Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

tad_pole

#7081542 Napisano: 25.02.2023 15:54:52
W regulaminie konkursu Wawel znajduje się taki zapis "Praca Konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków zgodnych z ASCII." - orientujecie się co to w praktyce oznacza?
0 0

ilonaxx5

#7081548 Napisano: 25.02.2023 16:30:32
Na paragonach z Lidla gdzie znajduję się nr paragonu
0 0

mia

#7081551 Napisano: 25.02.2023 16:48:54
I znowu w konkursie widzę dwa różne pytania... Tym razem BIC Leclerc. emotka
Trudno, odpowiadam na pytanie z regulaminu. Ryzyk-fizyk. emotka I tak nieduże szanse, żebym trafiła w gust Columbita - rzadziutko mi się to zdarza.
0 0

giti

#7081555 Napisano: 25.02.2023 17:46:37
Gracie w konkursie przyjaciol z comedy central? Jak oni maka zamiar rozwiazac nagrody dzienne, skoro jest duzo zainteresowanych to do kazdego dnia powinna byc dogrywka i pytanie otwarte?
0 0

as32572

#7081563 Napisano: 25.02.2023 18:40:23
giti napisał(a):

Gracie w konkursie przyjaciol z comedy central? Jak oni maka zamiar rozwiazac nagrody dzienne, skoro jest duzo zainteresowanych to do kazdego dnia powinna byc dogrywka i pytanie otwarte?

Gram i też właśnie nie rozumiem tego ich zaskoczenia, że jest tylu chętnych i jak mają zamiar ogłosić tych zwycięzców dziennych tzn czy komukolwiek wysłali to pytanie z dogrywki.
0 0

zielonaszpilka

#7081584 Napisano: 25.02.2023 22:21:35
mia napisał(a):

I znowu w konkursie widzę dwa różne pytania... Tym razem BIC Leclerc. emotka
Trudno, odpowiadam na pytanie z regulaminu. Ryzyk-fizyk. emotka I tak nieduże szanse, żebym trafiła w gust Columbita - rzadziutko mi się to zdarza.

Ewuś, gdzie Ty widzisz dwa różne pytania na bic Leclerc? Nie miesza Ci się konkurs bic z Columbita z konkursem los mejores z chemią?
1 mia 0

mia

#7081586 Napisano: 25.02.2023 22:34:49
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

I znowu w konkursie widzę dwa różne pytania... Tym razem BIC Leclerc. emotka
Trudno, odpowiadam na pytanie z regulaminu. Ryzyk-fizyk. emotka I tak nieduże szanse, żebym trafiła w gust Columbita - rzadziutko mi się to zdarza.

Ewuś, gdzie Ty widzisz dwa różne pytania na bic Leclerc? Nie miesza Ci się konkurs bic z Columbita z konkursem los mejores z chemią?

https://konkursy....pl/magia-zimy-z-bic/
Nie, nie miesza, ale dziękiemotka emotka - bo spojrzałam tylko na górę w tej zajawce: Opisz nam swoje zimowe emocje...
I to miała być potencjalna wersja nr 2. emotka

zielonaszpilka

#7081587 Napisano: 25.02.2023 22:36:18
mia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

I znowu w konkursie widzę dwa różne pytania... Tym razem BIC Leclerc. emotka
Trudno, odpowiadam na pytanie z regulaminu. Ryzyk-fizyk. emotka I tak nieduże szanse, żebym trafiła w gust Columbita - rzadziutko mi się to zdarza.

Ewuś, gdzie Ty widzisz dwa różne pytania na bic Leclerc? Nie miesza Ci się konkurs bic z Columbita z konkursem los mejores z chemią?

https://konkursy....pl/magia-zimy-z-bic/
Nie, nie miesza, ale dziękiemotka emotka - bo spojrzałam tylko na górę w tej zajawce: Opisz nam swoje zimowe emocje...
I to miała być potencjalna wersja nr 2. emotka

Bo oczywiście dopiero się za to wzięłam i tak szukam tej alternatywnej wersji, bo ta z regulaminu mi w ogóle nie podchodzi emotka  I miałam nadzieję, że ta druga będzie fajniejsza emotka

Cynamon28

#7081615 Napisano: 26.02.2023 13:09:57
Czym wysyłają nagrody od coca cola ? Chodzi o ich loterie w aplikacji
0 0

Hydrozagadka

#7081620 Napisano: 26.02.2023 14:19:01
tad_pole napisał(a):

W regulaminie konkursu Wawel znajduje się taki zapis "Praca Konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków zgodnych z ASCII." - orientujecie się co to w praktyce oznacza?

W praktyce nie wiem. To są znaki ASCII


Więc w tekście nie chcą cyrylicy czy innych sposobów zapisywania języka niż alfabet łaciński, jednocześnie dosłowna interpretacja tego zapisu wyklucza polskie znaki diakrytyczne. emotka

Dekasia

#7081756 Napisano: 27.02.2023 13:07:53
bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?
0 0

ZetZ

#7081757 Napisano: 27.02.2023 13:27:33
Dekasia napisał(a):

bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?

U mnie też nie hula strona, masakra!
0 0

halliday

#7081763 Napisano: 27.02.2023 14:02:57
ZetZ napisał(a):

Dekasia napisał(a):

bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?

U mnie też nie hula strona, masakra!

u mnie strona działa, ale czy zgłoszenie można wysłać nie wiem, ale wczoraj wysłałem.

PS. 14;20 właśnie sprawdziłem czy można wysłać zgłoszenie i mam komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie! Jeżeli zdecydujemy się je nagrodzić skontaktujemy się z Tobą mailowo." Więc wszystko ok.
1 ZetZ 0

Dekasia

#7081773 Napisano: 27.02.2023 14:54:45
halliday napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Dekasia napisał(a):

bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?

U mnie też nie hula strona, masakra!

u mnie strona działa, ale czy zgłoszenie można wysłać nie wiem, ale wczoraj wysłałem.

PS. 14;20 właśnie sprawdziłem czy można wysłać zgłoszenie i mam komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie! Jeżeli zdecydujemy się je nagrodzić skontaktujemy się z Tobą mailowo." Więc wszystko ok.

U mnie dalej brak uprawnień emotka  nie działa ani na chrome, ani edge.
0 0

giti

#7081779 Napisano: 27.02.2023 15:20:32
Hmm tak mnie nurtuje.. bo dosyc duzo wpisow jest z wygranych natychmiastowych i dziennych z kubusia.. a ja juz ponad 30 zgloszen i nic. A ze to produkt taki mocno dostepny to nie wiem czy kazdy wygrywajacy wysyla dziesiatki zgloszen czy po prostu ja w tej loterii tak pudluje? emotka
0 0

Agnes

#7081782 Napisano: 27.02.2023 15:24:23
giti napisał(a):

Hmm tak mnie nurtuje.. bo dosyc duzo wpisow jest z wygranych natychmiastowych i dziennych z kubusia.. a ja juz ponad 30 zgloszen i nic. A ze to produkt taki mocno dostepny to nie wiem czy kazdy wygrywajacy wysyla dziesiatki zgloszen czy po prostu ja w tej loterii tak pudluje? emotka

spokojnie ja tez sporo wysłałam i nic
0 0

malgosia74

#7081783 Napisano: 27.02.2023 15:32:37
Agnes napisał(a):

giti napisał(a):

Hmm tak mnie nurtuje.. bo dosyc duzo wpisow jest z wygranych natychmiastowych i dziennych z kubusia.. a ja juz ponad 30 zgloszen i nic. A ze to produkt taki mocno dostepny to nie wiem czy kazdy wygrywajacy wysyla dziesiatki zgloszen czy po prostu ja w tej loterii tak pudluje? emotka

spokojnie ja tez sporo wysłałam i nic

Mam też tak samo... emotka
0 0

anaesth

#7081784 Napisano: 27.02.2023 15:33:08
Agnes napisał(a):

giti napisał(a):

Hmm tak mnie nurtuje.. bo dosyc duzo wpisow jest z wygranych natychmiastowych i dziennych z kubusia.. a ja juz ponad 30 zgloszen i nic. A ze to produkt taki mocno dostepny to nie wiem czy kazdy wygrywajacy wysyla dziesiatki zgloszen czy po prostu ja w tej loterii tak pudluje? emotka

spokojnie ja tez sporo wysłałam i nic

U mnie to samo. Bez względu na porę dnia i nocy, bramki zawsze zamknięte. Wylosować też mnie nie chcą.
0 0

slomkab

#7081789 Napisano: 27.02.2023 15:43:54
anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

giti napisał(a):

Hmm tak mnie nurtuje.. bo dosyc duzo wpisow jest z wygranych natychmiastowych i dziennych z kubusia.. a ja juz ponad 30 zgloszen i nic. A ze to produkt taki mocno dostepny to nie wiem czy kazdy wygrywajacy wysyla dziesiatki zgloszen czy po prostu ja w tej loterii tak pudluje? emotka

spokojnie ja tez sporo wysłałam i nic

U mnie to samo. Bez względu na porę dnia i nocy, bramki zawsze zamknięte. Wylosować też mnie nie chcą.

U mnie tez nic …
0 0

Majkii

#7081790 Napisano: 27.02.2023 15:46:41
Do kiedy są ważne bilety z loterii Lay's?
0 0