Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

moskala22

#6438853 Napisano: 07.12.2017 22:06:52
stefania7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

grzanka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka


mi od wczoraj ta apka non stop nie działa emotka

Ja też walczę z nią od wczoraj, próbowałam na kilku telefonach i wszędzie to samo.

mi dzisiaj koło południa działała.. Ale nie wygrałam emotka

Ja wczoraj wygrałam bilet do kina

u mnie działa - wczoraj wygrałam bon Zalando a dziś go zrealizowałam, dziś próbowałam grać ale mi się nie udało
0 0

madzia1-s

#6438925 Napisano: 08.12.2017 09:06:25
moskala22 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

grzanka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka


mi od wczoraj ta apka non stop nie działa emotka

Ja też walczę z nią od wczoraj, próbowałam na kilku telefonach i wszędzie to samo.

mi dzisiaj koło południa działała.. Ale nie wygrałam emotka

Ja wczoraj wygrałam bilet do kina

u mnie działa - wczoraj wygrałam bon Zalando a dziś go zrealizowałam, dziś próbowałam grać ale mi się nie udało

mi nie dosc ze kolo nie dzialam to po wyjsciu z aplikacji i checi wlaczenia jej ponownie nic sie nie dzieje
musze odinstalowywac i zainstalowywac ponownie
0 0

katrin1

#6438937 Napisano: 08.12.2017 09:24:44
Czy wygrał ktoś w Moli biedronkowej rysunkiem dziecka, tzn, takim który był zrobiony przez dziecko ale zgłoszenie wysłane na dane rodzica jako opiekuna? Czy same "dorosłe" prace wygrywały?
0 0

biokoo

#6438938 Napisano: 08.12.2017 09:25:59
madzia1-s napisał(a):

moskala22 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

grzanka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka


mi od wczoraj ta apka non stop nie działa emotka

Ja też walczę z nią od wczoraj, próbowałam na kilku telefonach i wszędzie to samo.

mi dzisiaj koło południa działała.. Ale nie wygrałam emotka

Ja wczoraj wygrałam bilet do kina

u mnie działa - wczoraj wygrałam bon Zalando a dziś go zrealizowałam, dziś próbowałam grać ale mi się nie udało

mi nie dosc ze kolo nie dzialam to po wyjsciu z aplikacji i checi wlaczenia jej ponownie nic sie nie dzieje
musze odinstalowywac i zainstalowywac

a ile jest szans na dzien?
0 0

aster222

#6438943 Napisano: 08.12.2017 09:40:43
biokoo napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

moskala22 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

grzanka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka


mi od wczoraj ta apka non stop nie działa emotka

Ja też walczę z nią od wczoraj, próbowałam na kilku telefonach i wszędzie to samo.

mi dzisiaj koło południa działała.. Ale nie wygrałam emotka

Ja wczoraj wygrałam bilet do kina

u mnie działa - wczoraj wygrałam bon Zalando a dziś go zrealizowałam, dziś próbowałam grać ale mi się nie udało

mi nie dosc ze kolo nie dzialam to po wyjsciu z aplikacji i checi wlaczenia jej ponownie nic sie nie dzieje
musze odinstalowywac i zainstalowywac

a ile jest szans na dzien?

1
0 0

do.ta.3

#6438959 Napisano: 08.12.2017 10:06:16
darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

nasz>? 
ja czekam na SMS- wg regulaminu.
moga podzielić wiadomośc na 2-jeśli jaki długi sms-który się przekształca na mms

niestety nasz, bo oni wysyłaja normalnego sms a to system łaczy w mms emotka

Kiedy nie chće mi sie wymyślać haseł, wysyłam z tel na tel...i te długie do karlsbad tez...i jakoś normalnie te 400znakow przechodzi.. 
Jak inni organizatorzy wysyłają SMS czasami dzielone na 2. Ale nigdy, ze przychodzi "brak możliwości odczytania" mms. 1wiadomosc do 160 znaków tez mogę wysłać jako MMS-jesli zaznaczam przy wysłaniu taka opcje. 

z tego co pamiętam trzeba w telefonie ustawić  sobie taką opcję
że jak jest długi sms (powyżej 160znaków)to telefon automatycznie zmienia go na mms dlatego w swoim telefonie w opcjach przestwić trzeba kiedyś mi to ustawiał pan z obsługi klienta ale też to zależy od modelu telefonu 
0 0

ladyinred

#6438969 Napisano: 08.12.2017 10:35:56
grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka

Mialam o to samo pytac. Ehh
0 0

magisterek

#6438978 Napisano: 08.12.2017 10:47:30
katrin1 napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Moli biedronkowej rysunkiem dziecka, tzn, takim który był zrobiony przez dziecko ale zgłoszenie wysłane na dane rodzica jako opiekuna? Czy same "dorosłe" prace wygrywały?


Praca dziecka, samodzielna, bez pomocy dorosłych.
0 0

silvia8

#6438979 Napisano: 08.12.2017 10:49:53
katrin1 napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Moli biedronkowej rysunkiem dziecka, tzn, takim który był zrobiony przez dziecko ale zgłoszenie wysłane na dane rodzica jako opiekuna? Czy same "dorosłe" prace wygrywały?

Ja wysłałam prace dwóch synów. Samodzielne, w mojej ocenie bardzo ładne i po prostu urocze. Niestety, żaden nie wygrał.
0 0

madzia1-s

#6438996 Napisano: 08.12.2017 11:07:21
ladyinred napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka

Mialam o to samo pytac. Ehh


ktoś pisał do organizatora? bo nie wiadomo czego to kwestia ?
0 0

anialistopad

#6439000 Napisano: 08.12.2017 11:09:24
Ja tak miałam ,odinstaluj aplikację i ponownie ją zainstaluj.U mnie teraz już działa bez problemu
0 0

mary18

#6439011 Napisano: 08.12.2017 11:25:56
Wygrałam nagrodę zabawkę nie przekraczającą 50 zł , i niewiem co mam zrobić bo wymagają aby podać pesel i dane urzędu skarbowego , po co
im to ? skoro wartość nagrody jest taka niska. Ktoś miał może podobną sytuację i
podał te dane?
bo nie wiem czy odsyłać swoje dane , jak doradzacie?
0 0

infatne

#6439013 Napisano: 08.12.2017 11:28:10
madzia1-s napisał(a):

ladyinred napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka

Mialam o to samo pytac. Ehh


ktoś pisał do organizatora? bo nie wiadomo czego to kwestia ?

Ja mam normalne kolo ale do tego pytanie czy w loterii udzial bierze tylko napoj coca cola ?? Takie jest info przy tym kole, a w regulaminie ze wszystkie napoje z koncernu coca-coca czyli fanta, sprite, kropla beskidu itp.  To jak jest w koncu ??emotka
0 0

pakowa

#6439031 Napisano: 08.12.2017 11:57:12
Czy ktoś odnalazł swoją część numeru telefonu z konkursu Konkurs "Wakacje z Orange" przy nagrodzie Doładowanie 30 PLN? Wie ktoś jak dowiedzieć się czy to jestem ja? jak i kiedy będą informować ? nie wiedzę nic w regulaminie na temat wydania tego rodzaju nagrody..
0 0

monkakk

#6439032 Napisano: 08.12.2017 11:58:44
pakowa napisał(a):

Czy ktoś odnalazł swoją część numeru telefonu z konkursu Konkurs "Wakacje z Orange" przy nagrodzie Doładowanie 30 PLN? Wie ktoś jak dowiedzieć się czy to jestem ja? jak i kiedy będą informować ? nie wiedzę nic w regulaminie na temat wydania tego rodzaju nagrody..

https://www.e-kon...strona/1061#p6439026
1 pakowa 0

stokrotka238

#6439040 Napisano: 08.12.2017 12:07:05
infatne napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ladyinred napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy komuś wyświetla się to enigmatyczne koło, którym należy zakręcić w apce WOAH? Mam tylko czerwone tło choinkami  emotka

Mialam o to samo pytac. Ehh


ktoś pisał do organizatora? bo nie wiadomo czego to kwestia ?

Ja mam normalne kolo ale do tego pytanie czy w loterii udzial bierze tylko napoj coca cola ?? Takie jest info przy tym kole, a w regulaminie ze wszystkie napoje z koncernu coca-coca czyli fanta, sprite, kropla beskidu itp.  To jak jest w koncu ?? emotka

Co to wogóle za loteria?
0 0

grzanka

#6439053 Napisano: 08.12.2017 12:16:35
anialistopad napisał(a):

Ja tak miałam ,odinstaluj aplikację i ponownie ją zainstaluj.U mnie teraz już działa bez problemu

Tego rozwiązania próbowałam wczoraj. U mnie nie zadziałało, niestety.
0 0

madzia1-s

#6439054 Napisano: 08.12.2017 12:17:57
grzanka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja tak miałam ,odinstaluj aplikację i ponownie ją zainstaluj.U mnie teraz już działa bez problemu

Tego rozwiązania próbowałam wczoraj. U mnie nie zadziałało, niestety.


u mnie też aplikacja już działa, ale koło nie pokazuj się w ogóle emotka
0 0

mietowa

#6439097 Napisano: 08.12.2017 13:07:51
Takie pytanko: kiedy wysyłacie zgłoszenie i macie dwie opcje: przez sms albo formularz, które wybieracie? Waszym zdaniem ma to jakieś znaczenie?
0 0

agakaz2

#6439132 Napisano: 08.12.2017 13:47:21
mietowa napisał(a):

Takie pytanko: kiedy wysyłacie zgłoszenie i macie dwie opcje: przez sms albo formularz, które wybieracie? Waszym zdaniem ma to jakieś znaczenie?

Znaczenia nie ma Ale wysłałam i tak i tak
0 0