Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

assal

#7189124 Napisano: dzisiaj o 11:34:13
Dobrze, że Avanti daje 3 szansę i jeszcze dzwoni, jak w regulaminowych czasie oświadczeń nie mają  emotka
1 rooney 0

atlantydek

#7189126 Napisano: dzisiaj o 11:36:51
assal napisał(a):

Dobrze, że Avanti daje 3 szansę i jeszcze dzwoni, jak w regulaminowych czasie oświadczeń nie mają  emotka

A przedtem minimum 3, a czasem i więcej przypomnień mailowych. Cudowni są.
1 Catcat 0

Catcat

#7189138 Napisano: dzisiaj o 12:25:37
atlantydek napisał(a):

assal napisał(a):

Dobrze, że Avanti daje 3 szansę i jeszcze dzwoni, jak w regulaminowych czasie oświadczeń nie mają  emotka

A przedtem minimum 3, a czasem i więcej przypomnień mailowych. Cudowni są.

Samo to, że odpisują, że potwierdzają wpłynięcie oświadczeń i paragonów i w razie jakby coś się nie zgadzało to się skontaktują już jest super
0 0

rufus

#7189140 Napisano: dzisiaj o 12:26:35
Catcat napisał(a):

atlantydek napisał(a):

assal napisał(a):

Dobrze, że Avanti daje 3 szansę i jeszcze dzwoni, jak w regulaminowych czasie oświadczeń nie mają  emotka

A przedtem minimum 3, a czasem i więcej przypomnień mailowych. Cudowni są.

Samo to, że odpisują, że potwierdzają wpłynięcie oświadczeń i paragonów i w razie jakby coś się nie zgadzało to się skontaktują już jest super

I to b szybko. Przed chwila w ciagu paru min odpisali.
1 Catcat 0

Catcat

#7189142 Napisano: dzisiaj o 12:29:36
rufus napisał(a):

Catcat napisał(a):

atlantydek napisał(a):

assal napisał(a):

Dobrze, że Avanti daje 3 szansę i jeszcze dzwoni, jak w regulaminowych czasie oświadczeń nie mają  emotka

A przedtem minimum 3, a czasem i więcej przypomnień mailowych. Cudowni są.

Samo to, że odpisują, że potwierdzają wpłynięcie oświadczeń i paragonów i w razie jakby coś się nie zgadzało to się skontaktują już jest super

I to b szybko. Przed chwila w ciagu paru min odpisali.

Ja kiedyś wysłałam o 6:30 rano, a o 7:30 już odpisali xd
0 0

iwona0103

#7189182 Napisano: dzisiaj o 13:36:20
parad0x napisał(a):

Tez dostałem przypomnienie bez właściwego maila o wygranej. A na moje pytanie z wczoraj czy to ja widnieje na liście, dostałem odpowiedź, że tak i mail został do mnie wysłany 28 czerwca. 
Maila nie ma ani w Spamie, ani w Ofertach, ciekawe ile już takich maili widmo przepadło 😅...

Poczta o2? Też o tym pomyślałam, że może poczta się naprawiła w lipcu i dlatego tyle wygranych maili w tym tygodniu  emotka  po pół roku z porażkami
0 0

parad0x

#7189190 Napisano: dzisiaj o 13:46:21
iwona0103 napisał(a):

Poczta o2? Też o tym pomyślałam, że może poczta się naprawiła w lipcu i dlatego tyle wygranych maili w tym tygodniu  emotka  po pół roku z porażkami

Tak, o2. Z loterii Rockstar też maila potwierdzającego wygraną nie było, ale tam chyba nie wysyłają po prostu? 🤔
0 0