Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

niewyspanamama

#7190999 Napisano: dzisiaj o 14:06:31
magie1982 napisał(a):

Jak obstawiacie, kiedy poinformują z Pepsi I Liptona?

Pewnie już nie dzisiaj... emotka  a mogliby juz dac  emotka   tak bardzo czekam na jakąś pozytywną wiadomość emotka
0 0

pusheen

#7191003 Napisano: dzisiaj o 14:21:42
magie1982 napisał(a):

pusheen napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jak obstawiacie, kiedy poinformują z Pepsi I Liptona?

Miałam nadzieję, że Pepsi będzie dziś, ale chyba się nie zapowiada. emotka  Pewnie oba puszczą w przyszłym tygodniu.

Też właśnie liczyłam na Pepsi dzisiaj. A jak Wam poszło z głosówkami, dużo zgłoszeń w rodzinie? emotka

U mnie jak zawsze jedno emotka
1 magie1982 0

Nuna1210

#7191004 Napisano: dzisiaj o 14:23:43
magie1982 napisał(a):

pusheen napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jak obstawiacie, kiedy poinformują z Pepsi I Liptona?

Miałam nadzieję, że Pepsi będzie dziś, ale chyba się nie zapowiada. emotka  Pewnie oba puszczą w przyszłym tygodniu.

Też właśnie liczyłam na Pepsi dzisiaj. A jak Wam poszło z głosówkami, dużo zgłoszeń w rodzinie? emotka

U mnie poszły dwa, ale pewnie coś jeszcze wrzucę w kolejnych etapach ☺️
1 magie1982 0

grandprix

#7191012 Napisano: dzisiaj o 15:01:57
A macie na tej platformie joy potwierdzenie wzięcia udziału w tym konkursie sos lipton z głosówkami? Bo u mnie nic nie ma. I nie wiem, czy im się to nie zapisało, czy co. To znaczy było przez chwilę jakieś podziękowanie za udział, ale nie mam tego w tych promocjach, w których wziąłeś udział.
0 0

pusheen

#7191013 Napisano: dzisiaj o 15:13:18
grandprix napisał(a):

A macie na tej platformie joy potwierdzenie wzięcia udziału w tym konkursie sos lipton z głosówkami? Bo u mnie nic nie ma. I nie wiem, czy im się to nie zapisało, czy co. To znaczy było przez chwilę jakieś podziękowanie za udział, ale nie mam tego w tych promocjach, w których wziąłeś udział.

U mnie też nie ma
1 grandprix 0

gregory

#7191018 Napisano: dzisiaj o 15:18:02
magie1982 napisał(a):

pusheen napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jak obstawiacie, kiedy poinformują z Pepsi I Liptona?

Miałam nadzieję, że Pepsi będzie dziś, ale chyba się nie zapowiada. emotka  Pewnie oba puszczą w przyszłym tygodniu.

Też właśnie liczyłam na Pepsi dzisiaj. A jak Wam poszło z głosówkami, dużo zgłoszeń w rodzinie? emotka

u mnie jedno, także nie robię Wam konkurencji
0 0