Reklama na e-Konkursy.info

Auchan

monia0303

#6780073 Napisano: 09.05.2021 19:11:21
Czy jest ograniczenie wygrania bonów 100 i 50 zł na osobę albo gospodarstwo bo nie mogę otworzyć Regulaminu.
0 0

zielonaszpilka

#6780074 Napisano: 09.05.2021 19:12:37
monia0303 napisał(a):

Czy jest ograniczenie wygrania bonów 100 i 50 zł na osobę albo gospodarstwo bo nie mogę otworzyć Regulaminu.

Jedna osoba to jedno 100 zł i jedno 50 zł.
1 monia0303 0

edith

#6780111 Napisano: 10.05.2021 07:30:40
Czy miał ktoś taką sytuację, że po wygranej na drugi dzień wypelnilam dane, formularz się zawiesił i gdy kliknęłam drugi raz, pojawił się komunikat, że formularz nieaktywny. Gdzie można napisać do nich czy dane się zapisały. W odpowiedzi na informację o wygranej?
0 0

ksantypa

#6780126 Napisano: 10.05.2021 08:47:07
edith napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że po wygranej na drugi dzień wypelnilam dane, formularz się zawiesił i gdy kliknęłam drugi raz, pojawił się komunikat, że formularz nieaktywny. Gdzie można napisać do nich czy dane się zapisały. W odpowiedzi na informację o wygranej?

coś mają chyba nie tak ze stroną bo ja mam na stronie info o wygranej a potwierdzenia na @ nie przychodzą
1 flinta_13 0

flinta_13

#6780131 Napisano: 10.05.2021 09:16:15
ksantypa napisał(a):

edith napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że po wygranej na drugi dzień wypelnilam dane, formularz się zawiesił i gdy kliknęłam drugi raz, pojawił się komunikat, że formularz nieaktywny. Gdzie można napisać do nich czy dane się zapisały. W odpowiedzi na informację o wygranej?

coś mają chyba nie tak ze stroną bo ja mam na stronie info o wygranej a potwierdzenia na @ nie przychodzą


Właśnie u mnie to samo...czekam i czekam...żeby nie było że wygranej nie będzie emotka

0 0

dorcia77

#6780132 Napisano: 10.05.2021 09:18:20
Na stronie jest zakładka KONTAKT. Bardzo szybko odpisują.
0 0

ksantypa

#6780134 Napisano: 10.05.2021 09:23:52
flinta_13 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

edith napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że po wygranej na drugi dzień wypelnilam dane, formularz się zawiesił i gdy kliknęłam drugi raz, pojawił się komunikat, że formularz nieaktywny. Gdzie można napisać do nich czy dane się zapisały. W odpowiedzi na informację o wygranej?

coś mają chyba nie tak ze stroną bo ja mam na stronie info o wygranej a potwierdzenia na @ nie przychodzą


Właśnie u mnie to samo...czekam i czekam...żeby nie było że wygranej nie będzie emotka

juz przyszła informacja o wygranej-ale dzisiaj jest poslizg
1 flinta_13 0

coccinelle

#6780155 Napisano: 10.05.2021 11:49:09
Czy ktoś odbierał już bon w wybranym sklepie? W jaki sposób sprawdzają, że wygrałam? Po danych osobowych i mailu także?
0 0

coccinelle

#6780164 Napisano: 10.05.2021 12:33:11
superloser napisał(a):

coccinelle napisał(a):

Czy ktoś odbierał już bon w wybranym sklepie? W jaki sposób sprawdzają, że wygrałam? Po danych osobowych i mailu także?

Odlicz regulaminowe 7 dni ....

Co to przesilenie wiosenne robi z człowiekiem emotka
0 0

nataszka

#6780312 Napisano: 10.05.2021 20:05:10
Auchan Hortex -napisany sms według wzoru i nie wiem czy sms doszedł nie ma potwierdzenia.Jak u Was?
0 0

roksana2802

#6780328 Napisano: 10.05.2021 21:22:29
nataszka napisał(a):

Auchan Hortex -napisany sms według wzoru i nie wiem czy sms doszedł nie ma potwierdzenia.Jak u Was?

U mnie też brak zwrotek, a wg regulaminu powinny być..
0 0

nataliii

#6780329 Napisano: 10.05.2021 21:24:54
roksana2802 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Auchan Hortex -napisany sms według wzoru i nie wiem czy sms doszedł nie ma potwierdzenia.Jak u Was?

U mnie też brak zwrotek, a wg regulaminu powinny być..

Ja co prawda kilka dni temu wysyłam ale była zwrotka
0 0

joan

#6780564 Napisano: 11.05.2021 18:41:47
Do osób rozważających odkupienie na forum wygranego bonu 50 zł / 100 zł z loterii Auchan:

Zwróćcie proszę uwagę na fakt, że podczas próby ustrzelenia takiego bonu podaje się Zestaw: mejl + numer telefonu, a w związku z odebraniem nagrody dodatkowo zostaje do tego Zestawu przypisana konkretna osoba, czyli powstaje Zestaw: mejl + numer telefonu + osoba. I ten Zestaw pozostaje niezmienny aż do końca loterii w każdym jej aspekcie.

Co to oznacza w praktyce? Nie masz możliwości odkupić wygranej = wygrać bon na Zestaw A, a następnie wygrać samochód i odebrać go na Zestaw B. Oczywiście nie każdego to obchodzi, ale jeśli kto ma na tyle blisko, żeby podjechać do Auchana odebrać odkupiony na forum bon, to raczej zakupy za pisiąt z myślą o lepsiejszych nagrodach zrobi emotka

18. Organizator zastrzega, iż jeden Uczestnik przystępując do Loterii może korzystać wyłącznie z jednego numeru telefonu oraz jednego adresu e-mail. (...) Jako numer telefonu oraz adres e-mail właściwy dla danego Uczestnika rozumie się wyłącznie ten numer i adres e-mail, które zostały podane w Formularzu do Loterii. emotka
Dany numer telefonu oraz adres e-mail traktowany jest w Loterii jako odrębny Uczestnik. emotka
Zarejestrowanie się do Loterii przez tego samego Uczestnika z podaniem innego numeru telefonu lub adresu e-mail (...) stanowi rażące naruszenie Regulaminu i jest podstawą wykluczenia danego Uczestnika z udziału w Loterii i pozbawienia go prawa do nagrody. emotka

sabinka71

#6780577 Napisano: 11.05.2021 19:08:44
Dzisiaj dzwonili z Auchan Włocławek że bonu są już do odbiaru .Odbiór tylko osobisty za okazanim dowodu.
3 joan, emi, sks900 0

joan

#6780578 Napisano: 11.05.2021 19:09:58
FBemilia6 napisał(a):

Organizator Auchan, loteria trwa do 22.05,  grając bez paragonu nie grasz o samochód tylko o bony.
Odsprzedając bon raczej każdy ma świadomość, że w tej loterii nie skorzysta już z tego adresu e-mail ani z tego nr telefonu (ten numer i ten e-mail jest odrębnym uczestnikiem i niczego nie narusza, Ten tel dzisiaj jest mój , jutro twój).


Moje uwagi były skierowane do osób rozważających odkupienie bonu, a nie jego sprzedaż emotka
1 emi 0

pawelkoo

#6780580 Napisano: 11.05.2021 19:18:00
joan napisał(a):

Do osób rozważających odkupienie na forum wygranego bonu 50 zł / 100 zł z loterii Auchan:

Zwróćcie proszę uwagę na fakt, że podczas próby ustrzelenia takiego bonu podaje się Zestaw: mejl + numer telefonu, a w związku z odebraniem nagrody dodatkowo zostaje do tego Zestawu przypisana konkretna osoba, czyli powstaje Zestaw: mejl + numer telefonu + osoba. I ten Zestaw pozostaje niezmienny aż do końca loterii w każdym jej aspekcie.

Co to oznacza w praktyce? Nie masz możliwości odkupić wygranej = wygrać bon na Zestaw A, a następnie wygrać samochód i odebrać go na Zestaw B. Oczywiście nie każdego to obchodzi, ale jeśli kto ma na tyle blisko, żeby podjechać do Auchana odebrać odkupiony na forum bon, to raczej zakupy za pisiąt z myślą o lepsiejszych nagrodach zrobi emotka

18. Organizator zastrzega, iż jeden Uczestnik przystępując do Loterii może korzystać wyłącznie z jednego numeru telefonu oraz jednego adresu e-mail. (...) Jako numer telefonu oraz adres e-mail właściwy dla danego Uczestnika rozumie się wyłącznie ten numer i adres e-mail, które zostały podane w Formularzu do Loterii. emotka
Dany numer telefonu oraz adres e-mail traktowany jest w Loterii jako odrębny Uczestnik. emotka
Zarejestrowanie się do Loterii przez tego samego Uczestnika z podaniem innego numeru telefonu lub adresu e-mail (...) stanowi rażące naruszenie Regulaminu i jest podstawą wykluczenia danego Uczestnika z udziału w Loterii i pozbawienia go prawa do nagrody. emotka

Z jednej strony racja, ale z drugiej np. Janów Kowalskich trochę jest w Polsce i dopóki nie ma podawania np. dat urodzeń, adresów to nikt nie udowodni, że ta osoba która odebrała bon na numer tel. A, to ta sama która zarejestrowała paragon na numer B.
1 aurorcia 0

stokrotka238

#6780589 Napisano: 11.05.2021 19:43:36
Mam pytanie wygrałam rano 50zł w Auchanie, zobaczyłam tylko gratulujemy i od razu wyszłam, tam trzeba było coś wypełniać?? bo nie mam nadal nic na @, A boję się żeby nagroda nie przepadła... 
0 0

deva

#6780595 Napisano: 11.05.2021 19:53:27
stokrotka238 napisał(a):

Mam pytanie wygrałam rano 50zł w Auchanie, zobaczyłam tylko gratulujemy i od razu wyszłam, tam trzeba było coś wypełniać?? bo nie mam nadal nic na @, A boję się żeby nagroda nie przepadła... 

powinien przyjść formularz na maila, może zobacz w spamie...
0 0

joan

#6780596 Napisano: 11.05.2021 19:54:14
pawelkoo napisał(a):

Z jednej strony racja, ale z drugiej np. Janów Kowalskich trochę jest w Polsce i dopóki nie ma podawania np. dat urodzeń, adresów to nikt nie udowodni, że ta osoba która odebrała bon na numer tel. A, to ta sama która zarejestrowała paragon na numer B.


W każdej akcji Auchana (gdzie odbierałam bony w sklepie) formularz laureata zawierał sporo danych -> min. PESEL.

O ile mnie pamięć nie myli! ten formularz wypisywała kasjerka na podstawie okazanego dowodu osobistego, a laureat tylko się podpisywał.

Może w aktualnej akcji po odbiorze bonów ktoś napisze na forum, jak to teraz wygląda? emotka
0 0

stokrotka238

#6780598 Napisano: 11.05.2021 19:57:57
deva napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Mam pytanie wygrałam rano 50zł w Auchanie, zobaczyłam tylko gratulujemy i od razu wyszłam, tam trzeba było coś wypełniać?? bo nie mam nadal nic na @, A boję się żeby nagroda nie przepadła... 

powinien przyjść formularz na maila, może zobacz w spamie...

W takim razie ile najdłużej czekaliście na @id Auchan od wygrania?? 
0 0