Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sylwika76

#6441073 Napisano: 12.12.2017 20:48:01
Dziewczyny bardzo dziękuję emotka
0 0

jokan

#6441078 Napisano: 12.12.2017 20:54:02
andii napisał(a):

jokan napisał(a):

czy w Develey kontaktuja sie telefonicznie?

tak z GŁÓWNĄ emotka

aaa, bo ja dzisiaj wyslalam zgloszenie i pokazalo mi sie, że ze zwyciezcami skontaktuja sie telefonicznie, co mnie wlasnie zdziwilo, skoro mieliby dzwonic codziennie do 100 osob
1 andii 0

jokan

#6441092 Napisano: 12.12.2017 21:10:29
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

andii napisał(a):

jokan napisał(a):

czy w Develey kontaktuja sie telefonicznie?

tak z GŁÓWNĄ emotka

aaa, bo ja dzisiaj wyslalam zgloszenie i pokazalo mi sie, że ze zwyciezcami skontaktuja sie telefonicznie, co mnie wlasnie zdziwilo, skoro mieliby dzwonic codziennie do 100 osob

Ale SMS to TEŻ telefonicznie.

w sumie tak, ale jak pisza SMS to jest SMS a jak telefonicznie to raczej rozmowa telefoniczna, dlatego mnie to zmyliło....
0 0

elhad

#6441106 Napisano: 12.12.2017 21:42:19
aurelito napisał(a):

mksmichal napisał(a):

benasia napisał(a):

aurelito napisał(a):

To kto pierwszy idzie na zakupy z Lewiatanem ? emotka     emotka

Ja tam mogę iść pierwsza, ale przedstawiciel jeszcze do mnie nie dzwonił  emotka

Do mnie też jeszcze nie zadzwonili. Rozważacie opcję zakupy w 5 minut i nagroda niespodzianka czy raczej pół godziny? Ciekawe jaką wartość ma ta niespodzianka.


he he jakby powiedzieli chociaz wartość tej niespodzianki to człek by się zastanowił, a tak dla "dyplomu" za zajęcie I miejsca w konkurencji zakupów na czas emotka  warto podejmowac ryzyko emotka  ?

Wstępnie  mam wyznaczoną datę zakupów na 20 grudnia. Czyżbym była pierwsza?
0 0

aurelito

#6441113 Napisano: 12.12.2017 21:56:40
elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

mksmichal napisał(a):

benasia napisał(a):

aurelito napisał(a):

To kto pierwszy idzie na zakupy z Lewiatanem ? emotka     emotka

Ja tam mogę iść pierwsza, ale przedstawiciel jeszcze do mnie nie dzwonił  emotka

Do mnie też jeszcze nie zadzwonili. Rozważacie opcję zakupy w 5 minut i nagroda niespodzianka czy raczej pół godziny? Ciekawe jaką wartość ma ta niespodzianka.


he he jakby powiedzieli chociaz wartość tej niespodzianki to człek by się zastanowił, a tak dla "dyplomu" za zajęcie I miejsca w konkurencji zakupów na czas emotka  warto podejmowac ryzyko emotka  ?

Wstępnie  mam wyznaczoną datę zakupów na 20 grudnia. Czyżbym była pierwsza?


ooo a ja planowałm na 18 emotka  ale jeszcze nie dzownili he he he
0 0

aurelito

#6441114 Napisano: 12.12.2017 21:57:34
aurelito napisał(a):

elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

mksmichal napisał(a):

benasia napisał(a):

aurelito napisał(a):

To kto pierwszy idzie na zakupy z Lewiatanem ? emotka     emotka

Ja tam mogę iść pierwsza, ale przedstawiciel jeszcze do mnie nie dzwonił  emotka

Do mnie też jeszcze nie zadzwonili. Rozważacie opcję zakupy w 5 minut i nagroda niespodzianka czy raczej pół godziny? Ciekawe jaką wartość ma ta niespodzianka.


he he jakby powiedzieli chociaz wartość tej niespodzianki to człek by się zastanowił, a tak dla "dyplomu" za zajęcie I miejsca w konkurencji zakupów na czas emotka  warto podejmowac ryzyko emotka  ?

Wstępnie  mam wyznaczoną datę zakupów na 20 grudnia. Czyżbym była pierwsza?


ooo a ja planowałm na 18 emotka  ale jeszcze nie dzownili he he he


a co mówili? jakies szczegóły ujawnili?
0 0

ikki

#6441119 Napisano: 12.12.2017 22:03:46
co dziś wygrało w allegro?
0 0

benasia

#6441120 Napisano: 12.12.2017 22:05:31
aurelito napisał(a):

elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

mksmichal napisał(a):

benasia napisał(a):

aurelito napisał(a):

To kto pierwszy idzie na zakupy z Lewiatanem ? emotka     emotka

Ja tam mogę iść pierwsza, ale przedstawiciel jeszcze do mnie nie dzwonił  emotka

Do mnie też jeszcze nie zadzwonili. Rozważacie opcję zakupy w 5 minut i nagroda niespodzianka czy raczej pół godziny? Ciekawe jaką wartość ma ta niespodzianka.


he he jakby powiedzieli chociaz wartość tej niespodzianki to człek by się zastanowił, a tak dla "dyplomu" za zajęcie I miejsca w konkurencji zakupów na czas emotka  warto podejmowac ryzyko emotka  ?

Wstępnie  mam wyznaczoną datę zakupów na 20 grudnia. Czyżbym była pierwsza?


ooo a ja planowałm na 18 emotka  ale jeszcze nie dzownili he he he

ja tak samo planuję mniej więcej  emotka  
1 aurelito 0

elhad

#6441122 Napisano: 12.12.2017 22:06:36
aurelito napisał(a):

aurelito napisał(a):

elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

mksmichal napisał(a):

benasia napisał(a):

aurelito napisał(a):

To kto pierwszy idzie na zakupy z Lewiatanem ? emotka     emotka

Ja tam mogę iść pierwsza, ale przedstawiciel jeszcze do mnie nie dzwonił  emotka

Do mnie też jeszcze nie zadzwonili. Rozważacie opcję zakupy w 5 minut i nagroda niespodzianka czy raczej pół godziny? Ciekawe jaką wartość ma ta niespodzianka.


he he jakby powiedzieli chociaz wartość tej niespodzianki to człek by się zastanowił, a tak dla "dyplomu" za zajęcie I miejsca w konkurencji zakupów na czas emotka  warto podejmowac ryzyko emotka  ?

Wstępnie  mam wyznaczoną datę zakupów na 20 grudnia. Czyżbym była pierwsza?


ooo a ja planowałm na 18 emotka  ale jeszcze nie dzownili he he he


a co mówili? jakies szczegóły ujawnili?

To jest informacja od kierownika sklepu, podobno uzgodniona z organizatorem. Mam czekać na oficjalne powiadomienie.
0 0

gosia16

#6441125 Napisano: 12.12.2017 22:13:44
elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

aurelito napisał(a):

elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

mksmichal napisał(a):

benasia napisał(a):

aurelito napisał(a):

To kto pierwszy idzie na zakupy z Lewiatanem ? emotka     emotka

Ja tam mogę iść pierwsza, ale przedstawiciel jeszcze do mnie nie dzwonił  emotka

Do mnie też jeszcze nie zadzwonili. Rozważacie opcję zakupy w 5 minut i nagroda niespodzianka czy raczej pół godziny? Ciekawe jaką wartość ma ta niespodzianka.


he he jakby powiedzieli chociaz wartość tej niespodzianki to człek by się zastanowił, a tak dla "dyplomu" za zajęcie I miejsca w konkurencji zakupów na czas emotka  warto podejmowac ryzyko emotka  ?

Wstępnie  mam wyznaczoną datę zakupów na 20 grudnia. Czyżbym była pierwsza?


ooo a ja planowałm na 18 emotka  ale jeszcze nie dzownili he he he


a co mówili? jakies szczegóły ujawnili?

To jest informacja od kierownika sklepu, podobno uzgodniona z organizatorem. Mam czekać na oficjalne powiadomienie.

Do mnie dzwoniła Pani zajmująca się moim rejonem ,podała numer do pana który jest przedstawicielem mojego sklepu,mam zadzwonić i się z nim konkretnie umówić.Pani bardzo miła emotka  
0 0

aurelito

#6441126 Napisano: 12.12.2017 22:14:22
elhad napisał(a):


a co mówili? jakies szczegóły ujawnili?

To jest informacja od kierownika sklepu, podobno uzgodniona z organizatorem. Mam czekać na oficjalne powiadomienie.


he he to samemu nie mozna wybrać terminu? 
0 0

elhad

#6441128 Napisano: 12.12.2017 22:19:05
aurelito napisał(a):

elhad napisał(a):


a co mówili? jakies szczegóły ujawnili?

To jest informacja od kierownika sklepu, podobno uzgodniona z organizatorem. Mam czekać na oficjalne powiadomienie.


he he to samemu nie mozna wybrać terminu? 

To jest ich propozycja. Myślę, że termin jest do negocjacji.
0 0

aurelito

#6441129 Napisano: 12.12.2017 22:19:47
elhad napisał(a):

aurelito napisał(a):

elhad napisał(a):


a co mówili? jakies szczegóły ujawnili?

To jest informacja od kierownika sklepu, podobno uzgodniona z organizatorem. Mam czekać na oficjalne powiadomienie.


he he to samemu nie mozna wybrać terminu? 

To jest ich propozycja. Myślę, że termin jest do negocjacji.

no to będę twardo negocjować emotka
0 0

erykcholeryk

#6441133 Napisano: 12.12.2017 22:25:20
aurorcia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

co wygrało na rmf dziś bo w ZEA nie lapie mi radia

po 18.00 barek-globus, a drugie auto było wcześniej i nie słuchałam.

ok. 17.20 wygrało zgłoszenie chłopaka dotyczące książki. Twierdził że wiedział, że jego dziewczynie podoba się pewna unikatowa książka. Książkę tą postanowił zdobyć na aukcji. Mówił, że był tylko jeden egzemplarz i żeby go zdobyć musiał przelicytować cenę wywoławczą pięciokrotnie. Wg historii jeszcze tylko jedna osoba podbijała cenę i na koniec okazała się nią być dziewczyna tego chłopaka. Teraz mają się hajtać, a do ślubu pojadą nową furą emotka  
Jeśli chodzi o barek historia była taka, że kobieta kupiła barek, a cieszy się dlatego, że mąż teraz zaczął ścierać kurze z barku i szafek.  
Ciekawe, jakich trzech szczęśliwców poznamy jutro emotka  Ja stawiam na Grażynę co kupiła mandolinę, poznała na koncercie chłopaczynę i powiększyła rodzinę emotka  A tak na poważnie, to odczuwam jakby w tym konkursie nie liczyła się zgodność z cechami wymienianymi w regulaminie, a raczej wybieranie zgłoszeń przeciętnych, rozbudzających w słuchaczach nadzieję że i oni mogą wygrać. "Skoro takie proste historie wygrywają, to mogę i ja." Napędza to sprzedaż, szczególnie przed gwiazdką i taki konkurs organizatorom z pewnością się zwróci. Z masowości może wynikać to, że raczej nie kreatywność tu zadecyduje o wygranej, a losowość. Może ciekawe zgłoszenia giną gdzieś wśród tych średnich? Sposób prezentacji obu wyników dziś zapamiętałem jako schematyczny: prowadzący pytał co komuś sprawiło radość a potem pytał dlaczego. Jeśli konstruuje się w ten sposób klucz odpowiedzi, z założenia odrzuci się masę kreatywnych propozycji wychodzących poza szablon. Wydaje mi się to być kolejnym argumentem na poparcie tezy, że wyboru wygrywających zgłoszeń dokonywano w oparciu o inne cechy niż wymienione w regulaminie konkursu. Ale to było dziś. Zobaczymy, może jutro na koniec usłyszymy jakieś prawdziwe perełki.
1 paula9891 0

Gość: bc14

#6441134 Napisano: 12.12.2017 22:25:41
ikki napisał(a):

co dziś wygrało w allegro?

,ze facet wylicytował książke bardzo drogo na allegro .. i nie usłyszałam dobrze,ale jego własna dziewczyna podbijała mu cene, bo chciała dla niego kupić
1 ikki 0

april

#6441157 Napisano: 12.12.2017 23:25:03
Czy macie możliwość zgłoszenia odpowiedzi konkursowej na Allegro? Godzinę temu zrobiłam zakupy, zapłaciłam, a w zakładce konkursowej nic mi się nie wyświetla... we wcześniejszych rundach nie miałam z tym problemu emotka  (wiem, wcześnie się za to zabrałam, za pół godziny koniec emotka )
0 0

koala33

#6441162 Napisano: 12.12.2017 23:31:46
april napisał(a):

Czy macie możliwość zgłoszenia odpowiedzi konkursowej na Allegro? Godzinę temu zrobiłam zakupy, zapłaciłam, a w zakładce konkursowej nic mi się nie wyświetla... we wcześniejszych rundach nie miałam z tym problemu emotka

Ja zgłaszałam 10 minut temu bez problemu, od razu wskoczyło.
0 0

joan

#6441169 Napisano: 12.12.2017 23:45:26
erykcholeryk napisał(a):

(...) Ciekawe, jakich trzech szczęśliwców poznamy jutro emotka  Ja stawiam na Grażynę co kupiła mandolinę, poznała na koncercie chłopaczynę i powiększyła rodzinę emotka  (...)


Ta pani zapewne już niejeden konkurs wymiotła emotka
0 0

kkbt

#6441172 Napisano: 12.12.2017 23:46:43
Czy w konkursie Visy potwierdzenie transakcji musi być z tego etapu, w którym zgłaszam? Mam zawieruszony paragon+potw. z końca listopada.
0 0

misiamisiam

#6441181 Napisano: 13.12.2017 00:22:26
emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością