Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nanajka81

#6826580 Napisano: 29.11.2021 20:46:16
zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym pociągiem Tyskie? Bo wygrałam bilety ale tam jeszcze piszą że im oryginal paragonu trzeba wysłać pocztą, szkoda mi 9 zł na list skoro nie mam pewności że siostra pojedzie... warto wysyłać?

Tak naprawdę chyba nikt jeszcze nie wie, co się tam szykuje. To jest chyba kilkugodzinnych przejazd z innymi osobami, które wygrały bilety, później jak już macie się dość to Was odstawiają na stację startową.Ps. Były maile za weekend? 

A to chyba se daruję. Zagrałam z głupa ale jeszcze kasę na pocztę polską marnować to mi szkoda szczególnie że niewiadomo o co właściwie chodzi. Dzięki za odpowiedź. Ten bilet co dziś wygrałam to chyba z czwartku albo piątku, w weekend nie grałam.

olivkap

#6826581 Napisano: 29.11.2021 20:46:22
zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym pociągiem Tyskie? Bo wygrałam bilety ale tam jeszcze piszą że im oryginal paragonu trzeba wysłać pocztą, szkoda mi 9 zł na list skoro nie mam pewności że siostra pojedzie... warto wysyłać?

Tak naprawdę chyba nikt jeszcze nie wie, co się tam szykuje. To jest chyba kilkugodzinnych przejazd z innymi osobami, które wygrały bilety, później jak już macie się dość to Was odstawiają na stację startową.Ps. Były maile za weekend? 

Szczerze mówiąc miałam nadzieję na fajną imprezę w pociągu, jednak ta "impreza" trwa podobno ok. godziny emotka  Ja pasuję  emotka

nanajka81

#6826589 Napisano: 29.11.2021 21:20:03
olivkap napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym pociągiem Tyskie? Bo wygrałam bilety ale tam jeszcze piszą że im oryginal paragonu trzeba wysłać pocztą, szkoda mi 9 zł na list skoro nie mam pewności że siostra pojedzie... warto wysyłać?

Tak naprawdę chyba nikt jeszcze nie wie, co się tam szykuje. To jest chyba kilkugodzinnych przejazd z innymi osobami, które wygrały bilety, później jak już macie się dość to Was odstawiają na stację startową.Ps. Były maile za weekend? 

Szczerze mówiąc miałam nadzieję na fajną imprezę w pociągu, jednak ta "impreza" trwa podobno ok. godziny emotka  Ja pasuję  emotka

Ojej to po co ja grałam jak to taki badziew? Mogłam o dychę grać ale myślałam że grając o bilet też mam szansę na dychę a to chyba niekoniecznie?
0 0

mariolakal

#6826596 Napisano: 29.11.2021 21:40:36
Dostałam e-maila z InPostu o nadaniu przesyłki od Wawakurier. Czy to może być coś z tic taców ?
0 0

olunka

#6826598 Napisano: 29.11.2021 21:48:31
mariolakal napisał(a):

Dostałam e-maila z InPostu o nadaniu przesyłki od Wawakurier. Czy to może być coś z tic taców ?

Tak😊

szczupak

#6826617 Napisano: 29.11.2021 23:14:08
Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?
Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył
0 0

marzanna

#6826618 Napisano: 29.11.2021 23:14:39
W konku Tchibo kończącym się dzisiaj nie można już wysłać sms'a - agencja czasu nie przestawiła na zimowy i przychodzi zwrotka, że konkurs zakończył się 29 listopada.
1 mia 0

marzanna

#6826619 Napisano: 29.11.2021 23:15:31
szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Czasu nie przestawili na zimowy emotka
0 0

norweska20

#6826623 Napisano: 29.11.2021 23:19:26
szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Mam to samo będę do nich jutro pisać
0 0

edzia21

#6826624 Napisano: 29.11.2021 23:20:47
marzanna napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Czasu nie przestawili na zimowy emotka

Napiszcie maila z info do agencji, bo eski z odpowiedziami "zapisują się" w bazie tak czy siak emotka ...jako treści po terminie.
1 marzanna 0

ditomaso

#6826627 Napisano: 29.11.2021 23:44:36
Czy w Heineken można wysyłać życzenia z Polskimi znakami ? Wyżej widziałem że nie można było wysłać jak były one i jeszcze kopiowanie 
0 0

ktosiek1

#6826628 Napisano: 29.11.2021 23:54:38
ditomaso napisał(a):

Czy w Heineken można wysyłać życzenia z Polskimi znakami ? Wyżej widziałem że nie można było wysłać jak były one i jeszcze kopiowanie 

U mnie bez problemu. Kopiuje z polskimi znakami
0 0

zielonaszpilka

#6826632 Napisano: 30.11.2021 00:05:51
ditomaso napisał(a):

Czy w Heineken można wysyłać życzenia z Polskimi znakami ? Wyżej widziałem że nie można było wysłać jak były one i jeszcze kopiowanie 

Można wysyłać z polskimi i można kopiować - większości osób działa, ale czasami strona robi bunt i wtedy trzeba zrezygnować z kopiowania i/lub polskich znaków.
0 0

sasaaabp

#6826638 Napisano: 30.11.2021 02:07:35
magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka


Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.
0 0

bibeck

#6826648 Napisano: 30.11.2021 08:17:47
sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka
0 0

mampytanie

#6826650 Napisano: 30.11.2021 08:26:10
Ktoś się kontaktował z agencją organizującą konkurs Tyskie, czy odeślą paragon jeśli da się im kopertę zwrotną ze znaczkiem?
0 0

kunlunija

#6826675 Napisano: 30.11.2021 10:18:24
edzia21 napisał(a):

marzanna napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Czasu nie przestawili na zimowy emotka

Napiszcie maila z info do agencji, bo eski z odpowiedziami "zapisują się" w bazie tak czy siak emotka ...jako treści po terminie.

Czy ktoś już do nich pisał w tej sprawie? Jak myślicie, każdy powinien napisać, czy wystarczy im info o problemie i zmienia status wszystkich SMS wysłanych po godzinie 23?
1 mia 0

atanerka

#6826701 Napisano: 30.11.2021 11:35:21
kunlunija napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzanna napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Czasu nie przestawili na zimowy emotka

Napiszcie maila z info do agencji, bo eski z odpowiedziami "zapisują się" w bazie tak czy siak emotka ...jako treści po terminie.

Czy ktoś już do nich pisał w tej sprawie? Jak myślicie, każdy powinien napisać, czy wystarczy im info o problemie i zmienia status wszystkich SMS wysłanych po godzinie 23?

U mnie też ten sam problem 
0 0

Gość:

#6826704 Napisano: 30.11.2021 11:39:41
bibeck napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka


0 0

Gość:

#6826706 Napisano: 30.11.2021 11:43:42
AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka

Naprawdę różnie to bywa, bo przecież Agencja może od razu sobie też osobno wybierać zgłoszenia do nagrody głównej, nie przyznając im nagrody I stopnia. Trudno wyczuć opcję, trzeba po prostu poczekać na wyniki końcowe konkursu, a to przecież już jutro!
0 0