Reklama na e-Konkursy.info

Konkursy firm tytoniowych

Gość: aquarius

#4146340 Napisano: 16.02.2011 01:49:54
myrjan myrjan..... nie chce mi sie nawet komentowac... ale lepiej by bylo jak bys pisal ze swojego nicka... co??
0 0

Gość: myrjan

#4146358 Napisano: 16.02.2011 01:53:23
aquarius napisał(a):

myrjan myrjan..... nie chce mi sie nawet komentowac... ale lepiej by bylo jak bys pisal ze swojego nicka... co??


tzn jakiego/, czyżby kolejna intryga przeciwko Tobie
emotka emotka emotka emotka
0 0

isiulka

#4146363 Napisano: 16.02.2011 01:54:04
aquarius napisał(a):

nie wiem czy masz problem ze wzrokiem czy jak? wystarczy sprawdzic od kiedy jestem zarejestrowany !!!! wiec po co piszesz ze zarejestrowalem sie tutaj aby zbierac glosy? juz wczesniej pare razy pisalem !! ale co tam, lepiej jest kogos osadzic... a co do marlb. to poczytaj sobie dokladnie kto i co pisal i kto do kogo i o co mial pretensje!!!
Moze i ja zaczelem na LM o tym, ale sorry - tak to wygladalo, zreszta jak bys uwaznie sledzila tamten temat to widziala bys ze wiekszosc osob miala podobne zdanie na ten temat.... ale co tam, najlepiej jest skrytykowac jednego aquariusa ktory przypadkiem dostal sie do TOP5 !!!! i powiedziec ze sie go nie lubi !!! wiem ze prawda jest nie wygoda i malo kiedy przyjemna ...........

Wiesz co ja mam to gdzieś, oskarżyłeś mnie nie słusznie, nie czytalam dalej co pisaliście bo to był jakieś bzdury i szkoda mi było na to czasu i nerwów... Ciebie zapamiętałam i tyle. Uraziłeś mnie tymi pomówieniami, ale nie chciało mi się w zaden sposob tego prostowac, co po co? Napisałam że Cie nie lubię, bo mam prawo pisać co chce i lubić kogo chce. Jest tutaj dział kliknijcie, daj coś od siebie ludzie tez wtedy się odwdzięcza, a za darmo to nawet po pysku teraz się nie dostaje.
0 0

Gość: mikolaj75

#4146375 Napisano: 16.02.2011 01:56:27
aquarius napisał(a):

a odnosnie zacytowanego przez Ciebie mojego tekstu....... przepraszam, ale nic nie zrobilem, nigdzie nie pisalem nic o konkurencji a nagle dostaje w twarz dowiadujac sie ze robie jakies podchody i ze obstawiam forum, nie mialem z tym nic wspolnego ale oczywiscie na kogo jest najlatwiej zwalic wine przy okazji moze cos ugrac?????? oczywiscie ze na silniejszego konkurenta..... nie potrzebnie wogole wdalem sie wczoraj w te dyskusje, ale taki juz jestem ze nie potrafie stac bezczynnie kiedy pluja mi w twarz!!



halo halo ja nie brałem w tej dyskusji żadnej strony bo jak coś do siebie macie to sobie wyjaśniajcie, ale mnie w to nie mieszaj a isiulka z Toba nie konkuruje. myślałem że ta żenująca farsa z wytykaniem sobie została zakończona ale Ty się nie poddajesz. weź wrzuć na luz bo to jest tylko zabawa. i proszę mnie nie mieszaj mnie do żadnych prywatnych porachunków silniejszy konkurencie emotka
0 0

Gość: aquarius

#4146410 Napisano: 16.02.2011 02:04:27
wyobraz sobie ze klikalem, jak ktos mi wysylal jakies linki to klikalem ale to jest malo istotne. a jak bys czytala dalej ten watek to dowiedziala bys sie ze pozniej zalowalem ze wogole go zaczelem i prosilem o uspokojenie emocji. jak widac nie ma ludzi nie omylnych.... no chyba ze nie mam racji i istnieja jakie idealy. Nie moja wina ze potrafie glosno wyrazic swoje mysli.... ale to chyba nie jest powod do tego by kogos nie lubic, zwlaszcza ze wiekszosc osob pisala to samo, wiec nie dziw mi sie ze ja zrobilem to jako pierwszy.

Mikolaju, sam zaczeles ta farse na DF a wczoraj podobnie jak Ty ja tez ja sobie odpuscilem, ale nie dziw sie ze brne w to czytajac post ze ktos nie glosuje na mnie bo mnie nie lubi - czysta ciekawosc nakazala ciagnac to aby dowiedziec sie o co chodzi.... dopiero pozniej przypomnialem sobie ocb
0 0

Gość: aquarius

#4146421 Napisano: 16.02.2011 02:06:01
taka jest prawda, ze nie atakowalem Ciebie, grzecznie napisalem w sumie chyba ze 3 czy 4 posty z prosba o glosy, a pozniej po wypowiedziach jakichs innych osob z ktorym nie mialem nic wspolnego Ty piszesz do wszystkich ze obstawiam cale forum i prowadze zla politke przeciw Tobie. nie lepiej bylo najpierw zapytac, po prostu pogadac? zamiast od razu smarowac mnie publicznie???
0 0

Gość: mikolaj75

#4146457 Napisano: 16.02.2011 02:14:04
aquarius napisał(a):

taka jest prawda, ze nie atakowalem Ciebie, grzecznie napisalem w sumie chyba ze 3 czy 4 posty z prosba o glosy, a pozniej po wypowiedziach jakichs innych osob z ktorym nie mialem nic wspolnego Ty piszesz do wszystkich ze obstawiam cale forum i prowadze zla politke przeciw Tobie. nie lepiej bylo najpierw zapytac, po prostu pogadac? zamiast od razu smarowac mnie publicznie???



sprostowałem przecież że nie Ty to robisz. tylko żczyliwi sprzymierzeńcy i wcale niekoniecznie na Twoja prośbę, ja pytam tylko po co kontynuować to i przenosić tylko na inne platformy komunikacji. ja nie mam ochoty więc prosiłbym Cię żeby ten temat został zamknięty a jak chcesz sobie z isiulką czy myrjanem coś załatwić to po prostu nie mieszaj mnie do tego. pozdrawiam
0 0

Gość: aquarius

#4146501 Napisano: 16.02.2011 02:24:50
nie mieszam Cie, z Isiulka chcialem sie tylko dowiedziec o co chodzi i dowiedzialem sie.
Masz racje zakonczmy prosze ten spor bo to miala byc zabawa. Prosze Cie tylko abys staral sie nie laczyc mnie z osobami, ktore wypisuja jakies durnoty na forum. Jesli ktos cos pisze to z nim postaraj sie to zalatwic, ok? Nie chce brac odpowiedzialnosci za kogos... licze na uczciwe glosowanie bez zadnych docinek i oczerniania kogokolwiek przez kogokolwiek
0 0

haz0r

#4146653 Napisano: 16.02.2011 03:04:56
Dobra, dobra cisza już emotka

Jak nikt z was nie chce jechać na tą wycieczkę, to ja się zgłoszę na zastępstwo emotka


Wracając do tematu, miałem telefon z L&M, że mój laptop jest już spakowany i oddany do wysyłki mam czekać na kuriera... jak się zapytałem o numer przewozowy... chwila ciszy yyy yyy to ja to jeszcze sprawdzę i do Pana oddzwonię hehe do teraz cisza:D
0 0

Gość: aquarius

#4147060 Napisano: 16.02.2011 04:53:01
normalka, przeciagaja tyle ile tylko moga
0 0

Gość: set

#4147356 Napisano: 16.02.2011 06:18:04
Wy też nie możecie wejść na www.konsumentpm.pl
Wylogowuje mnie automatycznie jak uruchomili serwis po modernizacji ok 15stej i do tej pory nie mogę tam wejść.
0 0

isiulka

#4147366 Napisano: 16.02.2011 06:21:13
set napisał(a):

Wy też nie możecie wejść na www.konsumentpm.pl
Wylogowuje mnie automatycznie jak uruchomili serwis po modernizacji ok 15stej i do tej pory nie mogę tam wejść.


też tak mam
0 0

Gość: set

#4147469 Napisano: 16.02.2011 07:02:20
Hmm znajomi też...może trzeba znowu napisać coś na forum LM lub DF to moderator to zgłosi emotka
0 0

Gość: aquarius

#4147601 Napisano: 16.02.2011 07:42:28
i u mnie to samo. u Was tez przez chwile wyskakuje info o potwierdzeniu pelnoletnosci?
0 0

Gość: mikolaj75

#4147637 Napisano: 16.02.2011 07:52:38
aquarius napisał(a):

i u mnie to samo. u Was tez przez chwile wyskakuje info o potwierdzeniu pelnoletnosci?



coś wyskakuje ale za szybko żebym mógł przeczytać
0 0

Gość: bazukaa

#4147787 Napisano: 16.02.2011 08:30:08
haz0r napisał(a):



Wracając do tematu, miałem telefon z L&M, że mój laptop jest już spakowany i oddany do wysyłki mam czekać na kuriera... jak się zapytałem o numer przewozowy... chwila ciszy yyy yyy to ja to jeszcze sprawdzę i do Pana oddzwonię hehe do teraz cisza:D



A gdzie tego lapka wygrales, z lm-ow?
0 0

isiulka

#4147797 Napisano: 16.02.2011 08:31:21
mikolaj75 napisał(a):

aquarius napisał(a):

i u mnie to samo. u Was tez przez chwile wyskakuje info o potwierdzeniu pelnoletnosci?



coś wyskakuje ale za szybko żebym mógł przeczytać


jak sie zalogujesz, to szybko kliknij w ktoras zakladke, po 1 sekundzie znowu w nastepna to wtedy sie troche utrzymasz na stronie, na tyle aby przeczytac komunikat:) ale i tak cie wyloguje szybko
0 0

Gość: bazukaa

#4147809 Napisano: 16.02.2011 08:33:21
set napisał(a):

Wy też nie możecie wejść na www.konsumentpm.pl
Wylogowuje mnie automatycznie jak uruchomili serwis po modernizacji ok 15stej i do tej pory nie mogę tam wejść.



Niestety i teraz nie da sie zalogowac...po paru sekundach wyskakuje info twoja sesja wygasla...czyli cenzura panie, cenzura
emotka
0 0

szunia

#4147847 Napisano: 16.02.2011 08:40:38
do mnie w sprawie lapka nikt nie dzwonił jeszcze emotka
a to z lm czy marlboro?

a nawiązując do dyskusji aquarius vs mikolaj..
Ja głosuję na mikołaja, bo zwyczajnie jego praca podoba mi się bardziej emotka I widzę, że niezły babski fan club już się mikołajowi uzbierał emotka
BABY, DAMY RADÊ!!! emotka
0 0

Gość: aquarius

#4147854 Napisano: 16.02.2011 08:41:03
lepiej moze nie bede klikal, bo jak sie okaze ze przez to bedzie trzeba jeszcze raz dosylac im dokumenty to bedzie juz calkiem pieknie emotka swoja droga ciekawi mnie co ich dzisiaj naszlo na robienie porzadkow w systemie?
0 0