Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

avantanowa

#6823752 Napisano: 18.11.2021 20:35:57
pioge7 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

fineessa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy kody z żabki można łączyć przy 1 zakupach?

Ktoś kiedys pisał ze można 

Mnie się nie udało, ale może to kwestia bystrego sprzedawcy. Pani, u której płaciłam, nie mogła się nadziwić, że są takie kody.

u mnie bez problemu połączył Pan wszystkie bony na raz... jeszcze dopytywał z jakiego to konkursu i sam się chwalił że w zdrapkach wydrapał grę, chyba PS.

ja tam od razu nastawiam na komorce na bon i mowie, ze place bonem Zabki, co, kto, jak, gdzie, skad - nie tlumacze. Niektorzy tam klikaja szukajac, zawsze znajduja, inni ogarnieci widza, ze jest platnosc bonem. A ciekawskim mowie, ze dostalam, chociaz mam ochote powiedziec: kontrola, czy znacie obsluge systemu!

fan-mandaryny

#6823754 Napisano: 18.11.2021 20:51:59
Raczej jest tak jak pisałem: każdy sobie rzepkę skrobie. Trzeba próbować i jeszcze raz próbować.
Powiem szczerze, że nawet nie pomyślałem o tym, pisząc swoją wypowiedz,  że mogę coś dla siebie ugrać, czy coś. Wręcz przeciwnie, odpowiedziałem, co sadze na dany temat, bo odezwała się we mnie naturalna chęć rady i niesienia pomocy. Z własnego doświadczenia, moim okiem itp. O nic nie prosiłem i ja nie mam za złe, ze ktoś zapytał o coś na forum na temat konkursu. Po raz kolejny utwierdziłem sie w przekonaniu, ze zrobiłem błąd, bo pojawia się hejt. Nie wiem, jak Wy, ale ja cieszę się, jak ktoś wygra. Nie powiem, że mi trochę szkoda, jak ja nie wygram. Życzę innym jak najlepiej i pojawia się nadzieja, że nie tym to następnym razem.
0 0

pioge7

#6823755 Napisano: 18.11.2021 20:55:50
avantanowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

fineessa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy kody z żabki można łączyć przy 1 zakupach?

Ktoś kiedys pisał ze można 

Mnie się nie udało, ale może to kwestia bystrego sprzedawcy. Pani, u której płaciłam, nie mogła się nadziwić, że są takie kody.

u mnie bez problemu połączył Pan wszystkie bony na raz... jeszcze dopytywał z jakiego to konkursu i sam się chwalił że w zdrapkach wydrapał grę, chyba PS.

ja tam od razu nastawiam na komorce na bon i mowie, ze place bonem Zabki, co, kto, jak, gdzie, skad - nie tlumacze. Niektorzy tam klikaja szukajac, zawsze znajduja, inni ogarnieci widza, ze jest platnosc bonem. A ciekawskim mowie, ze dostalam, chociaz mam ochote powiedziec: kontrola, czy znacie obsluge systemu!

Też nie lubię takiego dopytywania. Ale akurat on to tak w pozytywnym znaczeniu. I jeszcze mi mówi, a że pewnie,  że trzeba brać udział w konkursach, że super że się udało emotka  mówił że na przyszłość też żeby przyjść bo z chęcią zrealizuje…
a tak też czasami myśle powiedzieć cichaczem że jestem tajemniczym klientem i mam ocenić pracę po wyjściu wiec niech się przyłożą emotka  
0 0

avantanowa

#6823761 Napisano: 18.11.2021 21:25:02
pawlis11 napisał(a):

Raczej jest tak jak pisałem: każdy sobie rzepkę skrobie. Trzeba próbować i jeszcze raz próbować.Powiem szczerze, że nawet nie pomyślałem o tym, pisząc swoją wypowiedz,  że mogę coś dla siebie ugrać, czy coś. Wręcz przeciwnie, odpowiedziałem, co sadze na dany temat, bo odezwała się we mnie naturalna chęć rady i niesienia pomocy. Z własnego doświadczenia, moim okiem itp. O nic nie prosiłem i ja nie mam za złe, ze ktoś zapytał o coś na forum na temat konkursu. Po raz kolejny utwierdziłem sie w przekonaniu, ze zrobiłem błąd, bo pojawia się hejt. Nie wiem, jak Wy, ale ja cieszę się, jak ktoś wygra. Nie powiem, że mi trochę szkoda, jak ja nie wygram. Życzę innym jak najlepiej i pojawia się nadzieja, że nie tym to następnym razem.

Rozumiem, ze ten hejt to z mojej strony. Teraz jeszcze pojdziesz do sadu aby uzyskac odszkodowanie za straty moralne. Facet, wyluzuj. Przypome Ci, ze to nie ja pisze, ze agencje nawalaja, informatycy zle zabezpieczaja a konkursowicze oszukuja, i jeszcze tlumacze nobliski oberwali, ze maja czelnosc brac udzial w konkursie w supermarkecie!. Kilkanascie lat gram i auta nie mam, podobnie jak wiele swietnych osob i utalentowanych osob z tego forum. Kazdy tutaj wie jak to dziala. Jesli chcesz odpowiedzi jak wygrac, idz na forum dla bitcoinow i zapytaj co obstawiaja, slyszalam, ze lepsza kasa, w kilka miesiecy mozesz mieszkanie kupic. 
1 bethan 0

lusienka

#6823762 Napisano: 18.11.2021 21:27:43
Wygrałam  zestaw z nivea men. Dziś dostalam informacje ze Inpost jutro przywiezie paczkę od Goldensubmarine,  czy to możliwe ze tak szybko wysyłają? 
0 0

avantanowa

#6823763 Napisano: 18.11.2021 21:29:06
lusienka napisał(a):

Wygrałam  zestaw z nivea men. Dziś dostalam informacje ze Inpost jutro przywiezie paczkę od Goldensubmarine,  czy to możliwe ze tak szybko wysyłają? 

mozliwe, tez mi tak kiedys przywiezli.
1 lusienka 0

simonapp

#6823764 Napisano: 18.11.2021 21:35:44
pioge7 napisał(a):

avantanowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

fineessa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy kody z żabki można łączyć przy 1 zakupach?

Ktoś kiedys pisał ze można 

Mnie się nie udało, ale może to kwestia bystrego sprzedawcy. Pani, u której płaciłam, nie mogła się nadziwić, że są takie kody.

u mnie bez problemu połączył Pan wszystkie bony na raz... jeszcze dopytywał z jakiego to konkursu i sam się chwalił że w zdrapkach wydrapał grę, chyba PS.

ja tam od razu nastawiam na komorce na bon i mowie, ze place bonem Zabki, co, kto, jak, gdzie, skad - nie tlumacze. Niektorzy tam klikaja szukajac, zawsze znajduja, inni ogarnieci widza, ze jest platnosc bonem. A ciekawskim mowie, ze dostalam, chociaz mam ochote powiedziec: kontrola, czy znacie obsluge systemu!

Też nie lubię takiego dopytywania. Ale akurat on to tak w pozytywnym znaczeniu. I jeszcze mi mówi, a że pewnie,  że trzeba brać udział w konkursach, że super że się udało emotka  mówił że na przyszłość też żeby przyjść bo z chęcią zrealizuje…a tak też czasami myśle powiedzieć cichaczem że jestem tajemniczym klientem i mam ocenić pracę po wyjściu wiec niech się przyłożą emotka  

Ja jak robię zakupy na więcej paragonów to mówię w kasie, że to kontrola cierpliwości.  Samo słowo kontrola, powoduje bezkonfliktową, miłą obsługę.
1 pioge7 0

fan-mandaryny

#6823773 Napisano: 18.11.2021 22:06:16
avantanowa napisał(a):

Rozumiem, ze ten hejt to z mojej strony. Teraz jeszcze pojdziesz do sadu aby uzyskac odszkodowanie za straty moralne. Facet, wyluzuj. Przypome Ci, ze to nie ja pisze, ze agencje nawalaja, informatycy zle zabezpieczaja a konkursowicze oszukuja, i jeszcze tlumacze nobliski oberwali, ze maja czelnosc brac udzial w konkursie w supermarkecie!. Kilkanascie lat gram i auta nie mam, podobnie jak wiele swietnych osob i utalentowanych osob z tego forum. Kazdy tutaj wie jak to dziala. Jesli chcesz odpowiedzi jak wygrac, idz na forum dla bitcoinow i zapytaj co obstawiaja, slyszalam, ze lepsza kasa, w kilka miesiecy mozesz mieszkanie kupic. 

Dobrze, że chociaż to zrozumiałaś, ale ujadania, poniżania  i przyprawiania gęby ciąg dalszy... Ponowny atak mojej osoby o to, że rzekomo ja atakuję agencje, ja obrażam też innych ludzi, narzekam, że nie wygrywam, choć o nic nie pytam. Za to, że mój pierwszy post był tylko subiektywną opinią i wcale nie upraszałem się o rady typu „jak wygrać samochód”. Tak, jakbym ja zacięcie rywalizował i ścigał się o nagrody, a innych traktował jak zło konieczne. A jest zupełnie odwrotnie. Nie warto tu być miłym. Ostatni raz...
0 0

mia

#6823776 Napisano: 18.11.2021 22:16:17
Ludzie... emotka Pomijam, że ta dyskusja jest zupełnie jałowa, bo tak jakby się po prostych równoległych poruszacie (nijak żadnego punktu wspólnego na horyzoncie nie widać), ale błagam - darujcie sobie te piramidy cytatów! Oczopląsu idzie dostać... emotka

banka-manka

#6823779 Napisano: 18.11.2021 22:20:24
kerocna napisał(a):

Czy Lech informował za ostatni etap?

Chyba nie. Dziwnie późno by to robił. 
Też czekam i sprawdzam, żeby rozmiar mi nie uciekł. W zeszłym roku pare razy się zagapiłam i mi brakło.
1 kerocna 0

avantanowa

#6823780 Napisano: 18.11.2021 22:24:24
Chyle czola, 1)  wątpię, że ludzie najczęściej wygrywają tam w sposób uczciwy (wierz, ludzie graja w sposob uczciwy, a loteria to loteria, ktos dzisiaj wygral 200 zl jednym trafem, ja zglosilam juz kilkanascie paragonow, ktos inny mogl zglosic kiladziesiat - taki totolotek) 2)  Podobno samochód wygrał tłumacz Szymborskiej - są nawet artykuły na ten temat. (serio? a ja znam czlowieka, ktory wygral w Biedrze, i to byl pierwszy i ostatni jego konkurs- nie jest konkursowiczem, ale jak smiem twierdzic, klaniam sie nisko, ze w tych konkach co przegrywasz auto - przyklad Dino, to musiales sie mierzyc ze swiatowej klasy jezykoznawcami, ah tylko dlatego zapewne sie nie udalo),  3)  a ich systemy są felerne, do niczego. (rozumiem, ze agencji, informatyk, ktory nie musi grac bo ciacha 20k/miesiac zle zabezpiecza system, ale Ty znowu wiesz lepiej). Wiec nie wiem kto tu hejtuje, ale masz racje zamiast dac Ci dobra rade sprowadzajac do pionu, to Ci pomagam, a tak to bys sie jeszcze meczyl ze trzy lata dochodzac do tego co podalam Ci na tacy.
0 0

fan-mandaryny

#6823784 Napisano: 18.11.2021 22:34:10

avantanowa napisał(a):
Mylisz sie, to wlasnie ja bylam za mila zbyt wczesnie spowadzajac Cie na Ziemie. Ostatni raz!  emotka

Nie pytałem się o rady na temat konkursu, ani tym bardziej nie oczekiwałem Twojej natychmiastowej dobroci. Ale dziękuję. emotka
0 0

paula9891

#6823785 Napisano: 18.11.2021 22:36:31
mia napisał(a):

Ludzie... emotka Pomijam, że ta dyskusja jest zupełnie jałowa, bo tak jakby się po prostych równoległych poruszacie (nijak żadnego punktu wspólnego na horyzoncie nie widać), ale błagam - darujcie sobie te piramidy cytatów! Oczopląsu idzie dostać... emotka

No właśnie. Więcej pisania odpowiedzi na konki, mniej forum. I efekty będą lepsze emotka D Mniej narzekania, więcej działania.
emotka

fbmonika1966

#6823797 Napisano: 19.11.2021 07:09:44
dany-duszek napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

dla palaczy w BIEDRONCE,przy zakupie 2 paczek WINSTON LUB LD,DOSTAJESZ BON 5 ZL DO WYKORZYSTANIA,akcja trwa do 30.11.2021,za bon nie mozna kupicpapierosow,alkoholi i prod.zywienia pocz.musisz miec karte biedronkalub znac nr.telefonu osoby ktora ja maemotka

a nie trzeba najpierw kupić byle jakich papierosów i dopiero przy kolejnych zakupach trzeba kupić 2 paczki papierosów Winston, LD i min 5zł innych produktów?

oderwalam od paragonu,wiec nie wiem co kupowali,ale regulamin akcji dostepny pod tel.801 802 502 i u organizatora JTI POLSKA.
0 0

slomkab

#6823824 Napisano: 19.11.2021 10:21:09
Ktoś może juz wie kiedy startuje konkurs Heineken podaruj najlepszy prezent na święta?
0 0

monisss

#6823828 Napisano: 19.11.2021 10:37:00
slomkab napisał(a):

Ktoś może juz wie kiedy startuje konkurs Heineken podaruj najlepszy prezent na święta?

oo ooo też czekam emotka  
0 0

anialistopad

#6823831 Napisano: 19.11.2021 10:55:27
Te vouchery ceve książki to z cappy Auchan?
1 sabaka 0

roksana2802

#6823834 Napisano: 19.11.2021 11:12:03
Fortis z Auchan Cappy wysyła maile cały czas czy wszystko poszło w jednym czasie?
0 0

domika

#6823836 Napisano: 19.11.2021 11:12:57
anialistopad napisał(a):

Te vouchery ceve książki to z cappy Auchan?

Tak
0 0

edziula

#6823837 Napisano: 19.11.2021 11:14:12
roksana2802 napisał(a):

Fortis z Auchan Cappy wysyła maile cały czas czy wszystko poszło w jednym czasie?

ja dostałam esemesa