Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Agnes

#7048551 Napisano: 22.09.2022 15:29:33
dobra juz wiem i fajnie ze nie wygrałam bo tez wpisalam zly numer
1 maryjane 0

pusheen

#7048552 Napisano: 22.09.2022 15:30:26
Tym razem nie ma rezerw, więc zostanie im sporo nagród. emotka
0 0

DAIKOKU

#7048555 Napisano: 22.09.2022 15:38:09
Smolar tym razem namieszał - w regulaminie prosi o nr dowodu zakupu, gdyby byli tak dokładni poprosiliby o nr transakcji, wówczas nie trzeba wizualizować, bo tak ujednolicone są paragony Empik.
Na formularzu widnieje - nr dowodu zakupu oraz prośba o załączenie zdjęcia,
Wydaje mi się, że powinni przede wszystkim sprawdzić czy płatność za paragon została dokonana Visą mobilnie, bo na paragonie jest tylko karta płatnicza - bo tak ubogi system nadruków na paragonach.
0 0

anialistopad

#7048558 Napisano: 22.09.2022 15:42:48
W zozolach można lizaki kupić lub żelki?
0 0

visserarthur

#7048600 Napisano: 22.09.2022 18:22:31
anialistopad napisał(a):

W zozolach można lizaki kupić lub żelki?

Żelki takie w paskach na pewno tak, bo naklejki na nich widziałem. Poza tym: .1 Zakup promocyjny zwykły – każdy jednorazowy zakup minimum 1 (słownie: jednego)opakowania produktów marki Zozole (z wyłączeniem produktów na wagę marki Zozole, które nie biorą udziału w niniejszej loterii).
0 0

przyherbacie

#7048603 Napisano: 22.09.2022 18:24:17
Jak wygraliście czapki AROO z Orlen, to bez żadnych kuponów, bo do mnie sama czapka przyszła, bez kuponów?
0 0

darog

#7048607 Napisano: 22.09.2022 18:30:53
incendio12 napisał(a):

Ja Podałam akurat dobry numer paragonu, więc się nie martwię, ale dla mnie bardzo to dziwne by było, że będą weryfikować numery paragonów dopiero po wysłaniu oświadczeń.. To po co by im były te zdjęcia? Moim zdaniem jest jakaś szansa, że stwierdzili, że skoro mają zdjęcia paragonów to uznają te złe numery.. Przecież jak nie uznają to organizator utonie w tych hulajnogach, patrząc po wpisach ile ludzi wpisało zły numer emotka  

Moje zdanie: 
- paragon był im potrzebny by z  Empików w np. Krakowie - nie padło 1/3 nagród.
- moje zdanie: paragony są im po to by "rozłożyć" nagrody na różne miejsca w kraju= więc nie ma to nic wspólnego z "najlepszą odpowiedzą konkursową"
- załączony paragon -= więc skoro widzą że numer podany jest niezgodny = po co przyznają nagrodę? BY PRZESZŁA NA RZEZ ORGANIZATORA? Przecież mogliby nagrodzić z tych prawidłowych wg regulaminu uczestników.
- w sumie: skoro paragon jest załączony i ewidentnie w innym zgłoszeniu nie ma takiego samego numeru - więc choć jest "zły numer" to jasne iż uczestnik nie dopuścił się "chytrostwa" i dać mu do jasnej ciasnej te nagrode!
- w jaki sposób oni sprawdzą płatność kartą visa? z drugiej strony ktoś mógł wpisać "dobry numer paragonu" ale nie zapłacić odpowiednio kartą = więc dlaczego ma dostać ten nagrodę / a tamten nie? = skoro ani jeden ani drugi nie dopełnił warunków konkursu?
- w związku z powyższym: jeśli dają jednemu-niech dadzą drugiemu
Niecierpie konków bez rezerwy i na rzecz organizatora. W sumie póki uczestnicy nie napomkną o tym Sponsorowi - że nie będą w takim razie kupować produktów -NIECH KUPUJE TO ORGANIZATOR I WYMYŚLA SAM HASŁA.

simonapp

#7048643 Napisano: 22.09.2022 22:04:57
darog napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Ja Podałam akurat dobry numer paragonu, więc się nie martwię, ale dla mnie bardzo to dziwne by było, że będą weryfikować numery paragonów dopiero po wysłaniu oświadczeń.. To po co by im były te zdjęcia? Moim zdaniem jest jakaś szansa, że stwierdzili, że skoro mają zdjęcia paragonów to uznają te złe numery.. Przecież jak nie uznają to organizator utonie w tych hulajnogach, patrząc po wpisach ile ludzi wpisało zły numer emotka  

Moje zdanie: 
- paragon był im potrzebny by z  Empików w np. Krakowie - nie padło 1/3 nagród.
- moje zdanie: paragony są im po to by "rozłożyć" nagrody na różne miejsca w kraju= więc nie ma to nic wspólnego z "najlepszą odpowiedzą konkursową"
- załączony paragon -= więc skoro widzą że numer podany jest niezgodny = po co przyznają nagrodę? BY PRZESZŁA NA RZEZ ORGANIZATORA? Przecież mogliby nagrodzić z tych prawidłowych wg regulaminu uczestników.
- w sumie: skoro paragon jest załączony i ewidentnie w innym zgłoszeniu nie ma takiego samego numeru - więc choć jest "zły numer" to jasne iż uczestnik nie dopuścił się "chytrostwa" i dać mu do jasnej ciasnej te nagrode!
- w jaki sposób oni sprawdzą płatność kartą visa? z drugiej strony ktoś mógł wpisać "dobry numer paragonu" ale nie zapłacić odpowiednio kartą = więc dlaczego ma dostać ten nagrodę / a tamten nie? = skoro ani jeden ani drugi nie dopełnił warunków konkursu?
- w związku z powyższym: jeśli dają jednemu-niech dadzą drugiemu
Niecierpie konków bez rezerwy i na rzecz organizatora. W sumie póki uczestnicy nie napomkną o tym Sponsorowi - że nie będą w takim razie kupować produktów -NIECH KUPUJE TO ORGANIZATOR I WYMYŚLA SAM HASŁA.

ŁAŁ   emotka emotka emotka
ALE DOBRE
0 0

byekitty

#7048644 Napisano: 22.09.2022 22:10:41
Ta jasne, bo w np. Krakowie piszą lepiej niż gdzie indziej i zamiast dać formularz z miejscem zakupu będą przeglądać wszystkie paragony celem ominięcia nadzwyczaj zdolnych pisarzy z Krakowa. "Nie damy tym dwóm hulaszki, bo łotry z Krakowa. wybierz kogoś  z.... Pcimia Dolnego."
1 lucya 0

ReneK

#7048652 Napisano: 23.09.2022 00:03:07
marzanna napisał(a):

Przypomniałam sobie w ostatniej chwili, że mam paragon Lindt, więc zarejestrowałam go i zdrapałam pole na ekranie komputera i mam "Gold", ale żadnej informacji typu "wygrałeś". Nie wiem co o tym sądzić. To błąd czy rzeczywiście wygrana?

Powinno na  maila przyjść info odrazu o wygranej!
0 0

ReneK

#7048654 Napisano: 23.09.2022 00:11:55
marzanna napisał(a):

ReneK napisał(a):

marzanna napisał(a):

Przypomniałam sobie w ostatniej chwili, że mam paragon Lindt, więc zarejestrowałam go i zdrapałam pole na ekranie komputera i mam "Gold", ale żadnej informacji typu "wygrałeś". Nie wiem co o tym sądzić. To błąd czy rzeczywiście wygrana?

Powinno na  maila przyjść info odrazu o wygranej!

Przyszedł mail, ale tylko potwierdzający udział w loterii...Nie wiem o co kaman emotka

Zerknij na priv emotka
0 0

Miligili

#7048659 Napisano: 23.09.2022 07:38:24
Czy ktoś doczytał się w regulaminie ile znaków max może być w odpowiedzi do konkursu w Smyku psi patrol? Niestety nie widzę zadnej info a agencja nie odpisuje na moje zapytanie.
0 0

angelsoul

#7048666 Napisano: 23.09.2022 08:34:59
agniecha1985 napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

https://promocjatchibo.pl/

mozna 2 kawy exlusive kupić czy musza być 2 różne? Wydaje mi się ,ze można ,ale wole się upewnić 

KUP 2 KAWY TCHIBO,
W TYM JEDNĄ
EXCLUSIVE

A udaję się wam wybrać tam paczkomat, u mnie ciągle komunikat-Brak dostępu, sprawdź czy token został wygenerowany dla odpowiedniej witryny emotka

U mnie wybór paczkomatów działa, ale nie mogę wgrać zdjęcia. emotka
0 0

dwadziesciaisiedem

#7048678 Napisano: 23.09.2022 09:41:22
Czy bony do Dino od Namysłów są już aktywne? Mąż był i coś tam nie ogarnęło xd Sa ważne do 30.09.2023 więc może od 30.09 dopiero startną? 
0 0

Afrodyta72

#7048685 Napisano: 23.09.2022 09:59:18
dwadziesciaisiedem napisał(a):

Czy bony do Dino od Namysłów są już aktywne? Mąż był i coś tam nie ogarnęło xd Sa ważne do 30.09.2023 więc może od 30.09 dopiero startną? 

Normalnie są ważne ,wczoraj wykorzystałam ,może kasjerka nie umiała wprowadzić .

nanajka81

#7048691 Napisano: 23.09.2022 10:20:23
Wszyscy którzy dostali z Kinley słuchawki inne niż były w regulaminie (przyszły czerwone Beats Solo a miały być Beats Studio) - co z tym robicie???
0 0

southlander

#7048693 Napisano: 23.09.2022 10:21:48
przyherbacie napisał(a):

Jak wygraliście czapki AROO z Orlen, to bez żadnych kuponów, bo do mnie sama czapka przyszła, bez kuponów?

Rzeczywiście, wczoraj kurier dostarczył mi czapkę a nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeszcze raz sprawdziłem regulamin i w III etapie za który przyznano mi nagrodę, czapka bez autografu (taką dostałem) była nagrodą w III stopniu i regulaminowo powinna być w towarzystwie kuponów. Chyba możemy się czuć oszukani, trzeba będzie skrobnąć maila z reklamacją.
0 0

paulas

#7048694 Napisano: 23.09.2022 10:23:13
Co wozi kurier InPost. Nadawca ADCONCEPT?
0 0

kachakacha

#7048697 Napisano: 23.09.2022 10:33:12
southlander napisał(a):

przyherbacie napisał(a):

Jak wygraliście czapki AROO z Orlen, to bez żadnych kuponów, bo do mnie sama czapka przyszła, bez kuponów?

Rzeczywiście, wczoraj kurier dostarczył mi czapkę a nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeszcze raz sprawdziłem regulamin i w III etapie za który przyznano mi nagrodę, czapka bez autografu (taką dostałem) była nagrodą w III stopniu i regulaminowo powinna być w towarzystwie kuponów. Chyba możemy się czuć oszukani, trzeba będzie skrobnąć maila z reklamacją.

Spokojnie! Ja wygrałam w pierwszym etapie bilety. Bilety przyszły pocztą, a kupony wysłali na messengera. Też się bałam, że mnie oszukali, bo mieli prawie 2 tygodnie poślizgu z wysyłką biletów emotka Napiszcie do nich na messengerze emotka

Luiza12

#7048703 Napisano: 23.09.2022 10:49:52
[quote=Serio? ja dziś czekam na przesyłkę, ciekawe co będzie, czy w ogóle słuchawki, bo shaker też wygrałam. Jeśli będą niezgodne z regulaminem to
piszę do nich, bo pewnie zrobili tak, że kupili tańsze, kwotę na
kwitach do zleceniodawcy przedstawili wyższą i nadwyżka zostanie w
agencji... żenujące są takie praktyki...

nanajka81]Wszyscy którzy dostali z Kinley słuchawki inne niż były w regulaminie (przyszły czerwone Beats Solo a miały być Beats Studio) - co z tym robicie???
0 0