę razy odebrał ktoś inny i też spoko, ale tak jak pisałem zależy od kuriera ale myślę że problemu nie będą robić.
0 0

Gość: koszalek

#7082680 Napisano: 05.03.2023 16:10:16
Majkii napisał(a):

koszalek napisał(a):

W regulaminie Kubusia widzę, że przy odbiorze nagrody trzeba pokazac dowód tożsamości i wypełnić pokwitowanie odbioru nagrody. Jak to wygląda w praktyce? Przy kurierze sie wypełnia dane czy tylko podpis oddaje? A co jeśli nas nie ma w domu? Nikt inny nie ma prawa odebrać?

Zależy od kuriera, zwykle dają formularz do wypełnienia i tyle. U mnie parę razy odebrał ktoś inny i też spoko, ale tak jak pisałem zależy od kuriera ale myślę że problemu nie będą robić.

Dzięki  emotka
1 Majkii 0

iwona0103

#7082688 Napisano: 05.03.2023 19:20:08
ktosiu napisał(a):

Amooco to jedna z moich ulubionych agencji emotka (Agencję Fortis też uwielbiam emotka )
Nie wiem co Amooco preferuje tak ogólnie, ale w moim przypadku zawsze doceniają starania, czyli rymowany dłuższy teks, dopracowany językowo i z pomysłem. Lubię ich konkursy, bo wiem, że tu warto poświęcić czas na kreatywne odpowiedzi.
Mam nadzieję, że tym komentarzem nie zapeszam sobie wyników z hummusu i Wedla emotka

Mam podobne odczucie, chociaż ostatnio rozczarowali mnie w orzeszkach Bakal. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy wypadek przy pracy i w wedlu docenią moje starania emotka
1 ktosiu 0

Urbanucci

#7082689 Napisano: 05.03.2023 19:38:33
Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???
0 0

anaesth

#7082690 Napisano: 05.03.2023 19:41:43
Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

Jest o tym cała dyskusja w wątku „Czy informowali”.

zielonaszpilka

#7082697 Napisano: 05.03.2023 21:00:06
anaesth napisał(a):

Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

Jest o tym cała dyskusja w wątku „Czy informowali”.

No i informują;) presja ma sens emotka
1 Agulina 0

slonecznik1309

#7082698 Napisano: 05.03.2023 21:05:59
zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

Jest o tym cała dyskusja w wątku „Czy informowali”.

No i informują;) presja ma sens emotka

e-mail dziś o 20:47 - mam głośnik

maryjane

#7082701 Napisano: 05.03.2023 21:22:53
slonecznik1309 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

Jest o tym cała dyskusja w wątku „Czy informowali”.

No i informują;) presja ma sens emotka

e-mail dziś o 20:47 - mam głośnik

Tylko jeden? I nikt nic więcej?  emotka
0 0

zielonaszpilka

#7082703 Napisano: 05.03.2023 21:26:05
maryjane napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

Jest o tym cała dyskusja w wątku „Czy informowali”.

No i informują;) presja ma sens emotka

e-mail dziś o 20:47 - mam głośnik

Tylko jeden? I nikt nic więcej?  emotka

Spokojnie, jest niedziela wieczór. Mało kto się spodziewa maili z gratulacjami i śledzi skrzynkę czy forum emotka  Żeby Wawel się uwiarygodnił to jeszcze ze dwie osoby musiałyby się pochwalić.
0 0

mietowa

#7082707 Napisano: 05.03.2023 21:39:45
zielonaszpilka napisał(a):

maryjane napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

Jest o tym cała dyskusja w wątku „Czy informowali”.

No i informują;) presja ma sens emotka

e-mail dziś o 20:47 - mam głośnik

Tylko jeden? I nikt nic więcej?  emotka

Spokojnie, jest niedziela wieczór. Mało kto się spodziewa maili z gratulacjami i śledzi skrzynkę czy forum emotka  Żeby Wawel się uwiarygodnił to jeszcze ze dwie osoby musiałyby się pochwalić.

Już raczej jest wiarygodnie. Niemniej w moich oczach agencja straciła cały swój profesjonalizm. Informowanie w niedzielę po 20? To jest przewalenie na kogoś roboty, na którą nikt w tym czasie nie ma ochoty, jakieś "cuchnące" zaległości. Niewyobrażalne u Smolara czy Avanti, czyli poważnych agencji. Przykre.

pusheen

#7082708 Napisano: 05.03.2023 21:42:08
Piękne losowanie w niedzielny wieczór, przeprowadzone pod naciskiem sponsora. emotka  Już wiem jaką agencję warto omijać.

ameryka

#7082709 Napisano: 05.03.2023 21:43:41
Urbanucci napisał(a):

Cześć, dziwi mnie, że nie było żadnej wygranej głośniczka lub telefonu w Wawel z Fortisu na tym forum.... co o tym myślicie ? a i słodyczy było mega mało... czy to czasem nie był FEJK przez duże F ???

a dlaczego Fortis miał informować z Wawelu skoro organizatorem była Fortuna??
1 mia 0