Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

Catcat

#7206982 Napisano: 18.09.2024 21:03:34
czy były wyniki z konkursu Ikea? 

https://www.e-kon...urs-ikea-family-ikea
0 0

warcik

#7206991 Napisano: 18.09.2024 21:41:32
kanafapinifi napisał(a):

warcik napisał(a):

Czy Namysłów Dino dzisiaj mieli informować?

Mieli chociaż zwrotek też nie było po 1 etapie mimo, że oni twardo stoją przy swoim, że zwrotka za zgłoszenie idzie. Dlatego ciekawe czy poszły wyniki czy nie 🤷9

9. i 10. września dostawałam zwrotki, a już 13. na cztery zgłoszenia żadnej zwrotki. Może te zgłoszenia bez zwrotek wpadły w czarną dziurę emotka .

pusheen

#7206992 Napisano: 18.09.2024 21:47:51
Catcat napisał(a):

czy były wyniki z konkursu Ikea? 

https://www.e-kon...urs-ikea-family-ikea

Nie było

kanafapinifi

#7207012 Napisano: 19.09.2024 07:41:15
To co z tym Namysłowem? 🤪
0 0

margarittta

#7207033 Napisano: 19.09.2024 09:32:09
Czy Orbit pierwszy etap ma opóźnienie? emotka
0 0

kanafapinifi

#7207057 Napisano: 19.09.2024 11:07:31
Sprawa dotycząca drugiego etapu Dino Namysłów wygląda następująco. Zadzwoniłem do siedziby firmy i dowiedziałem się następujących rzeczy:

*Nie ma żadnego problemu i wszystkie zwrotki na e-mail powinny trafiać (nie trafiają, więc nie wiadomo czy nasze zgłoszenia były brane pod uwagę). Jednak Pani zapewnia, że jak zgłoszenie jest zarejestrowane na stronie to wszystko jest okej.

* Wyniki za drugi etap już poszły (pani zapewniła), ja osobiście zarejestrowałem 20 zgłoszeń.
Z 1 etapu za 20 zgłoszeń udało się ugrać 2x100 do Dino.
Dużo osób z forum wygrało, a skoro poszły wyniki to nie widziałem jeszcze na forum osoby, która ugrała chociażby bonik...

Jaką mamy pewność, skoro nie przychodzi zwrotka, że nasze ewentualne wygrane trafiły na nasze e-maile?

banka-manka

#7207060 Napisano: 19.09.2024 11:11:18
margarittta napisał(a):

Czy Orbit pierwszy etap ma opóźnienie? emotka

Według regulaminu mają czas do piątku. Dwa dni na wybór + 3 dni na info.
0 0

olunka

#7207062 Napisano: 19.09.2024 11:13:01
kanafapinifi napisał(a):

Sprawa dotycząca drugiego etapu Dino Namysłów wygląda następująco. Zadzwoniłem do siedziby firmy i dowiedziałem się następujących rzeczy:

*Nie ma żadnego problemu i wszystkie zwrotki na e-mail powinny trafiać (nie trafiają, więc nie wiadomo czy nasze zgłoszenia były brane pod uwagę). Jednak Pani zapewnia, że jak zgłoszenie jest zarejestrowane na stronie to wszystko jest okej.

* Wyniki za drugi etap już poszły (pani zapewniła), ja osobiście zarejestrowałem 20 zgłoszeń.
Z 1 etapu za 20 zgłoszeń udało się ugrać 2x100 do Dino.
Dużo osób z forum wygrało, a skoro poszły wyniki to nie widziałem jeszcze na forum osoby, która ugrała chociażby bonik...

Jaką mamy pewność, skoro nie przychodzi zwrotka, że nasze ewentualne wygrane trafiły na nasze e-maile?

no to pięknie
0 0

aleksiak

#7207065 Napisano: 19.09.2024 11:16:05
olunka napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Sprawa dotycząca drugiego etapu Dino Namysłów wygląda następująco. Zadzwoniłem do siedziby firmy i dowiedziałem się następujących rzeczy:

*Nie ma żadnego problemu i wszystkie zwrotki na e-mail powinny trafiać (nie trafiają, więc nie wiadomo czy nasze zgłoszenia były brane pod uwagę). Jednak Pani zapewnia, że jak zgłoszenie jest zarejestrowane na stronie to wszystko jest okej.

* Wyniki za drugi etap już poszły (pani zapewniła), ja osobiście zarejestrowałem 20 zgłoszeń.
Z 1 etapu za 20 zgłoszeń udało się ugrać 2x100 do Dino.
Dużo osób z forum wygrało, a skoro poszły wyniki to nie widziałem jeszcze na forum osoby, która ugrała chociażby bonik...

Jaką mamy pewność, skoro nie przychodzi zwrotka, że nasze ewentualne wygrane trafiły na nasze e-maile?

no to pięknie

Ewidentnie mają problem, bo ich @ nie dochodzą, ale mimo zgłaszania im tej sytuacji, mają to gdzieś.
0 0

kate86

#7207066 Napisano: 19.09.2024 11:17:21
aleksiak napisał(a):

olunka napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Sprawa dotycząca drugiego etapu Dino Namysłów wygląda następująco. Zadzwoniłem do siedziby firmy i dowiedziałem się następujących rzeczy:

*Nie ma żadnego problemu i wszystkie zwrotki na e-mail powinny trafiać (nie trafiają, więc nie wiadomo czy nasze zgłoszenia były brane pod uwagę). Jednak Pani zapewnia, że jak zgłoszenie jest zarejestrowane na stronie to wszystko jest okej.

* Wyniki za drugi etap już poszły (pani zapewniła), ja osobiście zarejestrowałem 20 zgłoszeń.
Z 1 etapu za 20 zgłoszeń udało się ugrać 2x100 do Dino.
Dużo osób z forum wygrało, a skoro poszły wyniki to nie widziałem jeszcze na forum osoby, która ugrała chociażby bonik...

Jaką mamy pewność, skoro nie przychodzi zwrotka, że nasze ewentualne wygrane trafiły na nasze e-maile?

no to pięknie

Ewidentnie mają problem, bo ich @ nie dochodzą, ale mimo zgłaszania im tej sytuacji, mają to gdzieś.

Kurde, no to porażka, nie wiem czy jest sens grać w następnych etapach....Skoro nikt się u nas nie pochwalił to watpie, ze te maile doszły do kogokolwiek...
0 0

maverick

#7207068 Napisano: 19.09.2024 11:22:01
kate86 napisał(a):

aleksiak napisał(a):

olunka napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Sprawa dotycząca drugiego etapu Dino Namysłów wygląda następująco. Zadzwoniłem do siedziby firmy i dowiedziałem się następujących rzeczy:

*Nie ma żadnego problemu i wszystkie zwrotki na e-mail powinny trafiać (nie trafiają, więc nie wiadomo czy nasze zgłoszenia były brane pod uwagę). Jednak Pani zapewnia, że jak zgłoszenie jest zarejestrowane na stronie to wszystko jest okej.

* Wyniki za drugi etap już poszły (pani zapewniła), ja osobiście zarejestrowałem 20 zgłoszeń.
Z 1 etapu za 20 zgłoszeń udało się ugrać 2x100 do Dino.
Dużo osób z forum wygrało, a skoro poszły wyniki to nie widziałem jeszcze na forum osoby, która ugrała chociażby bonik...

Jaką mamy pewność, skoro nie przychodzi zwrotka, że nasze ewentualne wygrane trafiły na nasze e-maile?

no to pięknie

Ewidentnie mają problem, bo ich @ nie dochodzą, ale mimo zgłaszania im tej sytuacji, mają to gdzieś.

Kurde, no to porażka, nie wiem czy jest sens grać w następnych etapach....Skoro nikt się u nas nie pochwalił to watpie, ze te maile doszły do kogokolwiek...

Zorientują się, jak minie termin na odesłanie danych czy co tam chcą, nie wiem bo nie wygrałem, póki co nie gram dalej, bo słabe to emotka
ps próbowałem na różne @ i ani Interia, ani Gmail, ani Wp nic nie dostałem
0 0

kanafapinifi

#7207074 Napisano: 19.09.2024 11:34:04
póki to się nie wyjaśni to sensu grać za bardzo nie ma...

pytanie co możemy z tym jeszcze zrobić?

moja propozycja to zaspamować im pocztę tym, że problem istnieje i, że mamy wątpliwości, że zostały rozesłane wyniki za 2gi etap

ich email:

namyslow@g3.com.pl
1 maverick 0

kanafapinifi

#7207076 Napisano: 19.09.2024 11:35:35
dodam tylko, że za 1 etap pochwaliło się 13 osób

i za szybko się nie zorientują emotka

"Pamiętaj, że na uzupełnienie i skuteczne odesłanie formularza masz czas do dnia 07.10.2024 roku."

to było napisane w emailu z wygraną z 1 etapu emotka
1 maverick 0

kate86

#7207077 Napisano: 19.09.2024 11:38:24
kanafapinifi napisał(a):

póki to się nie wyjaśni to sensu grać za bardzo nie ma...

pytanie co możemy z tym jeszcze zrobić?

moja propozycja to zaspamować im pocztę tym, że problem istnieje i, że mamy wątpliwości, że zostały rozesłane wyniki za 2gi etap

ich email:

namyslow@g3.com.pl

wysłałam teraz, zobaczymy, może jak bedzie nas wiecej, to się coś podzieje pozytywnego:)

parad0x

#7207079 Napisano: 19.09.2024 11:40:16
kanafapinifi napisał(a):

póki to się nie wyjaśni to sensu grać za bardzo nie ma...

pytanie co możemy z tym jeszcze zrobić?

moja propozycja to zaspamować im pocztę tym, że problem istnieje i, że mamy wątpliwości, że zostały rozesłane wyniki za 2gi etap

ich email:

namyslow@g3.com.pl

Czyli jako rozwiązanie problemu niesprawnej skrzynki mailowej wybrałeś wysyłanie maili? A gdy złapiesz gumę w aucie to przebijasz pozostałe 3 koła żeby wyrównało się ciśnienie? emotka

Dzwoniłem tam jakiś czas temu i Pani grzecznie i zgodnie z prawdą wyrecytowała mi wszystkie nr paragonów z datą i godziną zgłoszenia. Więc zgłoszenia DOCHODZĄ. Zwróciłem jej jednak uwagę, że bawimy się w ten sposób w głuchy telefon i skoro zwrotka nie dochodzi to powiadomienie o wygranej również może nie trafić tam, gdzie powinno. Mają się tym zająć, bo jak sama stwierdziła listy zwycięzców nie publikują. 
Zapewniała, że przy wysyłaniu maila o wygranej, wysyłają go również na skrzynkę testową żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. 
Trzymajmy zatem kciuki żeby nikomu nagroda nie przepadła na rzecz problemów technicznych, ale powtarzam jeszcze raz, zgłoszenia dochodzą.
0 0

kumulacja

#7207080 Napisano: 19.09.2024 11:40:19
Odpowiedź od organizatora w sprawie zwrotek:

Dzień dobry,Automatyczne potwierdzenia są wysyłane z adresu no-reply@..., a niestety takie e-maile są często blokowane przez filtry antyspamowe. Z poważaniem,Zespół Konkursu „RUSZAJ PO MARZENIA!”
0 0

aster222

#7207081 Napisano: 19.09.2024 11:41:36
A czy możecie wysyłać dzisiaj zgłoszenie Namysłów bo mi wyskakuje błąd?
0 0

donia7

#7207082 Napisano: 19.09.2024 11:43:14
Czy sms'y z tuszami z Hebe za wczorajszy dzień poszły? emotka
0 0

agniecha1985

#7207083 Napisano: 19.09.2024 11:43:44
donia7 napisał(a):

Czy sms'y z tuszami z Hebe za wczorajszy dzień poszły? emotka

Tak o 10
1 donia7 0

kanafapinifi

#7207084 Napisano: 19.09.2024 11:43:58
[quote=
parad0x]
kanafapinifi napisał(a):

póki to się nie wyjaśni to sensu grać za bardzo nie ma...

pytanie co możemy z tym jeszcze zrobić?

moja propozycja to zaspamować im pocztę tym, że problem istnieje i, że mamy wątpliwości, że zostały rozesłane wyniki za 2gi etap

ich email:

namyslow@g3.com.pl

Czyli jako rozwiązanie problemu niesprawnej skrzynki mailowej wybrałeś wysyłanie maili? A gdy złapiesz gumę w aucie to przebijasz pozostałe 3 koła żeby wyrównało się ciśnienie? emotka

Dzwoniłem tam jakiś czas temu i Pani grzecznie i zgodnie z prawdą wyrecytowała mi wszystkie nr paragonów z datą i godziną zgłoszenia. Więc zgłoszenia DOCHODZĄ. Zwróciłem jej jednak uwagę, że bawimy się w ten sposób w głuchy telefon i skoro zwrotka nie dochodzi to powiadomienie o wygranej również może nie trafić tam, gdzie powinno. Mają się tym zająć, bo jak sama stwierdziła listy zwycięzców nie publikują. 
Zapewniała, że przy wysyłaniu maila o wygranej, wysyłają go również na skrzynkę testową żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. 
Trzymajmy zatem kciuki żeby nikomu nagroda nie przepadła na rzecz problemów technicznych, ale powtarzam jeszcze raz, zgłoszenia dochodzą.


no to pozostaje nam kwestia ustalenia czy wyszły i doszły e-maile o wygranej 
0 0