Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

majonez1992

#7157462 Napisano: 06.02.2024 10:47:33
anaesth napisał(a):

nique napisał(a):

MGD69 napisał(a):

[quote=Ultra słabe podejście organizatora. 30 dni(!) na ocenę prac, regulamin przygotowany w dwóch językach, a i tak nie dowieźli tego na co się umówili. Jeszcze, żeby chodziło o Porsche.. a chodzi o 10 pralek i kilka bonów do Kauflanda.

majonez1992]

roksana2802 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kto wygrał w Kaufland Ariel?emotka emotka

Chyba nadal nikogo nie poinformowali...

Nic, a zapomnij ze sie tam dodzwonisz

No to ładny szwindel emotka



Niezle emotka  Zabawne jest to, że oni zakończyli możliwość składania reklamacji z dniem 31/01/24 xD Nie wiem, jakie macie doświadczenia z tą agencją, ale są co najmniej niepoważni! Produkt konkursowy kosztował w okolicach 40 zł, a nie był darmochowy, żeby tak sobie to olać.

mampytanie

#7157471 Napisano: 06.02.2024 11:13:44
Ktoś może kontaktował się z Gosią odnośnie tego konkursu? Czy póki co każdy, kto widzi siebie na liście, czeka?:)
0 0

asantesana

#7157476 Napisano: 06.02.2024 11:37:21
Bardzo zabawne jest sformułowanie "powiadomienia mailowe były wysyłane od poniedziałku" emotka  Były wysyłane nie oznacza, że je wysłano emotka  No i ciekawe ile trwa ten proces wysyłania, bo z jednej strony we wtorek mamy "od poniedziałku", z drugiej "były wysyłane", czyli tryb zakończony emotka

atlantydek

#7157478 Napisano: 06.02.2024 11:40:40
asantesana napisał(a):

Bardzo zabawne jest sformułowanie "powiadomienia mailowe były wysyłane od poniedziałku" emotka  Były wysyłane nie oznacza, że je wysłano emotka  No i ciekawe ile trwa ten proces wysyłania, bo z jednej strony we wtorek mamy "od poniedziałku", z drugiej "były wysyłane", czyli tryb zakończony emotka

Tłumacząc na nasz osoba od konkursu jest na urlopie, a proces powiadamiania rozpoczęty mentalnie w  poniedziałek zakończy się w dniu, kiedy pani/pan wróci z nart  emotka

Maria

#7157490 Napisano: 06.02.2024 12:21:48
nique napisał(a):

MGD69 napisał(a):

[quote=Ultra słabe podejście organizatora. 30 dni(!) na ocenę prac, regulamin przygotowany w dwóch językach, a i tak nie dowieźli tego na co się umówili. Jeszcze, żeby chodziło o Porsche.. a chodzi o 10 pralek i kilka bonów do Kauflanda.

majonez1992]

roksana2802 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kto wygrał w Kaufland Ariel?emotka emotka

Chyba nadal nikogo nie poinformowali...

Nic, a zapomnij ze sie tam dodzwonisz

0 0

Maria

#7157491 Napisano: 06.02.2024 12:21:50
nique napisał(a):

MGD69 napisał(a):

[quote=Ultra słabe podejście organizatora. 30 dni(!) na ocenę prac, regulamin przygotowany w dwóch językach, a i tak nie dowieźli tego na co się umówili. Jeszcze, żeby chodziło o Porsche.. a chodzi o 10 pralek i kilka bonów do Kauflanda.

majonez1992]

roksana2802 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kto wygrał w Kaufland Ariel?emotka emotka

Chyba nadal nikogo nie poinformowali...

Nic, a zapomnij ze sie tam dodzwonisz

0 0

Maria

#7157493 Napisano: 06.02.2024 12:23:14
Myślę że to pretekst jakby wysłali do kogoś maile toby ktoś sie pochwalił.
1 kumulacja 0

majonez1992

#7157499 Napisano: 06.02.2024 12:33:57
kumulacja napisał(a):

Trzeba pisać i tyle. Im nas więcej, tym lepiej. 
https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Też  napisałam już. Sorry, ja muszę terminów przestrzegać czy wysyłki dokumentów, czy paragonu, czy nawet !!! opisu na paragonie na jaki nie mam wpływu. Uczestnicy "wpłacali" po 40 zł za udział w tym konkursie i też należy im się kuż wa informowanie na czas.

nanajka81

#7157505 Napisano: 06.02.2024 12:49:30
Maria napisał(a):

nique napisał(a):

MGD69 napisał(a):

[quote=Ultra słabe podejście organizatora. 30 dni(!) na ocenę prac, regulamin przygotowany w dwóch językach, a i tak nie dowieźli tego na co się umówili. Jeszcze, żeby chodziło o Porsche.. a chodzi o 10 pralek i kilka bonów do Kauflanda.

majonez1992]

roksana2802 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kto wygrał w Kaufland Ariel?emotka emotka

Chyba nadal nikogo nie poinformowali...

Nic, a zapomnij ze sie tam dodzwonisz

pierdu pierdu, to się zaczyna robić nagminne emotka Najpierw brak zwycięzców, jak się upominasz o listę to piszą że zwycięzcy powiadomieni a się założę że nikomu nic nie wysłali. Listy też nie będzie i całujcie się konkursowicze...

nique

#7157508 Napisano: 06.02.2024 12:54:18
nanajka81 napisał(a):

Maria napisał(a):

nique napisał(a):

MGD69 napisał(a):

[quote=Ultra słabe podejście organizatora. 30 dni(!) na ocenę prac, regulamin przygotowany w dwóch językach, a i tak nie dowieźli tego na co się umówili. Jeszcze, żeby chodziło o Porsche.. a chodzi o 10 pralek i kilka bonów do Kauflanda.

majonez1992]

roksana2802 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kto wygrał w Kaufland Ariel?emotka emotka

Chyba nadal nikogo nie poinformowali...

Nic, a zapomnij ze sie tam dodzwonisz

pierdu pierdu, to się zaczyna robić nagminne emotka Najpierw brak zwycięzców, jak się upominasz o listę to piszą że zwycięzcy powiadomieni a się założę że nikomu nic nie wysłali. Listy też nie będzie i całujcie się konkursowicze...trzeba zgłaszać pytania do P&G - niech mają sygnały, że coś nie tak
1 rooney 0

zezowaty_kot

#7157531 Napisano: 06.02.2024 13:22:40
Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

8igora9

#7157534 Napisano: 06.02.2024 13:30:56
zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣
0 0

gosiak351

#7157535 Napisano: 06.02.2024 13:33:17
to bardzo dziwne, że nikt nie wygrał w Arielu na tle nagród, 
czy były podobne sytuacje w innych konkursach?
0 0

gosiak351

#7157540 Napisano: 06.02.2024 13:38:02
tam trzeba napsaićdo Ariela, ale jakiegoś ponad krajowego, moze nawet to zgłosić do UOKIK
0 1 cherry21

zezowaty_kot

#7157541 Napisano: 06.02.2024 13:40:07
8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A widzisz, może jakbyś wiedziała wcześniej, że agencja jest nierzetelna, to uniknęłabyś stresu związanego z kolejnym przewałem. Ryzyko uczestnika, ale przynajmniej byśmy to ryzyko wcześniej znali.

nanajka81

#7157542 Napisano: 06.02.2024 13:40:42
gosiak351 napisał(a):

to bardzo dziwne, że nikt nie wygrał w Arielu na tle nagród, 
czy były podobne sytuacje w innych konkursach?

wg mnie Kinder i jego konkurs wspólne czytanie - po pisaniu do nich kto wygrał najpierw napisali że zwycięzcy poinformowani, potem że dopiero będą informować a potem na forum ujawnił się aż 1 zwycięzca a kart do wygrania było chyba 30?(albo 10 bo nie pamiętam) W każdym razie odniosłam wrażenie że coś tam jest głęboko nie tak.

majonez1992

#7157543 Napisano: 06.02.2024 13:40:52
8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A czemu? Ja wcale nie uważam tego za głupie. Ja np. nie gram w żadnych T-mobilach gdzie trzeba mieć telefon przy du    pie przez pół roku i nie zachęcają mnie ani nagrody, ani też hipotetycznie mniejsza konkurencja. Warto zwrócić uwagę, że w okresie, gdy konkursów jest dużo, to tez się wybiera niektóre, raczej nikt nie gra w każdym. Ja jak widzę ASPE też nie gram, bo i po co jak u nich się  potrafi ulotnić 500 biletów;) I sądzę, że jeśli ktoś będzie miał wydać 40-50 zł na produkty konkursowe pod kiepską agencją to naprawdę porządnie się zastanowi. Co z tego że konkurencja mniejsza, jak nagrody albo nikt nie uświadczy, albo na jakichś chorych zasadach (np za pół roku w ostatni piątek miesiąca za doręczeniem odbioru i potwierdzeniem protokołu nagrody kroplą krwi z palca naciętego nożykiem introligatorskim)

edziula

#7157545 Napisano: 06.02.2024 13:43:04
napisałam również w sprawie konkursu ariela na stronę everydayme. na ich stronie pojawił się ten konkurs, więc powinni za to również odpowiadać...
2 MGD69, ReneK 0

grandprix

#7157546 Napisano: 06.02.2024 13:44:14
Agencja Marketingowa powinna sobie zdawać sprawę, jaki sobie robi marketing takim zachowaniem. Przecież to nie ginie, i każdy, kto będzie chciał się dowiedzieć czegoś na jej temat przeszuka sieć i nasze wpisy dadzą mu do myślenia. A zatem Pelargos, wstydź się, bo masz czego! Totalna olewka i w cenzuramanie - takie podejście do klienta.
0 0

gosiak351

#7157550 Napisano: 06.02.2024 13:50:21
edziula napisał(a):

napisałam również w sprawie konkursu ariela na stronę everydayme. na ich stronie pojawił się ten konkurs, więc powinni za to również odpowiadać...z ty

z tym trzeba ostro do uokik, jestesmy konsumentami
1 MGD69 0