Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

atlantydek

#7215277 Napisano: dzisiaj o 12:07:30
maverick napisał(a):

atlantydek napisał(a):

jomico napisał(a):

dalej brak maili z Olewnika?

Dzwoniłem do agencji, ale ancymony mają jakieś zebranie  emotka  Jeszcze chwilkę trzeba poczekać.

A o Pudliszki w Biedronce nie dzwoniłeś przypadkiem? Pytam, bo nie wiem czy już robić tę listę zakupów na "kilka koła" czy jeszcze czekać emotka

W Pudliszkach nie mam potencjalnego iphona, spokojniej mogę  czekać  emotka
1 maverick 0

jomico

#7215279 Napisano: dzisiaj o 12:12:40
atlantydek napisał(a):

maverick napisał(a):

atlantydek napisał(a):

jomico napisał(a):

dalej brak maili z Olewnika?

Dzwoniłem do agencji, ale ancymony mają jakieś zebranie  emotka  Jeszcze chwilkę trzeba poczekać.

A o Pudliszki w Biedronce nie dzwoniłeś przypadkiem? Pytam, bo nie wiem czy już robić tę listę zakupów na "kilka koła" czy jeszcze czekać emotka

W Pudliszkach nie mam potencjalnego iphona, spokojniej mogę  czekać  emotka



Jak będziesz coś wiedział to daj proszę znać emotka

donia7

#7215284 Napisano: dzisiaj o 12:25:11
Wszyscy już się tak podzielili nagrodami z Olewnika i Pudliszek emotka to ja zapytam, czy z Nacomi już ktoś emaila dostał? Nie, żebym czekała...Dla koleżanki pytam emotka
0 0

incendio12

#7215286 Napisano: dzisiaj o 12:29:37
donia7 napisał(a):

Wszyscy już się tak podzielili nagrodami z Olewnika i Pudliszek emotka to ja zapytam, czy z Nacomi już ktoś emaila dostał? Nie, żebym czekała...

Też tam grałam, ale podejrzanie szybka mi się wydaje ta dzisiejsza data na informowanie emotka   Więc jestem ciekawa czy faktycznie się wyrobili do dziś z czytaniem i będą informować..
0 0

donia7

#7215287 Napisano: dzisiaj o 12:33:55
incendio12 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wszyscy już się tak podzielili nagrodami z Olewnika i Pudliszek emotka to ja zapytam, czy z Nacomi już ktoś emaila dostał? Nie, żebym czekała...

Też tam grałam, ale podejrzanie szybka mi się wydaje ta dzisiejsza data na informowanie emotka   Więc jestem ciekawa czy faktycznie się wyrobili do dziś z czytaniem i będą informować..

No niby 16-ego się konkurs skończył. Jeśli nie mieli 10 tyś zgłoszeń, to może coś tam czytali emotka
0 0

wojteke-konkursy

#7215288 Napisano: dzisiaj o 12:34:54
Catcat napisał(a):

Monster z Żabki do ABU DHABI było?


Ani ja, ani siostra, ani znajomi 0 info, więc możliwe, że nie, chyba, że było milion chętnych na merch emotka
1 Catcat 0

incendio12

#7215293 Napisano: dzisiaj o 12:40:09
donia7 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wszyscy już się tak podzielili nagrodami z Olewnika i Pudliszek emotka to ja zapytam, czy z Nacomi już ktoś emaila dostał? Nie, żebym czekała...

Też tam grałam, ale podejrzanie szybka mi się wydaje ta dzisiejsza data na informowanie emotka   Więc jestem ciekawa czy faktycznie się wyrobili do dziś z czytaniem i będą informować..

No niby 16-ego się konkurs skończył. Jeśli nie mieli 10 tyś zgłoszeń, to może coś tam czytali emotka

Jeśli czytali w weekend to uwierzę  emotka   No zobaczymy, mam nadzieję, że jeszcze jednak nie informowali i wciąż jest nadzieja emotka
1 donia7 0

donia7

#7215294 Napisano: dzisiaj o 12:43:26
incendio12 napisał(a):

donia7 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wszyscy już się tak podzielili nagrodami z Olewnika i Pudliszek emotka to ja zapytam, czy z Nacomi już ktoś emaila dostał? Nie, żebym czekała...

Też tam grałam, ale podejrzanie szybka mi się wydaje ta dzisiejsza data na informowanie emotka   Więc jestem ciekawa czy faktycznie się wyrobili do dziś z czytaniem i będą informować..

No niby 16-ego się konkurs skończył. Jeśli nie mieli 10 tyś zgłoszeń, to może coś tam czytali emotka

Jeśli czytali w weekend to uwierzę  emotka   No zobaczymy, mam nadzieję, że jeszcze jednak nie informowali i wciąż jest nadzieja emotka

Oby nasze wypociny szczere im się spodobały (albo niech je wylosują)  emotka  Konkurs drogi, ale myślę, że konkurencja nie spała emotka

Credo89

#7215298 Napisano: dzisiaj o 12:53:23
A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....
0 0

atlantydek

#7215300 Napisano: dzisiaj o 12:55:22
Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.
0 0

Credo89

#7215302 Napisano: dzisiaj o 13:02:44
atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.

Potwierdzili przed chwilą że maile poszły...ciekawe...
0 0

atlantydek

#7215303 Napisano: dzisiaj o 13:04:16
Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.

Potwierdzili przed chwilą że maile poszły...ciekawe...

Kto? Olewnik czy agencja Ancymony?
0 0

Credo89

#7215304 Napisano: dzisiaj o 13:08:31
atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.

Potwierdzili przed chwilą że maile poszły...ciekawe...

Kto? Olewnik czy agencja Ancymony?

O rety nawet nie wiedziałam że jakieś Ancymony przeprowadzają ten konkurs. Olewnik mi odpisał, więc może faktycznie to ściema
0 0

atlantydek

#7215306 Napisano: dzisiaj o 13:13:17
Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.

Potwierdzili przed chwilą że maile poszły...ciekawe...

Kto? Olewnik czy agencja Ancymony?

O rety nawet nie wiedziałam że jakieś Ancymony przeprowadzają ten konkurs. Olewnik mi odpisał, więc może faktycznie to ściema

Firma może mieć ograniczoną wiedzę o tym konkursie. Niestety, ale Ancymony odesłały mnie do tego maila konkursowego kontakt@olewnik.com.pl, na który Ty pewnie pisałaś.
0 0

jomico

#7215308 Napisano: dzisiaj o 13:30:52
atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.

Potwierdzili przed chwilą że maile poszły...ciekawe...

Kto? Olewnik czy agencja Ancymony?

O rety nawet nie wiedziałam że jakieś Ancymony przeprowadzają ten konkurs. Olewnik mi odpisał, więc może faktycznie to ściema

Firma może mieć ograniczoną wiedzę o tym konkursie. Niestety, ale Ancymony odesłały mnie do tego maila konkursowego kontakt@olewnik.com.pl, na który Ty pewnie pisałaś.


Ale Ancymony powiedzieli, że maile poszły?
0 0

atlantydek

#7215311 Napisano: dzisiaj o 13:37:38
jomico napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

A mi Olewnik odpisał że już zwycięzcy poinformowani....

Stara śpiewka,. Na forum cisza, więc ściema. Po rozmowie z nimi mam wrażenie, że sami już nie pamiętają, kto to ogarnia.

Potwierdzili przed chwilą że maile poszły...ciekawe...

Kto? Olewnik czy agencja Ancymony?

O rety nawet nie wiedziałam że jakieś Ancymony przeprowadzają ten konkurs. Olewnik mi odpisał, więc może faktycznie to ściema

Firma może mieć ograniczoną wiedzę o tym konkursie. Niestety, ale Ancymony odesłały mnie do tego maila konkursowego kontakt@olewnik.com.pl, na który Ty pewnie pisałaś.


Ale Ancymony powiedzieli, że maile poszły?

Ancomonka z recepcji nie miała wiedzy w tym temacie, nie potrafiła mnie połączyć też z kompetentną osobą. Póki co olewam Olewnika i ancymony, szkoda mi czasu.
0 0

Mand222

#7215312 Napisano: dzisiaj o 13:46:49
Z moich tajnych informacji wynika,że Pudliszki w Biedronce, Żabka Abu dhabi i Olewnik przejęli kompetentni ludzie z Probest.

Proszę się nie martwić wyniki będa na grudzień 2025r

Pozdrawiam

monia0303

#7215319 Napisano: dzisiaj o 14:09:16
myslicie że smolar nie ma rezerwy z lipton biedronka? bo taka cisza w temacie.
0 0