Reklama na e-Konkursy.info

Konkursy firm tytoniowych

deva

#7212997 Napisano: dzisiaj o 20:31:19
fan-mandaryny napisał(a):

izkak napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Cześć,czy znacie jakieś strony konkursów papierosowych, gdzie można się zarejestrować i śledzić konkursy? Bym potem (po udzieleniu zgód markatingowych) mógł brać udział. Zauważyłem właśnie, ile konkursów mnie ominęło. Podzielicie się ze mną w prywatnej wiadomości? Ostatnio papierosowy Camel był, Marlboro i te inne. Zbyt późno odkryłem ten wątek. Moi Rodzice są osobami palącymi. Słyszałem tylko o jednych konkursie (Winstony), ale chyba nie można tego nigdzie dodawać - niech ktoś mnie oświeci. Więc o tych konkursach wiedzą tylko wybrani.

Niektóre marki jak L&M / Marlboro dodają wkładki do paczek i stąd można się jedynie dowiedzieć o konkursie (skanując kod z paczki), ostatnie strony www były dedykowane pod daną akcję i po jej zakończeniu już nie działały, więc trzeba śledzić po prostu na bieżąco. Camel ma swoją nową stronę, Winston też - kiedyś rejestracja była przy pomocy DO teraz chyba można też przez bank   emotka  Dawnej były też konki Pall Mall, P&S... ach, no mogliby coś wrzucić fajnego emotka

Teraz pytanie pojawia się z mojej strony... Dlaczego nikt ich nie dodaje na tutejszej stronie? Czy to jest zakazane?

Właśnie chyba nie można, bo to są promocje niepubliczne, tylko dla pełnoletnich osób palących.
Kiedyś, ale kilka lat do tyłu był tez fajny konkurs 120 lat Chesterfieldów. Co dzień było do wygrania 120 razy 100 zł. Kupując moje papierosy w żabce z paragonem wydrukowała mi sie informacja właśnie o niepublicznej promocji.
0 0