Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

fan-mandaryny

#6876478 Napisano: 16.08.2022 22:34:07
dany-duszek napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth, dzięki. emotka Próbuję podpiąć swoją kartę wirtualną mBanku i aplikacja Wallet odmawia mi posłuszeństwa. Ciągle mam komunikat, żebym spróbował później. Może za mała kwota na karcie? A może nie można takich kart podpinać, co Wy o tym myślicie?

a to nie jest karta tylko do płatności w internecie?

Karta wirtualna Visa mBanku. Moja ciocia miała kiedyś podpiętą taką kartę pod swojego iPada i szło. Nie wiem, jak jest teraz. Podpinałem pod Google Pay mojej znajomwej swoją kartę i szło. Nie wiem, czy mBank nie pozwala na to... ING, jak się dowiedziałem, nie umożliwia podpięcia kart wirtualnych pod Apple Pay.
0 0

cudaczek121

#6876485 Napisano: 16.08.2022 23:25:41
Czy w konkursie Somersby w tym formularzu przechodzą Wam maile z końcówką wp.pl? Bo u mnie cały czas po angielsku wyskakiwał komunikat o tym, że niby moj mail jest nieprawidłowy, a o dziwo, gdy podałam adres na Gmail, to nagle przeszlo po,ytywnie.
0 0

monisss

#6876498 Napisano: 17.08.2022 07:15:10
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chętnie kupię paragon za kwotę do 5 zł na konkurs w Empik. Może to być gazeta - zawsze to coś. Mogę podać numer telefonu lub e-mail, by połączyć transakcję z moim kontem empik, jeśli to konieczne. Do najbliższego Empiku mam 100 kilometrów. Pytanie: czy tak można do tego konkursu i czy na paragonie będzie jakaś informacja typu, płatność mobilna, jak to bywa na paragonie: gotówka, karta... Może zna ktoś dobrze temat i mi podpowie. Pozdrawiam.

wychodzi ze płatnosc na miejscu
Zakup promocyjny – zakup dokonany w sklepie konkursowym z użyciem płatnościmobilnej VISA. Uczestnik za dokonany zakup w sklepie konkursowym musi zapłacić z
użyciem płatności mobilnej VISA (tj. płatności przy wykorzystaniu urządzenia mobilnego
takiego jak smartwatch, czy smartphone poprzez zbliżenie urządzenia z wybraną aplikacją do terminala). Zakup promocyjny musi być dokonany w Sklepie konkursowym w okresie
trwania sprzedaży promocyjnej i musi być udokumentowany jednym oryginałem Dowodu zakupu. 

To już wiem, że stacjonarnie, w sklepie Empik. Posiadam kartę VISA (np. wirtualną, przedpłaconą), którą mogę gdzieś tam podpiąć. Czy trzeba jakąś appkę instalować na smarfonie - ichniejszą VISY, czy może być aplikacja typu Wallet w iphone, czy Google Pay na Androidzie. Nie posiadam smartwatcha. A może wystarczy kupić paragon? Jakie jest prawdopodobieństwo, że się nikt nie przyczepi, że to nie ja kupiłem? emotka Jakie dane są na takim paragonie Empiku? Proszę o radę. Pozdro.

Dalej już tobie nie pomogę  emotka  płatności mobilne to być może jest więcej danych na paragonie

Ale dzięki i tak za odpowiedź. emotka Ja już ułożyłem fajną odpowiedź i szkoda, żeby się zmarnowała. Jeśli ktoś wie, jakie dane są na takim paragonie są. Trochę dziwne, żeby Smolar miał dostęp do takich poufnych informacji, jak numer karty, nie sądzicie?

Zapłaciłam Visą podpiętą do Apple Wallet. Według strony Visy dotyczącej płatności mobilnych, powinno być ok. W razie czego Smolar ma od razu paragon do wglądu, więc najwyżej nie przyzna nagrody - lepsze to, niż wygrać i stracić nagrodę na poziomie weryfikacji emotka

Ja podpiełam Revoluta - jedyna Visa  w portfelu moim i męża  emotka  choć mamy ich kilka emotka  się zobaczy czy przejdzie,bo jak się wchodzi w opis Visy i płatności mobilnych to jest dosłownie parę banków i tam o Revolucie nie ma słowa.. emotka  ale Visę mają.

termitek99

#6876500 Napisano: 17.08.2022 07:50:23
monisss napisał(a):

anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chętnie kupię paragon za kwotę do 5 zł na konkurs w Empik. Może to być gazeta - zawsze to coś. Mogę podać numer telefonu lub e-mail, by połączyć transakcję z moim kontem empik, jeśli to konieczne. Do najbliższego Empiku mam 100 kilometrów. Pytanie: czy tak można do tego konkursu i czy na paragonie będzie jakaś informacja typu, płatność mobilna, jak to bywa na paragonie: gotówka, karta... Może zna ktoś dobrze temat i mi podpowie. Pozdrawiam.

wychodzi ze płatnosc na miejscu
Zakup promocyjny – zakup dokonany w sklepie konkursowym z użyciem płatnościmobilnej VISA. Uczestnik za dokonany zakup w sklepie konkursowym musi zapłacić z
użyciem płatności mobilnej VISA (tj. płatności przy wykorzystaniu urządzenia mobilnego
takiego jak smartwatch, czy smartphone poprzez zbliżenie urządzenia z wybraną aplikacją do terminala). Zakup promocyjny musi być dokonany w Sklepie konkursowym w okresie
trwania sprzedaży promocyjnej i musi być udokumentowany jednym oryginałem Dowodu zakupu. 

To już wiem, że stacjonarnie, w sklepie Empik. Posiadam kartę VISA (np. wirtualną, przedpłaconą), którą mogę gdzieś tam podpiąć. Czy trzeba jakąś appkę instalować na smarfonie - ichniejszą VISY, czy może być aplikacja typu Wallet w iphone, czy Google Pay na Androidzie. Nie posiadam smartwatcha. A może wystarczy kupić paragon? Jakie jest prawdopodobieństwo, że się nikt nie przyczepi, że to nie ja kupiłem? emotka Jakie dane są na takim paragonie Empiku? Proszę o radę. Pozdro.

Dalej już tobie nie pomogę  emotka  płatności mobilne to być może jest więcej danych na paragonie

Ale dzięki i tak za odpowiedź. emotka Ja już ułożyłem fajną odpowiedź i szkoda, żeby się zmarnowała. Jeśli ktoś wie, jakie dane są na takim paragonie są. Trochę dziwne, żeby Smolar miał dostęp do takich poufnych informacji, jak numer karty, nie sądzicie?

Zapłaciłam Visą podpiętą do Apple Wallet. Według strony Visy dotyczącej płatności mobilnych, powinno być ok. W razie czego Smolar ma od razu paragon do wglądu, więc najwyżej nie przyzna nagrody - lepsze to, niż wygrać i stracić nagrodę na poziomie weryfikacji emotka

Ja podpiełam Revoluta - jedyna Visa  w portfelu moim i męża  emotka  choć mamy ich kilka emotka  się zobaczy czy przejdzie,bo jak się wchodzi w opis Visy i płatności mobilnych to jest dosłownie parę banków i tam o Revolucie nie ma słowa.. emotka  ale Visę mają.

U mnie po płatności telefonem z aplikacją GOOGLE PAY na paragonie pojawił się napis płatność kartą. Czy Wy też tak macie?

czupakabra

#6876504 Napisano: 17.08.2022 08:19:53
Ja mam "karta płat" jako płatność. Płaciłem z apki ING. emotka

fan-mandaryny

#6876518 Napisano: 17.08.2022 09:45:55
czupakabra napisał(a):

Ja mam "karta płat" jako płatność. Płaciłem z apki ING. emotka

No właśnie, zastanawia mnie to, jak Smolar będzie to sprawdzać.
0 0

adamo86

#6876522 Napisano: 17.08.2022 09:52:49
fan-mandaryny napisał(a):

czupakabra napisał(a):

Ja mam "karta płat" jako płatność. Płaciłem z apki ING. emotka

No właśnie, zastanawia mnie to, jak Smolar będzie to sprawdzać.

Może uwierzą na słowo. „Słowo konkursowicza” 🙄
2 nelunia, andii 0

nique

#6876523 Napisano: 17.08.2022 09:52:58
U mnie na paragonie też było tylko - płatność kartą, ale na potwierdzeniu transakcji z banku jest: Płatności kartą w telefonie.
Ciekawe czy Smolar będzie weryfikował, jaka to płatność...
0 0

monisss

#6876526 Napisano: 17.08.2022 09:58:46
z witaj szkoło c4 karlsbad nie ma zwrotki na maila?i tak samo Albedo Hebe Gliss?
0 0

cudaczek121

#6876570 Napisano: 17.08.2022 12:07:02
Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi
0 0

olivkap

#6876572 Napisano: 17.08.2022 12:11:26
cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Tak, 15 minut temu.
0 0

Majkii

#6876575 Napisano: 17.08.2022 12:14:44
cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Pewnie za duży plik
0 0

lasiglasty

#6876577 Napisano: 17.08.2022 12:15:43
monisss napisał(a):

z witaj szkoło c4 karlsbad nie ma zwrotki na maila?i tak samo Albedo Hebe Gliss?

Z Witaj Szkoła przychodzi zwrotka na e-mail.
1 monisss 0

cudaczek121

#6876578 Napisano: 17.08.2022 12:18:53
Majkii napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Pewnie za duży plik

Nie wiem, mam.niby 1.02 mb, a przyjmuje do 5 mb
0 0

Kiciunia21

#6876579 Napisano: 17.08.2022 12:26:29
cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Poszły smsy czy sprawdzałaś wyniki na stronie?
Nie mam pod ręką paragonu
0 0

fan-mandaryny

#6876589 Napisano: 17.08.2022 12:55:28
MBank mi odpisał, że nie uda się podpiąć karty wirtualnej do płatności zbliżeniowych. Nadajecie ona tylko do płatności w internecie? Ktoś kiedyś próbował? 
0 0

monisss

#6876599 Napisano: 17.08.2022 13:04:48
fan-mandaryny napisał(a):

MBank mi odpisał, że nie uda się podpiąć karty wirtualnej do płatności zbliżeniowych. Nadajecie ona tylko do płatności w internecie? Ktoś kiedyś próbował? 

Mbank nie ma Visy tylko Mastercard?! Ja mam Mastrecarda z Mbanku
0 0

slomkab

#6876600 Napisano: 17.08.2022 13:05:37
kumulacja napisał(a):

Kto z Was kupował lody "Big Milk" na konkurs? Nie mam takiego konkursu w swojej aplikacji. To co mam zrobić?

Tez nie mam tego konkursu w aplikacji 
1 kumulacja 0

monisss

#6876601 Napisano: 17.08.2022 13:06:02
kumulacja napisał(a):

Kto z Was kupował lody "Big Milk" na konkurs? Nie mam takiego konkursu w swojej aplikacji. To co mam zrobić?

ja też nie 
1 kumulacja 0

cudaczek121

#6876606 Napisano: 17.08.2022 13:19:49
Kiciunia21 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Poszły smsy czy sprawdzałaś wyniki na stronie?
Nie mam pod ręką paragonu

Sms
0 0