Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

moskala22

#6442896 Napisano: 15.12.2017 22:35:58
holden napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

harnas napisał(a):

Realizował ktoś już nagrodę z Lewiatana - 2000zł na zakupy? Pochwalcie się wrażeniami ! emotka

Ja startuję w poniedziałek emotka

Hehe ja też mam w poniedziałek w samo południe emotka

ja działam w środę emotka na pewno pochwalę się efektami emotka
1 ewikewikk 0

mirai

#6442929 Napisano: 16.12.2017 01:50:13
Loteria "Wybierz z Trio – wygraj Clio!" - nie mogę wysłać zgłoszenia przez stronę. Macie podobnieemotka .
0 0

ninusia2

#6442955 Napisano: 16.12.2017 12:14:01
mirai napisał(a):

Loteria "Wybierz z Trio – wygraj Clio!" - nie mogę wysłać zgłoszenia przez stronę. Macie podobnie emotka .

Musisz wpisać dokładnie tak samo dane jak za pierwszym razem( u mnie też nie chciało przejść i wyświetlał się na dole komunikat). Jak wpisywałaś np ulicę dużymi literami a teraz wpiszesz małymi to nie przejdzie ( przyklad WARSZAWA -Warszawa).System odczytuje,że do danego nr tel albo e-maila jest przypisana inna ulica.
0 0

mirai

#6442961 Napisano: 16.12.2017 12:37:21
ninusia2 napisał(a):

mirai napisał(a):

Loteria "Wybierz z Trio – wygraj Clio!" - nie mogę wysłać zgłoszenia przez stronę. Macie podobnie emotka .

Musisz wpisać dokładnie tak samo dane jak za pierwszym razem( u mnie też nie chciało przejść i wyświetlał się na dole komunikat). Jak wpisywałaś np ulicę dużymi literami a teraz wpiszesz małymi to nie przejdzie ( przyklad WARSZAWA -Warszawa).System odczytuje,że do danego nr tel albo e-maila jest przypisana inna ulica.

Dziękuję emotka . Spróbuję, czy się uda.
0 0

adrian

#6442962 Napisano: 16.12.2017 12:46:44
Czy w konkursach Disneya organizowanych przez agencję Kiora gracie na siebie czy swoje dzieci? Kiedyś wygrałem u nich główną, a odkąd mają własny formularz na stronie do zgłaszania odpowiedzi, to wielkie nic. emotka System wymaga podania numeru PESEL i zastanawiam się czy to nie jest przyczyną...

Będę wdzięczny za odpowiedzi tu lub w PW. emotka
0 0

adrian

#6442970 Napisano: 16.12.2017 13:17:27
A ja nie lubię jak się kogoś bezpodstawnie atakuje.

Piszesz, że konkurs organizowany jest dla dzieci, a na dowód wklejasz fragment regulamin informujący, że...
"konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej."

Sęk w tym, że NIGDZIE nie ma informacji o tym, że jest to konkurs skierowany jedynie do dzieci. Przecież nawet w formularzu określasz czy jesteś pełnoletni czy niepełnoletni, a więc obie opcje są dopuszczalne. Tyle w teorii.

Natomiast co jakiś czas na forum ktoś chwali się wygraną od Kiory i po prostu ciekawi mnie czy w praktyce nie są nagradzani sami niepełnoletni. Jeżeli okazałoby się, że tak jest faktycznie, to dla mnie to sygnał, że nie ma sensu zajmować się tymi konkursami, mimo że regulamin dopuszcza wszystkich.

Dzieci nie mam i nie zamierzam się pod nie podszywać.

assal

#6442972 Napisano: 16.12.2017 13:43:18
Adrian: Nie mam dzieci, gram na siebie. Główną dwa razy zgarnęłam u nich w tym roku, więc nazwiska nie eliminują  emotka
ps. Gram tekstami tylko.
1 adrian 0

adrian

#6442975 Napisano: 16.12.2017 14:06:46
cb656 napisał(a):

adrian napisał(a):

Piszesz, że konkurs organizowany jest dla dzieci, a na dowód wklejasz fragment regulamin informujący, że...
"konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej."
Sęk w tym, że NIGDZIE nie ma informacji o tym, że jest to konkurs skierowany jedynie do dzieci. Przecież nawet w formularzu określasz czy jesteś pełnoletni czy niepełnoletni, a więc obie opcje są dopuszczalne. Tyle w teorii.
Natomiast co jakiś czas na forum ktoś chwali się wygraną od Kiory i po prostu ciekawi mnie czy w praktyce nie są nagradzani sami niepełnoletni. Jeżeli okazałoby się, że tak jest faktycznie, to dla mnie to sygnał, że nie ma sensu zajmować się tymi konkursami, mimo że regulamin dopuszcza wszystkich.
Dzieci nie mam i nie zamierzam się pod nie podszywać.

emotka
Słusznie - dla wszystkich, W TYM DLA DZIECI.
Pytanie: "czy gracie NA SIEBIE, czy na dzieci" wskazuje wyraźnie, że pytasz dorosłych. Jeśli dorosły gra NA dane swojego dziecka, to jest oszustwo i świństwo. Nic więcej nie mam do dodania. Tylko tego "się czepiam".

A kogo mam pytać na tym forum jeśli nie dorosłych? Nie zauważyłem, żeby dzieci chwaliły się tu swoimi wygranymi.

Nie zamierzam oceniać czy świństwem jest wysyłanie odpowiedzi za dzieciaki czy także wspólne wymyślanie, jedynie korekta literówek, a może zupełny brak ingerencji. Ty widzę masz w tym lekkość, więc może znajdziesz kogoś kto będzie chciał się Tobą poprzepychać w tym temacie przed świętami. Ja nie jestem zainteresowany.

Mnie sprawa nie dotyczy, bo tak jak wspomniałem cały czas gram na siebie. Dzięki odpowiedzi Assal oraz tym z prywatnej skrzynki wiem już, że dla agencji nie jest to dyskwalifikacją. Dziękuję Wam za odpowiedzi. emotka

mn112

#6442976 Napisano: 16.12.2017 14:11:10
W konkursach Disney- niezależnie od tego czy gram sama - ja jako ja, czy jako opiekun dziecka, które robi pracę ... zawsze w formularzu wpisuję swoje dane. Tak mi jakoś prościej jest...ale zazwyczaj gram sama na siebie i tekstami. Dzieci są za małe, żeby poezję uprawiać. Za to np. rysują:))) Czasem też wspólnie robimy pracę...różnie to bywa. 
0 0

agakaz2

#6443000 Napisano: 16.12.2017 16:18:29
Przecież dziecko nie może grać na swoje dane bo jest niepełnoletnie więc podaje się dane opiekuna
0 0

mariolakal

#6443003 Napisano: 16.12.2017 16:50:38
mirai napisał(a):

ninusia2 napisał(a):

mirai napisał(a):

Loteria "Wybierz z Trio – wygraj Clio!" - nie mogę wysłać zgłoszenia przez stronę. Macie podobnie emotka .

Musisz wpisać dokładnie tak samo dane jak za pierwszym razem( u mnie też nie chciało przejść i wyświetlał się na dole komunikat). Jak wpisywałaś np ulicę dużymi literami a teraz wpiszesz małymi to nie przejdzie ( przyklad WARSZAWA -Warszawa).System odczytuje,że do danego nr tel albo e-maila jest przypisana inna ulica.

Dziękuję emotka . Spróbuję, czy się uda.

Też próbowałam na różne sposoby kilkakrotnie i nie da rady... emotka
0 0

joan

#6443005 Napisano: 16.12.2017 16:53:18
"Wybierz z Trio – wygraj Clio!": zgłoszenie można posłać smsem, więc - o ile ktoś nie ma do wklepania 1000 paragonów - można spokojnie eskiem puścić emotka
0 0

ninusia2

#6443008 Napisano: 16.12.2017 17:22:26
mariolakal napisał(a):

mirai napisał(a):

ninusia2 napisał(a):

mirai napisał(a):

Loteria "Wybierz z Trio – wygraj Clio!" - nie mogę wysłać zgłoszenia przez stronę. Macie podobnie emotka .

Musisz wpisać dokładnie tak samo dane jak za pierwszym razem( u mnie też nie chciało przejść i wyświetlał się na dole komunikat). Jak wpisywałaś np ulicę dużymi literami a teraz wpiszesz małymi to nie przejdzie ( przyklad WARSZAWA -Warszawa).System odczytuje,że do danego nr tel albo e-maila jest przypisana inna ulica.

Dziękuję emotka . Spróbuję, czy się uda.

Też próbowałam na różne sposoby kilkakrotnie i nie da rady...  emotka

Przed chwilą wysyłałam przez stronę i poszło bez problemu
0 0

mugolinka

#6443028 Napisano: 16.12.2017 19:27:23
moskala22 napisał(a):

holden napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

harnas napisał(a):

Realizował ktoś już nagrodę z Lewiatana - 2000zł na zakupy? Pochwalcie się wrażeniami ! emotka

Ja startuję w poniedziałek emotka

Hehe ja też mam w poniedziałek w samo południe emotka

ja działam w środę emotka na pewno pochwalę się efektami emotka

Ja jeszcze nie mam terminu emotka  Pan do mnie dzwonił po ,,listę zakupów" i powiedział ,że wpierw ustali ze sklepem ,żeby takowy asortyment był- nie zdążyłam mu nawet pierwsza powiedzieć ,że u nas są tylko dżemy makarony i tymbarki. Potem ma dzwonić co się ze sklepem ustali i wyznaczymy datę
0 0

monkakk

#6443034 Napisano: 16.12.2017 19:44:41
ita1987 napisał(a):

Proszę o pomoc...
Mam wątpliwości...
Na konkurs "Wygraj Auto z Coca-Cola" to jednak we wszystkich DC i Lewiatanach można wykonać zakupy, czy jednak nie?
Wydaje mi się, że tak, ale wolałabym się upewnić zanim zakupie ten średnio potrzebny produkt do picia...

Tak, we wszystkich które widnieją na stronach www danych sieciówek + sklepy wymienione w liście emotka
0 0

jokan

#6443047 Napisano: 16.12.2017 20:19:09
ita1987 napisał(a):

monkakk napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Proszę o pomoc...
Mam wątpliwości...
Na konkurs "Wygraj Auto z Coca-Cola" to jednak we wszystkich DC i Lewiatanach można wykonać zakupy, czy jednak nie?
Wydaje mi się, że tak, ale wolałabym się upewnić zanim zakupie ten średnio potrzebny produkt do picia...

Tak, we wszystkich które widnieją na stronach www danych sieciówek + sklepy wymienione w liście emotka

baaaaardzo dziękuję!!! emotka

to ja tez dziekuje, bo nie bylam pewna....a moze warto zagrac....
1 ita1987 0

jokan

#6443049 Napisano: 16.12.2017 20:23:44
czy z Lewiatana slodkie Mikolajki maja informowac smsem czy telefonicznie (rozmowa)?
0 0

rufus

#6443061 Napisano: 16.12.2017 20:36:57
jokan napisał(a):

czy z Lewiatana slodkie Mikolajki maja informowac smsem czy telefonicznie (rozmowa)?

Nagroda głowna rozmowa, pozostałe SMSem.

xena

#6443062 Napisano: 16.12.2017 20:39:47
mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

holden napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

harnas napisał(a):

Realizował ktoś już nagrodę z Lewiatana - 2000zł na zakupy? Pochwalcie się wrażeniami ! emotka

Ja startuję w poniedziałek emotka

Hehe ja też mam w poniedziałek w samo południe emotka

ja działam w środę emotka na pewno pochwalę się efektami emotka

Ja jeszcze nie mam terminu  emotka  Pan do mnie dzwonił po ,,listę zakupów" i powiedział ,że wpierw ustali ze sklepem ,żeby takowy asortyment był- nie zdążyłam mu nawet pierwsza powiedzieć ,że u nas są tylko dżemy makarony i tymbarki. Potem ma dzwonić co się ze sklepem ustali i wyznaczymy datę

a ja jestem mega zadowolona -w czwartek byłam stworzyć listę zakupów i we wtorek jadę po odbiór. Szefowa powiedziała, że domówią co nie ma i wszystko będzie złożone na palecie i przygotowane do odbioru. Ciekawe jaką minę przedstawiciel Maspexu będzie miał jak zobaczy że moje zakupy już przygotowane przez pracowników sklepu emotka
3 andii, jokan, darog 0

jokan

#6443064 Napisano: 16.12.2017 20:47:02
rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z Lewiatana slodkie Mikolajki maja informowac smsem czy telefonicznie (rozmowa)?

Nagroda głowna rozmowa, pozostałe SMSem.

dzieki, to czekamy
1 rufus 0