Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bandit

#6439379 Napisano: 08.12.2017 22:07:26
Witam
Ma ktoś linka do jutrzejszego konkursu coca-cola na orlenie ?
0 0

lager

#6439388 Napisano: 08.12.2017 22:18:00
Ta aplikacja woah dziala Wam juz? U mnie nic... dobrze bylo ze stroną internetową przy ich promocjach do tej pory to wymyślają...
0 0

benasia

#6439389 Napisano: 08.12.2017 22:19:12
poprostuanette napisał(a):

co dzis wygrało samochód?

wieczne pióro - Pani kupiła je na allegro, napisała cv odręcznie i tak zachwyciła tym potencjalnego pracodawce,że dostała wymarzoną pracę - no i auto z allegro  emotka  
0 0

rat

#6439393 Napisano: 08.12.2017 22:29:22
primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej.

ladyinred

#6439404 Napisano: 08.12.2017 22:54:27
Pomocy.
Nijak nie otwiera mi się lista zwycięzców z Orange emotka  przekierowuje mnie na strone konkursu. A zaden plik w pdf mi sie nie otwiera/pobiera/pokazuje.
Ani na tablecie ani telefonie. 
Poratuje ktos linkiem lub lista? Proszę

Woah tez na niczym nie smiga:(zadnego kola:(
0 0

ladyinred

#6439407 Napisano: 08.12.2017 23:13:08
ladyinred napisał(a):

Pomocy.
Nijak nie otwiera mi się lista zwycięzców z Orange emotka  przekierowuje mnie na strone konkursu. A zaden plik w pdf mi sie nie otwiera/pobiera/pokazuje.
Ani na tablecie ani telefonie. 
Poratuje ktos linkiem lub lista? Proszę

Woah tez na niczym nie smiga:(zadnego kola:

dzięki Reni
0 1 rkvi

urszvlaaa

#6439443 Napisano: 09.12.2017 01:08:37
czy ma ktoś regulamin do konkursu Viscoplast Carrefour? 
https://www.e-kon...plast-carrefour.html
0 0

pokrzywa30

#6439462 Napisano: 09.12.2017 08:33:44
poprostuanette napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Jak ktoś wygrał w Visa? To potwierdzenie transakcji karta z jakiego dnia wysłać?

a datą wczesniejszą lub data z dnia wysłania zgloszenia

0 0

pokrzywa30

#6439463 Napisano: 09.12.2017 08:35:55
Jogav napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Witam czy ktoś wie co wozi inpost nadane przez spółkę asapon? Nie mam pojęcia co to może byc emotka

Może to pieluchy z testmeetoo? Też mam maila i czekam miedzy innymi na pieluchy.

Dziękuję za info w sumie też czekam na pieluchy między innymi 
0 0

deva

#6439496 Napisano: 09.12.2017 11:11:17
czy do wszystkich dotarły głośniki z delikatesow centrum, bo u mnie nie ma...
0 0

aurorcia

#6439512 Napisano: 09.12.2017 12:54:37
A ja mam pytanie odnosnie konkursu allegro, czy liczy się zakup, czy płatność? Chodzi o to, że kupie coś dzisiaj, ale zapłacę w poniedziałek i czy mogę wziąć udział dopiero w poniedziałek? Ktos tak robił?
0 0

primaballerina

#6439513 Napisano: 09.12.2017 13:00:05
rat napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej.

Pewnie tak, ale mnie się nie podoba środkowy palec do konkursowicza, bo przecież to też była "normalna Grażyna", tyle że taka, która zainwestowała w rozwój swoich umiejętności i w kreatywność. Większość z nas tu obecnych poświęciła czas i pieniądze (choćby zakup akcesoriów do fotek)  na rozwój konkursowych umiejętności, więc nie widzę niczego złego w tym, że ktoś teraz bije typowe Grażyny na głowę. No nic, niech dalej bawią się na swoich warunkach. 
0 0

@gnieszk@

#6439516 Napisano: 09.12.2017 13:08:59
aurorcia napisał(a):

A ja mam pytanie odnosnie konkursu allegro, czy liczy się zakup, czy płatność? Chodzi o to, że kupie coś dzisiaj, ale zapłacę w poniedziałek i czy mogę wziąć udział dopiero w poniedziałek? Ktos tak robił?

Chyba nie. Z FAQ - "Najważniejsze jest to, aby kupić i wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe w trakcie trwania jednej rundy"
0 0

dolly

#6439517 Napisano: 09.12.2017 13:10:51
@gnieszk@ napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A ja mam pytanie odnosnie konkursu allegro, czy liczy się zakup, czy płatność? Chodzi o to, że kupie coś dzisiaj, ale zapłacę w poniedziałek i czy mogę wziąć udział dopiero w poniedziałek? Ktos tak robił?

Chyba nie. Z FAQ - "Najważniejsze jest to, aby kupić i wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe w trakcie trwania jednej rundy"

Tak, ale nie wystarczy kupić, trzeba jeszcze zapłacić, by produkt pojawił się w okienku jako aktywny.
A czy się uaktywni kiedy zacznie sie kolejna runda ... tego nie wiem
0 0

shineoff

#6439518 Napisano: 09.12.2017 13:20:55
primaballerina napisał(a):

rat napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej.

Pewnie tak, ale mnie się nie podoba środkowy palec do konkursowicza, bo przecież to też była "normalna Grażyna", tyle że taka, która zainwestowała w rozwój swoich umiejętności i w kreatywność. Większość z nas tu obecnych poświęciła czas i pieniądze (choćby zakup akcesoriów do fotek)  na rozwój konkursowych umiejętności, więc nie widzę niczego złego w tym, że ktoś teraz bije typowe Grażyny na głowę. No nic, niech dalej bawią się na swoich warunkach. 

Nie uważam się za wytrawnego konkursowicza, ale się staram, aby moje zdjęcia były ładne, kompozycja harmonijna, napis dowcipny. Po prostu, jak każda Grażyna się staram, ale niestety szczęście mi nie dopisuje emotka  Niestety nie jestem jakoś super kreatywna, ale to co wygrywa w tym konkursie to festiwal żenady. Bo przeciętne Grażyny wstawiają ładniejsze i ciekawsze zdjęcia, a wygrywają beznadziejne.
0 0

Niebieska_Laguna

#6439524 Napisano: 09.12.2017 13:43:46
shineoff napisał(a):

primaballerina napisał(a):

rat napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej.

Pewnie tak, ale mnie się nie podoba środkowy palec do konkursowicza, bo przecież to też była "normalna Grażyna", tyle że taka, która zainwestowała w rozwój swoich umiejętności i w kreatywność. Większość z nas tu obecnych poświęciła czas i pieniądze (choćby zakup akcesoriów do fotek)  na rozwój konkursowych umiejętności, więc nie widzę niczego złego w tym, że ktoś teraz bije typowe Grażyny na głowę. No nic, niech dalej bawią się na swoich warunkach. 

Nie uważam się za wytrawnego konkursowicza, ale się staram, aby moje zdjęcia były ładne, kompozycja harmonijna, napis dowcipny. Po prostu, jak każda Grażyna się staram, ale niestety szczęście mi nie dopisuje emotka  Niestety nie jestem jakoś super kreatywna, ale to co wygrywa w tym konkursie to festiwal żenady. Bo przeciętne Grażyny wstawiają ładniejsze i ciekawsze zdjęcia, a wygrywają beznadziejne.

O gustach się nie dyskutuje. Jest wiele ładnych zdjęć i pewnie przy wyborze zwycięzców decyduje jakiś szczegół czy odrobina szczęścia. Sama przy oglądaniu galerii mam problem z wyborem tych najlepszych. Rzadko zdarza się praca tak dobra, że jest bezapelacyjnie najlepsza. Czasami w tłumie mega dopieszczonych zdjęć wyróżni się jakaś skromniejsza praca, która zdobędzie serca jurorów np. klimatem. Poza tym "kreatywność" wielu osób jest bardzo wtórna. Ja już do znudzenia patrzę na zdjęcia osób, które wykładają się po podłogach i ustawiają dookoła siebie jakieś napisy i gadżety. To już tak nudne i oklepane, że największy kunszt fotograficzny nie pomoże. Każdy kieruje się innymi wyznacznikami. Mi najbardziej podobają się zdjęcia klimatyczne, od serca, z emocjami. I takie górują u mnie nad tymi komercyjnymi. W ogóle nie przemawiają do mnie fotki, gdzie ludzie robią z siebie małpki w zoo i pozują z jakimiś mega przerysowanymi, głupimi minami. A takie fotki często wygrywają. Wszystko zależy od gustu osoby wybierającej. U jednej praca dostanie główną, a u innej ta sama nie dostałaby nawet nagrody pocieszenia. Gusta to nie olimpiada matematyczna, nie da się wyliczyć sprawiedliwego wyniku emotka   

Gość: kermit

#6439525 Napisano: 09.12.2017 13:59:29
shineoff napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Pewnie tak, ale mnie się nie podoba środkowy palec do konkursowicza, bo przecież to też była "normalna Grażyna", tyle że taka, która zainwestowała w rozwój swoich umiejętności i w kreatywność. Większość z nas tu obecnych poświęciła czas i pieniądze (choćby zakup akcesoriów do fotek)  na rozwój konkursowych umiejętności, więc nie widzę niczego złego w tym, że ktoś teraz bije typowe Grażyny na głowę. No nic, niech dalej bawią się na swoich warunkach. 

Nie uważam się za wytrawnego konkursowicza, ale się staram, aby moje zdjęcia były ładne, kompozycja harmonijna, napis dowcipny. Po prostu, jak każda Grażyna się staram, ale niestety szczęście mi nie dopisuje emotka  Niestety nie jestem jakoś super kreatywna, ale to co wygrywa w tym konkursie to festiwal żenady. Bo przeciętne Grażyny wstawiają ładniejsze i ciekawsze zdjęcia, a wygrywają beznadziejne.

A ja tam się cieszę. Z reguły nie biorę udziału w konkursach fotograficznych, bo nie mam: zdolności, dobrego aparatu, pudła gadżetów, kredy i ładnej podłogi. A w T-Mobile biorę, wysyłam zwykłe zdjęcie zrobione telefonem i ba jeszcze mam wymierną szansę na zwycięstwo. A w galerii jak zwykle najbardziej mnie żenują: zdjęcia USG, brzuchy ciążowe (to piękny stan ale pamiętajmy, że brzuch ciążowy jest atrakcyjny z reguły tylko dla samej właścicielki i jej najbliższych) i zdjęcia dzieci (w tym noworodków).
0 0

FBdominika

#6439562 Napisano: 09.12.2017 17:58:43
FBdominika napisał(a):

hej, wygrałam doładowanie z Orange, czy moja komórka dostanie doładowana? czy coś mam zrobić?

0 0

mariolakal

#6439566 Napisano: 09.12.2017 18:14:11
FBdominika napisał(a):

FBdominika napisał(a):

hej, wygrałam doładowanie z Orange, czy moja komórka dostanie doładowana? czy coś mam zrobić?

Dostałaś jakąś wiadomość e-mailem lub SMS-em ? Mojej znajomej też wydaje się, że Jej numer jest na liście nagrodzonych, ale nie otrzymała żadnego potwierdzenia w tej kwestii... emotka
0 0

xpac

#6439567 Napisano: 09.12.2017 18:14:22
FBdominika napisał(a):

FBdominika napisał(a):

hej, wygrałam doładowanie z Orange, czy moja komórka dostanie doładowana? czy coś mam zrobić?

nikt nie wie, bo jeszcze nikt nie dostał. Podejrzewam, że po prostu pewnego pięknego dnia dostaniesz info, że konto zostało doładowane o 30zł i tyle emotka  bez paniki emotka
0 0