Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

szczupak

#6825914 Napisano: 26.11.2021 16:41:53
faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

0 0

szczupak

#6825915 Napisano: 26.11.2021 16:42:59
szczupak napisał(a):

faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

0 0

notta

#6825916 Napisano: 26.11.2021 16:43:28
Albo sie wykolei ten pociąg emotka
2 andii, faworek 0

szczupak

#6825917 Napisano: 26.11.2021 16:44:13
szczupak napisał(a):

faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

0 0

szczupak

#6825918 Napisano: 26.11.2021 16:45:20
Prędzej na Sybir wywiozą 

Gość:

#6825921 Napisano: 26.11.2021 16:54:26
szczupak napisał(a):

szczupak napisał(a):

faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

Ten pociąg Tyskiego, co widać na filmiku zamieszczonym przez jednego z internautów na stronie Fb Tyskiego, który akurat był na stacji w Racławicach Śląskich, gdy nagrywali reklamę - wcale nie jest oklejony ani podświetlony, to wszystko co widać w reklamie to efekt komputerowy zrobiony już przy obróbce filmu, co nie znaczy, że pociąg nie będzie jakoś specjalnie przygotowany. A ten wypasiony wagon barowy, to też jest nagranie w studio, a nie w pociągu. A stacje wyjazdu to Warszawa, Tychy, Poznań, więc nie dwie, a tylko jedna jest na południu...
0 0

agakaz2

#6825935 Napisano: 26.11.2021 17:26:44
dostałam info ze idzie do mnie zestaw z myszka miki to jakaś rezerwa? wszystko już dostalam
0 0

@gnieszk@

#6825946 Napisano: 26.11.2021 17:53:48
W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉
1 ReneK 0

mietowa

#6825951 Napisano: 26.11.2021 18:02:36
@gnieszk@ napisał(a):

W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉

Mogę Ci dać swoje bilety za koszt przesyłki paragonu do nich (o ile odpowiedzą na pytanie, który numer paragonu). Pociąg z Poznania. 
1 @gnieszk@ 0

inska

#6825953 Napisano: 26.11.2021 18:06:28
@gnieszk@ napisał(a):

W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉

na bilet wystarczył u męża zwykły opis bez rymów, ja miałam też proze ale z lekkim rymem w zdaniach - także to chyba średnia podpowiedź co do formy ale myślę ,że to raczej pomysł kogo niż wykonanie zaważyło 

freyja88

#6825956 Napisano: 26.11.2021 18:13:23
inska napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉

na bilet wystarczył u męża zwykły opis bez rymów, ja miałam też proze ale z lekkim rymem w zdaniach - także to chyba średnia podpowiedź co do formy ale myślę ,że to raczej pomysł kogo niż wykonanie zaważyło 

Dokładnie tak. Nietypowe, zaskakujące. Temat ważniejszy od formy.

zezowaty_kot

#6825958 Napisano: 26.11.2021 18:19:26
U mnie w Tyskim też proza.

@gnieszk@

#6825961 Napisano: 26.11.2021 18:20:42
mietowa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉

Mogę Ci dać swoje bilety za koszt przesyłki paragonu do nich (o ile odpowiedzą na pytanie, który numer paragonu). Pociąg z Poznania. 

Jesteś kochanaemotka  ale celuję w Tychy. Do Poznania mam za daleko.
0 0

freyja88

#6825962 Napisano: 26.11.2021 18:23:05
@gnieszk@ napisał(a):

mietowa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉

Mogę Ci dać swoje bilety za koszt przesyłki paragonu do nich (o ile odpowiedzą na pytanie, który numer paragonu). Pociąg z Poznania. 

Jesteś kochanaemotka  ale celuję w Tychy. Do Poznania mam za daleko.

Trzymam kciuki i mam nadzieję do zobaczenia emotka
1 @gnieszk@ 0

mietowa

#6825967 Napisano: 26.11.2021 18:27:58
@gnieszk@ napisał(a):

mietowa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Tyskim wygrywają rymowanki czy proza? Podpowie ktoś? Też chcę na Sybir z Wami 😉

Mogę Ci dać swoje bilety za koszt przesyłki paragonu do nich (o ile odpowiedzą na pytanie, który numer paragonu). Pociąg z Poznania. 

Jesteś kochanaemotka  ale celuję w Tychy. Do Poznania mam za daleko.

A chcesz, żebym wpisywała od teraz Tychy? Gdybym wygrała, mogę Ci odstąpić, bo do każdego pociągu mam od groma kilometrów. 
0 0

agaolech89

#6825971 Napisano: 26.11.2021 18:36:16
agakaz2 napisał(a):

dostałam info ze idzie do mnie zestaw z myszka miki to jakaś rezerwa? wszystko już dostalam

Też mam taką informację o wysyłce, a wszystkie plecaki już dawno otrzymalam
0 0

yougerd

#6825973 Napisano: 26.11.2021 18:39:52
Dostałam maila i zgłupiałam.

Aby  otrzymać nagrodę prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza, który stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu “HEINZLOWEEN” i przesłanie go, wraz z oryginałem dowodu dokonania zakupu promocyjnego, w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych na adres Organizatora Wykonawczego.

Liczy się data wysyłki, czy dotarcia do Organizatora?

Tak czytam regulamin i wychodzi mi, że w ciągu 5 dni paragon powinien się znaleźć u organizatora. Rozumiem jeszcze, żebym wygrała główną nagrodę, ale zestaw produktów za 69 zeta i odsyłać paragon kurierem? Przy większych wygranych inne agencje satysfakcjonował skan , albo zdjęcie paragonu.
0 0

mietowa

#6825978 Napisano: 26.11.2021 18:46:03
yougerd napisał(a):

Dostałam maila i zgłupiałam.Aby  otrzymać nagrodę prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza, który stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu “HEINZLOWEEN” i przesłanie go, wraz z oryginałem dowodu dokonania zakupu promocyjnego, w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych na adres Organizatora Wykonawczego.

Liczy się data wysyłki, czy dotarcia do Organizatora?

Tak czytam regulamin i wychodzi mi, że w ciągu 5 dni paragon powinien się znaleźć u organizatora. Rozumiem jeszcze, żebym wygrała główną nagrodę, ale zestaw produktów za 69 zeta i odsyłać paragon kurierem? Przy większych wygranych inne agencje satysfakcjonował skan , albo zdjęcie paragonu.

"i przesłanie go (...) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych."
Moim zdaniem chodzi o wysyłkę, przynajmniej tutaj nie ma nic o dotarciu do organizatora. 
1 yougerd 0

yougerd

#6825980 Napisano: 26.11.2021 18:53:09
mietowa napisał(a):

"i przesłanie go (...) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych."
Moim zdaniem chodzi o wysyłkę, przynajmniej tutaj nie ma nic o dotarciu do organizatora. 

Potem zajrzałam do regulaminu 
W treści wiadomości, o której mowa w pkt 4.14. powyżej, Organizator poprosi Laureata o dostarczeniew ciągu 5 dni roboczych od dnia powiadomienia o wygranej listem poleconym lub przesyłką kurierską,
prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Laureata oświadczenia   według wzoru...
O dotrzymaniu terminu decyduje data dostarczenia do Organizatora. Przesyłki, o których mowa w pkt4.15. należy przesłać w ciągu 5 dni roboczych od dnia powiadomienia, na adres Organizatora z dopskiem „HEINZLOWEEN”. Przesyłki dostarczone w terminie późniejszym niż wynikający z daty powiadomienia o konieczności przesłania oświadczenia nie będą uwzględniane.

I zgłupiałam. Coś słabo dziś kojarzę.
Jak wygrałam główna w innej loterii, to paragon miał 7 dni na znalezienie się u organizatora. potem nagroda szła do rezerwy.
0 0

zezowaty_kot

#6825981 Napisano: 26.11.2021 18:53:31
A ktoś się z Warszawy wybiera pociągiem Tyskiego? 🙂
0 0