Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

roksana2802

#6829047 Napisano: 08.12.2021 10:55:50
c4- "wygraj z nudą"- wszystkie maile poszły w jednym czasie?? emotka
0 0

stoonooga

#6829049 Napisano: 08.12.2021 10:57:09
roksana2802 napisał(a):

c4- "wygraj z nudą"- wszystkie maile poszły w jednym czasie?? emotka

Na stronie można sprawdzić wyniki 
0 0

kalina590

#6829058 Napisano: 08.12.2021 11:10:12
Czy przychodzi Wam zwrotka ze Stokrotki (Pur/Somat)? 
0 0

mietowa

#6829059 Napisano: 08.12.2021 11:13:05
kalina590 napisał(a):

Czy przychodzi Wam zwrotka ze Stokrotki (Pur/Somat)? 

Przyszła po 12 godzinach - wczoraj wysłane, dzisiaj zwrotka. Akurat miałam o to dziś pytać, patrzę - jest. 
1 kalina590 0

monisss

#6829062 Napisano: 08.12.2021 11:18:11
ktoś wie,ze dostał maila Heineken za wczoraj? 
0 0

kalina590

#6829067 Napisano: 08.12.2021 11:23:45
mietowa napisał(a):

Przyszła po 12 godzinach - wczoraj wysłane, dzisiaj zwrotka. Akurat miałam o to dziś pytać, patrzę - jest. 

Dziękuję za szybką odpowiedź emotka  To teraz spokojnie sobie poczekam  emotka
1 mietowa 0

alaalicja

#6829073 Napisano: 08.12.2021 11:36:41
Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka
0 0

monisss

#6829086 Napisano: 08.12.2021 11:57:25
alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo
1 alaalicja 0

diabkate

#6829100 Napisano: 08.12.2021 12:15:22
Powiem Wam, że u mnie szału na predatora nie ma. Chyba że chodzi o jakiś inny smak. emotka
0 0

@gnieszk@

#6829109 Napisano: 08.12.2021 12:35:30
diabkate napisał(a):

Powiem Wam, że u mnie szału na predatora nie ma. Chyba że chodzi o jakiś inny smak. emotka

Może dlatego, że limit nagród został już wyczerpany?
0 0

diabkate

#6829110 Napisano: 08.12.2021 12:40:40
@gnieszk@ napisał(a):

diabkate napisał(a):

Powiem Wam, że u mnie szału na predatora nie ma. Chyba że chodzi o jakiś inny smak. emotka

Może dlatego, że limit nagród został już wyczerpany?

Pewnie tak, ale jak czytałam, że w sklepach nie ma, to myślałam, że i u mnie już pusto będzie.
0 0

agakaz2

#6829112 Napisano: 08.12.2021 12:43:10
wiem że córką chciałaby misia coca-cola marzy o nim od paru lat a mnie nie udaje die wygrać
wiem że to tylko siedlisko kurzu ale ta radosc w oczach dziecka bezcenna
2 ZetZ, bethan 0

ZetZ

#6829113 Napisano: 08.12.2021 12:43:55
monisss napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo

trzeba wypełniać aż się pojawi komunikat że już tam się biorą za pakowanie itp. mi w jednej wygranej to się pokazało a w drugim nic a na zypytanko o co koman agencja odpisała że nie mają moich danych i trzeba powtórzyć wypełnianie formularza zwycięzcy.
0 0

ilonaxx5

#6829120 Napisano: 08.12.2021 13:19:36
ZetZ napisał(a):

monisss napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo

trzeba wypełniać aż się pojawi komunikat że już tam się biorą za pakowanie itp. mi w jednej wygranej to się pokazało a w drugim nic a na zypytanko o co koman agencja odpisała że nie mają moich danych i trzeba powtórzyć wypełnianie formularza zwycięzcy.

u mnie telefonu też nie chciało przejść poszło dopiero z laptopa
0 0

mamimamu

#6829126 Napisano: 08.12.2021 13:24:00
ilonaxx5 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

monisss napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo

trzeba wypełniać aż się pojawi komunikat że już tam się biorą za pakowanie itp. mi w jednej wygranej to się pokazało a w drugim nic a na zypytanko o co koman agencja odpisała że nie mają moich danych i trzeba powtórzyć wypełnianie formularza zwycięzcy.

u mnie telefonu też nie chciało przejść poszło dopiero z laptopa

O widzicie! Ja przy swojej wygranej z drugiego dnia nie wiem, czy miałam tę formułkę, dziś wypełniałam na męża i na chrome tego nie było, ale na Edge już tak - nie wiem więc, czy ta formułka ma aż takie znaczenie?
0 0

agusiac87

#6829153 Napisano: 08.12.2021 14:17:21
Pytanie do tych co wygrali w Lays, czy po zgłoszeniu trzeba potwierdzać subskrypcję na mailu?
0 0

myja

#6829155 Napisano: 08.12.2021 14:18:46
agusiac87 napisał(a):

Pytanie do tych co wygrali w Lays, czy po zgłoszeniu trzeba potwierdzać subskrypcję na mailu?

nie emotka
1 agusiac87 0

fan-mandaryny

#6829157 Napisano: 08.12.2021 14:25:31
Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?
Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję.
0 0

stoonooga

#6829159 Napisano: 08.12.2021 14:31:30
pawlis11 napisał(a):

Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję.

co do tego kalendarza z Dino napisz maila na adres z ich strony i poproś o paragon szczegółowy, bardzo szybko odpowiadają

edzia21

#6829160 Napisano: 08.12.2021 14:36:19
pawlis11 napisał(a):

Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję.

LOS MEJORES kładzie nacisk na rozdanie nagród RZECZOWYCH (nie zestawów). Np. jeśli jest 10 nagród rzeczowych i np. tylko 8 miejsc zweryfikują pozytywnie, to na 9 i 10 miejsce podciągają laureatów z "zestawów". Lista przesuwa się do góry - dotyczy to także osób z nagrodami rzeczowymi - dostają "nagrodę rzeczową wyższego stopnia". Jeśli rozdają w konkursie same rzeczowe (bez zestawów) to faktycznie zdarzyło im się kontaktować z rezerwą z osobą niepoinformowaną wcześniej. 
Odnosząc się do konkretnego konkursu "Jesień..." z C4 - nie licz na żadną rezerwę, bo jej dla Ciebie nie będzie. Jeśli któryś z 6 laureatów nagród rzeczowych nie spełni wymogów, to lista przesunie się "do góry", ktoś z zestawem wskoczy na rzeczową, ale wolnych miejsc z zestawami już nie uzupełniają. 

A co do kwestii wysyłania/odsyłania nagród...to nagrody wysyłają po około miesiącu do dwóch - wtedy tak czy siak mają 100% pewności co do ostatecznej listy laureatów.

W ich konkursach bierze udział baaaaaardzo dużo osób, więc nie doszukuj się dziury w całym, bo to na serio uczciwa i rzetelna agencja. Na rynku jest wiele agencji, które powinny brać z nich całościowy przykład.

Jeśli nie wygrywasz, to popracuj nad swoimi hasłami, albo daj sobie siana i poszukaj szczęścia w gustach innej agencji emotka