Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anula81

#6444194 Napisano: 19.12.2017 22:03:13
nkba napisał(a):

aleksandra31 napisał(a):

adrian napisał(a):

monisss napisał(a):

estrelitta napisał(a):

krseta napisał(a):

xpac napisał(a):

czeko napisał(a):

Pytanko odnośnie konkursu Żywiec zdrój emotka do tych co wygrali- wysyłaliście smsy czy dodawaliście zgłoszenie przez formularz?:)

o kurde to tam był formularz ?:) Wszystko wysłane smsem

był był, ale jakoś długo wysyłał.. też jestem ciekawy czy / i co wygrał ktoś za pomocą formularza:) tam nie ma rezerwy prawda?

ja wygrałam przez formularz - karta

ja tez przez formularz karta

Ja również przez formularz - iPhone

Odsyłaliście już swoje dane przez podaną w SMSie stronę:  konkursy.navagency.com???
U mnie nic tam się nie wyświetla do wypełnienia przez laureata na stronie . Proszę o odpowiedź.

Nie wpisałaś całego adresu z sms więc się nie otwiera emotka

ja też słałam przez str www szkoda mi w smsów ;D A danych nie odesłałam jeszcze
0 0

ewka656

#6444201 Napisano: 19.12.2017 22:12:49
Czy w loterii Leroy Merlin Dulux  org. przez Smolar gdzie do wygrania były karty trzeba było wysłać paragon i oświadczenie listem poleconym?
Nie widzę takiego zapisu w regulaminie... wysłałam zwykłym priorytetem i mój list zaginął emotka
0 0

Gość: poprostuanette

#6444203 Napisano: 19.12.2017 22:18:07
ewka656 napisał(a):

Czy w loterii Leroy Merlin Dulux  org. przez Smolar gdzie do wygrania były karty trzeba było wysłać paragon i oświadczenie listem poleconym?
Nie widzę takiego zapisu w regulaminie... wysłałam zwykłym priorytetem i mój list zaginął emotka

zawsze wysyła się poleconym żeby móc miec potwierdzenie że list został wysłany. Nigdy nie wysyła sie listem zwykłym bo teraz nie masz jak złożyć reklamacji

ewka656

#6444208 Napisano: 19.12.2017 22:25:09
Rozumiem.
Pytałam czy ktoś dostrzega taki zapis w regulaminie ( bo mogę być ślepa emotka ).
Wiem, że to może czepianie się ale skoro nie ma wymogu wysłania listem poleconym w regulaminie to nie można też chyba żądać skanu potwierdzenia nadania, ewentualnie skan paragonu.
Ale tu również mogę się mylić, nie wiem jak Smolar działa. Nigdy u nich nic nie wygrałam i wysłałam paragon wraz z oświadczeniem zwykłym listem priorytetowym emotka

Nauczka dla mnie bo rozumiem, że nie ma co pisać reklamacji...
0 0

zaczytana-pola

#6444218 Napisano: 19.12.2017 22:35:55
ewka656 napisał(a):

Rozumiem.
Pytałam czy ktoś dostrzega taki zapis w regulaminie ( bo mogę być ślepa emotka ).
Wiem, że to może czepianie się ale skoro nie ma wymogu wysłania listem poleconym w regulaminie to nie można też chyba żądać skanu potwierdzenia nadania, ewentualnie skan paragonu.
Ale tu również mogę się mylić, nie wiem jak Smolar działa. Nigdy u nich nic nie wygrałam i wysłałam paragon wraz z oświadczeniem zwykłym listem priorytetowym emotka

Nauczka dla mnie bo rozumiem, że nie ma co pisać reklamacji...

Równie dobrze Organizator może założyć, że paragonu nie wysłałaś, ponieważ go nie miałaś i zgłosiłaś wymyślony numer paragonu w konkursie. Paragony należy wysyłać listem poleconym, żeby w razie zaginięcia przesyłki w drodze/ w agencji mieć dowód na to, że przesyłka została nadana. Wg mnie nie ma szans na uznanie reklamacji.
2 bethan, nkba 0

Gość: kermit

#6444222 Napisano: 19.12.2017 22:42:42
ewka656 napisał(a):

Rozumiem.
Pytałam czy ktoś dostrzega taki zapis w regulaminie ( bo mogę być ślepa emotka ).
Wiem, że to może czepianie się ale skoro nie ma wymogu wysłania listem poleconym w regulaminie to nie można też chyba żądać skanu potwierdzenia nadania, ewentualnie skan paragonu.
Ale tu również mogę się mylić, nie wiem jak Smolar działa. Nigdy u nich nic nie wygrałam i wysłałam paragon wraz z oświadczeniem zwykłym listem priorytetowym emotka

Nauczka dla mnie bo rozumiem, że nie ma co pisać reklamacji...

Nawet jeśli takiego zapisu nie ma w regulaminie to cóż z tego? Pewnie, że w takiej sytuacji nie mogliby żądać potwierdzenia nadania czy skanu paragonu. Tak jak i Ty w takiej sytuacji nie możesz żądać wydania nagrody, bo nie jesteś w stanie niczego udowodnić - ani faktu wysłania paragonu, ani jego posiadania, ani nawet jego istnienia.
0 0

Gość: aleksandra31

#6444230 Napisano: 19.12.2017 23:09:56
nkba napisał(a):

aleksandra31 napisał(a):

adrian napisał(a):

monisss napisał(a):

estrelitta napisał(a):

krseta napisał(a):

xpac napisał(a):

czeko napisał(a):

Pytanko odnośnie konkursu Żywiec zdrój emotka do tych co wygrali- wysyłaliście smsy czy dodawaliście zgłoszenie przez formularz?:)

o kurde to tam był formularz ?:) Wszystko wysłane smsem

był był, ale jakoś długo wysyłał.. też jestem ciekawy czy / i co wygrał ktoś za pomocą formularza:) tam nie ma rezerwy prawda?

ja wygrałam przez formularz - karta

ja tez przez formularz karta

Ja również przez formularz - iPhone

Odsyłaliście już swoje dane przez podaną w SMSie stronę:  konkursy.navagency.com???
U mnie nic tam się nie wyświetla do wypełnienia przez laureata na stronie . Proszę o odpowiedź.

Nie wpisałaś całego adresu z sms więc się nie otwiera emotka

Bardzo dziękuję, gapcio ze mnie emotka
1 nkba 0

joasiunia

#6444266 Napisano: 20.12.2017 09:04:14
Wielkopolski zawsze tak ufa wygranym, że wysyła nagrody zanim zdąży się im wysłać skan paragonu? emotka W przedświątecznym zabieganiu paragonu jeszcze odesłać nie zdążyłam, a tu już wczoraj oleje przyjechały...
1 jokan 0

violka88

#6444269 Napisano: 20.12.2017 09:08:18
pytanie czy wszyscy już dostali przelewy z loterii Prince polo?
i czy miecze z duracell z II etapu już rozsyłają? czy przed świętami przyjadą ?
0 0

rufus

#6444342 Napisano: 20.12.2017 11:30:42
Uzupelniaja wyniki na stronie "swieta z Pepsi"
0 0

kalmia86

#6444352 Napisano: 20.12.2017 11:40:14
pomoże ktoś w Heinekenie?
0 0

maryam

#6444356 Napisano: 20.12.2017 11:42:34
joasiunia napisał(a):

Wielkopolski zawsze tak ufa wygranym, że wysyła nagrody zanim zdąży się im wysłać skan paragonu? emotka W przedświątecznym zabieganiu paragonu jeszcze odesłać nie zdążyłam, a tu już wczoraj oleje przyjechały...

a skąd mieli adres? emotka
0 0

xpac

#6444364 Napisano: 20.12.2017 11:48:43
Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka
0 0

czeko

#6444398 Napisano: 20.12.2017 12:33:48
asia670 napisał(a):

dzisiaj robiłam rano zakupy w moim osiedlowym Lewiatanie-przedstawiciel Maspexu i Pani z Lewiatana juz czekali w sklepie,po przyjsciu przedstawili mi  zasady zakupów,który wcześniej sobie ustaliłam z kierowniczką i wszystko czekało pięknie spakowane w wózkach przy kasie,dodatkowo miła niespodzianka-bo zmieniły się ceny produktów na promocyjne i przy kasie okazało się,że jeszcze muszę dobrać towaru za blisko 300 zł emotka Kierowniczka z jedną z pracownic wykładały mi wszystko na tasmę i pomagały pakowac do wozków,potem tylko podpisanie protokołów,zdjęcia no naprawdę super zakupy na poziomie i zadnych problemów-co chciałam,to zostało zamówione pode mnie-paragon 1999,54 zł emotka ja tez postanowiłam sie odwdzięczyc i zawiozłam 3 paki produktów dla kierowniczki,pracownicy i kasjerki za grzeczność-było bardzo miło....i jestem zaskoczona,ze macie problemy z tymi zakupami,zyczę wszystkim takich jak moje,aha,i jeszcze  399 pkt sobie nabiłam na kartę lewiatana emotka

Fajny gest!:)
0 0

czeko

#6444425 Napisano: 20.12.2017 13:09:02
anula81 napisał(a):

nkba napisał(a):

aleksandra31 napisał(a):

adrian napisał(a):

monisss napisał(a):

estrelitta napisał(a):

krseta napisał(a):

xpac napisał(a):

czeko napisał(a):

Pytanko odnośnie konkursu Żywiec zdrój emotka do tych co wygrali- wysyłaliście smsy czy dodawaliście zgłoszenie przez formularz?:)

o kurde to tam był formularz ?:) Wszystko wysłane smsem

był był, ale jakoś długo wysyłał.. też jestem ciekawy czy / i co wygrał ktoś za pomocą formularza:) tam nie ma rezerwy prawda?

ja wygrałam przez formularz - karta

ja tez przez formularz karta

Ja również przez formularz - iPhone

Odsyłaliście już swoje dane przez podaną w SMSie stronę:  konkursy.navagency.com???
U mnie nic tam się nie wyświetla do wypełnienia przez laureata na stronie . Proszę o odpowiedź.

Nie wpisałaś całego adresu z sms więc się nie otwiera emotka

ja też słałam przez str www szkoda mi w smsów ;D A danych nie odesłałam jeszcze

Dzięki za odpowiedzi! emotka Ja tez dałam tylko przez formularz, ale mi sie nie udało emotka i chcialam podpytac czy miało to znaczenie
0 0

venix

#6444443 Napisano: 20.12.2017 13:51:26
xpac napisał(a):

Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka

No i Wedel Lewiatan  emotka
0 0

xpac

#6444448 Napisano: 20.12.2017 13:55:19
-Violka- napisał(a):

xpac napisał(a):

Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka

No i Wedel Lewiatan  emotka

a tam nie było jeszcze wyników ?:) qurde grałem i już myślałem że po ptokach emotka
0 0

venix

#6444457 Napisano: 20.12.2017 14:07:13
xpac napisał(a):

-Violka- napisał(a):

xpac napisał(a):

Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka

No i Wedel Lewiatan  emotka

a tam nie było jeszcze wyników ?:) qurde grałem i już myślałem że po ptokach emotka

Mają dzwonić dziś i jutro . Kto nie odbierze 3x w ciągu 2 godzin to ma pecha emotka
0 0

lager

#6444462 Napisano: 20.12.2017 14:18:56
-Violka- napisał(a):

xpac napisał(a):

Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka

No i Wedel Lewiatan  emotka

a to chyba dziś wyłonienie i teraz 3 dni na poinformowanie?
0 0

edzia21

#6444463 Napisano: 20.12.2017 14:19:28
lager napisał(a):

-Violka- napisał(a):

xpac napisał(a):

Chyba dzisiaj ktoś zaspał jeśli chodzi o wyniki w T-Mobie emotka

No i Wedel Lewiatan  emotka

a to chyba dziś wyłonienie i teraz 3 dni na poinformowanie?

nie, 2. Do 22.12.
1 andii 0