Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

giti

#6877045 Napisano: 19.08.2022 10:36:11
@Kwiat napisał(a):

Czy informowali już laureatów z ostatniego etapu loterii Po prostu Tymbark?



Tak wczoraj informowali
0 0

asantesana

#6877054 Napisano: 19.08.2022 11:10:11
Czy powiadomili już do końca z Lechendy korzystają z lata?
0 0

aguagu

#6877055 Napisano: 19.08.2022 11:13:04
asantesana napisał(a):

Czy powiadomili już do końca z Lechendy korzystają z lata?

Grałam tylko w ostatnim etapie, @ dostałam tydzień temu. 

rooney

#6877057 Napisano: 19.08.2022 11:18:12
Mam paragon z Kauflandu, czy nr transakcji to po prostu numer przy napisie "PARAGON" w dolnej części wydruku (już pod kwotą?). Nie mam numeru transakcji/sys emotka
0 0

as32572

#6877058 Napisano: 19.08.2022 11:28:26
rooney napisał(a):

Mam paragon z Kauflandu, czy nr transakcji to po prostu numer przy napisie "PARAGON" w dolnej części wydruku (już pod kwotą?). Nie mam numeru transakcji/sys emotka

Jezeli zglaszasz do loterii gdzie chcą numer tranzakcji a nie ten górny, to tak to będzie ten numer przy słowie paragon
1 rooney 0

rooney

#6877060 Napisano: 19.08.2022 11:37:44
as32572 napisał(a):

rooney napisał(a):

Mam paragon z Kauflandu, czy nr transakcji to po prostu numer przy napisie "PARAGON" w dolnej części wydruku (już pod kwotą?). Nie mam numeru transakcji/sys emotka

Jezeli zglaszasz do loterii gdzie chcą numer tranzakcji a nie ten górny, to tak to będzie ten numer przy słowie paragon

Dzięki emotka  W góralkach chcą oba O.o  
0 0

ktosiek1

#6877100 Napisano: 19.08.2022 12:53:55
titinunu napisał(a):

kreo42 napisał(a):

titinunu napisał(a):

iszhara napisał(a):

Odbierał już ktoś nagrody gwarantowane w Hebe z konkursu Nivea (żele / płyny micelarne) ? Podaje się jakieś dane oprócz numeru telefonu ? Można odebrać więcej niż na jeden numer? Nie robią problemów?

Mój brat wczoraj chciał odebrać ,to obsługa o niczym nie wiedziała i nie mają u Siebie tych nagród.

A dostał na mail że gotowe do odbioru ? Ja dostałem taki mail i bez problemów 

tak, mamy maila.Może jutro jeszcze raz spróbuję ,bo Ja jestem poza miastem

U mnie też nie wiedzieli o co chodzi w ogóle ale poprosili o treść maila i skojarzyli że dostali 3 szt produktów z nr telefonów. Leżało to na zapleczu i nie wiedzieli do czego bo bez żadnego info przyszło z jakiej to akcji podobno. Odbierałam pierwsza, pozostałe 2 osoby już będą miały z górki  emotka
0 0

glamlady88

#6877102 Napisano: 19.08.2022 12:54:55
Czy jest jakiś konkurs aktualnie, gdzie można kupić jakieś dobre słodycze/bombonierki? Z tego co widzę tylko loteria w CRF z Toffifee. Szykuje mi się pożegnanie cioć w żłobku 😁
0 0

mary18

#6877103 Napisano: 19.08.2022 12:55:48
Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.
0 0

slomkab

#6877104 Napisano: 19.08.2022 12:56:21
mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa
0 0

ktosiek1

#6877105 Napisano: 19.08.2022 12:57:10
glamlady88 napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs aktualnie, gdzie można kupić jakieś dobre słodycze/bombonierki? Z tego co widzę tylko loteria w CRF z Toffifee. Szykuje mi się pożegnanie cioć w żłobku 😁

Może Alpejskie Mleczko lub czekolady Milka w CRF, choć nie wiem czy one w kategorii lepsze się mieszczą.....

martucha-jk

#6877109 Napisano: 19.08.2022 12:58:34
ktosiek1 napisał(a):

titinunu napisał(a):

kreo42 napisał(a):

titinunu napisał(a):

iszhara napisał(a):

Odbierał już ktoś nagrody gwarantowane w Hebe z konkursu Nivea (żele / płyny micelarne) ? Podaje się jakieś dane oprócz numeru telefonu ? Można odebrać więcej niż na jeden numer? Nie robią problemów?

Mój brat wczoraj chciał odebrać ,to obsługa o niczym nie wiedziała i nie mają u Siebie tych nagród.

A dostał na mail że gotowe do odbioru ? Ja dostałem taki mail i bez problemów 

tak, mamy maila.Może jutro jeszcze raz spróbuję ,bo Ja jestem poza miastem

U mnie też nie wiedzieli o co chodzi w ogóle ale poprosili o treść maila i skojarzyli że dostali 3 szt produktów z nr telefonów. Leżało to na zapleczu i nie wiedzieli do czego bo bez żadnego info przyszło z jakiej to akcji podobno. Odbierałam pierwsza, pozostałe 2 osoby już będą miały z górki  emotka

Ja u siebie bez problemu odebrałam. Podawałam tylko nr telefonu.
0 0

jagodzianka

#6877135 Napisano: 19.08.2022 13:38:06
Właśnie tego się obawiam z nivea w hebe , ze człowiek później robi z siebie głupka odbierając jakieś nagrody w sklepie nigdy o  niczym nie wiedza i trzeba tłumaczyć ze chodzi o konkurs, jaki , pokazywać maile itd , żeby odebrać żel 
0 0

androm

#6877137 Napisano: 19.08.2022 13:39:54
jagodzianka napisał(a):

Właśnie tego się obawiam z nivea w hebe , ze człowiek później robi z siebie głupka odbierając jakieś nagrody w sklepie nigdy o  niczym nie wiedza i trzeba tłumaczyć ze chodzi o konkurs, jaki , pokazywać maile itd , żeby odebrać żel 

to samo miałam dwa dni temu, babka nic nie wiedziała, powiedziałam żeby zapytała kogoś, zapytała drugiej, która przy mnie darła się na tę pierwszą, że przecież był o tym mail
0 0

lager

#6877141 Napisano: 19.08.2022 13:52:05
androm napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Właśnie tego się obawiam z nivea w hebe , ze człowiek później robi z siebie głupka odbierając jakieś nagrody w sklepie nigdy o  niczym nie wiedza i trzeba tłumaczyć ze chodzi o konkurs, jaki , pokazywać maile itd , żeby odebrać żel 

to samo miałam dwa dni temu, babka nic nie wiedziała, powiedziałam żeby zapytała kogoś, zapytała drugiej, która przy mnie darła się na tę pierwszą, że przecież był o tym mail

No bo tak zawsze jest, że przy jakiejs tego typu akcji pracodawca rozsyła maile do wszystkich oddziałów, w tym przypadku mamy drogerie. Dostęp do maili zazwyczaj ma kierownik i to przez niekompetentnych ludzi robi się chaos. Kierownik powinien zebrać zespół i przekazać ważną informację o damej akcji i to każdej zmianie. Najlepiej dodatkowo wydrukować maila, powiesić w widocznym dla pracowników miejscu. Ale zazwyczaj siedzą takie barany, odklikają przeczytane, może burkną jednej osobie między półkami i potem zagwostka o co kaman, przychodzą ludzie i żebrzą o coś za darmo. Co rusz się to powtarza, taka sama sytuacja jak np. w KFC z darmowymi frytkami..

oset

#6877166 Napisano: 19.08.2022 14:56:00
slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?
0 0

Basniowa

#6877177 Napisano: 19.08.2022 15:16:14
oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..
0 0

monisss

#6877180 Napisano: 19.08.2022 15:18:07
Basniowa napisał(a):

oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..

o kurde.. ktoś do nich napisał ?
0 0

zielonaszpilka

#6877186 Napisano: 19.08.2022 15:29:21
monisss napisał(a):

Basniowa napisał(a):

oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..

o kurde.. ktoś do nich napisał ?

eee wygląda jak jakaś próba generalna przed wyświetleniem właściwej listy. Kretynami raczej nie są i nawet jakby fabrykowali listę to chyba jednak postarali by się ciut bardziej? 

nanajka81

#6877187 Napisano: 19.08.2022 15:32:56
zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

Basniowa napisał(a):

oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..

o kurde.. ktoś do nich napisał ?

eee wygląda jak jakaś próba generalna przed wyświetleniem właściwej listy. Kretynami raczej nie są i nawet jakby fabrykowali listę to chyba jednak postarali by się ciut bardziej? 

o też brałam tam udział, już nawet zapomniałam. Ale listę to na razie jakąś testową chyba tam wsadzili? Bo na normalnych laureatów to to nie wygląda
0 0