Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Gość: poprostuanette

#6441191 Napisano: 13.12.2017 03:14:57
bc14 napisał(a):

ikki napisał(a):

co dziś wygrało w allegro?

,ze facet wylicytował książke bardzo drogo na allegro .. i nie usłyszałam dobrze,ale jego własna dziewczyna podbijała mu cene, bo chciała dla niego kupić

pfff w drugim etapie takie zgłoszenie puściłam własnie taki prezent tylko że był to zegarek... emotka i wygrałam karte podarunkową a nie samochód
0 0

aurelito

#6441196 Napisano: 13.12.2017 06:56:23
misiamisiam napisał(a):

emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością 



ha ha ha i jeszcze może płócienna z makaronem w  środku emotka  :) emotka

pingu4

#6441202 Napisano: 13.12.2017 07:28:23
hej czy coucher zalando 40 pln jest od jakiejs minimalnej kwoty mowa o konkursie WOAH
0 0

mugolinka

#6441203 Napisano: 13.12.2017 07:33:25
misiamisiam napisał(a):

emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością 

Pewnie ze zdrapek im nie zeszły- a bilans roczny musi się zgadzać . Każdy dostanie torbę wypełnioną torbami na równowartość niewykorzystanej kwoty przy zakupach emotka

aurelito

#6441211 Napisano: 13.12.2017 08:02:54
mugolinka napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością 

Pewnie ze zdrapek im nie zeszły- a bilans roczny musi się zgadzać . Każdy dostanie torbę wypełnioną torbami na równowartość niewykorzystanej kwoty przy zakupach  emotka

emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

mczarna

#6441216 Napisano: 13.12.2017 08:33:19
aurelito napisał(a):

mugolinka napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością 

Pewnie ze zdrapek im nie zeszły- a bilans roczny musi się zgadzać . Każdy dostanie torbę wypełnioną torbami na równowartość niewykorzystanej kwoty przy zakupach  emotka

emotka  emotka emotka emotka emotka

To ja tam się na 5 minutowy stres nie nastawiam,wolę na spokojnie emotka
0 0

tadziuuu

#6441218 Napisano: 13.12.2017 08:43:04
erykcholeryk napisał(a):

aurorcia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

co wygrało na rmf dziś bo w ZEA nie lapie mi radia

po 18.00 barek-globus, a drugie auto było wcześniej i nie słuchałam.

ok. 17.20 wygrało zgłoszenie chłopaka dotyczące książki. Twierdził że wiedział, że jego dziewczynie podoba się pewna unikatowa książka. Książkę tą postanowił zdobyć na aukcji. Mówił, że był tylko jeden egzemplarz i żeby go zdobyć musiał przelicytować cenę wywoławczą pięciokrotnie. Wg historii jeszcze tylko jedna osoba podbijała cenę i na koniec okazała się nią być dziewczyna tego chłopaka. Teraz mają się hajtać, a do ślubu pojadą nową furą emotka  
Jeśli chodzi o barek historia była taka, że kobieta kupiła barek, a cieszy się dlatego, że mąż teraz zaczął ścierać kurze z barku i szafek.  
Ciekawe, jakich trzech szczęśliwców poznamy jutro emotka  Ja stawiam na Grażynę co kupiła mandolinę, poznała na koncercie chłopaczynę i powiększyła rodzinę emotka  A tak na poważnie, to odczuwam jakby w tym konkursie nie liczyła się zgodność z cechami wymienianymi w regulaminie, a raczej wybieranie zgłoszeń przeciętnych, rozbudzających w słuchaczach nadzieję że i oni mogą wygrać. "Skoro takie proste historie wygrywają, to mogę i ja." Napędza to sprzedaż, szczególnie przed gwiazdką i taki konkurs organizatorom z pewnością się zwróci. Z masowości może wynikać to, że raczej nie kreatywność tu zadecyduje o wygranej, a losowość. Może ciekawe zgłoszenia giną gdzieś wśród tych średnich? Sposób prezentacji obu wyników dziś zapamiętałem jako schematyczny: prowadzący pytał co komuś sprawiło radość a potem pytał dlaczego. Jeśli konstruuje się w ten sposób klucz odpowiedzi, z założenia odrzuci się masę kreatywnych propozycji wychodzących poza szablon. Wydaje mi się to być kolejnym argumentem na poparcie tezy, że wyboru wygrywających zgłoszeń dokonywano w oparciu o inne cechy niż wymienione w regulaminie konkursu. Ale to było dziś. Zobaczymy, może jutro na koniec usłyszymy jakieś prawdziwe perełki.

Dlatego się zgłosiłem:)
0 0

cherry_coke

#6441219 Napisano: 13.12.2017 08:47:55
Czy ktoś korzystał już z karty podarunkowej z ostatniego konkursu Douglasa? Denerwuje mnie, że nie można sprawdzić salda bez zdrapywania zdrapki. Chcę dać ją na prezent i wole żeby nie było potem jakiś jaj że jest pusta albo coś emotka
0 0

monisss

#6441220 Napisano: 13.12.2017 08:51:41
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś korzystał już z karty podarunkowej z ostatniego konkursu Douglasa? Denerwuje mnie, że nie można sprawdzić salda bez zdrapywania zdrapki. Chcę dać ją na prezent i wole żeby nie było potem jakiś jaj że jest pusta albo coś emotka

juz dawno kupowalam, wszystko bylo ok emotka
0 0

cherry_coke

#6441221 Napisano: 13.12.2017 08:52:25
monisss napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś korzystał już z karty podarunkowej z ostatniego konkursu Douglasa? Denerwuje mnie, że nie można sprawdzić salda bez zdrapywania zdrapki. Chcę dać ją na prezent i wole żeby nie było potem jakiś jaj że jest pusta albo coś emotka

juz dawno kupowalam, wszystko bylo ok emotka

Super, dzięki za pomoc emotka  
0 0

biokoo

#6441224 Napisano: 13.12.2017 08:54:23
tadziuuu napisał(a):

erykcholeryk napisał(a):

aurorcia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

co wygrało na rmf dziś bo w ZEA nie lapie mi radia

po 18.00 barek-globus, a drugie auto było wcześniej i nie słuchałam.

ok. 17.20 wygrało zgłoszenie chłopaka dotyczące książki. Twierdził że wiedział, że jego dziewczynie podoba się pewna unikatowa książka. Książkę tą postanowił zdobyć na aukcji. Mówił, że był tylko jeden egzemplarz i żeby go zdobyć musiał przelicytować cenę wywoławczą pięciokrotnie. Wg historii jeszcze tylko jedna osoba podbijała cenę i na koniec okazała się nią być dziewczyna tego chłopaka. Teraz mają się hajtać, a do ślubu pojadą nową furą emotka  
Jeśli chodzi o barek historia była taka, że kobieta kupiła barek, a cieszy się dlatego, że mąż teraz zaczął ścierać kurze z barku i szafek.  
Ciekawe, jakich trzech szczęśliwców poznamy jutro emotka  Ja stawiam na Grażynę co kupiła mandolinę, poznała na koncercie chłopaczynę i powiększyła rodzinę emotka  A tak na poważnie, to odczuwam jakby w tym konkursie nie liczyła się zgodność z cechami wymienianymi w regulaminie, a raczej wybieranie zgłoszeń przeciętnych, rozbudzających w słuchaczach nadzieję że i oni mogą wygrać. "Skoro takie proste historie wygrywają, to mogę i ja." Napędza to sprzedaż, szczególnie przed gwiazdką i taki konkurs organizatorom z pewnością się zwróci. Z masowości może wynikać to, że raczej nie kreatywność tu zadecyduje o wygranej, a losowość. Może ciekawe zgłoszenia giną gdzieś wśród tych średnich? Sposób prezentacji obu wyników dziś zapamiętałem jako schematyczny: prowadzący pytał co komuś sprawiło radość a potem pytał dlaczego. Jeśli konstruuje się w ten sposób klucz odpowiedzi, z założenia odrzuci się masę kreatywnych propozycji wychodzących poza szablon. Wydaje mi się to być kolejnym argumentem na poparcie tezy, że wyboru wygrywających zgłoszeń dokonywano w oparciu o inne cechy niż wymienione w regulaminie konkursu. Ale to było dziś. Zobaczymy, może jutro na koniec usłyszymy jakieś prawdziwe perełki.

Dlatego się zgłosiłem:)


to ile jeszcze tych samochodow zostalo? juz bylo z niedzieli?
0 0

cherry_coke

#6441225 Napisano: 13.12.2017 08:55:11
biokoo napisał(a):


to ile jeszcze tych samochodow zostalo? juz bylo z niedzieli?

Wczoraj był ostatni etap w którym były trzy samochody do wygrania. emotka
0 0

ilona162

#6441228 Napisano: 13.12.2017 09:02:47
Te choinki które są do wygrania w rmfmaxxx są żywe, tak? emotka
0 0

tadziuuu

#6441232 Napisano: 13.12.2017 09:16:27
cherry_coke napisał(a):

biokoo napisał(a):


to ile jeszcze tych samochodow zostalo? juz bylo z niedzieli?

Wczoraj był ostatni etap w którym były trzy samochody do wygrania. emotka

Wczoraj ostatni etap przyjmowania zgłoszeń i dziś będą dzwonić rozumiem? emotka
0 0

benasia

#6441235 Napisano: 13.12.2017 09:24:00
misiamisiam napisał(a):

emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością 

Tez slyszalam ze torba, tylko nie wiem cz6 na zakupy szmacianka czy jaka emotka
0 0

aurorcia

#6441236 Napisano: 13.12.2017 09:25:03
Wysłałam teraz oświadczenie i paragon na Duracell i dostałam "Bardzo nam przykro jednakze nie udalo sie wyslac maila pod wskazane adresy" Ktoś tak miał?
0 0

cherry_coke

#6441242 Napisano: 13.12.2017 09:33:37
tadziuuu napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

biokoo napisał(a):


to ile jeszcze tych samochodow zostalo? juz bylo z niedzieli?

Wczoraj był ostatni etap w którym były trzy samochody do wygrania. emotka

Wczoraj ostatni etap przyjmowania zgłoszeń i dziś będą dzwonić rozumiem? emotka

Tak. emotka
1 tadziuuu 0

mietowa

#6441243 Napisano: 13.12.2017 09:34:29
"List dobrych emocji" Empik - orientuje się ktoś, kiedy wyniki? Chyba jakoś teraz miały być, ale regulamin wsiąkł emotka
0 0

rachel

#6441245 Napisano: 13.12.2017 09:39:11
ktoś pomoże z heinekenem?? 
0 0

cherry_coke

#6441265 Napisano: 13.12.2017 10:01:22
Czy w duracellu przechodzą słabo opisane paragony? 
0 0