Reklama na e-Konkursy.info

Czy wysyłają juz nagrody z... ???

rufus

#7116690 Napisano: 16.08.2023 09:52:29
Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka
0 0

Gość: koszalek

#7116698 Napisano: 16.08.2023 10:24:39
rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Moze za to, że jest jedna nagroda na osobę? Wiem, że niektórzy z was myślą, że was nie obwiązują zasady "smiertelników" ale od czasu czasu warto przypomnieć, że one jednak istnieją. Mnie by było głupio tak ciągle odbierac nagrody innym, którzy jak widac w wątku "przegranych" już w są w desperacji z braku tego Empiku (nie ja).
1 kimberly 0

kimberly

#7116701 Napisano: 16.08.2023 10:35:53
maryjane napisał(a):

Czy ktoś już dostał kubki z konkursu Wawel? Chyba im się jakoś czas kończy emotka

Wg aplikacji DPD dziś ma przyjść do mnie ekspres z tego konkursu, wydawało mi się, że ktoś pisał na forum, że kubki razem z ekspresami nadali☺️ więc jeśli nie masz nadanej paczki może skontaktuj się z nimi 🤔
1 maryjane 0

rufus

#7116703 Napisano: 16.08.2023 10:39:52
koszalek napisał(a):

rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Moze za to, że jest jedna nagroda na osobę? Wiem, że niektórzy z was myślą, że was nie obwiązują zasady "smiertelników" ale od czasu czasu warto przypomnieć, że one jednak istnieją. Mnie by było głupio tak ciągle odbierac nagrody innym, którzy jak widac w wątku "przegranych" już w są w desperacji z braku tego Empiku (nie ja).

Zapewniam Cie, ze duza czesc forum ma duza rodzine.. 
Nigdy nie zwrocilas uwagi na pytanie o ograniczenie na gosp domowe? Albo stwierdzenie ze wygrana zostaje w rodzinie?  emotka
W mniejszej badz wiekszej skali tak to działa, a przez ciebie przemawia zazdrosc ze komus sie udaje. emotka
Mi nie jest absolutnie glupio, bo nikomu nic nie zabieram. emotka
Poswiecam swoj czas i pieniadze. I nikomu nie bronie robic tego samego. emotka

maryjane

#7116704 Napisano: 16.08.2023 10:41:08
kimberly napisał(a):

maryjane napisał(a):

Czy ktoś już dostał kubki z konkursu Wawel? Chyba im się jakoś czas kończy emotka

Wg aplikacji DPD dziś ma przyjść do mnie ekspres z tego konkursu, wydawało mi się, że ktoś pisał na forum, że kubki razem z ekspresami nadali☺️ więc jeśli nie masz nadanej paczki może skontaktuj się z nimi 🤔

Dziękuję!
0 0

wiolka252

#7116705 Napisano: 16.08.2023 10:42:44
Czeka ktoś na przelew z Desperadosa z zabki, te 100 zł co było do boxa Party?
2 aja, PanPrezes 0

pamal73

#7116708 Napisano: 16.08.2023 10:44:16
Czy wszyscy już otrzymali kody na karty z kauflanda na 1000 zł ?
0 0

kimberly

#7116709 Napisano: 16.08.2023 10:44:44
koszalek napisał(a):

rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Moze za to, że jest jedna nagroda na osobę? Wiem, że niektórzy z was myślą, że was nie obwiązują zasady "smiertelników" ale od czasu czasu warto przypomnieć, że one jednak istnieją. Mnie by było głupio tak ciągle odbierac nagrody innym, którzy jak widac w wątku "przegranych" już w są w desperacji z braku tego Empiku (nie ja).

O tak, popieram.

I tak serio, bez złośliwości zastanawiałam się widząc ten sam avatar z chyba 15stym empkiem skąd ta osoba ma tyle znajomych/osób z rodziny, na których numer tel. mogła na luzie zagraćemotka  chyba, że sam ma x numerów na cele konkursowe...

Rozumiem, że jedna nagroda to trochę mało, bo sama raz wygrałam już a lubię ich batonika i chętnie bym więcej zgłaszała ale trudno, może jeszcze na mamę będę grać, z tym że jeśli wygram to dam jej bon a nie zachowam sobie albo co gorsza sprzedam...
0 0

Gość: koszalek

#7116710 Napisano: 16.08.2023 10:44:49
rufus napisał(a):

koszalek napisał(a):

rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Moze za to, że jest jedna nagroda na osobę? Wiem, że niektórzy z was myślą, że was nie obwiązują zasady "smiertelników" ale od czasu czasu warto przypomnieć, że one jednak istnieją. Mnie by było głupio tak ciągle odbierac nagrody innym, którzy jak widac w wątku "przegranych" już w są w desperacji z braku tego Empiku (nie ja).

Zapewniam Cie, ze duza czesc forum ma duza rodzine.. 
Nigdy nie zwrocilas uwagi na pytanie o ograniczenie na gosp domowe? Albo stwierdzenie ze wygrana zostaje w rodzinie?  emotka
W mniejszej badz wiekszej skali tak to działa, a przez ciebie przemawia zazdrosc ze komus sie udaje. emotka
Mi nie jest absolutnie glupio, bo nikomu nic nie zabieram. emotka
Poswiecam swoj czas i pieniadze. I nikomu nie bronie robic tego samego. emotka

Oczywiście, że zabierasz. Zgodnie z regulaminem ta nagroda powinna iść do kogoś innego, bo ty już jesteś nagrodzony, taki jest zamysł organizatora. W twej odpowiedzi właśnie wychodzi ten brak zasad, bo nie pomyslisz, że to takie...niezbyt uczciwe tylko piszesz, że ktos zazdrosci. NIE. Są ludzie którzy tak nie robią, nie grają na całą ferajnę wklepując dzień i noc paragony czy co tam innego. Nie masz więc prawa do wymówki "wszyscy tak robią to ja też" bo to zwyczajnie nieprawda. Ja wiem ,że tu panuje taka mentalność i moim komentarzem ryzykuję, że mnie tu znielubicie, ale tak myslę i uważam, że nie tylko ja, ale inni się boją podpaść emotka
2 nienia, domiqa 0

rufus

#7116716 Napisano: 16.08.2023 10:55:24
Nie bede zaśmiecał tematu, zostawie to juz bez komentarza.  emotka

Gość: koszalek

#7116717 Napisano: 16.08.2023 10:56:45
rufus napisał(a):

Nie bede zaśmiecał tematu, zostawie to juz bez komentarza.  emotka


wystarczyło przyjąć na klatę łapke w dół, a nie sie oburzać, że ktoś nie lubi łamania regulaminu
0 0

adamo86

#7116722 Napisano: 16.08.2023 11:10:24
koszalek napisał(a):

rufus napisał(a):

Nie bede zaśmiecał tematu, zostawie to juz bez komentarza.  emotka


wystarczyło przyjąć na klatę łapke w dół, a nie sie oburzać, że ktoś nie lubi łamania regulaminu

koszalek ci co się chwalą empikami na forum to pikuś... ciesz się, że nie wiesz co się dzieje poza forum emotka

Gość: Situation

#7116723 Napisano: 16.08.2023 11:15:09
pamal73 napisał(a):

Czy wszyscy już otrzymali kody na karty z kauflanda na 1000 zł ?

Wszystkie były wysłane smsem 09.08
0 0

FBmarta22

#7116728 Napisano: 16.08.2023 11:24:50
rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Ja nie mam jeszcze za 12.08.
1 rufus 0

rufus

#7116735 Napisano: 16.08.2023 11:42:00
FBmarta22 napisał(a):

rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Ja nie mam jeszcze za 12.08.

Dzieki emotka
Wlasnie tez 12 mialem na mysli.
1 FBmarta22 0

gregory04

#7116745 Napisano: 16.08.2023 12:02:07
adamo86 napisał(a):

koszalek napisał(a):

rufus napisał(a):

Nie bede zaśmiecał tematu, zostawie to juz bez komentarza.  emotka


wystarczyło przyjąć na klatę łapke w dół, a nie sie oburzać, że ktoś nie lubi łamania regulaminu

koszalek ci co się chwalą empikami na forum to pikuś... ciesz się, że nie wiesz co się dzieje poza forum emotka

Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy ile ludzie koszą nagród na mamę, babcię, ciocię, kota, żółwia i chomika 😉 Kiedyś jedna z forumowiczem chwaliła się ze gra nawet na koleżanki z pracy, tu idzie o duże pieniądze a nie o 4-5 kart
0 0

pieces_of

#7116766 Napisano: 16.08.2023 13:07:12
Hej, czy dostaliście już paczkę Kujawski? emotka
0 0

maryjane

#7116810 Napisano: 16.08.2023 14:40:07
kimberly napisał(a):

maryjane napisał(a):

Czy ktoś już dostał kubki z konkursu Wawel? Chyba im się jakoś czas kończy emotka

Wg aplikacji DPD dziś ma przyjść do mnie ekspres z tego konkursu, wydawało mi się, że ktoś pisał na forum, że kubki razem z ekspresami nadali☺️ więc jeśli nie masz nadanej paczki może skontaktuj się z nimi 🤔

Odpisali mi, że kubki są w trakcie personalizacji! emotka

anialistopad

#7116860 Napisano: 16.08.2023 17:40:45
Familijne były już przelewy? Dino bony do 18 sierpnia miały być wysłane i co cisza?
1 simonapp 0

simonapp

#7116897 Napisano: 16.08.2023 20:41:39
maryjane napisał(a):

kimberly napisał(a):

maryjane napisał(a):

Czy ktoś już dostał kubki z konkursu Wawel? Chyba im się jakoś czas kończy emotka

Wg aplikacji DPD dziś ma przyjść do mnie ekspres z tego konkursu, wydawało mi się, że ktoś pisał na forum, że kubki razem z ekspresami nadali☺️ więc jeśli nie masz nadanej paczki może skontaktuj się z nimi 🤔

Odpisali mi, że kubki są w trakcie personalizacji! emotka

Dziś dotarł ekspres. emotka
To była chyba największa moja radość z wygranej.
Agencja Fortuna ma u mnie  OGROMNY PLUS, że zdążyli go dosłać, bo Ekspres w sobotę, trafia w ręce nowożeńców. 
Na kubek mogę jeszcze poczekać.