Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sesyjnie1

#7080162 Napisano: 17.02.2023 08:42:54
Myśle, ze wiele osób robi to po prostu dla dziecka a większa frajda jest kiedy wygramy a nie kupimy z olx. 

ja np w ogóle nie celowalam w piniate tylko wzięłam udział z myślą o wakacjach za 15 tysięcy;) ale dzieci zobaczyły w reklamie i nagle okazało się, ze marzy im się taka piniata. Wiec jak wygrałam to radość była…. BEZCENNA emotka  

oset

#7080165 Napisano: 17.02.2023 09:04:49
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy czemu ludzie tak się rzucili na te pingwiny? Co w nich takiego jest że tak wszyscy o nie grają? W zeszłym roku było ich kilka tysięcy, rozumiem, łatwiej było to i była to "nowość" maskotkowa ale w tym roku? Kolejne tysiące tego samego co w zeszłym roku. Na FB ludzie przeżywają że nie udało się, tyle już wysłali, zdrapali i nic. Dlaczego??? Przecież to tylko duże zbieracze kurzu. Co w nich takiego jest? Zresztą na olx wciąż do kupienia zeszłoroczna "edycja limitowana".



myślę że to już tak jest mania wygrywania. cieszymy się ze jest wygrana nie ważne jaka.  

Moim zdaniem takie g0wniane nagrody to powinny być wręcz zabronione. Zalecają ileś tam ubrań nowych kupować na rok i jednocześnie cisza o milionach innych zbędnych gadżetów niepotrzebnych nikomu, które fundują nam w konkursach/loteriach. Chory ten kraj.

pawlik87

#7080172 Napisano: 17.02.2023 10:05:08
a tak zapytam, jakie grupy na fb polecacie odnośbie konkursów?
1 kufel98 0

pawlik87

#7080173 Napisano: 17.02.2023 10:05:53
[quote=o jakich grupach na fb mowisz?
nanajka81]Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy czemu ludzie tak się rzucili na te pingwiny? Co w nich takiego jest że tak wszyscy o nie grają? W zeszłym roku było ich kilka tysięcy, rozumiem, łatwiej było to i była to "nowość" maskotkowa ale w tym roku? Kolejne tysiące tego samego co w zeszłym roku. Na FB ludzie przeżywają że nie udało się, tyle już wysłali, zdrapali i nic. Dlaczego??? Przecież to tylko duże zbieracze kurzu. Co w nich takiego jest? Zresztą na olx wciąż do kupienia zeszłoroczna "edycja limitowana".
1 ikropka 0

nanajka81

#7080188 Napisano: 17.02.2023 11:48:12
pawlik87 napisał(a):

o jakich grupach na fb mowisz?

pod postem kinder na FB ludzie żale piszą że nie wygrali...
0 0

pawlik87

#7080210 Napisano: 17.02.2023 13:50:18
[quote=aaa myślałem że jest jakaś grupa na fb coś w podobie do tego forum emotka

nanajka81]
pawlik87 napisał(a):

o jakich grupach na fb mowisz?

pod postem kinder na FB ludzie żale piszą że nie wygrali...
0 0

marcika

#7080212 Napisano: 17.02.2023 13:57:04
[quote=Ja akurat tego nie rozumiem. Nie rozumiem też potrzeby grania o gadżety firmowe, torby na zakupy czy kalendarze w logo zakładów mięsnych. Mnie szkoda na to czasu i uwagi i wolę zainwestować energię w przygotowanie lepszego zgłoszenia na bardziej wartościowy konkurs. Ale to, że nie rozumiem ja nie znaczy, że nie tej potrzeby grania o "bzdety" nie rozumie ktoś inny. Może ktoś małymi zdobyczami motywuje się do grania? 


pawlik87][quote=o jakich grupach na fb mowisz?
nanajka81]Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy czemu ludzie tak się rzucili na te pingwiny? Co w nich takiego jest że tak wszyscy o nie grają? W zeszłym roku było ich kilka tysięcy, rozumiem, łatwiej było to i była to "nowość" maskotkowa ale w tym roku? Kolejne tysiące tego samego co w zeszłym roku. Na FB ludzie przeżywają że nie udało się, tyle już wysłali, zdrapali i nic. Dlaczego??? Przecież to tylko duże zbieracze kurzu. Co w nich takiego jest? Zresztą na olx wciąż do kupienia zeszłoroczna "edycja limitowana".
0 0

olunka

#7080230 Napisano: 17.02.2023 15:30:34
a te bony z Sodexo to jeszcze idą czy już 400 poszłoemotka
1 mia 0

anialistopad

#7080232 Napisano: 17.02.2023 15:40:31
Poda mi ktoś z jakiego emaila wysyłają te Kinder piniaty? Właśnie odkryłam 1 email w spamie z pingwinem.a nie miałam 3 pingwinów jak odsłaniam zdrapkę. I może podobnie mam z piniatami 
0 0

kocie_lakocie

#7080244 Napisano: 17.02.2023 16:06:22
anialistopad napisał(a):

Poda mi ktoś z jakiego emaila wysyłają te Kinder piniaty? Właśnie odkryłam 1 email w spamie z pingwinem.a nie miałam 3 pingwinów jak odsłaniam zdrapkę. I może podobnie mam z piniatami 

<no-reply@kinderkarnawal.pl>

koala33

#7080253 Napisano: 17.02.2023 16:48:17
olunka napisał(a):

a te bony z Sodexo to jeszcze idą czy już 400 poszłoemotka

5 minut temu dotarł mail ze stówką
1 mia 0

natik999

#7080292 Napisano: 17.02.2023 18:31:33
Dzwonili do mnie z Radia Złote przeboje z wygraną z konkursu "Wymarzona randka"... nieodebrałam... ktoś wie co w takiej sytuacji? Wszystko przepadło...? emotka chodziłam z telefonem calutki dzień a tu na 5 minut straciłam go z oczu.... ech...
0 0

zielonaszpilka

#7080295 Napisano: 17.02.2023 18:34:35
natik999 napisał(a):

Dzwonili do mnie z Radia Złote przeboje z wygraną z konkursu "Wymarzona randka"... nieodebrałam... ktoś wie co w takiej sytuacji? Wszystko przepadło...? emotka chodziłam z telefonem calutki dzień a tu na 5 minut straciłam go z oczu.... ech...

Polecam czytanie regulaminów. Dużo rozjaśniają

"Uczestnik musi śledzić Audycję z Finałem i odebrać telefon od prowadzącego Audycję w trakcie tej Audycji i odbyć z nim rozmowę. Jeżeli Uczestnik nie odbierze telefonu, o którym mowa w niniejszym ustępie, Zgłoszenie przepada, a prowadzący Audycję wykonuje połączenie na numer kolejnego Uczestnika wybranego według zasad określonych w ustępach powyżej"
1 natik999 0

kachakacha

#7080302 Napisano: 17.02.2023 18:54:30
Co wysyła CHROMATIQUE? Monini?
0 0

sabaka

#7080304 Napisano: 17.02.2023 18:56:20
kachakacha napisał(a):

Co wysyła CHROMATIQUE? Monini?

U mnie Oyono - z ankiety na temat snu, do testowania

natik999

#7080305 Napisano: 17.02.2023 19:03:30
zielonaszpilka napisał(a):

natik999 napisał(a):

Dzwonili do mnie z Radia Złote przeboje z wygraną z konkursu "Wymarzona randka"... nieodebrałam... ktoś wie co w takiej sytuacji? Wszystko przepadło...? emotka chodziłam z telefonem calutki dzień a tu na 5 minut straciłam go z oczu.... ech...

Polecam czytanie regulaminów. Dużo rozjaśniają

"Uczestnik musi śledzić Audycję z Finałem i odebrać telefon od prowadzącego Audycję w trakcie tej Audycji i odbyć z nim rozmowę. Jeżeli Uczestnik nie odbierze telefonu, o którym mowa w niniejszym ustępie, Zgłoszenie przepada, a prowadzący Audycję wykonuje połączenie na numer kolejnego Uczestnika wybranego według zasad określonych w ustępach powyżej"

Tak wiem, dlatego nosiłam tel. cały dzień przy sobie bo czułam, że dobre zgłoszenie poszło... myslałam, że może ktoś miał podobną sytuację i jakoś się jeszcze kontaktowali ponownie...

0 0

zielonaszpilka

#7080312 Napisano: 17.02.2023 19:46:53
natik999 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

natik999 napisał(a):

Dzwonili do mnie z Radia Złote przeboje z wygraną z konkursu "Wymarzona randka"... nieodebrałam... ktoś wie co w takiej sytuacji? Wszystko przepadło...? emotka chodziłam z telefonem calutki dzień a tu na 5 minut straciłam go z oczu.... ech...

Polecam czytanie regulaminów. Dużo rozjaśniają

"Uczestnik musi śledzić Audycję z Finałem i odebrać telefon od prowadzącego Audycję w trakcie tej Audycji i odbyć z nim rozmowę. Jeżeli Uczestnik nie odbierze telefonu, o którym mowa w niniejszym ustępie, Zgłoszenie przepada, a prowadzący Audycję wykonuje połączenie na numer kolejnego Uczestnika wybranego według zasad określonych w ustępach powyżej"

Tak wiem, dlatego nosiłam tel. cały dzień przy sobie bo czułam, że dobre zgłoszenie poszło... myslałam, że może ktoś miał podobną sytuację i jakoś się jeszcze kontaktowali ponownie...

No niestety, w konkursach radiowych rzadko kiedy dają więcej niż jedną szansę. Czasami jest tak, że jak ktoś nie odbierze telefonu to dostaje jakaś nagrodę pocieszenia, a z główną dzwonią dalej, ale tu tego nie ma. 
1 natik999 0

malmika

#7080314 Napisano: 17.02.2023 19:49:40
Czy z konkursu Purella Superfoods przychodzi jakieś potwierdzenie na maila, czy tylko wyświetla się komunikat o przyjęciu zgłoszenia? 
0 0

moskala22

#7080317 Napisano: 17.02.2023 19:56:03
zielonaszpilka napisał(a):

natik999 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

natik999 napisał(a):

Dzwonili do mnie z Radia Złote przeboje z wygraną z konkursu "Wymarzona randka"... nieodebrałam... ktoś wie co w takiej sytuacji? Wszystko przepadło...? emotka chodziłam z telefonem calutki dzień a tu na 5 minut straciłam go z oczu.... ech...

Polecam czytanie regulaminów. Dużo rozjaśniają

"Uczestnik musi śledzić Audycję z Finałem i odebrać telefon od prowadzącego Audycję w trakcie tej Audycji i odbyć z nim rozmowę. Jeżeli Uczestnik nie odbierze telefonu, o którym mowa w niniejszym ustępie, Zgłoszenie przepada, a prowadzący Audycję wykonuje połączenie na numer kolejnego Uczestnika wybranego według zasad określonych w ustępach powyżej"

Tak wiem, dlatego nosiłam tel. cały dzień przy sobie bo czułam, że dobre zgłoszenie poszło... myslałam, że może ktoś miał podobną sytuację i jakoś się jeszcze kontaktowali ponownie...

No niestety, w konkursach radiowych rzadko kiedy dają więcej niż jedną szansę. Czasami jest tak, że jak ktoś nie odbierze telefonu to dostaje jakaś nagrodę pocieszenia, a z główną dzwonią dalej, ale tu tego nie ma. 

Niestety również tego doświadczyłam - raz przepadła mi w Meloradio nagroda za prawie 1000 zł, raz w Rmf Fm prawie 2000 zł. Bolało emotka  
1 natik999 0

anaesth

#7080324 Napisano: 17.02.2023 20:42:18
malmika napisał(a):

Czy z konkursu Purella Superfoods przychodzi jakieś potwierdzenie na maila, czy tylko wyświetla się komunikat o przyjęciu zgłoszenia? 

Nie dostałam żadnego potwierdzenia (gmail). 
0 0